Terug naar rijscholen

Rijschool de Beukelaer

ALMEREAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies127 geslaagd58,3%32 geslaagd66,7%
Handgeschakeld106 geslaagd60%32 geslaagd66,7%
Automaat21 geslaagd50%00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
58,3% 7 van 12 geslaagd
Herexamens
66,7% 2 van 3 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
60% 6 van 10 geslaagd
Herexamens
66,7% 2 van 3 geslaagd

Automaat

Eerste examens
50% 1 van 2 geslaagd
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262015-07-01 / 2016-06-30: 0%2015-07-01 / 2016-06-30: 100%2015-10-01 / 2016-09-30: 33,3%2015-10-01 / 2016-09-30: 100%2016-01-01 / 2016-12-31: 20%2016-01-01 / 2016-12-31: 66,7%2016-04-01 / 2017-03-31: 33,3%2016-04-01 / 2017-03-31: 50%2016-07-01 / 2017-06-30: 33,3%2016-07-01 / 2017-06-30: 33,3%2016-10-01 / 2017-09-30: 42,9%2016-10-01 / 2017-09-30: 16,7%2017-01-01 / 2017-12-31: 60%2017-01-01 / 2017-12-31: 28,6%2017-04-01 / 2018-03-31: 28,6%2017-04-01 / 2018-03-31: 50%2017-07-01 / 2018-06-30: 50%2017-07-01 / 2018-06-30: 71,4%2017-10-01 / 2018-09-30: 50%2017-10-01 / 2018-09-30: 85,7%2018-01-01 / 2018-12-31: 54,5%2018-01-01 / 2018-12-31: 100%2018-04-01 / 2019-03-31: 72,7%2018-04-01 / 2019-03-31: 100%2018-07-01 / 2019-06-30: 72,7%2018-07-01 / 2019-06-30: 100%2018-10-01 / 2019-09-30: 54,5%2018-10-01 / 2019-09-30: 83,3%2019-01-01 / 2019-12-31: 58,3%2019-01-01 / 2019-12-31: 60%2019-04-01 / 2020-03-31: 54,5%2019-04-01 / 2020-03-31: 60%2019-07-01 / 2020-06-30: 50%2019-07-01 / 2020-06-30: 50%2019-10-01 / 2020-09-30: 71,4%2019-10-01 / 2020-09-30: 66,7%2020-01-01 / 2020-12-31: 42,9%2020-01-01 / 2020-12-31: 66,7%2020-04-01 / 2021-03-31: 41,7%2020-04-01 / 2021-03-31: 66,7%2020-07-01 / 2021-06-30: 41,7%2020-07-01 / 2021-06-30: 71,4%2020-10-01 / 2021-09-30: 57,1%2020-10-01 / 2021-09-30: 71,4%2021-01-01 / 2021-12-31: 85,7%2021-01-01 / 2021-12-31: 100%2021-04-01 / 2022-03-31: 70%2021-04-01 / 2022-03-31: 75%2021-07-01 / 2022-06-30: 72,7%2021-07-01 / 2022-06-30: 50%2021-10-01 / 2022-09-30: 70%2021-10-01 / 2022-09-30: 66,7%2022-01-01 / 2022-12-31: 72,7%2022-01-01 / 2022-12-31: 71,4%2022-04-01 / 2023-03-31: 88,9%2022-04-01 / 2023-03-31: 62,5%2022-07-01 / 2023-06-30: 91,7%2022-07-01 / 2023-06-30: 71,4%2022-10-01 / 2023-09-30: 90,9%2022-10-01 / 2023-09-30: 50%2023-01-01 / 2023-12-31: 88,9%2023-01-01 / 2023-12-31: 25%2023-04-01 / 2024-03-31: 92,9%2023-04-01 / 2024-03-31: 66,7%2023-07-01 / 2024-06-30: 92,3%2023-07-01 / 2024-06-30: 66,7%2023-10-01 / 2024-09-30: 80%2023-10-01 / 2024-09-30: 100%2024-01-01 / 2024-12-31: 87,5%2024-01-01 / 2024-12-31: 100%2024-04-01 / 2025-03-31: 76,9%2024-04-01 / 2025-03-31: 100%2024-06-01 / 2025-06-30: 64,3%2024-06-01 / 2025-06-30: 83,3%2024-10-01 / 2025-09-30: 57,1%2024-10-01 / 2025-09-30: 75%2025-01-01 / 2025-12-31: 53,8%2025-01-01 / 2025-12-31: 71,4%2025-04-01 / 2026-03-31: 61,5%2025-04-01 / 2026-03-31: 71,4%2025-07-01 / 2026-06-30: 58,3%2025-07-01 / 2026-06-30: 66,7%
Eerste poging58,3%12 examens
Herexamens66,7%3 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-301258,3%366,7%
2025-04-01 / 2026-03-311361,5%771,4%
2025-01-01 / 2025-12-311353,8%771,4%
2024-10-01 / 2025-09-301457,1%875%
2024-06-01 / 2025-06-301464,3%683,3%
2024-04-01 / 2025-03-311376,9%3100%
2024-01-01 / 2024-12-311687,5%4100%
2023-10-01 / 2024-09-301580%2100%
2023-07-01 / 2024-06-301392,3%366,7%
2023-04-01 / 2024-03-311492,9%366,7%
2023-01-01 / 2023-12-31988,9%425%
2022-10-01 / 2023-09-301190,9%650%
2022-07-01 / 2023-06-301291,7%771,4%
2022-04-01 / 2023-03-31988,9%862,5%
2022-01-01 / 2022-12-311172,7%771,4%
2021-10-01 / 2022-09-301070%666,7%
2021-07-01 / 2022-06-301172,7%450%
2021-04-01 / 2022-03-311070%475%
2021-01-01 / 2021-12-31785,7%3100%
2020-10-01 / 2021-09-301457,1%771,4%
2020-07-01 / 2021-06-301241,7%771,4%
2020-04-01 / 2021-03-311241,7%666,7%
2020-01-01 / 2020-12-311442,9%666,7%
2019-10-01 / 2020-09-30771,4%366,7%
2019-07-01 / 2020-06-30850%450%
2019-04-01 / 2020-03-311154,5%560%
2019-01-01 / 2019-12-311258,3%560%
2018-10-01 / 2019-09-301154,5%683,3%
2018-07-01 / 2019-06-301172,7%6100%
2018-04-01 / 2019-03-311172,7%6100%
2018-01-01 / 2018-12-311154,5%8100%
2017-10-01 / 2018-09-301050%785,7%
2017-07-01 / 2018-06-301050%771,4%
2017-04-01 / 2018-03-31728,6%850%
2017-01-01 / 2017-12-31560%728,6%
2016-10-01 / 2017-09-30742,9%616,7%
2016-07-01 / 2017-06-30633,3%633,3%
2016-04-01 / 2017-03-31633,3%450%
2016-01-01 / 2016-12-31520%366,7%
2015-10-01 / 2016-09-30333,3%2100%
2015-07-01 / 2016-06-3010%1100%
2015-04-01 / 2016-03-31Geen examensGeen examens
2015-01-01 / 2015-12-31Geen examensGeen examens
2014-10-01 / 2015-09-30Geen examensGeen examens
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Eemnes #49van 79

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Eemnes
Vergelijkingsscore 27,7/100
Eerste poging 58,3% 12 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Eemnes 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

N.
5/5
Rijschool De Beukelaer is een goede rijschool voor iedereen die echt wil leren autorijden. Instructeur Fikret legt alles duidelijk en rustig uit en neemt de…
Lees verder op Google
Karolina Donder
1/5
Als ervaren bestuurder die al vele jaren rijdt en in verschillende landen over de hele wereld heeft gereden, kom ik zelden zo’n gebrek aan professionaliteit…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Vandaag ben ik in 1 keer geslaagd bij Fikret! Dit ging niet zonder slag of stoot. Hiervoor heb ik al… “Top rijschool!” Bij Rijschool de Beukelaer wordt je op je gemak gesteld! In het begin vond ik het best spannend om achter… “Op gemak worden gesteld tijdens de les” Bij Rijschool De Beukelaer ben ik in één keer geslaagd. De rust en kennis van de instructeur hebben mij ontzettend… “Fantastisch!” Ik heb super fijne lessen gehad bij rijschool de Beukelaer! Veel geleerd en leuke gesprekken gehad met Fikret! Ik ben… “Geweldig” In 1 keer geslaagd bij rijschool de Beukelaer. Ik kom van een andere rijschool waar ik veel slechte rijgewoontes heb… “In 1x geslaagd” Toen ik bij Rijschool de Beukelaer, leste vond ik het in begin rijden eng. Hij heeft me er super mee… “SUPER!” Yeahh in 1 keer geslaagd!! Rijschool de beukelaar is echt een fijne rijschool. Fikret heeft er voor gezorgd dat ik… “Yeahh in 1 keer geslaagd!!” Alles wordt heel rustig en duidelijk uitgelegd. En als iets niet duidelijk is dan word het herhaalt tot het wel… “Top rijschool!” Ik ben in 1 keer geslaagd door deze rijschool. Fikret was te laat met uitleggen waarom ik langer door moest,… “Prima” Goede communicatie! Alles word goed uitgelegd en je goed geleerd. In een keer geslaagd voor mijn rij-examen dus zeker aan… “Super Rijschool” Fijne rijschool, de instructeur legt alles duidelijk en stapsgewijs uit. Verder vond ik het altijd fijn dat er aan het… “Fijne ervaring” Ik heb een zeer goede ervaring gehad met de rijschool. De instructeur is heel rustig en geeft de leerling een… “Goede ervaring” Top rijschool! Altijd geduldig, legt goed uit tot je het snapt en het is ook nog eens gezellig. Bij De… “Klasse” Altijd fijne lessen gehad, er word veel aandacht besteed aan de punten die je moeilijk vind, met goede uitleg over… “Super rijschool!” Rijschool de Beukelaer is een goede rij school. goede instructeur die rustig en correct uitleg geeft. Ik raad je zeker… “Goede rijschool” Ik ben in één keer geslaagd bij rijschool de Beukelaer! Fikret heeft me geholpen mijn rijangst…

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 76,00 per les (lesduur niet vermeld)

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Losse lesprijs per uur beide€ 76,00
10 uur rittenkaart*** beide€ 719,00
Pakket 20 uur beide€ 1.765,00
Pakket 30 uur beide€ 2.450,00
Pakket 40 uur beideincl. theoriecursus, praktijkexamen€ 3.135,00
Proefles Gratis bij afname pakket ** beide€ 60,00
Tussentijdse toets* beide€ 245,00
Examen aanvraag beide€ 350,00
Faalangst examen beideincl. faalangstexamen€ 399,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Theorie.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
08:00–21:00
Dinsdag
08:00–21:00
Woensdag
08:00–21:00
Donderdag
08:00–21:00
Vrijdag
08:00–21:00
Zaterdag
08:00–21:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
1264F5
Adres
Gouverneurstraat
1312AD Almere
Telefoon
+31653479191
E-mail
[email protected]
Website
rijschooldebeukelaer.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Eemnes (Bramenberg 6)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.