Terug naar rijscholen

Motorrijschool Versnel

DIEMEN

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Motor · verkeersdeelneming — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Motor · verkeersdeelneming10084 geslaagd84%2217 geslaagd77,3%

Motor · verkeersdeelneming

Eerste examens
84% 84 van 100 geslaagd
Herexamens
77,3% 17 van 22 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Motor · verkeersdeelneming. Alleen reguliere praktijkexamens. A, A1, A2, A-G en A2-G samengeteld. Voertuigbeheersing telt niet mee.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 91,4%2014-10-01 / 2015-09-30: 100%2015-01-01 / 2015-12-31: 91%2015-01-01 / 2015-12-31: 100%2015-04-01 / 2016-03-31: 90,7%2015-04-01 / 2016-03-31: 100%2015-07-01 / 2016-06-30: 90,4%2015-07-01 / 2016-06-30: 93,8%2015-10-01 / 2016-09-30: 90,7%2015-10-01 / 2016-09-30: 85,7%2016-01-01 / 2016-12-31: 88,9%2016-01-01 / 2016-12-31: 82,4%2016-04-01 / 2017-03-31: 88,6%2016-04-01 / 2017-03-31: 84,2%2016-07-01 / 2017-06-30: 89,1%2016-07-01 / 2017-06-30: 88,9%2016-10-01 / 2017-09-30: 88,8%2016-10-01 / 2017-09-30: 94,4%2017-01-01 / 2017-12-31: 92,2%2017-01-01 / 2017-12-31: 100%2017-04-01 / 2018-03-31: 93,2%2017-04-01 / 2018-03-31: 100%2017-07-01 / 2018-06-30: 93,7%2017-07-01 / 2018-06-30: 90,9%2017-10-01 / 2018-09-30: 96,3%2017-10-01 / 2018-09-30: 87,5%2018-01-01 / 2018-12-31: 94,3%2018-01-01 / 2018-12-31: 70%2018-04-01 / 2019-03-31: 93,3%2018-04-01 / 2019-03-31: 69,2%2018-07-01 / 2019-06-30: 89,7%2018-07-01 / 2019-06-30: 68,8%2018-10-01 / 2019-09-30: 88,7%2018-10-01 / 2019-09-30: 73,7%2019-01-01 / 2019-12-31: 88,8%2019-01-01 / 2019-12-31: 83,3%2019-04-01 / 2020-03-31: 88,7%2019-04-01 / 2020-03-31: 80%2019-07-01 / 2020-06-30: 89,5%2019-07-01 / 2020-06-30: 92,9%2019-10-01 / 2020-09-30: 92%2019-10-01 / 2020-09-30: 90%2020-01-01 / 2020-12-31: 92,2%2020-01-01 / 2020-12-31: 88,9%2020-04-01 / 2021-03-31: 93,3%2020-04-01 / 2021-03-31: 100%2020-07-01 / 2021-06-30: 93,1%2020-07-01 / 2021-06-30: 100%2020-10-01 / 2021-09-30: 89,6%2020-10-01 / 2021-09-30: 100%2021-01-01 / 2021-12-31: 90,5%2021-01-01 / 2021-12-31: 100%2021-04-01 / 2022-03-31: 87%2021-04-01 / 2022-03-31: 92,9%2021-07-01 / 2022-06-30: 88,5%2021-07-01 / 2022-06-30: 93,8%2021-10-01 / 2022-09-30: 89,5%2021-10-01 / 2022-09-30: 93,3%2022-01-01 / 2022-12-31: 84,6%2022-01-01 / 2022-12-31: 92,3%2022-04-01 / 2023-03-31: 89,4%2022-04-01 / 2023-03-31: 100%2022-07-01 / 2023-06-30: 89,1%2022-07-01 / 2023-06-30: 100%2022-10-01 / 2023-09-30: 86%2022-10-01 / 2023-09-30: 92,9%2023-01-01 / 2023-12-31: 89%2023-01-01 / 2023-12-31: 88,9%2023-04-01 / 2024-03-31: 87,1%2023-04-01 / 2024-03-31: 86,7%2023-07-01 / 2024-06-30: 86,1%2023-07-01 / 2024-06-30: 80%2023-10-01 / 2024-09-30: 89%2023-10-01 / 2024-09-30: 82,4%2024-01-01 / 2024-12-31: 88,6%2024-01-01 / 2024-12-31: 78,6%2024-04-01 / 2025-03-31: 88,1%2024-04-01 / 2025-03-31: 71,4%2024-06-01 / 2025-06-30: 86,4%2024-06-01 / 2025-06-30: 73,3%2024-10-01 / 2025-09-30: 83,5%2024-10-01 / 2025-09-30: 69,2%2025-01-01 / 2025-12-31: 82,1%2025-01-01 / 2025-12-31: 78,9%2025-04-01 / 2026-03-31: 82,7%2025-04-01 / 2026-03-31: 81%2025-07-01 / 2026-06-30: 84%2025-07-01 / 2026-06-30: 77,3%
Eerste poging84%100 examens
Herexamens77,3%22 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-3010084%2277,3%
2025-04-01 / 2026-03-319882,7%2181%
2025-01-01 / 2025-12-3110682,1%1978,9%
2024-10-01 / 2025-09-309183,5%1369,2%
2024-06-01 / 2025-06-308886,4%1573,3%
2024-04-01 / 2025-03-3110188,1%1471,4%
2024-01-01 / 2024-12-318888,6%1478,6%
2023-10-01 / 2024-09-308289%1782,4%
2023-07-01 / 2024-06-307286,1%1580%
2023-04-01 / 2024-03-317087,1%1586,7%
2023-01-01 / 2023-12-318289%1888,9%
2022-10-01 / 2023-09-309386%1492,9%
2022-07-01 / 2023-06-309289,1%11100%
2022-04-01 / 2023-03-319489,4%15100%
2022-01-01 / 2022-12-319184,6%1392,3%
2021-10-01 / 2022-09-309589,5%1593,3%
2021-07-01 / 2022-06-3010488,5%1693,8%
2021-04-01 / 2022-03-3110887%1492,9%
2021-01-01 / 2021-12-3110590,5%10100%
2020-10-01 / 2021-09-3010689,6%9100%
2020-07-01 / 2021-06-3011693,1%8100%
2020-04-01 / 2021-03-3110593,3%7100%
2020-01-01 / 2020-12-3110392,2%988,9%
2019-10-01 / 2020-09-3011292%1090%
2019-07-01 / 2020-06-3011489,5%1492,9%
2019-04-01 / 2020-03-3113388,7%1580%
2019-01-01 / 2019-12-3114388,8%1883,3%
2018-10-01 / 2019-09-3014188,7%1973,7%
2018-07-01 / 2019-06-3014689,7%1668,8%
2018-04-01 / 2019-03-3115093,3%1369,2%
2018-01-01 / 2018-12-3115794,3%1070%
2017-10-01 / 2018-09-3016096,3%887,5%
2017-07-01 / 2018-06-3015893,7%1190,9%
2017-04-01 / 2018-03-3116293,2%12100%
2017-01-01 / 2017-12-3116792,2%15100%
2016-10-01 / 2017-09-3016188,8%1894,4%
2016-07-01 / 2017-06-3015689,1%1888,9%
2016-04-01 / 2017-03-3114088,6%1984,2%
2016-01-01 / 2016-12-3113588,9%1782,4%
2015-10-01 / 2016-09-3014090,7%1485,7%
2015-07-01 / 2016-06-3014690,4%1693,8%
2015-04-01 / 2016-03-3115090,7%15100%
2015-01-01 / 2015-12-3114491%14100%
2014-10-01 / 2015-09-3014091,4%16100%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Amsterdam #5van 37

vergelijkbare rijscholen voor motor · verkeersdeelneming

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Amsterdam
Vergelijkingsscore 99/100
Eerste poging 84,7% 85 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Amsterdam 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

Hessel Bierma
5/5
Fijne rijschool met ervaren instructeurs! AVB en AVD in 1x gehaald. Ik had niet elke keer dezelfde instructeur, zelf vond ik dit erg fijn, iedereen…
Lees verder op Google
Sun Baboelal
5/5
Motorversnel is een fijne motorschool waar aandacht is voor veilig en met vertrouwen deelnemen aan het verkeer op de motor. En daarnaast ook genieten van…
Lees verder op Google
Zoë
5/5
Zowel mijn AVB als mijn AVD hier in 1x gehaald. Er wordt gebruik gemaakt van een duidelijke app waarin je zelf je lessen kan inplannen.…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Als gespecialiseerde motorrijschool werken wij met duidelijke afspraken en een logisch opgebouwde opleiding. De focus ligt op overzichtelijke pakketten en een sterke basis, zonder kleine lettertjes of onnodige verplichtingen. Kwaliteit en vertrouwen staan daarbij centraal. Klaar om de vrijheid op twee wielen te ervaren? Of je nu een natuurtalent bent of liever wat extra tijd neemt om de techniek onder de knie te krijgen: wij hebben het juiste pakket voor je. Bij Motorrijschool Versnel krijg je les van instructeurs die motorrijden echt in hun DNA hebben. Het zijn ervaren motorrijders die ook buiten de lessen veel met de motor bezig zijn en hun kennis en vaardigheden actief blijven ontwikkelen. Die betrokkenheid merk je terug in elke les. Je voortgang wordt bijgehouden in het online planningssysteem e-Rijschool. Zo hebben jij en je instructeur altijd inzicht in je ontwikkeling en kun je zelf eenvoudig lessen plannen of aanpassen wanneer het jou uitkomt. Je hoeft niets speciaals mee te nemen. Heb je stevige, enkelbedekkende schoenen, dan is het prettig als je die draagt. Heb je deze niet, dan zorgen wij daarvoor.

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Motorrijles

€ 69,00 per uur

Motorrijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Losse rijles á 60 min 60 min € 69,00€ 69,00
Strippenkaart 6 lessen á 60 min 6 lessen · 60 min € 408,00
Strippenkaart 10 lessen á 60 min 10 lessen · 60 min € 670,00
Lespakket RIDE 10 lessen á 60 min + AVB & AVD - examen 10 lessen · 60 min incl. praktijkexamen, motorkleding€ 1.190,00
Lespakket RIDE PRO 20 lessen á 60 min + AVB & AVD - examen 20 lessen · 60 min incl. praktijkexamen, motorkleding€ 1.830,00
intakeles De kosten bedragen 99 euro per persoon. 120 min · 2 personen incl. motorkleding€ 99,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Theorie.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
Niet vermeld
Dinsdag
07:00–19:00
Woensdag
07:00–19:00
Donderdag
07:00–19:00
Vrijdag
07:00–19:00
Zaterdag
07:00–17:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
3870N8
Adres
Venserweg
1112AR Diemen
Telefoon
+31622225380
E-mail
[email protected]
Website
motorversnel.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Amsterdam (Naritaweg 150)
  • Haarlem (Professor Eijkmanlaan 2-4)
  • Hoorn Nh (Holenweg 14G)
  • Zaandam (Kuilpad 1)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.