Terug naar rijscholen

Hanze Rijopleidingen

GRONINGEN

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies135 geslaagd38,5%1111 geslaagd100%
Handgeschakeld135 geslaagd38,5%1111 geslaagd100%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
38,5% 5 van 13 geslaagd
Herexamens
100% 11 van 11 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
38,5% 5 van 13 geslaagd
Herexamens
100% 11 van 11 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262016-04-01 / 2017-03-31: 0%2016-07-01 / 2017-06-30: 0%2016-07-01 / 2017-06-30: 100%2016-10-01 / 2017-09-30: 0%2016-10-01 / 2017-09-30: 100%2017-01-01 / 2017-12-31: 0%2017-01-01 / 2017-12-31: 100%2017-04-01 / 2018-03-31: 0%2017-04-01 / 2018-03-31: 100%2017-07-01 / 2018-06-30: 33,3%2017-07-01 / 2018-06-30: 100%2017-10-01 / 2018-09-30: 50%2017-10-01 / 2018-09-30: 100%2018-01-01 / 2018-12-31: 66,7%2018-01-01 / 2018-12-31: 100%2018-04-01 / 2019-03-31: 50%2018-04-01 / 2019-03-31: 100%2018-07-01 / 2019-06-30: 33,3%2018-07-01 / 2019-06-30: 100%2018-10-01 / 2019-09-30: 33,3%2018-10-01 / 2019-09-30: 100%2019-01-01 / 2019-12-31: 66,7%2019-01-01 / 2019-12-31: 100%2019-04-01 / 2020-03-31: 66,7%2019-07-01 / 2020-06-30: 66,7%2019-07-01 / 2020-06-30: 100%2019-10-01 / 2020-09-30: 75%2019-10-01 / 2020-09-30: 100%2020-01-01 / 2020-12-31: 40%2020-01-01 / 2020-12-31: 66,7%2020-04-01 / 2021-03-31: 44,4%2020-04-01 / 2021-03-31: 66,7%2020-07-01 / 2021-06-30: 36,4%2020-07-01 / 2021-06-30: 57,1%2020-10-01 / 2021-09-30: 44,4%2020-10-01 / 2021-09-30: 66,7%2021-01-01 / 2021-12-31: 58,3%2021-01-01 / 2021-12-31: 58,3%2021-04-01 / 2022-03-31: 57,1%2021-04-01 / 2022-03-31: 58,3%2021-07-01 / 2022-06-30: 69,2%2021-07-01 / 2022-06-30: 66,7%2021-10-01 / 2022-09-30: 80%2021-10-01 / 2022-09-30: 57,1%2022-01-01 / 2022-12-31: 33,3%2022-01-01 / 2022-12-31: 100%2022-04-01 / 2023-03-31: 33,3%2022-04-01 / 2023-03-31: 66,7%2022-07-01 / 2023-06-30: 22,2%2022-07-01 / 2023-06-30: 66,7%2022-10-01 / 2023-09-30: 33,3%2022-10-01 / 2023-09-30: 66,7%2023-01-01 / 2023-12-31: 50%2023-01-01 / 2023-12-31: 50%2023-04-01 / 2024-03-31: 50%2023-04-01 / 2024-03-31: 75%2023-07-01 / 2024-06-30: 63,6%2023-07-01 / 2024-06-30: 66,7%2023-10-01 / 2024-09-30: 62,5%2023-10-01 / 2024-09-30: 57,1%2024-01-01 / 2024-12-31: 53,3%2024-01-01 / 2024-12-31: 66,7%2024-04-01 / 2025-03-31: 57,1%2024-04-01 / 2025-03-31: 50%2024-06-01 / 2025-06-30: 38,9%2024-06-01 / 2025-06-30: 62,5%2024-10-01 / 2025-09-30: 33,3%2024-10-01 / 2025-09-30: 77,8%2025-01-01 / 2025-12-31: 21,4%2025-01-01 / 2025-12-31: 91,7%2025-04-01 / 2026-03-31: 29,4%2025-04-01 / 2026-03-31: 92,9%2025-07-01 / 2026-06-30: 38,5%2025-07-01 / 2026-06-30: 100%
Eerste poging38,5%13 examens
Herexamens100%11 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-301338,5%11100%
2025-04-01 / 2026-03-311729,4%1492,9%
2025-01-01 / 2025-12-311421,4%1291,7%
2024-10-01 / 2025-09-302133,3%977,8%
2024-06-01 / 2025-06-301838,9%862,5%
2024-04-01 / 2025-03-311457,1%450%
2024-01-01 / 2024-12-311553,3%966,7%
2023-10-01 / 2024-09-30862,5%757,1%
2023-07-01 / 2024-06-301163,6%666,7%
2023-04-01 / 2024-03-311050%875%
2023-01-01 / 2023-12-311450%450%
2022-10-01 / 2023-09-301233,3%366,7%
2022-07-01 / 2023-06-30922,2%366,7%
2022-04-01 / 2023-03-31933,3%366,7%
2022-01-01 / 2022-12-31633,3%2100%
2021-10-01 / 2022-09-30580%757,1%
2021-07-01 / 2022-06-301369,2%966,7%
2021-04-01 / 2022-03-311457,1%1258,3%
2021-01-01 / 2021-12-311258,3%1258,3%
2020-10-01 / 2021-09-301844,4%966,7%
2020-07-01 / 2021-06-301136,4%757,1%
2020-04-01 / 2021-03-31944,4%366,7%
2020-01-01 / 2020-12-311040%366,7%
2019-10-01 / 2020-09-30475%1100%
2019-07-01 / 2020-06-30366,7%1100%
2019-04-01 / 2020-03-31366,7%0Geen examens
2019-01-01 / 2019-12-31366,7%1100%
2018-10-01 / 2019-09-30333,3%1100%
2018-07-01 / 2019-06-30333,3%2100%
2018-04-01 / 2019-03-31450%2100%
2018-01-01 / 2018-12-31366,7%1100%
2017-10-01 / 2018-09-30250%2100%
2017-07-01 / 2018-06-30333,3%1100%
2017-04-01 / 2018-03-3120%2100%
2017-01-01 / 2017-12-3130%2100%
2016-10-01 / 2017-09-3020%1100%
2016-07-01 / 2017-06-3010%1100%
2016-04-01 / 2017-03-3110%0Geen examens
2016-01-01 / 2016-12-31Geen examensGeen examens
2015-10-01 / 2016-09-30Geen examensGeen examens
2015-07-01 / 2016-06-30Geen examensGeen examens
2015-04-01 / 2016-03-31Geen examensGeen examens
2015-01-01 / 2015-12-31Geen examensGeen examens
2014-10-01 / 2015-09-30Geen examensGeen examens
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR

Nog onvoldoende gegevens voor een positie bij CBR Groningen.

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Groningen
Eerste poging 25% 8 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Groningen 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

Ruben E
5/5
Top rijschool! Heb hier op mijn eigen tempo kunnen leren met een goede instructeur ernaast. Bedankt Misel voor de leuke uren!
Lees verder op Google
Thijs Both
5/5
Ik heb bij Misel auto rijles gevolgd en raad het iedereen aan. Goede sfeer in de auto, altijd gezellig en serieus als nodig. Je krijgt…
Lees verder op Google
David Slagter
5/5
Ik kan Hanze Rijopleidingen van harte aanbevelen. Misel weet er alles van en met hem op de stoel naast je valt er bovendien genoeg te…
Lees verder op Google
Peter D
5/5
Als je het motorrijbewijs wilt halen, moet je hier zijn! Goede begeleiding en duidelijke instructies hoe je op de juiste manier moet rijden. Dankje Misel…
Lees verder op Google
J Mejeur
5/5
Mijn motor rijbewijs hier gehaald. Leuke en gezellige lessen en hij neemt de tijd voor je. Is erg flexibel qua agenda.
Lees verder op Google

Over de rijschool

Jarenlange ervaring in het lesgeven en beoordelen zorgen ervoor dat je het rijden op een duidelijke en begrijpelijke manier aangereikt krijgt. Onze ervaring zorgt ervoor dat elke cursist, of het nu om een auto, motor of bromfietsopleiding gaat, met de juiste kennis en vaardigheden de weg op gaat. Uiteraard leiden wij onze cursisten graag vlot op, maar altijd met kwaliteit als leidraad. Die kwaliteit blijven wij waarborgen door regelmatige (bij)scholing en aanpassing van de opleiding en opleidingstempo aan de mogelijkheden van de cursist.

Lees verder op de website van de rijschool ↗
  • Lesauto: auto, motor, bromfiets
Bron: website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 67,50 per uur

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Losse les 60 min € 67,50€ 67,50
Praktijkpakket A 60 min incl. praktijkexamen€ 1.549,00
Praktijkpakket B 60 min incl. praktijkexamen€ 2.149,00
Praktijkpakket C 60 min incl. praktijkexamen€ 2.749,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Motor, Theorie.

De site vermeldt nog 1 prijs zonder te zeggen voor welk voertuig.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
09:00–19:00
Dinsdag
09:00–19:00
Woensdag
09:00–19:00
Donderdag
09:00–19:00
Vrijdag
09:00–19:00
Zaterdag
09:00–17:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
3359H3
Adres
Verlengde Lodewijkstraat
9723AK Groningen
Telefoon
+31681570666
E-mail
[email protected]
Website
hanzerijopleidingen.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Assen (Azieweg 25a)
  • Groningen (Protonstraat 3)
  • Winschoten (Zeefbaan 20A)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Bronnen: Rijschool

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.