Terug naar rijscholen

Rijschool Divrik2Drive

ALMELO

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies2512 geslaagd48%178 geslaagd47,1%
Handgeschakeld2512 geslaagd48%178 geslaagd47,1%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
48% 12 van 25 geslaagd
Herexamens
47,1% 8 van 17 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
48% 12 van 25 geslaagd
Herexamens
47,1% 8 van 17 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 29,4%2014-10-01 / 2015-09-30: 50%2015-01-01 / 2015-12-31: 35,3%2015-01-01 / 2015-12-31: 50%2015-04-01 / 2016-03-31: 41,7%2015-04-01 / 2016-03-31: 50%2015-07-01 / 2016-06-30: 33,3%2015-07-01 / 2016-06-30: 28,6%2015-10-01 / 2016-09-30: 75%2015-10-01 / 2016-09-30: 33,3%2016-01-01 / 2016-12-31: 60%2016-01-01 / 2016-12-31: 33,3%2016-04-01 / 2017-03-31: 55,6%2016-04-01 / 2017-03-31: 55,6%2016-07-01 / 2017-06-30: 54,5%2016-07-01 / 2017-06-30: 55,6%2016-10-01 / 2017-09-30: 60%2016-10-01 / 2017-09-30: 60%2017-01-01 / 2017-12-31: 57,1%2017-01-01 / 2017-12-31: 66,7%2017-04-01 / 2018-03-31: 53,8%2017-04-01 / 2018-03-31: 62,5%2017-07-01 / 2018-06-30: 58,8%2017-07-01 / 2018-06-30: 63,6%2017-10-01 / 2018-09-30: 50%2017-10-01 / 2018-09-30: 62,5%2018-01-01 / 2018-12-31: 50%2018-01-01 / 2018-12-31: 40%2018-04-01 / 2019-03-31: 50%2018-04-01 / 2019-03-31: 30%2018-07-01 / 2019-06-30: 55%2018-07-01 / 2019-06-30: 11,1%2018-10-01 / 2019-09-30: 52,6%2018-10-01 / 2019-09-30: 38,5%2019-01-01 / 2019-12-31: 61,9%2019-01-01 / 2019-12-31: 50%2019-04-01 / 2020-03-31: 63,2%2019-04-01 / 2020-03-31: 53,8%2019-07-01 / 2020-06-30: 50%2019-07-01 / 2020-06-30: 63,6%2019-10-01 / 2020-09-30: 50%2019-10-01 / 2020-09-30: 50%2020-01-01 / 2020-12-31: 30,8%2020-01-01 / 2020-12-31: 66,7%2020-04-01 / 2021-03-31: 27,3%2020-04-01 / 2021-03-31: 75%2020-07-01 / 2021-06-30: 25%2020-07-01 / 2021-06-30: 83,3%2020-10-01 / 2021-09-30: 30%2020-10-01 / 2021-09-30: 62,5%2021-01-01 / 2021-12-31: 28,6%2021-01-01 / 2021-12-31: 44,4%2021-04-01 / 2022-03-31: 33,3%2021-04-01 / 2022-03-31: 40%2021-07-01 / 2022-06-30: 46,2%2021-07-01 / 2022-06-30: 33,3%2021-10-01 / 2022-09-30: 41,2%2021-10-01 / 2022-09-30: 15,4%2022-01-01 / 2022-12-31: 35%2022-01-01 / 2022-12-31: 6,3%2022-04-01 / 2023-03-31: 31,8%2022-04-01 / 2023-03-31: 29,2%2022-07-01 / 2023-06-30: 37,5%2022-07-01 / 2023-06-30: 29,2%2022-10-01 / 2023-09-30: 40%2022-10-01 / 2023-09-30: 44%2023-01-01 / 2023-12-31: 60%2023-01-01 / 2023-12-31: 54,2%2023-04-01 / 2024-03-31: 59,3%2023-04-01 / 2024-03-31: 38,9%2023-07-01 / 2024-06-30: 50%2023-07-01 / 2024-06-30: 42,9%2023-10-01 / 2024-09-30: 55,6%2023-10-01 / 2024-09-30: 42,1%2024-01-01 / 2024-12-31: 44%2024-01-01 / 2024-12-31: 42,1%2024-04-01 / 2025-03-31: 51,9%2024-04-01 / 2025-03-31: 47,8%2024-06-01 / 2025-06-30: 63,6%2024-06-01 / 2025-06-30: 47,6%2024-10-01 / 2025-09-30: 52,9%2024-10-01 / 2025-09-30: 47,4%2025-01-01 / 2025-12-31: 55%2025-01-01 / 2025-12-31: 50%2025-04-01 / 2026-03-31: 57,1%2025-04-01 / 2026-03-31: 47,1%2025-07-01 / 2026-06-30: 48%2025-07-01 / 2026-06-30: 47,1%
Eerste poging48%25 examens
Herexamens47,1%17 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-302548%1747,1%
2025-04-01 / 2026-03-312157,1%1747,1%
2025-01-01 / 2025-12-312055%1850%
2024-10-01 / 2025-09-301752,9%1947,4%
2024-06-01 / 2025-06-302263,6%2147,6%
2024-04-01 / 2025-03-312751,9%2347,8%
2024-01-01 / 2024-12-312544%1942,1%
2023-10-01 / 2024-09-302755,6%1942,1%
2023-07-01 / 2024-06-302450%2142,9%
2023-04-01 / 2024-03-312759,3%1838,9%
2023-01-01 / 2023-12-312560%2454,2%
2022-10-01 / 2023-09-302540%2544%
2022-07-01 / 2023-06-302437,5%2429,2%
2022-04-01 / 2023-03-312231,8%2429,2%
2022-01-01 / 2022-12-312035%166,3%
2021-10-01 / 2022-09-301741,2%1315,4%
2021-07-01 / 2022-06-301346,2%933,3%
2021-04-01 / 2022-03-31633,3%1040%
2021-01-01 / 2021-12-31728,6%944,4%
2020-10-01 / 2021-09-301030%862,5%
2020-07-01 / 2021-06-301225%683,3%
2020-04-01 / 2021-03-311127,3%475%
2020-01-01 / 2020-12-311330,8%666,7%
2019-10-01 / 2020-09-301250%850%
2019-07-01 / 2020-06-301450%1163,6%
2019-04-01 / 2020-03-311963,2%1353,8%
2019-01-01 / 2019-12-312161,9%1450%
2018-10-01 / 2019-09-301952,6%1338,5%
2018-07-01 / 2019-06-302055%911,1%
2018-04-01 / 2019-03-312050%1030%
2018-01-01 / 2018-12-311850%1040%
2017-10-01 / 2018-09-301850%862,5%
2017-07-01 / 2018-06-301758,8%1163,6%
2017-04-01 / 2018-03-311353,8%862,5%
2017-01-01 / 2017-12-311457,1%966,7%
2016-10-01 / 2017-09-301560%1060%
2016-07-01 / 2017-06-301154,5%955,6%
2016-04-01 / 2017-03-31955,6%955,6%
2016-01-01 / 2016-12-31560%633,3%
2015-10-01 / 2016-09-30475%633,3%
2015-07-01 / 2016-06-30633,3%728,6%
2015-04-01 / 2016-03-311241,7%1050%
2015-01-01 / 2015-12-311735,3%1650%
2014-10-01 / 2015-09-301729,4%1650%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Almelo #37van 38

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Almelo
Vergelijkingsscore 19,8/100
Eerste poging 48% 25 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Almelo 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

tara tan
5/5
Ik vond het echt heel fijn om bij Mehmetali te lessen! Hij heeft me super goed geholpen en ik heb dankzij hem veel geleerd en…
Lees verder op Google
Tayfun Zelyut
5/5
Top ervaring met Divrik2Drive! Professionele en geduldige begeleiding, duidelijke uitleg en een fijne sfeer tijdens de lessen. Dankzij de goede tips voelde ik me steeds…
Lees verder op Google
Agata
5/5
I'm very pleased with Mehmet's driving lessons. Always calm and kind with patience of a saint, he helped me on multiple occasions when I got…
Lees verder op Google
Erent
5/5
In 1 keer geslaagd! Zeer leuke rijinstructeur, wijst je op je fouten goed aan en helpt je ze te corrigeren. Verder veel gelachen en over…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Een beschrijving uit de website van deze rijschool is nog niet beschikbaar.

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

We hebben voor deze categorie nog geen prijzen kunnen bevestigen.

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Theorie.

De site vermeldt nog 5 prijzen zonder te zeggen voor welk voertuig.

Contact en locatie

CBR-opleidercode
8599Z6
Adres
Mahlerstraat
7604HD Almelo
Telefoon
+31636138368
E-mail
[email protected]
Website
divrik2drive.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Almelo (Bedrijvenpark Twente 305)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.