Terug naar rijscholen

Rijeasy

HILVERSUM

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies2216 geslaagd72,7%199 geslaagd47,4%
Handgeschakeld2216 geslaagd72,7%199 geslaagd47,4%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
72,7% 16 van 22 geslaagd
Herexamens
47,4% 9 van 19 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
72,7% 16 van 22 geslaagd
Herexamens
47,4% 9 van 19 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 45,5%2014-10-01 / 2015-09-30: 53,8%2015-01-01 / 2015-12-31: 55%2015-01-01 / 2015-12-31: 50%2015-04-01 / 2016-03-31: 60%2015-04-01 / 2016-03-31: 47,1%2015-07-01 / 2016-06-30: 54,8%2015-07-01 / 2016-06-30: 58,3%2015-10-01 / 2016-09-30: 56,3%2015-10-01 / 2016-09-30: 54,5%2016-01-01 / 2016-12-31: 55,2%2016-01-01 / 2016-12-31: 56,5%2016-04-01 / 2017-03-31: 50%2016-04-01 / 2017-03-31: 71,4%2016-07-01 / 2017-06-30: 68,2%2016-07-01 / 2017-06-30: 71,4%2016-10-01 / 2017-09-30: 47,6%2016-10-01 / 2017-09-30: 68,4%2017-01-01 / 2017-12-31: 44%2017-01-01 / 2017-12-31: 63,6%2017-04-01 / 2018-03-31: 39,3%2017-04-01 / 2018-03-31: 55,6%2017-07-01 / 2018-06-30: 33,3%2017-07-01 / 2018-06-30: 56,3%2017-10-01 / 2018-09-30: 37,9%2017-10-01 / 2018-09-30: 45,5%2018-01-01 / 2018-12-31: 36%2018-01-01 / 2018-12-31: 56,3%2018-04-01 / 2019-03-31: 43,5%2018-04-01 / 2019-03-31: 51,7%2018-07-01 / 2019-06-30: 40%2018-07-01 / 2019-06-30: 48,1%2018-10-01 / 2019-09-30: 48,1%2018-10-01 / 2019-09-30: 65%2019-01-01 / 2019-12-31: 50%2019-01-01 / 2019-12-31: 47,6%2019-04-01 / 2020-03-31: 52%2019-04-01 / 2020-03-31: 44,4%2019-07-01 / 2020-06-30: 56,3%2019-07-01 / 2020-06-30: 46,7%2019-10-01 / 2020-09-30: 60,9%2019-10-01 / 2020-09-30: 44,4%2020-01-01 / 2020-12-31: 55,6%2020-01-01 / 2020-12-31: 50%2020-04-01 / 2021-03-31: 52%2020-04-01 / 2021-03-31: 57,1%2020-07-01 / 2021-06-30: 58,1%2020-07-01 / 2021-06-30: 44,4%2020-10-01 / 2021-09-30: 55%2020-10-01 / 2021-09-30: 44,4%2021-01-01 / 2021-12-31: 54%2021-01-01 / 2021-12-31: 53,1%2021-04-01 / 2022-03-31: 57,6%2021-04-01 / 2022-03-31: 59%2021-07-01 / 2022-06-30: 50%2021-07-01 / 2022-06-30: 65,8%2021-10-01 / 2022-09-30: 49,2%2021-10-01 / 2022-09-30: 66,7%2022-01-01 / 2022-12-31: 44,1%2022-01-01 / 2022-12-31: 60%2022-04-01 / 2023-03-31: 41,1%2022-04-01 / 2023-03-31: 54,9%2022-07-01 / 2023-06-30: 49,1%2022-07-01 / 2023-06-30: 48,9%2022-10-01 / 2023-09-30: 51,9%2022-10-01 / 2023-09-30: 43,2%2023-01-01 / 2023-12-31: 58,1%2023-01-01 / 2023-12-31: 47,5%2023-04-01 / 2024-03-31: 52,8%2023-04-01 / 2024-03-31: 48,7%2023-07-01 / 2024-06-30: 51,6%2023-07-01 / 2024-06-30: 59,4%2023-10-01 / 2024-09-30: 50%2023-10-01 / 2024-09-30: 65,2%2024-01-01 / 2024-12-31: 60%2024-01-01 / 2024-12-31: 59,1%2024-04-01 / 2025-03-31: 69,2%2024-04-01 / 2025-03-31: 56,3%2024-06-01 / 2025-06-30: 62,1%2024-06-01 / 2025-06-30: 58,8%2024-10-01 / 2025-09-30: 65,4%2024-10-01 / 2025-09-30: 60,9%2025-01-01 / 2025-12-31: 58,3%2025-01-01 / 2025-12-31: 54,5%2025-04-01 / 2026-03-31: 62,5%2025-04-01 / 2026-03-31: 61,1%2025-07-01 / 2026-06-30: 72,7%2025-07-01 / 2026-06-30: 47,4%
Eerste poging72,7%22 examens
Herexamens47,4%19 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-302272,7%1947,4%
2025-04-01 / 2026-03-312462,5%1861,1%
2025-01-01 / 2025-12-312458,3%2254,5%
2024-10-01 / 2025-09-302665,4%2360,9%
2024-06-01 / 2025-06-302962,1%1758,8%
2024-04-01 / 2025-03-312669,2%1656,3%
2024-01-01 / 2024-12-313060%2259,1%
2023-10-01 / 2024-09-303050%2365,2%
2023-07-01 / 2024-06-303151,6%3259,4%
2023-04-01 / 2024-03-313652,8%3948,7%
2023-01-01 / 2023-12-314358,1%4047,5%
2022-10-01 / 2023-09-305251,9%4443,2%
2022-07-01 / 2023-06-305349,1%4748,9%
2022-04-01 / 2023-03-315641,1%5154,9%
2022-01-01 / 2022-12-315944,1%4560%
2021-10-01 / 2022-09-306149,2%4566,7%
2021-07-01 / 2022-06-306050%3865,8%
2021-04-01 / 2022-03-316657,6%3959%
2021-01-01 / 2021-12-315054%3253,1%
2020-10-01 / 2021-09-304055%2744,4%
2020-07-01 / 2021-06-304358,1%2744,4%
2020-04-01 / 2021-03-312552%1457,1%
2020-01-01 / 2020-12-312755,6%1650%
2019-10-01 / 2020-09-302360,9%1844,4%
2019-07-01 / 2020-06-301656,3%1546,7%
2019-04-01 / 2020-03-312552%1844,4%
2019-01-01 / 2019-12-312650%2147,6%
2018-10-01 / 2019-09-302748,1%2065%
2018-07-01 / 2019-06-302540%2748,1%
2018-04-01 / 2019-03-312343,5%2951,7%
2018-01-01 / 2018-12-312536%3256,3%
2017-10-01 / 2018-09-302937,9%3345,5%
2017-07-01 / 2018-06-303033,3%3256,3%
2017-04-01 / 2018-03-312839,3%2755,6%
2017-01-01 / 2017-12-312544%2263,6%
2016-10-01 / 2017-09-302147,6%1968,4%
2016-07-01 / 2017-06-302268,2%1471,4%
2016-04-01 / 2017-03-312650%2171,4%
2016-01-01 / 2016-12-312955,2%2356,5%
2015-10-01 / 2016-09-303256,3%2254,5%
2015-07-01 / 2016-06-303154,8%2458,3%
2015-04-01 / 2016-03-312560%1747,1%
2015-01-01 / 2015-12-312055%1450%
2014-10-01 / 2015-09-301145,5%1353,8%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Eemnes #11van 79

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Eemnes
Vergelijkingsscore 67,7/100
Eerste poging 72,7% 22 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Eemnes 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

Maarten
5/5
Bedankt Shima voor de goede en leerzame lessen! Hier geslaagd zonder problemen. Ik raad deze rijschool aan voor alle beginnende bestuurders.
Lees verder op Google
Omid Dolati
5/5
Heel blij met Rijeasy. Dankzij de fijne en duidelijke lessen ben ik in een keer geslaagd. Bedankt voor de goede begeleiding😎🚗
Lees verder op Google
Mer
5/5
Shima is een hele fijne en geduldige rij instructrice, is altijd op tijd en ben in 1x geslaagd! Ik raad rijeasy zeker aan. Dankjewel voor…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Of je nou op zoek bent naar een autorijschool in Hilversum, een autorijschool in Bussum of een rijschool in Huizen. Bij autorijschool Rijeasy in ‘t Gooi zit je goed. De rijlessen worden gegeven in een Volkswagen Polo en altijd met een vaste rijinstructrice. De ervaring druipt er vanaf en met ruimte voor een lolletje tussendoor wordt er ontspannen gereden. Ervaar het zelf tijdens een proefles. Bij Autorijschool Rijeasy weet je vooraf waar je aan toe bent en kom je niet voor verassingen te staan. Easy slagen voor je rijopleiding met Autorijschool Rijeasy in Hilversum, Bussum en Huizen.

Lees verder op de website van de rijschool ↗
  • Lesauto: automaat, handgeschakeld
  • Vrouwelijke instructeur
Bron: website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 67,00 per uur

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Rijles van 60 minuten 60 min € 67,00€ 67,00
Losse les automaat automaat€ 67,00
10 RIJLESSEN 10 lessen € 650,00
PAKKET 1 10 lessen € 660,00
20 RIJLESSEN 20 lessen € 1.250,00
PAKKET 2 € 1.330,00
PAKKET A 20 lessen € 1.890,00
PAKKET 3 € 2.000,00
PAKKET D € 2.300,00
PAKKET B 30 lessen € 2.560,00
PAKKET C 40 lessen € 3.220,00
Proefles van 60 minuten 60 min € 65,00€ 65,00
Proefles automaat automaat€ 65,00
BNOR praktijkexamen reserv. incl. praktijkexamen€ 30,00
Tussentijdse Toets kosten incl. tussentijdse toets€ 120,00
Praktijkexamen incl. praktijkexamen€ 143,50
Praktijkexamen kosten incl. praktijkexamen€ 166,50
Praktijkexamen BNOR incl. praktijkexamen€ 400,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Theorie.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
09:00–18:00
Dinsdag
09:00–18:00
Woensdag
09:00–18:00
Donderdag
09:00–18:00
Vrijdag
09:00–18:00
Zaterdag
Niet vermeld
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
2059H1
Adres
Stalpaertstraat
1222HW Hilversum
Telefoon
+31614684847
E-mail
[email protected]
Website
rijeasy.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Eemnes (Bramenberg 6)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Bronnen: Rijschool

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.