Terug naar rijscholen

Mirrer

PURMERENDAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies3916 geslaagd41%4228 geslaagd66,7%
Handgeschakeld3615 geslaagd41,7%4027 geslaagd67,5%
Automaat31 geslaagd33,3%21 geslaagd50%

Alle transmissies

Eerste examens
41% 16 van 39 geslaagd
Herexamens
66,7% 28 van 42 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
41,7% 15 van 36 geslaagd
Herexamens
67,5% 27 van 40 geslaagd

Automaat

Eerste examens
33,3% 1 van 3 geslaagd
Herexamens
50% 1 van 2 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 40%2014-10-01 / 2015-09-30: 50%2015-01-01 / 2015-12-31: 48%2015-01-01 / 2015-12-31: 43,9%2015-04-01 / 2016-03-31: 45,8%2015-04-01 / 2016-03-31: 36,4%2015-07-01 / 2016-06-30: 48,2%2015-07-01 / 2016-06-30: 36,4%2015-10-01 / 2016-09-30: 51,8%2015-10-01 / 2016-09-30: 42,9%2016-01-01 / 2016-12-31: 43,4%2016-01-01 / 2016-12-31: 43,8%2016-04-01 / 2017-03-31: 47,9%2016-04-01 / 2017-03-31: 51,2%2016-07-01 / 2017-06-30: 50%2016-07-01 / 2017-06-30: 52,6%2016-10-01 / 2017-09-30: 50%2016-10-01 / 2017-09-30: 56,7%2017-01-01 / 2017-12-31: 58,7%2017-01-01 / 2017-12-31: 45,2%2017-04-01 / 2018-03-31: 51%2017-04-01 / 2018-03-31: 48,4%2017-07-01 / 2018-06-30: 46,8%2017-07-01 / 2018-06-30: 52,6%2017-10-01 / 2018-09-30: 55,6%2017-10-01 / 2018-09-30: 51,2%2018-01-01 / 2018-12-31: 61,4%2018-01-01 / 2018-12-31: 62,5%2018-04-01 / 2019-03-31: 66%2018-04-01 / 2019-03-31: 58,1%2018-07-01 / 2019-06-30: 68,5%2018-07-01 / 2019-06-30: 63%2018-10-01 / 2019-09-30: 63,8%2018-10-01 / 2019-09-30: 56,5%2019-01-01 / 2019-12-31: 57,1%2019-01-01 / 2019-12-31: 57,1%2019-04-01 / 2020-03-31: 60,9%2019-04-01 / 2020-03-31: 55,2%2019-07-01 / 2020-06-30: 65,5%2019-07-01 / 2020-06-30: 50%2019-10-01 / 2020-09-30: 66,7%2019-10-01 / 2020-09-30: 57,9%2020-01-01 / 2020-12-31: 59,5%2020-01-01 / 2020-12-31: 55,6%2020-04-01 / 2021-03-31: 53,3%2020-04-01 / 2021-03-31: 64,3%2020-07-01 / 2021-06-30: 55,8%2020-07-01 / 2021-06-30: 61,1%2020-10-01 / 2021-09-30: 51,5%2020-10-01 / 2021-09-30: 60,9%2021-01-01 / 2021-12-31: 45,8%2021-01-01 / 2021-12-31: 68,2%2021-04-01 / 2022-03-31: 53,3%2021-04-01 / 2022-03-31: 56,5%2021-07-01 / 2022-06-30: 42,4%2021-07-01 / 2022-06-30: 52,2%2021-10-01 / 2022-09-30: 40,5%2021-10-01 / 2022-09-30: 60%2022-01-01 / 2022-12-31: 53,8%2022-01-01 / 2022-12-31: 60,6%2022-04-01 / 2023-03-31: 47,1%2022-04-01 / 2023-03-31: 73,2%2022-07-01 / 2023-06-30: 53%2022-07-01 / 2023-06-30: 71,4%2022-10-01 / 2023-09-30: 52,8%2022-10-01 / 2023-09-30: 69,4%2023-01-01 / 2023-12-31: 42,9%2023-01-01 / 2023-12-31: 65,8%2023-04-01 / 2024-03-31: 46%2023-04-01 / 2024-03-31: 50%2023-07-01 / 2024-06-30: 38,3%2023-07-01 / 2024-06-30: 47,5%2023-10-01 / 2024-09-30: 45%2023-10-01 / 2024-09-30: 46,5%2024-01-01 / 2024-12-31: 57,4%2024-01-01 / 2024-12-31: 51,2%2024-04-01 / 2025-03-31: 58,1%2024-04-01 / 2025-03-31: 61,1%2024-06-01 / 2025-06-30: 56,9%2024-06-01 / 2025-06-30: 71%2024-10-01 / 2025-09-30: 55,3%2024-10-01 / 2025-09-30: 75,8%2025-01-01 / 2025-12-31: 48,9%2025-01-01 / 2025-12-31: 77,4%2025-04-01 / 2026-03-31: 42,9%2025-04-01 / 2026-03-31: 68,8%2025-07-01 / 2026-06-30: 41%2025-07-01 / 2026-06-30: 66,7%
Eerste poging41%39 examens
Herexamens66,7%42 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-303941%4266,7%
2025-04-01 / 2026-03-314942,9%3268,8%
2025-01-01 / 2025-12-314548,9%3177,4%
2024-10-01 / 2025-09-304755,3%3375,8%
2024-06-01 / 2025-06-305156,9%3171%
2024-04-01 / 2025-03-314358,1%3661,1%
2024-01-01 / 2024-12-314757,4%4151,2%
2023-10-01 / 2024-09-304045%4346,5%
2023-07-01 / 2024-06-304738,3%4047,5%
2023-04-01 / 2024-03-315046%3650%
2023-01-01 / 2023-12-314942,9%3865,8%
2022-10-01 / 2023-09-307252,8%3669,4%
2022-07-01 / 2023-06-306653%4271,4%
2022-04-01 / 2023-03-317047,1%4173,2%
2022-01-01 / 2022-12-316553,8%3360,6%
2021-10-01 / 2022-09-304240,5%3060%
2021-07-01 / 2022-06-303342,4%2352,2%
2021-04-01 / 2022-03-313053,3%2356,5%
2021-01-01 / 2021-12-312445,8%2268,2%
2020-10-01 / 2021-09-303351,5%2360,9%
2020-07-01 / 2021-06-304355,8%1861,1%
2020-04-01 / 2021-03-313053,3%1464,3%
2020-01-01 / 2020-12-313759,5%1855,6%
2019-10-01 / 2020-09-303366,7%1957,9%
2019-07-01 / 2020-06-302965,5%2450%
2019-04-01 / 2020-03-314660,9%2955,2%
2019-01-01 / 2019-12-314957,1%2857,1%
2018-10-01 / 2019-09-304763,8%2356,5%
2018-07-01 / 2019-06-305468,5%2763%
2018-04-01 / 2019-03-314766%3158,1%
2018-01-01 / 2018-12-314461,4%3262,5%
2017-10-01 / 2018-09-304555,6%4151,2%
2017-07-01 / 2018-06-304746,8%3852,6%
2017-04-01 / 2018-03-314951%3148,4%
2017-01-01 / 2017-12-314658,7%3145,2%
2016-10-01 / 2017-09-304450%3056,7%
2016-07-01 / 2017-06-303850%3852,6%
2016-04-01 / 2017-03-314847,9%4351,2%
2016-01-01 / 2016-12-315343,4%4843,8%
2015-10-01 / 2016-09-305651,8%4942,9%
2015-07-01 / 2016-06-305648,2%4436,4%
2015-04-01 / 2016-03-314845,8%4436,4%
2015-01-01 / 2015-12-315048%4143,9%
2014-10-01 / 2015-09-305040%3850%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Zaandam #41van 47

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Zaandam
Vergelijkingsscore 15,8/100
Eerste poging 41% 39 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Zaandam 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Reviewteksten zijn nog niet beschikbaar voor deze rijschool.

Over de rijschool

Droom je ervan om zelfverzekerd en zelfstandig de weg op te gaan? Rijschool Mirrer is sinds 1969 dé plek in de regio Purmerend en de Zaanstreek waar jouw rijavontuur begint. Met een persoonlijke en informele aanpak zorgen we ervoor dat jij niet alleen je rijbewijs behaalt, maar ook met een zelfverzekerd gevoel de weg op gaat. Of je nu kiest voor auto, motor of brommer, wij staan voor je klaar! Je vraagt je misschien af wat Rijschool Mirrer onderscheidt van andere rijscholen. Het antwoord is eenvoudig: onze benadering. We begrijpen dat iedereen op zijn eigen tempo leert. Daarom bieden we een leeromgeving waarin jij centraal staat. Onze ervaren instructeurs zorgen voor een traject dat op jou is afgestemd, zodat je optimaal voorbereid bent op het zelfstandig navigeren door het drukke Nederlandse verkeerslandschap. Het besturen van een voertuig is meer dan het kennen van verkeersregels. Het gaat om inzicht, anticiperen en zelfverzekerdheid. Juist omdat de wegen steeds drukker worden, is het essentieel dat je goed voorbereid bent. En daar zorgen wij voor bij Rijschool Mirrer. Met een combinatie van praktijklessen en theorie zorgen we ervoor dat je niet alleen slaagt voor je examen, maar ook klaar bent voor de uitdagingen op de weg. Motivatie: De wil om te leren is cruciaal. Wij helpen je om gemotiveerd te blijven gedurende jouw hele leerproces. Iedereen is anders, en dat begrijpen wij als geen ander. Bij Rijschool Mirrer geloven we niet in de term 'kan ik niet'. Onze ervaren instructeurs zorgen ervoor dat jij je rijbewijs behaalt op een manier die bij jou past. Ben je klaar om de stap te zetten en te beginnen aan jouw reis naar zelfstandigheid en vrijheid op de weg? Rijschool Mirrer staat voor je klaar. Samen maken we van jou een zelfverzekerde en veilige bestuurder. Neem vandaag nog contact met ons op en zet de eerste stap naar jouw rijbewijs. Jouw weg naar succes begint hier! Gisteren was de dag dat ik 5 jaar geleden mijn rijbewijs heb gehaald 😆. Dit was letterlijk en figuurlijk een lange weg met aan het begin veel tegenslagen. Na een jaar te…

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 67,50 per uur

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Autorijles 60 minuten 60 min € 67,50€ 67,50
Automaatles 60 minuten automaat60 min € 67,50€ 67,50
Autorijles 90 minuten 90 min € 101,25€ 67,50
10-uurs pakket (10 = 11 bij vooruitbetaling) niet van toepassing op het 10-lessenpakket € 675,00
30 lessen + examen Betaling dient voorafgaand aan de eerste les voldaan te worden 30 lessen incl. praktijkexamen€ 2.342,25
30 lessen + tussentijdse toets + examen Betaling dient voorafgaand aan de eerste les voldaan te worden 30 lessen incl. tussentijdse toets, praktijkexamen€ 2.689,50
40 lessen + examen Betaling dient voorafgaand aan de eerste les voldaan te worden 40 lessen incl. praktijkexamen€ 3.007,25
40 lessen + tussentijdse toets + examen Betaling dient voorafgaand aan de eerste les voldaan te worden 40 lessen incl. tussentijdse toets, praktijkexamen€ 3.354,50
Intake/proefles incl. intake€ 25,00
Medische rijtest € 235,00
Praktijkexamen incl. autohuur/administratiekosten incl. praktijkexamen€ 347,25
B.N.O.R.-examen incl. praktijkexamen€ 367,75
Faalangstexamen incl. faalangstexamen€ 405,75

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Motor, Scooter.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
09:00–21:00
Dinsdag
09:00–21:00
Woensdag
09:00–21:00
Donderdag
09:00–21:00
Vrijdag
09:00–21:00
Zaterdag
09:00–16:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
2647N2
Adres
Signaal 38
1446XA PURMEREND
Telefoon
+31299640783
E-mail
[email protected]
Website
mirrer.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Zaandam (Kuilpad 1)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.