Terug naar rijscholen

Ezendam Rijopleidingen

HENGELO OVAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies652380 geslaagd58,3%409239 geslaagd58,4%
Handgeschakeld620369 geslaagd59,5%368230 geslaagd62,5%
Automaat3211 geslaagd34,4%419 geslaagd22%

Alle transmissies

Eerste examens
58,3% 380 van 652 geslaagd
Herexamens
58,4% 239 van 409 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
59,5% 369 van 620 geslaagd
Herexamens
62,5% 230 van 368 geslaagd

Automaat

Eerste examens
34,4% 11 van 32 geslaagd
Herexamens
22% 9 van 41 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 63,8%2014-10-01 / 2015-09-30: 57,5%2015-01-01 / 2015-12-31: 65,7%2015-01-01 / 2015-12-31: 60,2%2015-04-01 / 2016-03-31: 64,2%2015-04-01 / 2016-03-31: 59,2%2015-07-01 / 2016-06-30: 64%2015-07-01 / 2016-06-30: 59,8%2015-10-01 / 2016-09-30: 62%2015-10-01 / 2016-09-30: 60,7%2016-01-01 / 2016-12-31: 62,1%2016-01-01 / 2016-12-31: 57,6%2016-04-01 / 2017-03-31: 65,7%2016-04-01 / 2017-03-31: 57,6%2016-07-01 / 2017-06-30: 65,2%2016-07-01 / 2017-06-30: 56,7%2016-10-01 / 2017-09-30: 68,2%2016-10-01 / 2017-09-30: 57,9%2017-01-01 / 2017-12-31: 66,3%2017-01-01 / 2017-12-31: 58,7%2017-04-01 / 2018-03-31: 64,5%2017-04-01 / 2018-03-31: 60,4%2017-07-01 / 2018-06-30: 64,2%2017-07-01 / 2018-06-30: 57,5%2017-10-01 / 2018-09-30: 59,3%2017-10-01 / 2018-09-30: 58%2018-01-01 / 2018-12-31: 56,4%2018-01-01 / 2018-12-31: 57,9%2018-04-01 / 2019-03-31: 55%2018-04-01 / 2019-03-31: 54,6%2018-07-01 / 2019-06-30: 54,7%2018-07-01 / 2019-06-30: 53,3%2018-10-01 / 2019-09-30: 58,7%2018-10-01 / 2019-09-30: 53,5%2019-01-01 / 2019-12-31: 62,6%2019-01-01 / 2019-12-31: 52,5%2019-04-01 / 2020-03-31: 63,3%2019-04-01 / 2020-03-31: 53,3%2019-07-01 / 2020-06-30: 64,9%2019-07-01 / 2020-06-30: 58,7%2019-10-01 / 2020-09-30: 62,3%2019-10-01 / 2020-09-30: 55,3%2020-01-01 / 2020-12-31: 61,1%2020-01-01 / 2020-12-31: 56,2%2020-04-01 / 2021-03-31: 61,4%2020-04-01 / 2021-03-31: 58,1%2020-07-01 / 2021-06-30: 63,7%2020-07-01 / 2021-06-30: 60,1%2020-10-01 / 2021-09-30: 64%2020-10-01 / 2021-09-30: 63,9%2021-01-01 / 2021-12-31: 65,3%2021-01-01 / 2021-12-31: 63,2%2021-04-01 / 2022-03-31: 65,7%2021-04-01 / 2022-03-31: 62,7%2021-07-01 / 2022-06-30: 65,7%2021-07-01 / 2022-06-30: 60,7%2021-10-01 / 2022-09-30: 66,1%2021-10-01 / 2022-09-30: 61%2022-01-01 / 2022-12-31: 66,8%2022-01-01 / 2022-12-31: 62,8%2022-04-01 / 2023-03-31: 66,9%2022-04-01 / 2023-03-31: 63,6%2022-07-01 / 2023-06-30: 67,3%2022-07-01 / 2023-06-30: 64,7%2022-10-01 / 2023-09-30: 67%2022-10-01 / 2023-09-30: 66,3%2023-01-01 / 2023-12-31: 67,5%2023-01-01 / 2023-12-31: 66,3%2023-04-01 / 2024-03-31: 66,8%2023-04-01 / 2024-03-31: 65,3%2023-07-01 / 2024-06-30: 66,7%2023-07-01 / 2024-06-30: 63,8%2023-10-01 / 2024-09-30: 66,3%2023-10-01 / 2024-09-30: 59,9%2024-01-01 / 2024-12-31: 62,6%2024-01-01 / 2024-12-31: 57%2024-04-01 / 2025-03-31: 63%2024-04-01 / 2025-03-31: 55,2%2024-06-01 / 2025-06-30: 61,5%2024-06-01 / 2025-06-30: 55,5%2024-10-01 / 2025-09-30: 59,3%2024-10-01 / 2025-09-30: 58,5%2025-01-01 / 2025-12-31: 60%2025-01-01 / 2025-12-31: 59,6%2025-04-01 / 2026-03-31: 59,4%2025-04-01 / 2026-03-31: 60,1%2025-07-01 / 2026-06-30: 58,3%2025-07-01 / 2026-06-30: 58,4%
Eerste poging58,3%652 examens
Herexamens58,4%409 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-3065258,3%40958,4%
2025-04-01 / 2026-03-3166759,4%41960,1%
2025-01-01 / 2025-12-3164060%42359,6%
2024-10-01 / 2025-09-3064259,3%37658,5%
2024-06-01 / 2025-06-3059561,5%35555,5%
2024-04-01 / 2025-03-3155463%31955,2%
2024-01-01 / 2024-12-3158962,6%30057%
2023-10-01 / 2024-09-3056766,3%28459,9%
2023-07-01 / 2024-06-3056866,7%28263,8%
2023-04-01 / 2024-03-3157566,8%29165,3%
2023-01-01 / 2023-12-3157267,5%27366,3%
2022-10-01 / 2023-09-3061267%27666,3%
2022-07-01 / 2023-06-3061167,3%30064,7%
2022-04-01 / 2023-03-3165666,9%29463,6%
2022-01-01 / 2022-12-3167866,8%29862,8%
2021-10-01 / 2022-09-3065766,1%29561%
2021-07-01 / 2022-06-3066265,7%27560,7%
2021-04-01 / 2022-03-3167465,7%29262,7%
2021-01-01 / 2021-12-3150565,3%24263,2%
2020-10-01 / 2021-09-3049164%24963,9%
2020-07-01 / 2021-06-3049063,7%23860,1%
2020-04-01 / 2021-03-3131961,4%19158,1%
2020-01-01 / 2020-12-3143261,1%24956,2%
2019-10-01 / 2020-09-3044662,3%22855,3%
2019-07-01 / 2020-06-3044464,9%24258,7%
2019-04-01 / 2020-03-3156163,3%33053,3%
2019-01-01 / 2019-12-3158362,6%34552,5%
2018-10-01 / 2019-09-3054558,7%37653,5%
2018-07-01 / 2019-06-3056154,7%37753,3%
2018-04-01 / 2019-03-3152555%33754,6%
2018-01-01 / 2018-12-3150956,4%30957,9%
2017-10-01 / 2018-09-3051159,3%28158%
2017-07-01 / 2018-06-3050564,2%26157,5%
2017-04-01 / 2018-03-3148864,5%24060,4%
2017-01-01 / 2017-12-3149366,3%25258,7%
2016-10-01 / 2017-09-3050368,2%25957,9%
2016-07-01 / 2017-06-3048865,2%25456,7%
2016-04-01 / 2017-03-3149265,7%25057,6%
2016-01-01 / 2016-12-3145462,1%23657,6%
2015-10-01 / 2016-09-3044562%22960,7%
2015-07-01 / 2016-06-3043064%22459,8%
2015-04-01 / 2016-03-3143864,2%21359,2%
2015-01-01 / 2015-12-3142365,7%22660,2%
2014-10-01 / 2015-09-3041763,8%22657,5%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR

Nog onvoldoende gegevens voor een positie bij CBR Hengelo.

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Hengelo
Eerste poging 58,8% 636 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Hengelo 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Reviewteksten zijn nog niet beschikbaar voor deze rijschool.

Over de rijschool

Ezendam Rijopleidingen biedt rijlessen voor auto, motor, bromfiets en aanhanger. De rijlessen zijn beschikbaar als losse lessen, pakketten en spoedopleidingen. De rijschool is door het CBR gecertificeerd voor RIS en gebruikt Rijlesplanner als digitale leeromgeving.

  • Lesauto: auto, motor, bromfiets, aanhanger
  • Spoedcursus
Bron: website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 68,00 per uur (€ 51,00 / 45 min)

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Rijles (45 min) 45 min € 51,00€ 68,00
Rijles per uur (60 min) beide60 min € 68,00€ 68,00
STARTERSPAKKET 15 UUR RIJLES 60 min € 1.490,00
PAKKET A 25 UUR RIJLES 60 min € 2.140,00
PAKKET B 30 UUR RIJLES 60 min € 2.460,00
PAKKET C 35 UUR RIJLES 60 min € 2.780,00
PAKKET D 40 UUR RIJLES 60 min € 3.100,00
PAKKET E 45 UUR RIJLES 60 min € 3.420,00
Tussentijdse toets (incl. leges CBR) € 240,00
Rijexamen (incl. leges CBR) € 270,00
Faalangst examen (incl. leges CBR) incl. faalangstexamen€ 325,00
CBR Praktijkboek (verplicht) verplicht incl. lesmateriaal€ 27,50

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Motor, Scooter, Theorie.

De site vermeldt nog 3 prijzen zonder te zeggen voor welk voertuig.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

CBR-opleidercode
1797W1
Adres
Haaksbergerstraat 195
7554PA Hengelo
Telefoon
+31743676333
E-mail
[email protected]
Website
ezendam.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Almelo (Bedrijvenpark Twente 305)
  • Hengelo (Jan Tinbergenstraat 115)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Bronnen: Rijschool

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.