Terug naar rijscholen

Rijschool Didactiek

NIJMEGEN

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies1410 geslaagd71,4%95 geslaagd55,6%
Handgeschakeld1410 geslaagd71,4%95 geslaagd55,6%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
71,4% 10 van 14 geslaagd
Herexamens
55,6% 5 van 9 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
71,4% 10 van 14 geslaagd
Herexamens
55,6% 5 van 9 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 54,3%2014-10-01 / 2015-09-30: 65,2%2015-01-01 / 2015-12-31: 57,1%2015-01-01 / 2015-12-31: 60%2015-04-01 / 2016-03-31: 63,6%2015-04-01 / 2016-03-31: 55,6%2015-07-01 / 2016-06-30: 66,7%2015-07-01 / 2016-06-30: 46,2%2015-10-01 / 2016-09-30: 74,2%2015-10-01 / 2016-09-30: 66,7%2016-01-01 / 2016-12-31: 73,1%2016-01-01 / 2016-12-31: 72,7%2016-04-01 / 2017-03-31: 64,3%2016-04-01 / 2017-03-31: 77,8%2016-07-01 / 2017-06-30: 68%2016-07-01 / 2017-06-30: 71,4%2016-10-01 / 2017-09-30: 65,4%2016-10-01 / 2017-09-30: 64,7%2017-01-01 / 2017-12-31: 62,5%2017-01-01 / 2017-12-31: 61,1%2017-04-01 / 2018-03-31: 65,2%2017-04-01 / 2018-03-31: 68,2%2017-07-01 / 2018-06-30: 52,6%2017-07-01 / 2018-06-30: 60%2017-10-01 / 2018-09-30: 47,4%2017-10-01 / 2018-09-30: 58,8%2018-01-01 / 2018-12-31: 45%2018-01-01 / 2018-12-31: 60%2018-04-01 / 2019-03-31: 42,9%2018-04-01 / 2019-03-31: 40%2018-07-01 / 2019-06-30: 60%2018-07-01 / 2019-06-30: 50%2018-10-01 / 2019-09-30: 60%2018-10-01 / 2019-09-30: 57,1%2019-01-01 / 2019-12-31: 55,6%2019-01-01 / 2019-12-31: 57,1%2019-04-01 / 2020-03-31: 54,5%2019-04-01 / 2020-03-31: 80%2019-07-01 / 2020-06-30: 50%2019-07-01 / 2020-06-30: 75%2019-10-01 / 2020-09-30: 58,8%2019-10-01 / 2020-09-30: 76,9%2020-01-01 / 2020-12-31: 57,9%2020-01-01 / 2020-12-31: 75%2020-04-01 / 2021-03-31: 58,8%2020-04-01 / 2021-03-31: 78,6%2020-07-01 / 2021-06-30: 65,2%2020-07-01 / 2021-06-30: 84,6%2020-10-01 / 2021-09-30: 70%2020-10-01 / 2021-09-30: 53,3%2021-01-01 / 2021-12-31: 73,7%2021-01-01 / 2021-12-31: 46,2%2021-04-01 / 2022-03-31: 75%2021-04-01 / 2022-03-31: 50%2021-07-01 / 2022-06-30: 68%2021-07-01 / 2022-06-30: 44,4%2021-10-01 / 2022-09-30: 63,6%2021-10-01 / 2022-09-30: 53,8%2022-01-01 / 2022-12-31: 68,2%2022-01-01 / 2022-12-31: 64,3%2022-04-01 / 2023-03-31: 61,9%2022-04-01 / 2023-03-31: 61,5%2022-07-01 / 2023-06-30: 61,5%2022-07-01 / 2023-06-30: 75%2022-10-01 / 2023-09-30: 66,7%2022-10-01 / 2023-09-30: 75%2023-01-01 / 2023-12-31: 66,7%2023-01-01 / 2023-12-31: 50%2023-04-01 / 2024-03-31: 72,7%2023-04-01 / 2024-03-31: 41,7%2023-07-01 / 2024-06-30: 66,7%2023-07-01 / 2024-06-30: 53,3%2023-10-01 / 2024-09-30: 61,9%2023-10-01 / 2024-09-30: 54,5%2024-01-01 / 2024-12-31: 59,1%2024-01-01 / 2024-12-31: 66,7%2024-04-01 / 2025-03-31: 44,4%2024-04-01 / 2025-03-31: 100%2024-06-01 / 2025-06-30: 46,7%2024-06-01 / 2025-06-30: 100%2024-10-01 / 2025-09-30: 57,1%2024-10-01 / 2025-09-30: 75%2025-01-01 / 2025-12-31: 57,1%2025-01-01 / 2025-12-31: 71,4%2025-04-01 / 2026-03-31: 61,5%2025-04-01 / 2026-03-31: 60%2025-07-01 / 2026-06-30: 71,4%2025-07-01 / 2026-06-30: 55,6%
Eerste poging71,4%14 examens
Herexamens55,6%9 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-301471,4%955,6%
2025-04-01 / 2026-03-311361,5%560%
2025-01-01 / 2025-12-311457,1%771,4%
2024-10-01 / 2025-09-301457,1%875%
2024-06-01 / 2025-06-301546,7%5100%
2024-04-01 / 2025-03-311844,4%9100%
2024-01-01 / 2024-12-312259,1%1266,7%
2023-10-01 / 2024-09-302161,9%1154,5%
2023-07-01 / 2024-06-302466,7%1553,3%
2023-04-01 / 2024-03-312272,7%1241,7%
2023-01-01 / 2023-12-311566,7%650%
2022-10-01 / 2023-09-301866,7%875%
2022-07-01 / 2023-06-301361,5%875%
2022-04-01 / 2023-03-312161,9%1361,5%
2022-01-01 / 2022-12-312268,2%1464,3%
2021-10-01 / 2022-09-302263,6%1353,8%
2021-07-01 / 2022-06-302568%1844,4%
2021-04-01 / 2022-03-312075%1450%
2021-01-01 / 2021-12-311973,7%1346,2%
2020-10-01 / 2021-09-302070%1553,3%
2020-07-01 / 2021-06-302365,2%1384,6%
2020-04-01 / 2021-03-311758,8%1478,6%
2020-01-01 / 2020-12-311957,9%1675%
2019-10-01 / 2020-09-301758,8%1376,9%
2019-07-01 / 2020-06-301050%875%
2019-04-01 / 2020-03-311154,5%580%
2019-01-01 / 2019-12-31955,6%757,1%
2018-10-01 / 2019-09-301060%757,1%
2018-07-01 / 2019-06-301060%1250%
2018-04-01 / 2019-03-311442,9%1540%
2018-01-01 / 2018-12-312045%1560%
2017-10-01 / 2018-09-301947,4%1758,8%
2017-07-01 / 2018-06-301952,6%1560%
2017-04-01 / 2018-03-312365,2%2268,2%
2017-01-01 / 2017-12-312462,5%1861,1%
2016-10-01 / 2017-09-302665,4%1764,7%
2016-07-01 / 2017-06-302568%1471,4%
2016-04-01 / 2017-03-312864,3%977,8%
2016-01-01 / 2016-12-312673,1%1172,7%
2015-10-01 / 2016-09-303174,2%966,7%
2015-07-01 / 2016-06-303666,7%1346,2%
2015-04-01 / 2016-03-313363,6%1855,6%
2015-01-01 / 2015-12-313557,1%2060%
2014-10-01 / 2015-09-303554,3%2365,2%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR

Nog onvoldoende gegevens voor een positie bij CBR Nijmegen.

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Nijmegen
Eerste poging 71,4% 14 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Nijmegen 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Reviewteksten zijn nog niet beschikbaar voor deze rijschool.

Over de rijschool

Onze gemotiveerde Instructeurs staan klaar om met hun professionele aanpak,je zo snel mogelijk aan je rijbewijs te helpen in Nijmegen e.o Op zoek naar een rijschool in Nijmegen of in de omgeving van Nijmegen? Voor je rijbewijs B (Schakel & Automaat) ben je bij Rijschool Didactiek aan het juiste adres. We geven rijlessen in Groesbeek, Wijchen, Molenhoek, Mook, Beek, Cuijk, De Horst, Malden, Beers, Vianen, Grave en omgeving. Kies je voor Rijschool Didactiek, dan kies je voor de beste rijschool in Nijmegen en omgeving. Je bent bij ons verzekerd van rijlessen van hoge kwaliteit en je haalt tegelijkertijd snel en goedkoop je felbegeerde roze pasje. Na het volgen van rijlessen bij onze rijschool (en natuurlijk geslaagd bent), ga je zeker als zelfstandige, veilige en besluitvaardige bestuurder door het verkeer! Bel nu: 024-2600250Whatsapp: 06-22886640Volg jouw rijles bij Rijschool DidactiekOf je nou theorie- en praktijklessen wilt, een spoedcursus of eerst een gratis proefles, Rijschool Didactiek biedt voor iedereen uit de omgeving van Nijmegen passende rijlessen. Zo bepaal je zelf het tempo van je rijopleiding en kun je ook ’s avonds en in het weekend rijlessen volgen. We gaan dus uit van jouw wensen. Rijschool AlvernaRijschool Afferden (Lb)Rijschool Balgoy (Gld)Rijschool Berg en DalRijschool Beek (Gld)Rijschool Beers (NB)Rijschool Beneden-leeuwenRijschool Beugen (NB)Rijschool Beuningen(Gld)Rijschool BoxmeerRijschool CuijkRijschool DrutenRijschool DiekendaalRijschool EwijkRijschool ElstRijschool GennepRijschool Groesbeek Rijschool GraveRijschool HapsRijschool HeumenRijschool HeijenRijschool HerpenRijschool HernenRijschool LentRijschool MaldenRijschool Millingen a/d RijnRijschool MiddelaarRijschool MilsbeekRijschool MookRijschool MolenhoekRijschool NiftrikRijschool NerderasseltRijschool OverasseltRijschool Oeffelt Rijschool OoijRijschool OplooRijschool OttersumRijschool OverloonRijschool RavensteinRijschool Slijk-EwijkRijschool Sint-AnthonisRijschool SambeekRijschool Sint HubertRijschool UbbergenRijschool Ven-ZelderheideRijschool ValburgRijschool WeurtRijschool WinssenRijschool WijchenRijschool WoezikRijschool Wanroij

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Losse les 24 uur voor aanvang van rijles kosteloos annuleren. € 69,00
Pleisterpakket 18 maanden na de laatste rijles vervalt het pakket. € 660,00
35 uur rijles beideincl. theoriecursus€ 2.765,00
Pakket 18 maanden na de laatste rijles vervalt het pakket. incl. theoriecursus€ 2.765,00
40 uur rijles beide€ 3.090,00
Pakket 18 maanden na de laatste rijles vervalt het pakket. € 3.090,00
45 uur rijles beide€ 3.415,00
Pakket 18 maanden na de laatste rijles vervalt het pakket. € 3.415,00
50 uur rijles beide€ 3.740,00
Pakket 18 maanden na de laatste rijles vervalt het pakket. € 3.740,00
Praktijkexamen incl. praktijkexamen€ 270,00
BNOR Examen € 320,00
Faalangstexamen incl. faalangstexamen€ 340,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Theorie.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
08:30–20:00
Dinsdag
08:30–18:00
Woensdag
08:30–20:00
Donderdag
08:30–18:00
Vrijdag
08:30–20:00
Zaterdag
09:00–17:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
3936F8
Adres
Graafseweg 274
6532ZV NIJMEGEN
Telefoon
+31242600250
E-mail
[email protected]
Website
autorijschooldidactiek.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Nijmegen (Wijchenseweg 2)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.