Terug naar rijscholen

Keser Rijopleidingen

UtrechtAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies2315 geslaagd65,2%2413 geslaagd54,2%
Handgeschakeld119 geslaagd81,8%84 geslaagd50%
Automaat126 geslaagd50%169 geslaagd56,3%

Alle transmissies

Eerste examens
65,2% 15 van 23 geslaagd
Herexamens
54,2% 13 van 24 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
81,8% 9 van 11 geslaagd
Herexamens
50% 4 van 8 geslaagd

Automaat

Eerste examens
50% 6 van 12 geslaagd
Herexamens
56,3% 9 van 16 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262020-10-01 / 2021-09-30: 100%2020-10-01 / 2021-09-30: 100%2021-01-01 / 2021-12-31: 66,7%2021-01-01 / 2021-12-31: 100%2021-04-01 / 2022-03-31: 50%2021-04-01 / 2022-03-31: 66,7%2021-07-01 / 2022-06-30: 53,3%2021-07-01 / 2022-06-30: 46,2%2021-10-01 / 2022-09-30: 44,4%2021-10-01 / 2022-09-30: 53,3%2022-01-01 / 2022-12-31: 46,4%2022-01-01 / 2022-12-31: 58,3%2022-04-01 / 2023-03-31: 51,5%2022-04-01 / 2023-03-31: 45,5%2022-07-01 / 2023-06-30: 53,5%2022-07-01 / 2023-06-30: 54,5%2022-10-01 / 2023-09-30: 54,5%2022-10-01 / 2023-09-30: 48%2023-01-01 / 2023-12-31: 47,4%2023-01-01 / 2023-12-31: 43,8%2023-04-01 / 2024-03-31: 45,5%2023-04-01 / 2024-03-31: 50%2023-07-01 / 2024-06-30: 28,6%2023-07-01 / 2024-06-30: 35,3%2023-10-01 / 2024-09-30: 30%2023-10-01 / 2024-09-30: 37,5%2024-01-01 / 2024-12-31: 80%2024-01-01 / 2024-12-31: 25%2024-04-01 / 2025-03-31: 100%2024-04-01 / 2025-03-31: 33,3%2024-06-01 / 2025-06-30: 100%2024-06-01 / 2025-06-30: 25%2024-10-01 / 2025-09-30: 83,3%2024-10-01 / 2025-09-30: 50%2025-01-01 / 2025-12-31: 76,9%2025-01-01 / 2025-12-31: 61,1%2025-04-01 / 2026-03-31: 71,4%2025-04-01 / 2026-03-31: 50%2025-07-01 / 2026-06-30: 65,2%2025-07-01 / 2026-06-30: 54,2%
Eerste poging65,2%23 examens
Herexamens54,2%24 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-302365,2%2454,2%
2025-04-01 / 2026-03-312171,4%2450%
2025-01-01 / 2025-12-311376,9%1861,1%
2024-10-01 / 2025-09-30683,3%1250%
2024-06-01 / 2025-06-303100%425%
2024-04-01 / 2025-03-312100%333,3%
2024-01-01 / 2024-12-31580%425%
2023-10-01 / 2024-09-301030%837,5%
2023-07-01 / 2024-06-301428,6%1735,3%
2023-04-01 / 2024-03-313345,5%3850%
2023-01-01 / 2023-12-313847,4%4843,8%
2022-10-01 / 2023-09-304454,5%5048%
2022-07-01 / 2023-06-304353,5%4454,5%
2022-04-01 / 2023-03-313351,5%3345,5%
2022-01-01 / 2022-12-312846,4%2458,3%
2021-10-01 / 2022-09-301844,4%1553,3%
2021-07-01 / 2022-06-301553,3%1346,2%
2021-04-01 / 2022-03-31650%366,7%
2021-01-01 / 2021-12-31366,7%1100%
2020-10-01 / 2021-09-301100%1100%
2020-07-01 / 2021-06-30Geen examensGeen examens
2020-04-01 / 2021-03-31Geen examensGeen examens
2020-01-01 / 2020-12-31Geen examensGeen examens
2019-10-01 / 2020-09-30Geen examensGeen examens
2019-07-01 / 2020-06-30Geen examensGeen examens
2019-04-01 / 2020-03-31Geen examensGeen examens
2019-01-01 / 2019-12-31Geen examensGeen examens
2018-10-01 / 2019-09-30Geen examensGeen examens
2018-07-01 / 2019-06-30Geen examensGeen examens
2018-04-01 / 2019-03-31Geen examensGeen examens
2018-01-01 / 2018-12-31Geen examensGeen examens
2017-10-01 / 2018-09-30Geen examensGeen examens
2017-07-01 / 2018-06-30Geen examensGeen examens
2017-04-01 / 2018-03-31Geen examensGeen examens
2017-01-01 / 2017-12-31Geen examensGeen examens
2016-10-01 / 2017-09-30Geen examensGeen examens
2016-07-01 / 2017-06-30Geen examensGeen examens
2016-04-01 / 2017-03-31Geen examensGeen examens
2016-01-01 / 2016-12-31Geen examensGeen examens
2015-10-01 / 2016-09-30Geen examensGeen examens
2015-07-01 / 2016-06-30Geen examensGeen examens
2015-04-01 / 2016-03-31Geen examensGeen examens
2015-01-01 / 2015-12-31Geen examensGeen examens
2014-10-01 / 2015-09-30Geen examensGeen examens
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Utrecht #23van 85

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Utrecht
Vergelijkingsscore 46,6/100
Eerste poging 65,2% 23 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Utrecht 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

Aalan Osman
5/5
Ik heb gelest onder Tariq. Waren fijne lessen, iemand die geduldig is en ook tijdens het rijden niet altijd te serieus is. Er mag immers…
Lees verder op Google
Robert Mollema
5/5
Hele goede lessen gehad van Mehmet. Rustig en geduldig met veel inzicht in het rijgedrag van de leerling. Veel geleerd en goed begeleid naar het…
Lees verder op Google
Christa
5/5
Had al ergens anders lessen gevolgd en examens gehad. Maar voelde mij nog steeds erg onzeker achter het stuur. Via via bij rijschool Keser beland…
Lees verder op Google
mussie Debesay
5/5
Mijn dankbaarheid :- *Top instructeur, duidelijk en geduldig! * Leuke en leerzame lessen. * Veel geleerd door zijn ervaring. * Fijne begeleiding en goede uitleg.…
Lees verder op Google
hashmat azizi
5/5
Top rijschool! Dankzij de professionele en duidelijke begeleiding ben ik geslaagd voor mijn taxi-examen. De instructeur is geduldig, vriendelijk en helpt je echt om zelfvertrouwen…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Snel en voordelig je rijbewijs halen? Bij rijschool Keser staat een professionele en persoonlijke aanpak hoog in het vaandel. Een eerste proefles is daarom bij ons ook altijd vrijblijvend.

Lees verder op de website van de rijschool ↗
  • Lesauto: Auto, Schakel, Automaat
  • Spoedcursus
Bron: website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 74,00 per uur

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Losse autorijles (60 min.) handgeschakeld60 min € 74,00€ 74,00
Je rijbewijs vanaf €540,- € 540,00
Persoonlijk pakket automaat€ 1.780,00
Persoonlijk pakket handgeschakeld€ 1.780,00
PERSOONLIJK PAKKET € 1.780,00
Regulier pakket automaat€ 2.830,00
Regulier pakket handgeschakeld€ 2.830,00
REGULIER PAKKET € 2.830,00
Spoedig pakket automaat€ 3.180,00
Spoedig pakket handgeschakeld€ 3.180,00
SPOEDIG PAKKET € 3.180,00
Proefles handgeschakeld€ 65,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Motor, Scooter.

De site vermeldt nog 1 prijs zonder te zeggen voor welk voertuig.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
09:00–22:00
Dinsdag
09:00–22:00
Woensdag
09:00–22:00
Donderdag
09:00–22:00
Vrijdag
09:00–22:00
Zaterdag
09:00–22:00
Zondag
09:00–22:00
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
1918F6
Adres
Reactorweg 301
3542AD Utrecht
Telefoon
+31306037320
E-mail
[email protected]
Website
rijschool-keser.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Utrecht (Mississippidreef 151)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Bronnen: Rijschool

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.