Terug naar rijscholen

Falcon Rijschool

ArnhemAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies6540 geslaagd61,5%5424 geslaagd44,4%
Handgeschakeld5937 geslaagd62,7%4121 geslaagd51,2%
Automaat63 geslaagd50%133 geslaagd23,1%

Alle transmissies

Eerste examens
61,5% 40 van 65 geslaagd
Herexamens
44,4% 24 van 54 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
62,7% 37 van 59 geslaagd
Herexamens
51,2% 21 van 41 geslaagd

Automaat

Eerste examens
50% 3 van 6 geslaagd
Herexamens
23,1% 3 van 13 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 52%2014-10-01 / 2015-09-30: 42,9%2015-01-01 / 2015-12-31: 57,1%2015-01-01 / 2015-12-31: 46,2%2015-04-01 / 2016-03-31: 56,5%2015-04-01 / 2016-03-31: 54,5%2015-07-01 / 2016-06-30: 58,3%2015-07-01 / 2016-06-30: 54,5%2015-10-01 / 2016-09-30: 56,5%2015-10-01 / 2016-09-30: 45,5%2016-01-01 / 2016-12-31: 52,2%2016-01-01 / 2016-12-31: 33,3%2016-04-01 / 2017-03-31: 47,8%2016-04-01 / 2017-03-31: 35,3%2016-07-01 / 2017-06-30: 46,4%2016-07-01 / 2017-06-30: 41,4%2016-10-01 / 2017-09-30: 44,4%2016-10-01 / 2017-09-30: 46,4%2017-01-01 / 2017-12-31: 46,2%2017-01-01 / 2017-12-31: 50%2017-04-01 / 2018-03-31: 51,5%2017-04-01 / 2018-03-31: 50%2017-07-01 / 2018-06-30: 46,9%2017-07-01 / 2018-06-30: 56%2017-10-01 / 2018-09-30: 51,4%2017-10-01 / 2018-09-30: 55,6%2018-01-01 / 2018-12-31: 41,9%2018-01-01 / 2018-12-31: 56,8%2018-04-01 / 2019-03-31: 41,9%2018-04-01 / 2019-03-31: 55,3%2018-07-01 / 2019-06-30: 39,6%2018-07-01 / 2019-06-30: 52,7%2018-10-01 / 2019-09-30: 39,6%2018-10-01 / 2019-09-30: 42,9%2019-01-01 / 2019-12-31: 45,7%2019-01-01 / 2019-12-31: 39,3%2019-04-01 / 2020-03-31: 47,2%2019-04-01 / 2020-03-31: 40%2019-07-01 / 2020-06-30: 57,1%2019-07-01 / 2020-06-30: 36,1%2019-10-01 / 2020-09-30: 62,5%2019-10-01 / 2020-09-30: 45,8%2020-01-01 / 2020-12-31: 60%2020-01-01 / 2020-12-31: 70%2020-04-01 / 2021-03-31: 54,5%2020-04-01 / 2021-03-31: 83,3%2020-07-01 / 2021-06-30: 64,3%2020-07-01 / 2021-06-30: 85,7%2020-10-01 / 2021-09-30: 66,7%2020-10-01 / 2021-09-30: 83,3%2021-01-01 / 2021-12-31: 55,6%2021-01-01 / 2021-12-31: 50%2021-04-01 / 2022-03-31: 48,4%2021-04-01 / 2022-03-31: 47,6%2021-07-01 / 2022-06-30: 42,2%2021-07-01 / 2022-06-30: 40,5%2021-10-01 / 2022-09-30: 50%2021-10-01 / 2022-09-30: 39,2%2022-01-01 / 2022-12-31: 53,3%2022-01-01 / 2022-12-31: 43,3%2022-04-01 / 2023-03-31: 57,6%2022-04-01 / 2023-03-31: 41,7%2022-07-01 / 2023-06-30: 63,3%2022-07-01 / 2023-06-30: 47,8%2022-10-01 / 2023-09-30: 62,2%2022-10-01 / 2023-09-30: 55,9%2023-01-01 / 2023-12-31: 61,8%2023-01-01 / 2023-12-31: 59,1%2023-04-01 / 2024-03-31: 67,9%2023-04-01 / 2024-03-31: 80%2023-07-01 / 2024-06-30: 73,1%2023-07-01 / 2024-06-30: 55,6%2023-10-01 / 2024-09-30: 64%2023-10-01 / 2024-09-30: 41,7%2024-01-01 / 2024-12-31: 71,4%2024-01-01 / 2024-12-31: 40%2024-04-01 / 2025-03-31: 57,6%2024-04-01 / 2025-03-31: 50%2024-06-01 / 2025-06-30: 49,1%2024-06-01 / 2025-06-30: 51,2%2024-10-01 / 2025-09-30: 58,1%2024-10-01 / 2025-09-30: 50,9%2025-01-01 / 2025-12-31: 57,1%2025-01-01 / 2025-12-31: 49,2%2025-04-01 / 2026-03-31: 64%2025-04-01 / 2026-03-31: 46,6%2025-07-01 / 2026-06-30: 61,5%2025-07-01 / 2026-06-30: 44,4%
Eerste poging61,5%65 examens
Herexamens44,4%54 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-306561,5%5444,4%
2025-04-01 / 2026-03-317564%5846,6%
2025-01-01 / 2025-12-317057,1%5949,2%
2024-10-01 / 2025-09-306258,1%5550,9%
2024-06-01 / 2025-06-305349,1%4151,2%
2024-04-01 / 2025-03-313357,6%2250%
2024-01-01 / 2024-12-312871,4%1540%
2023-10-01 / 2024-09-302564%1241,7%
2023-07-01 / 2024-06-302673,1%955,6%
2023-04-01 / 2024-03-312867,9%1080%
2023-01-01 / 2023-12-313461,8%2259,1%
2022-10-01 / 2023-09-304562,2%3455,9%
2022-07-01 / 2023-06-304963,3%4647,8%
2022-04-01 / 2023-03-315957,6%6041,7%
2022-01-01 / 2022-12-316053,3%6043,3%
2021-10-01 / 2022-09-305650%5139,2%
2021-07-01 / 2022-06-304542,2%3740,5%
2021-04-01 / 2022-03-313148,4%2147,6%
2021-01-01 / 2021-12-311855,6%850%
2020-10-01 / 2021-09-30966,7%683,3%
2020-07-01 / 2021-06-301464,3%785,7%
2020-04-01 / 2021-03-311154,5%683,3%
2020-01-01 / 2020-12-311560%1070%
2019-10-01 / 2020-09-301662,5%2445,8%
2019-07-01 / 2020-06-302157,1%3636,1%
2019-04-01 / 2020-03-313647,2%5540%
2019-01-01 / 2019-12-314645,7%6139,3%
2018-10-01 / 2019-09-305339,6%5642,9%
2018-07-01 / 2019-06-304839,6%5552,7%
2018-04-01 / 2019-03-314341,9%4755,3%
2018-01-01 / 2018-12-314341,9%4456,8%
2017-10-01 / 2018-09-303551,4%3655,6%
2017-07-01 / 2018-06-303246,9%2556%
2017-04-01 / 2018-03-313351,5%3050%
2017-01-01 / 2017-12-312646,2%2850%
2016-10-01 / 2017-09-302744,4%2846,4%
2016-07-01 / 2017-06-302846,4%2941,4%
2016-04-01 / 2017-03-312347,8%1735,3%
2016-01-01 / 2016-12-312352,2%2133,3%
2015-10-01 / 2016-09-302356,5%2245,5%
2015-07-01 / 2016-06-302458,3%2254,5%
2015-04-01 / 2016-03-312356,5%2254,5%
2015-01-01 / 2015-12-312157,1%2646,2%
2014-10-01 / 2015-09-302552%2842,9%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Arnhem #4van 74

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Arnhem
Vergelijkingsscore 78,3/100
Eerste poging 71,2% 52 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Arnhem 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

Dani Verhaar
5/5
Heb alles in een keer gehaald met de hulp van de goeie instructeurs. Leggen als goed en snel uit. Zijn snel met inplannen en geven…
Lees verder op Google
Rosalie vG
1/5
Ik was aanwezig bij de proefles van mijn vriend. Zelf heb ik mijn motorrijbewijs en heb ik meerdere rijscholen meegemaakt. Daarbij heb ik nooit eerder…
Lees verder op Google
Emma Keric
5/5
Hele fijne rijschool met hele fijne instructeur. Dikke aanrader. Hebben lekker de tijd voor je en zijn rustig en geven goeie tips en trics. Ik…
Lees verder op Google
Monique De vries
1/5
Code Rood, het hele land moet bijna op slot, scholen worden gesloten. Maar nee hoor, deze rijschool eigenaar vindt geld binnenharken belangrijker dan de gezondheid…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Rijschool Falcon is een rijschool in Arnhem en omstreken. De rijschool geeft les in de categorieën A, B, AM en BE en verzorgt rijopleidingen met persoonlijke betrokkenheid.

  • Opgericht in 2010
  • Lesauto: lesmotoren
  • Spoedcursus
Bron: website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 68,00 per uur (€ 102,00 / 90 min)

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Rijles beide€ 85,00
Rijles 90 minuten beide90 min € 102,00€ 68,00
Auto 12 beide90 min € 1.018,00
Auto 21 beide90 min € 1.629,00
Auto 27 beide90 min € 2.020,00
Auto 30 beide90 min € 2.225,00
Auto 36 beide90 min € 2.630,00
Auto 42 beide90 min € 3.036,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Motor, Scooter, Theorie.

De site vermeldt nog 7 prijzen zonder te zeggen voor welk voertuig.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
Niet vermeld
Dinsdag
10:00–18:00
Woensdag
10:00–18:00
Donderdag
09:00–20:00
Vrijdag
10:00–18:00
Zaterdag
12:00–17:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
5297H6
Adres
P. Calandweg 54
6827BK Arnhem
Telefoon
+31658822132
E-mail
[email protected]
Website
falconrijschool.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Arnhem (Hazenkamp 10)
  • Arnhem (Wassenaarweg 20)
  • Nijmegen (Wijchenseweg 2)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Bronnen: Rijschool Rijschool

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.