Terug naar rijscholen

Motorrijschool Moto-Witte

BAKKEVEEN

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Motor · verkeersdeelneming — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Motor · verkeersdeelneming3019 geslaagd63,3%1410 geslaagd71,4%

Motor · verkeersdeelneming

Eerste examens
63,3% 19 van 30 geslaagd
Herexamens
71,4% 10 van 14 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Motor · verkeersdeelneming. Alleen reguliere praktijkexamens. A, A1, A2, A-G en A2-G samengeteld. Voertuigbeheersing telt niet mee.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 50%2014-10-01 / 2015-09-30: 50%2015-01-01 / 2015-12-31: 66,7%2015-01-01 / 2015-12-31: 50%2015-04-01 / 2016-03-31: 71,4%2015-04-01 / 2016-03-31: 50%2015-07-01 / 2016-06-30: 100%2015-07-01 / 2016-06-30: 33,3%2015-10-01 / 2016-09-30: 70%2016-01-01 / 2016-12-31: 64,3%2016-01-01 / 2016-12-31: 100%2016-04-01 / 2017-03-31: 66,7%2016-04-01 / 2017-03-31: 100%2016-07-01 / 2017-06-30: 68,8%2016-07-01 / 2017-06-30: 100%2016-10-01 / 2017-09-30: 78,6%2016-10-01 / 2017-09-30: 100%2017-01-01 / 2017-12-31: 88,9%2017-01-01 / 2017-12-31: 100%2017-04-01 / 2018-03-31: 83,3%2017-04-01 / 2018-03-31: 100%2017-07-01 / 2018-06-30: 55,6%2017-07-01 / 2018-06-30: 100%2017-10-01 / 2018-09-30: 58,3%2017-10-01 / 2018-09-30: 100%2018-01-01 / 2018-12-31: 55,6%2018-01-01 / 2018-12-31: 85,7%2018-04-01 / 2019-03-31: 56,5%2018-04-01 / 2019-03-31: 88,9%2018-07-01 / 2019-06-30: 66,7%2018-07-01 / 2019-06-30: 80%2018-10-01 / 2019-09-30: 65%2018-10-01 / 2019-09-30: 80%2019-01-01 / 2019-12-31: 66,7%2019-01-01 / 2019-12-31: 88,9%2019-04-01 / 2020-03-31: 68,4%2019-04-01 / 2020-03-31: 87,5%2019-07-01 / 2020-06-30: 64,3%2019-07-01 / 2020-06-30: 100%2019-10-01 / 2020-09-30: 66,7%2019-10-01 / 2020-09-30: 100%2020-01-01 / 2020-12-31: 77,3%2020-01-01 / 2020-12-31: 100%2020-04-01 / 2021-03-31: 78,9%2020-04-01 / 2021-03-31: 100%2020-07-01 / 2021-06-30: 73,9%2020-07-01 / 2021-06-30: 100%2020-10-01 / 2021-09-30: 76,9%2020-10-01 / 2021-09-30: 75%2021-01-01 / 2021-12-31: 62,5%2021-01-01 / 2021-12-31: 70%2021-04-01 / 2022-03-31: 63,9%2021-04-01 / 2022-03-31: 78,6%2021-07-01 / 2022-06-30: 68,4%2021-07-01 / 2022-06-30: 80%2021-10-01 / 2022-09-30: 66%2021-10-01 / 2022-09-30: 92,3%2022-01-01 / 2022-12-31: 71,4%2022-01-01 / 2022-12-31: 80%2022-04-01 / 2023-03-31: 74,4%2022-04-01 / 2023-03-31: 73,3%2022-07-01 / 2023-06-30: 75%2022-07-01 / 2023-06-30: 71,4%2022-10-01 / 2023-09-30: 83,3%2022-10-01 / 2023-09-30: 69,2%2023-01-01 / 2023-12-31: 73,3%2023-01-01 / 2023-12-31: 77,8%2023-04-01 / 2024-03-31: 71%2023-04-01 / 2024-03-31: 84,6%2023-07-01 / 2024-06-30: 65,5%2023-07-01 / 2024-06-30: 78,6%2023-10-01 / 2024-09-30: 64,7%2023-10-01 / 2024-09-30: 76,9%2024-01-01 / 2024-12-31: 67,6%2024-01-01 / 2024-12-31: 83,3%2024-04-01 / 2025-03-31: 69,7%2024-04-01 / 2025-03-31: 90%2024-06-01 / 2025-06-30: 74,3%2024-06-01 / 2025-06-30: 100%2024-10-01 / 2025-09-30: 72,2%2024-10-01 / 2025-09-30: 100%2025-01-01 / 2025-12-31: 72,4%2025-01-01 / 2025-12-31: 85,7%2025-04-01 / 2026-03-31: 73,3%2025-04-01 / 2026-03-31: 75%2025-07-01 / 2026-06-30: 63,3%2025-07-01 / 2026-06-30: 71,4%
Eerste poging63,3%30 examens
Herexamens71,4%14 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-303063,3%1471,4%
2025-04-01 / 2026-03-313073,3%1275%
2025-01-01 / 2025-12-312972,4%1485,7%
2024-10-01 / 2025-09-303672,2%10100%
2024-06-01 / 2025-06-303574,3%9100%
2024-04-01 / 2025-03-313369,7%1090%
2024-01-01 / 2024-12-313767,6%1283,3%
2023-10-01 / 2024-09-303464,7%1376,9%
2023-07-01 / 2024-06-302965,5%1478,6%
2023-04-01 / 2024-03-313171%1384,6%
2023-01-01 / 2023-12-313073,3%977,8%
2022-10-01 / 2023-09-302483,3%1369,2%
2022-07-01 / 2023-06-304075%1471,4%
2022-04-01 / 2023-03-313974,4%1573,3%
2022-01-01 / 2022-12-314271,4%1580%
2021-10-01 / 2022-09-304766%1392,3%
2021-07-01 / 2022-06-303868,4%1580%
2021-04-01 / 2022-03-313663,9%1478,6%
2021-01-01 / 2021-12-312462,5%1070%
2020-10-01 / 2021-09-302676,9%875%
2020-07-01 / 2021-06-302373,9%6100%
2020-04-01 / 2021-03-311978,9%4100%
2020-01-01 / 2020-12-312277,3%4100%
2019-10-01 / 2020-09-301866,7%7100%
2019-07-01 / 2020-06-301464,3%6100%
2019-04-01 / 2020-03-311968,4%887,5%
2019-01-01 / 2019-12-312166,7%988,9%
2018-10-01 / 2019-09-302065%1080%
2018-07-01 / 2019-06-302466,7%1080%
2018-04-01 / 2019-03-312356,5%988,9%
2018-01-01 / 2018-12-311855,6%785,7%
2017-10-01 / 2018-09-301258,3%3100%
2017-07-01 / 2018-06-30955,6%2100%
2017-04-01 / 2018-03-31683,3%1100%
2017-01-01 / 2017-12-31988,9%3100%
2016-10-01 / 2017-09-301478,6%5100%
2016-07-01 / 2017-06-301668,8%5100%
2016-04-01 / 2017-03-311566,7%5100%
2016-01-01 / 2016-12-311464,3%3100%
2015-10-01 / 2016-09-301070%0Geen examens
2015-07-01 / 2016-06-306100%333,3%
2015-04-01 / 2016-03-31771,4%450%
2015-01-01 / 2015-12-31666,7%450%
2014-10-01 / 2015-09-30450%450%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR

Nog onvoldoende gegevens voor een positie bij CBR Heerenveen.

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Heerenveen
Eerste poging 68,2% 22 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Heerenveen 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Reviewteksten zijn nog niet beschikbaar voor deze rijschool.

Over de rijschool

Leren autorijden doe je bij een autorijschool, leren motorrijden doe je uiteraard bij een gespecialiseerde Motorrijschool. Moto-Witte is zo´n gespecialiseerde motorrijschool, en ik Hans Witte, ben gecertificeerd rijinstructeur volgens de Wet Rijonderricht Motorrijtuigen door het Ministerie van Verkeer en Waterstaat.Zelf ben ik een enthousiast motorrijder en zal tijdens de lessen jou dan ook altijd volgen op de motor. Dit heeft een paar zeer grote voordelen. Ten eerste ervaar ik zo het beste wat jij als leerling op dat moment ook ervaart, tijdens de les kan ik veel sneller contact met jou maken en stoppen om iets door te spreken. Ten tweede kan ik jou zo beter en duidelijker de diverse handelingen voordoen en demonstreren. Tijdens de lessen sta ik constant met jou in contact door middel van een portofoon om je de benodigde aanwijzingen te kunnen geven. Motorrijden betekent allereerst vrijheid en plezier, je bent wendbaar in het verkeer en je kunt lekker uitwaaien. Maar je bent ook kwetsbaar en neemt je lot in eigen hand en niet d.m.v. een kooiconstructie. Actief zorgen voor je eigen veiligheid betekent bijvoorbeeld dat je jezelf aanleert te letten op fouten die anderen kunnen gaan maken, dat je voorbereid bent op dat soort situaties, en je er uit weet te redden. Dat is een hele andere houding dan "Ik zat goed en hij zat fout. Dit kan alleen maar als je op een professionele en correcte manier rijles hebt gekregen en daardoor met vertrouwen de weg opgaat. Ik ben dan ook zeer gemotiveerd om jou goed op te leiden tot een zelfstandige en veilige verkeersdeelnemer.

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Motorrijles

Motorrijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Opfrisles extra deelnemer 60 min € 60,00€ 60,00
Opfrisles 60 min € 65,00€ 65,00
Lespakket: 1 betaling ook in 2 termijnen mogelijk 11 lessen · 60 min € 1.110,00
Lespakket: 2 betaling ook in 2 termijnen mogelijk 15 lessen · 60 min € 1.345,00
Lespakket: 3 betaling ook in 2 termijnen mogelijk 19 lessen · 60 min € 1.585,00
Proefles 60 min € 55,00€ 55,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Theorie.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

CBR-opleidercode
1811G4
Adres
Weverswal 26
9243JM BAKKEVEEN
Telefoon
+31516541021
E-mail
[email protected]
Website
moto-witte.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Assen (Azieweg 25a)
  • Heerenveen (Businesspark Friesland-West 41)
  • Leeuwarden (Douwe Tammingawei 30)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.