Terug naar rijscholen

MOTORRIJSCHOOL BOXTEL

BOXTEL

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Motor · verkeersdeelneming — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Motor · verkeersdeelneming6056 geslaagd93,3%75 geslaagd71,4%

Motor · verkeersdeelneming

Eerste examens
93,3% 56 van 60 geslaagd
Herexamens
71,4% 5 van 7 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Motor · verkeersdeelneming. Alleen reguliere praktijkexamens. A, A1, A2, A-G en A2-G samengeteld. Voertuigbeheersing telt niet mee.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 86,2%2014-10-01 / 2015-09-30: 66,7%2015-01-01 / 2015-12-31: 89,7%2015-01-01 / 2015-12-31: 100%2015-04-01 / 2016-03-31: 83,9%2015-04-01 / 2016-03-31: 100%2015-07-01 / 2016-06-30: 82,4%2015-07-01 / 2016-06-30: 87,5%2015-10-01 / 2016-09-30: 78,4%2015-10-01 / 2016-09-30: 70%2016-01-01 / 2016-12-31: 71,9%2016-01-01 / 2016-12-31: 76,9%2016-04-01 / 2017-03-31: 80,6%2016-04-01 / 2017-03-31: 72,7%2016-07-01 / 2017-06-30: 79,4%2016-07-01 / 2017-06-30: 75%2016-10-01 / 2017-09-30: 81,3%2016-10-01 / 2017-09-30: 100%2017-01-01 / 2017-12-31: 85%2017-01-01 / 2017-12-31: 100%2017-04-01 / 2018-03-31: 81,8%2017-04-01 / 2018-03-31: 100%2017-07-01 / 2018-06-30: 89,7%2017-07-01 / 2018-06-30: 100%2017-10-01 / 2018-09-30: 94,4%2017-10-01 / 2018-09-30: 100%2018-01-01 / 2018-12-31: 97,1%2018-01-01 / 2018-12-31: 100%2018-04-01 / 2019-03-31: 97,6%2018-04-01 / 2019-03-31: 100%2018-07-01 / 2019-06-30: 93%2018-07-01 / 2019-06-30: 100%2018-10-01 / 2019-09-30: 90,7%2018-10-01 / 2019-09-30: 100%2019-01-01 / 2019-12-31: 88%2019-01-01 / 2019-12-31: 100%2019-04-01 / 2020-03-31: 87,8%2019-04-01 / 2020-03-31: 100%2019-07-01 / 2020-06-30: 91,3%2019-07-01 / 2020-06-30: 100%2019-10-01 / 2020-09-30: 90%2019-10-01 / 2020-09-30: 100%2020-01-01 / 2020-12-31: 89,5%2020-01-01 / 2020-12-31: 100%2020-04-01 / 2021-03-31: 86,4%2020-04-01 / 2021-03-31: 100%2020-07-01 / 2021-06-30: 85,2%2020-07-01 / 2021-06-30: 100%2020-10-01 / 2021-09-30: 87,8%2020-10-01 / 2021-09-30: 100%2021-01-01 / 2021-12-31: 89,3%2021-01-01 / 2021-12-31: 100%2021-04-01 / 2022-03-31: 92,9%2021-04-01 / 2022-03-31: 87,5%2021-07-01 / 2022-06-30: 94,3%2021-07-01 / 2022-06-30: 80%2021-10-01 / 2022-09-30: 92,2%2021-10-01 / 2022-09-30: 75%2022-01-01 / 2022-12-31: 89,6%2022-01-01 / 2022-12-31: 87,5%2022-04-01 / 2023-03-31: 83,3%2022-04-01 / 2023-03-31: 100%2022-07-01 / 2023-06-30: 83,3%2022-07-01 / 2023-06-30: 100%2022-10-01 / 2023-09-30: 87,9%2022-10-01 / 2023-09-30: 100%2023-01-01 / 2023-12-31: 87,1%2023-01-01 / 2023-12-31: 83,3%2023-04-01 / 2024-03-31: 84,8%2023-04-01 / 2024-03-31: 83,3%2023-07-01 / 2024-06-30: 85,4%2023-07-01 / 2024-06-30: 85,7%2023-10-01 / 2024-09-30: 83,9%2023-10-01 / 2024-09-30: 85,7%2024-01-01 / 2024-12-31: 88,1%2024-01-01 / 2024-12-31: 100%2024-04-01 / 2025-03-31: 93%2024-04-01 / 2025-03-31: 100%2024-06-01 / 2025-06-30: 86,9%2024-06-01 / 2025-06-30: 83,3%2024-10-01 / 2025-09-30: 88,7%2024-10-01 / 2025-09-30: 88,9%2025-01-01 / 2025-12-31: 89,1%2025-01-01 / 2025-12-31: 85,7%2025-04-01 / 2026-03-31: 88,7%2025-04-01 / 2026-03-31: 77,8%2025-07-01 / 2026-06-30: 93,3%2025-07-01 / 2026-06-30: 71,4%
Eerste poging93,3%60 examens
Herexamens71,4%7 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-306093,3%771,4%
2025-04-01 / 2026-03-315388,7%977,8%
2025-01-01 / 2025-12-316489,1%785,7%
2024-10-01 / 2025-09-305388,7%988,9%
2024-06-01 / 2025-06-306186,9%683,3%
2024-04-01 / 2025-03-315793%6100%
2024-01-01 / 2024-12-315988,1%7100%
2023-10-01 / 2024-09-305683,9%785,7%
2023-07-01 / 2024-06-304885,4%785,7%
2023-04-01 / 2024-03-314684,8%683,3%
2023-01-01 / 2023-12-313187,1%683,3%
2022-10-01 / 2023-09-303387,9%8100%
2022-07-01 / 2023-06-303683,3%9100%
2022-04-01 / 2023-03-314283,3%8100%
2022-01-01 / 2022-12-314889,6%887,5%
2021-10-01 / 2022-09-305192,2%475%
2021-07-01 / 2022-06-305394,3%580%
2021-04-01 / 2022-03-315692,9%887,5%
2021-01-01 / 2021-12-315689,3%7100%
2020-10-01 / 2021-09-304987,8%9100%
2020-07-01 / 2021-06-305485,2%8100%
2020-04-01 / 2021-03-314486,4%4100%
2020-01-01 / 2020-12-313889,5%3100%
2019-10-01 / 2020-09-305090%3100%
2019-07-01 / 2020-06-304691,3%6100%
2019-04-01 / 2020-03-314987,8%7100%
2019-01-01 / 2019-12-315088%7100%
2018-10-01 / 2019-09-304390,7%5100%
2018-07-01 / 2019-06-304393%2100%
2018-04-01 / 2019-03-314197,6%1100%
2018-01-01 / 2018-12-313597,1%1100%
2017-10-01 / 2018-09-303694,4%3100%
2017-07-01 / 2018-06-302989,7%5100%
2017-04-01 / 2018-03-313381,8%6100%
2017-01-01 / 2017-12-314085%6100%
2016-10-01 / 2017-09-303281,3%7100%
2016-07-01 / 2017-06-303479,4%875%
2016-04-01 / 2017-03-313680,6%1172,7%
2016-01-01 / 2016-12-313271,9%1376,9%
2015-10-01 / 2016-09-303778,4%1070%
2015-07-01 / 2016-06-303482,4%887,5%
2015-04-01 / 2016-03-313183,9%4100%
2015-01-01 / 2015-12-312989,7%3100%
2014-10-01 / 2015-09-302986,2%666,7%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Den Bosch #3van 17

vergelijkbare rijscholen voor motor · verkeersdeelneming

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Den Bosch
Vergelijkingsscore 91,4/100
Eerste poging 93,3% 60 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Den Bosch 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

Stijn
5/5
3 maanden geleden besloten mijn rijbewijs te gaan halen. Tonny heeft van begin tot eind (wat vandaag was), wijzen lessen bijgebracht en altijd een veilig…
Lees verder op Google
Jacqueline HvP
5/5
Ik wilde iets buiten mijn comfort zone doen en dat was motor leren rijden. Tonny is de perfecte rijinstructeur. Legt alles goed uit en vooral…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Tonny Schelle startte in 2006 zijn eigen motorrijschool, nadat hij eerder enkele jaren bij een andere rijschool had gewerkt. Motorrijden loopt al vanaf zijn jeugd als een rode draad door zijn leven. Op negenjarige leeftijd begon hij met motorcross en dat deed hij vervolgens tien jaar op wedstrijdniveau. Toen de rijschool uit zijn oorspronkelijke locatie groeide, werd het tijd voor meer ruimte. Sinds 2013 is Motorrijschool Boxtel gevestigd aan de Keizerstraat 12.

Lees verder op de website van de rijschool ↗
  • Opgericht in 2006

Instructeurs (1)

  • Tonny
Bron: website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Nog geen lesprijzen bekend. Vraag het actuele aanbod bij de rijschool op.

Contact en locatie

CBR-opleidercode
3451H8
Adres
Keizerstraat 12
5282WS BOXTEL
Telefoon
+31411676600
E-mail
[email protected]
Website
motorrijschoolboxtel.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Den Bosch (Hambakenwetering 13A)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Bronnen: Rijschool

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.