Terug naar rijscholen

Rijschool Erdal Tamer

HENGELO OVAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies18999 geslaagd52,4%17389 geslaagd51,4%
Handgeschakeld15484 geslaagd54,5%11364 geslaagd56,6%
Automaat3515 geslaagd42,9%6025 geslaagd41,7%

Alle transmissies

Eerste examens
52,4% 99 van 189 geslaagd
Herexamens
51,4% 89 van 173 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
54,5% 84 van 154 geslaagd
Herexamens
56,6% 64 van 113 geslaagd

Automaat

Eerste examens
42,9% 15 van 35 geslaagd
Herexamens
41,7% 25 van 60 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 50%2014-10-01 / 2015-09-30: 57,1%2015-01-01 / 2015-12-31: 44,4%2015-01-01 / 2015-12-31: 71,4%2015-04-01 / 2016-03-31: 50%2015-04-01 / 2016-03-31: 75%2015-07-01 / 2016-06-30: 50%2015-07-01 / 2016-06-30: 85,7%2015-10-01 / 2016-09-30: 42,9%2015-10-01 / 2016-09-30: 87,5%2016-01-01 / 2016-12-31: 46,2%2016-01-01 / 2016-12-31: 70%2016-04-01 / 2017-03-31: 63,6%2016-04-01 / 2017-03-31: 71,4%2016-07-01 / 2017-06-30: 63,6%2016-07-01 / 2017-06-30: 71,4%2016-10-01 / 2017-09-30: 71,4%2016-10-01 / 2017-09-30: 50%2017-01-01 / 2017-12-31: 62,5%2017-01-01 / 2017-12-31: 40%2017-04-01 / 2018-03-31: 60%2017-04-01 / 2018-03-31: 40%2017-07-01 / 2018-06-30: 52,2%2017-07-01 / 2018-06-30: 43,5%2017-10-01 / 2018-09-30: 53,8%2017-10-01 / 2018-09-30: 43,3%2018-01-01 / 2018-12-31: 50%2018-01-01 / 2018-12-31: 46,9%2018-04-01 / 2019-03-31: 45,2%2018-04-01 / 2019-03-31: 45%2018-07-01 / 2019-06-30: 50%2018-07-01 / 2019-06-30: 40,5%2018-10-01 / 2019-09-30: 44,1%2018-10-01 / 2019-09-30: 45,7%2019-01-01 / 2019-12-31: 51,5%2019-01-01 / 2019-12-31: 42,4%2019-04-01 / 2020-03-31: 54,8%2019-04-01 / 2020-03-31: 37,5%2019-07-01 / 2020-06-30: 56,7%2019-07-01 / 2020-06-30: 38,9%2019-10-01 / 2020-09-30: 51,5%2019-10-01 / 2020-09-30: 41,7%2020-01-01 / 2020-12-31: 50%2020-01-01 / 2020-12-31: 51,7%2020-04-01 / 2021-03-31: 45,2%2020-04-01 / 2021-03-31: 57,7%2020-07-01 / 2021-06-30: 41,7%2020-07-01 / 2021-06-30: 60%2020-10-01 / 2021-09-30: 57,1%2020-10-01 / 2021-09-30: 57,7%2021-01-01 / 2021-12-31: 55,6%2021-01-01 / 2021-12-31: 52,9%2021-04-01 / 2022-03-31: 51,6%2021-04-01 / 2022-03-31: 48,1%2021-07-01 / 2022-06-30: 54,3%2021-07-01 / 2022-06-30: 50%2021-10-01 / 2022-09-30: 54,3%2021-10-01 / 2022-09-30: 53,1%2022-01-01 / 2022-12-31: 61,8%2022-01-01 / 2022-12-31: 51,4%2022-04-01 / 2023-03-31: 66,2%2022-04-01 / 2023-03-31: 65%2022-07-01 / 2023-06-30: 69,3%2022-07-01 / 2023-06-30: 62,5%2022-10-01 / 2023-09-30: 66,3%2022-10-01 / 2023-09-30: 60,9%2023-01-01 / 2023-12-31: 64,4%2023-01-01 / 2023-12-31: 55,4%2023-04-01 / 2024-03-31: 64,9%2023-04-01 / 2024-03-31: 55,2%2023-07-01 / 2024-06-30: 58,7%2023-07-01 / 2024-06-30: 57,8%2023-10-01 / 2024-09-30: 56,1%2023-10-01 / 2024-09-30: 57,5%2024-01-01 / 2024-12-31: 55,7%2024-01-01 / 2024-12-31: 58,1%2024-04-01 / 2025-03-31: 53,8%2024-04-01 / 2025-03-31: 53,1%2024-06-01 / 2025-06-30: 56,3%2024-06-01 / 2025-06-30: 54,2%2024-10-01 / 2025-09-30: 59,1%2024-10-01 / 2025-09-30: 52,8%2025-01-01 / 2025-12-31: 56,6%2025-01-01 / 2025-12-31: 55,2%2025-04-01 / 2026-03-31: 54,9%2025-04-01 / 2026-03-31: 60,1%2025-07-01 / 2026-06-30: 52,4%2025-07-01 / 2026-06-30: 51,4%
Eerste poging52,4%189 examens
Herexamens51,4%173 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-3018952,4%17351,4%
2025-04-01 / 2026-03-3123354,9%20360,1%
2025-01-01 / 2025-12-3126756,6%23955,2%
2024-10-01 / 2025-09-3030359,1%23352,8%
2024-06-01 / 2025-06-3030956,3%25154,2%
2024-04-01 / 2025-03-3131253,8%24353,1%
2024-01-01 / 2024-12-3129155,7%23658,1%
2023-10-01 / 2024-09-3025356,1%23357,5%
2023-07-01 / 2024-06-3023058,7%20657,8%
2023-04-01 / 2024-03-3118864,9%16555,2%
2023-01-01 / 2023-12-3116064,4%11255,4%
2022-10-01 / 2023-09-3010466,3%6460,9%
2022-07-01 / 2023-06-3010169,3%4862,5%
2022-04-01 / 2023-03-317466,2%4065%
2022-01-01 / 2022-12-315561,8%3551,4%
2021-10-01 / 2022-09-304654,3%3253,1%
2021-07-01 / 2022-06-303554,3%3250%
2021-04-01 / 2022-03-313151,6%2748,1%
2021-01-01 / 2021-12-312755,6%1752,9%
2020-10-01 / 2021-09-302857,1%2657,7%
2020-07-01 / 2021-06-303641,7%3060%
2020-04-01 / 2021-03-313145,2%2657,7%
2020-01-01 / 2020-12-313650%2951,7%
2019-10-01 / 2020-09-303351,5%2441,7%
2019-07-01 / 2020-06-303056,7%1838,9%
2019-04-01 / 2020-03-313154,8%2437,5%
2019-01-01 / 2019-12-313351,5%3342,4%
2018-10-01 / 2019-09-303444,1%3545,7%
2018-07-01 / 2019-06-302850%3740,5%
2018-04-01 / 2019-03-313145,2%4045%
2018-01-01 / 2018-12-312850%3246,9%
2017-10-01 / 2018-09-302653,8%3043,3%
2017-07-01 / 2018-06-302352,2%2343,5%
2017-04-01 / 2018-03-312060%1540%
2017-01-01 / 2017-12-311662,5%1040%
2016-10-01 / 2017-09-301471,4%650%
2016-07-01 / 2017-06-301163,6%771,4%
2016-04-01 / 2017-03-311163,6%771,4%
2016-01-01 / 2016-12-311346,2%1070%
2015-10-01 / 2016-09-301442,9%887,5%
2015-07-01 / 2016-06-301450%785,7%
2015-04-01 / 2016-03-311250%875%
2015-01-01 / 2015-12-31944,4%771,4%
2014-10-01 / 2015-09-301050%757,1%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Hengelo #14van 41

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Hengelo
Vergelijkingsscore 47,2/100
Eerste poging 52,7% 188 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Hengelo 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Reviewteksten zijn nog niet beschikbaar voor deze rijschool.

Over de rijschool

Een beschrijving uit de website van deze rijschool is nog niet beschikbaar.

Lesprijzen en pakketten

Nog geen lesprijzen bekend. Vraag het actuele aanbod bij de rijschool op.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
07:00–22:00
Dinsdag
07:00–22:00
Woensdag
07:00–22:00
Donderdag
07:00–22:00
Vrijdag
07:00–22:00
Zaterdag
08:00–22:00
Zondag
08:00–22:00
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
6079R3
Adres
Aalststraat 5
7559NJ HENGELO OV
Telefoon
+31742912124
E-mail
[email protected]
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Almelo (Bedrijvenpark Twente 305)
  • Hengelo (Jan Tinbergenstraat 115)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.