Terug naar rijscholen

Rijschool Galgenwaard

Utrecht

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies2910 geslaagd34,5%2611 geslaagd42,3%
Handgeschakeld2910 geslaagd34,5%2611 geslaagd42,3%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
34,5% 10 van 29 geslaagd
Herexamens
42,3% 11 van 26 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
34,5% 10 van 29 geslaagd
Herexamens
42,3% 11 van 26 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 48,7%2014-10-01 / 2015-09-30: 59,7%2015-01-01 / 2015-12-31: 47,9%2015-01-01 / 2015-12-31: 63,2%2015-04-01 / 2016-03-31: 43%2015-04-01 / 2016-03-31: 63,2%2015-07-01 / 2016-06-30: 43,2%2015-07-01 / 2016-06-30: 56%2015-10-01 / 2016-09-30: 45,2%2015-10-01 / 2016-09-30: 61%2016-01-01 / 2016-12-31: 46,3%2016-01-01 / 2016-12-31: 56,5%2016-04-01 / 2017-03-31: 55,4%2016-04-01 / 2017-03-31: 50,9%2016-07-01 / 2017-06-30: 54,9%2016-07-01 / 2017-06-30: 67,4%2016-10-01 / 2017-09-30: 51,2%2016-10-01 / 2017-09-30: 63,5%2017-01-01 / 2017-12-31: 51,7%2017-01-01 / 2017-12-31: 63,9%2017-04-01 / 2018-03-31: 49,4%2017-04-01 / 2018-03-31: 66,1%2017-07-01 / 2018-06-30: 50,6%2017-07-01 / 2018-06-30: 56,3%2017-10-01 / 2018-09-30: 51,9%2017-10-01 / 2018-09-30: 56,5%2018-01-01 / 2018-12-31: 52,7%2018-01-01 / 2018-12-31: 59,3%2018-04-01 / 2019-03-31: 53,2%2018-04-01 / 2019-03-31: 59,6%2018-07-01 / 2019-06-30: 53,3%2018-07-01 / 2019-06-30: 66%2018-10-01 / 2019-09-30: 51,5%2018-10-01 / 2019-09-30: 67,3%2019-01-01 / 2019-12-31: 56,3%2019-01-01 / 2019-12-31: 65,2%2019-04-01 / 2020-03-31: 56,9%2019-04-01 / 2020-03-31: 65,9%2019-07-01 / 2020-06-30: 53,2%2019-07-01 / 2020-06-30: 66,7%2019-10-01 / 2020-09-30: 62,2%2019-10-01 / 2020-09-30: 57,6%2020-01-01 / 2020-12-31: 52%2020-01-01 / 2020-12-31: 51,4%2020-04-01 / 2021-03-31: 50%2020-04-01 / 2021-03-31: 52,9%2020-07-01 / 2021-06-30: 53,8%2020-07-01 / 2021-06-30: 52,2%2020-10-01 / 2021-09-30: 56,5%2020-10-01 / 2021-09-30: 58,1%2021-01-01 / 2021-12-31: 61,9%2021-01-01 / 2021-12-31: 63,3%2021-04-01 / 2022-03-31: 66,7%2021-04-01 / 2022-03-31: 56,7%2021-07-01 / 2022-06-30: 66,7%2021-07-01 / 2022-06-30: 55%2021-10-01 / 2022-09-30: 61,8%2021-10-01 / 2022-09-30: 43,8%2022-01-01 / 2022-12-31: 58,6%2022-01-01 / 2022-12-31: 47,4%2022-04-01 / 2023-03-31: 58,7%2022-04-01 / 2023-03-31: 37,5%2022-07-01 / 2023-06-30: 57,4%2022-07-01 / 2023-06-30: 50%2022-10-01 / 2023-09-30: 62,9%2022-10-01 / 2023-09-30: 53,3%2023-01-01 / 2023-12-31: 64,6%2023-01-01 / 2023-12-31: 57,1%2023-04-01 / 2024-03-31: 62%2023-04-01 / 2024-03-31: 64,3%2023-07-01 / 2024-06-30: 66,7%2023-07-01 / 2024-06-30: 55,2%2023-10-01 / 2024-09-30: 65,2%2023-10-01 / 2024-09-30: 51,6%2024-01-01 / 2024-12-31: 67,9%2024-01-01 / 2024-12-31: 50%2024-04-01 / 2025-03-31: 65,6%2024-04-01 / 2025-03-31: 53,3%2024-06-01 / 2025-06-30: 55%2024-06-01 / 2025-06-30: 53,3%2024-10-01 / 2025-09-30: 50%2024-10-01 / 2025-09-30: 51,9%2025-01-01 / 2025-12-31: 38,3%2025-01-01 / 2025-12-31: 39,3%2025-04-01 / 2026-03-31: 32,4%2025-04-01 / 2026-03-31: 42,4%2025-07-01 / 2026-06-30: 34,5%2025-07-01 / 2026-06-30: 42,3%
Eerste poging34,5%29 examens
Herexamens42,3%26 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-302934,5%2642,3%
2025-04-01 / 2026-03-313432,4%3342,4%
2025-01-01 / 2025-12-314738,3%2839,3%
2024-10-01 / 2025-09-305450%2751,9%
2024-06-01 / 2025-06-306055%3053,3%
2024-04-01 / 2025-03-316465,6%3053,3%
2024-01-01 / 2024-12-315667,9%2850%
2023-10-01 / 2024-09-304665,2%3151,6%
2023-07-01 / 2024-06-304866,7%2955,2%
2023-04-01 / 2024-03-315062%2864,3%
2023-01-01 / 2023-12-316564,6%3557,1%
2022-10-01 / 2023-09-307062,9%3053,3%
2022-07-01 / 2023-06-306857,4%2850%
2022-04-01 / 2023-03-316358,7%2437,5%
2022-01-01 / 2022-12-315858,6%1947,4%
2021-10-01 / 2022-09-305561,8%1643,8%
2021-07-01 / 2022-06-305466,7%2055%
2021-04-01 / 2022-03-315766,7%3056,7%
2021-01-01 / 2021-12-314261,9%3063,3%
2020-10-01 / 2021-09-304656,5%4358,1%
2020-07-01 / 2021-06-305253,8%4652,2%
2020-04-01 / 2021-03-313850%3452,9%
2020-01-01 / 2020-12-315052%3551,4%
2019-10-01 / 2020-09-304562,2%3357,6%
2019-07-01 / 2020-06-304753,2%3966,7%
2019-04-01 / 2020-03-316556,9%4165,9%
2019-01-01 / 2019-12-317156,3%4665,2%
2018-10-01 / 2019-09-306851,5%4967,3%
2018-07-01 / 2019-06-307553,3%5066%
2018-04-01 / 2019-03-317953,2%5759,6%
2018-01-01 / 2018-12-317452,7%5959,3%
2017-10-01 / 2018-09-307951,9%6256,5%
2017-07-01 / 2018-06-308350,6%6456,3%
2017-04-01 / 2018-03-318749,4%6266,1%
2017-01-01 / 2017-12-318951,7%6163,9%
2016-10-01 / 2017-09-308651,2%5263,5%
2016-07-01 / 2017-06-307154,9%4367,4%
2016-04-01 / 2017-03-316555,4%5750,9%
2016-01-01 / 2016-12-318246,3%6956,5%
2015-10-01 / 2016-09-309345,2%8261%
2015-07-01 / 2016-06-3011843,2%10056%
2015-04-01 / 2016-03-3112143%8763,2%
2015-01-01 / 2015-12-3111947,9%7663,2%
2014-10-01 / 2015-09-3011348,7%6259,7%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Utrecht #45van 85

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Utrecht
Vergelijkingsscore 27,9/100
Eerste poging 34,5% 29 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Utrecht 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

fouad hoi
5/5
"Ik heb een super fijne ervaring gehad bij deze rijschool. Wat direct opvalt is de professionele communicatie; je weet altijd waar je aan toe bent.…
Lees verder op Google
5/5
Top ervaring, geweldige instructeur met veel passie voor zijn vak. Heeft geduld en is duidelijk maar boven alles, een ontzettend vriendelijke gast! Absolute aanrader!!
Lees verder op Google
Arthur Tates
5/5
Ik heb laatst mijn motorrijbewijs gehaald bij Rijschool Galgenwaard en had me geen betere rijschool kunnen wensen. Geen onnodig kleine stapjes, duidelijke feedback en fijne…
Lees verder op Google
Phyllite
1/5
Ik heb bij deze rijschool 3 verschillende docenten gehad, ik ben over zowel de rijschool zelf als de docenten meer dan ontevreden. - De communicatie…
Lees verder op Google
yannick pit
1/5
Ik heb 15 weken rondgereden zonder koppeling. Ik was 12 uur over mijn pakket heen zonder dat de rijschool of rijinstructeur dit liet weten. Ik…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Wil jij meer weten over ons? Rijschool Galgenwaard is een CBR erkende rijschool in Utrecht met meer dan 15 jaar ervaring. Wij houden de kosten bewust laag. Wij vinden het belangrijk dat iedereen rijlessen van kwaliteit moet kunnen krijgen tegen betaalbare prijzen. Onze deskundige instructeurs leveren hun bijdrage aan ons kwaliteit waar wij trots op zijn. Dit is hoe ze ons beschrijven. En dat gebeurd niet zomaar, maar er zit flink wat werk en ervaring achter. Wij zijn net zo blij wanneer jij slaagt voor je rijbewijs. Want jouw succes, is ook ons succes! De kwaliteit van rijscholen kun je zien aan de hand van de CBR slagingspercentage. Wij als Rijschool Utrecht hebben een hoog slagingspercentage weten te behalen wat ver boven de gemiddelde van Nederland ligt. Samen maken we een succes van de rijlessen en zorgen we ervoor dat je eenvoudig je rijbewijs halen kunt. En zien wij je tijdens het lesgeven op de weg, met je rijbewijs en in je eigen auto? Dan kunnen we elkaar vriendelijk groeten met een glimlach en zeggen “Kijk, hij/zij heeft ook rijlessen bij ons gevolgd”! Dat is waar wij het voor doen. Ontzettend fijne rijschool! Ik heb motorrijles gevolgd bij Mustapha en vervolgens in één keer mijn AVB en AVD gehaald. Mustapha denkt in alle opzichten met je mee en past zich aan naar wat jij nodig hebt om met vertrouwen op de motor te zitten. Wil je kwalitatief hoogwaardige lessen waarbij het niet gaat om 'even snel je rijbewijs halen' maar echt goed leren rijden? Dan kan ik Rijschool Galgenwaard van harte aanbevelen! Super rijschool, zelf lessen gehad bij Mustafa. Ongelooflijk aardige man, hij creëerde een fijne sfeer en gaf erg goeie tips. De opbouw over de lessen heen was ook erg prettig en voelde daardoor erg geleidelijk. Uiteindelijk super voorbereid het examen ingegaan en in één keer gehaald. Dank voor de goede lessen en fijne sfeer in de auto, zeker een aanrader om hier te lessen. Deze rijschool is me aangeraden door een huisgenoot en op mijn beurt zal ik hem aanraden aan iedereen die er een nodig heeft. Je…

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Instructeurs (2)

  • Mustafa
  • Mustapha
Bron: website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Studenten pakketten - 10 Lesuren studenten handgeschakeld10 lessen € 1.019,00
10 Lesuren slechts eenmalig geldig bij afname van het eerste pakket 10 lessen · 60 min incl. praktijkexamen€ 1.019,00
Reguliere pakketten - 10 Lesuren handgeschakeld10 lessen € 1.059,00
Reguliere pakketten - 10 Lesuren 10 lessen incl. praktijkexamen€ 1.059,00
Reguliere pakketten 60 min € 1.059,00
Studenten pakketten - 20 Lesuren studenten handgeschakeld20 lessen € 1.689,00
20 Lesuren slechts eenmalig geldig bij afname van het eerste pakket 20 lessen · 60 min incl. praktijkexamen€ 1.689,00
Reguliere pakketten - 20 Lesuren handgeschakeld20 lessen € 1.749,00
Reguliere pakketten - 20 Lesuren 20 lessen incl. praktijkexamen€ 1.749,00
Reguliere pakketten 60 min € 1.749,00
Studenten pakketten - 30 Lesuren studenten handgeschakeld30 lessen € 2.359,00
30 Lesuren slechts eenmalig geldig bij afname van het eerste pakket 30 lessen · 60 min incl. praktijkexamen€ 2.359,00
Reguliere pakketten - 30 Lesuren handgeschakeld30 lessen € 2.449,00
Reguliere pakketten - 30 Lesuren 30 lessen incl. praktijkexamen€ 2.449,00
Reguliere pakketten 60 min € 2.449,00
Studenten pakketten - 40 Lesuren studenten handgeschakeld40 lessen € 2.999,00
40 Lesuren slechts eenmalig geldig bij afname van het eerste pakket 40 lessen · 60 min incl. praktijkexamen€ 2.999,00
Reguliere pakketten - 40 Lesuren handgeschakeld40 lessen € 3.149,00
Reguliere pakketten - 40 Lesuren 40 lessen incl. praktijkexamen€ 3.149,00
Reguliere pakketten 60 min € 3.149,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Motor, Theorie.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
08:00–20:00
Dinsdag
08:00–20:00
Woensdag
08:00–20:00
Donderdag
08:00–20:00
Vrijdag
08:00–20:00
Zaterdag
08:00–20:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
4501X8
Adres
Oosterleestraat 46
3555GT Utrecht
Telefoon
+31302800882
E-mail
[email protected]
Website
rijschoolgalgenwaard.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Utrecht (Mississippidreef 151)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Bronnen: Rijschool

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.