Terug naar rijscholen

Erik Eisma Rijschool

SomerenAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies20 geslaagd0%53 geslaagd60%
Handgeschakeld00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens
Automaat20 geslaagd0%53 geslaagd60%

Alle transmissies

Eerste examens
0% 0 van 2 geslaagd
Herexamens
60% 3 van 5 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens

Automaat

Eerste examens
0% 0 van 2 geslaagd
Herexamens
60% 3 van 5 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 60,6%2014-10-01 / 2015-09-30: 68%2015-01-01 / 2015-12-31: 58,6%2015-01-01 / 2015-12-31: 68,2%2015-04-01 / 2016-03-31: 72%2015-04-01 / 2016-03-31: 75%2015-07-01 / 2016-06-30: 76,9%2015-07-01 / 2016-06-30: 69,2%2015-10-01 / 2016-09-30: 80,5%2015-10-01 / 2016-09-30: 77,8%2016-01-01 / 2016-12-31: 77,8%2016-01-01 / 2016-12-31: 71,4%2016-04-01 / 2017-03-31: 64,9%2016-04-01 / 2017-03-31: 69,2%2016-07-01 / 2017-06-30: 56,5%2016-07-01 / 2017-06-30: 76,9%2016-10-01 / 2017-09-30: 47,6%2016-10-01 / 2017-09-30: 75%2017-01-01 / 2017-12-31: 52,2%2017-01-01 / 2017-12-31: 66,7%2017-04-01 / 2018-03-31: 73,9%2017-04-01 / 2018-03-31: 72,7%2017-07-01 / 2018-06-30: 70,8%2017-07-01 / 2018-06-30: 54,5%2017-10-01 / 2018-09-30: 77,3%2017-10-01 / 2018-09-30: 60%2018-01-01 / 2018-12-31: 69,6%2018-01-01 / 2018-12-31: 70%2018-04-01 / 2019-03-31: 69,6%2018-04-01 / 2019-03-31: 70%2018-07-01 / 2019-06-30: 63,6%2018-07-01 / 2019-06-30: 85,7%2018-10-01 / 2019-09-30: 54,2%2018-10-01 / 2019-09-30: 87,5%2019-01-01 / 2019-12-31: 64%2019-01-01 / 2019-12-31: 66,7%2019-04-01 / 2020-03-31: 50%2019-04-01 / 2020-03-31: 54,5%2019-07-01 / 2020-06-30: 57,1%2019-07-01 / 2020-06-30: 50%2019-10-01 / 2020-09-30: 70%2019-10-01 / 2020-09-30: 40%2020-01-01 / 2020-12-31: 44,4%2020-01-01 / 2020-12-31: 33,3%2020-04-01 / 2021-03-31: 55,6%2020-04-01 / 2021-03-31: 50%2020-07-01 / 2021-06-30: 62,5%2020-07-01 / 2021-06-30: 71,4%2020-10-01 / 2021-09-30: 68,8%2020-10-01 / 2021-09-30: 66,7%2021-01-01 / 2021-12-31: 71,4%2021-01-01 / 2021-12-31: 50%2021-04-01 / 2022-03-31: 75%2021-04-01 / 2022-03-31: 40%2021-07-01 / 2022-06-30: 63,2%2021-07-01 / 2022-06-30: 42,9%2021-10-01 / 2022-09-30: 60%2021-10-01 / 2022-09-30: 44,4%2022-01-01 / 2022-12-31: 65,2%2022-01-01 / 2022-12-31: 66,7%2022-04-01 / 2023-03-31: 60%2022-04-01 / 2023-03-31: 69,2%2022-07-01 / 2023-06-30: 63,6%2022-07-01 / 2023-06-30: 70%2022-10-01 / 2023-09-30: 63,6%2022-10-01 / 2023-09-30: 85,7%2023-01-01 / 2023-12-31: 66,7%2023-01-01 / 2023-12-31: 85,7%2023-04-01 / 2024-03-31: 50%2023-04-01 / 2024-03-31: 57,1%2023-07-01 / 2024-06-30: 60%2023-07-01 / 2024-06-30: 54,5%2023-10-01 / 2024-09-30: 50%2023-10-01 / 2024-09-30: 50%2024-01-01 / 2024-12-31: 33,3%2024-01-01 / 2024-12-31: 41,7%2024-04-01 / 2025-03-31: 50%2024-04-01 / 2025-03-31: 55,6%2024-06-01 / 2025-06-30: 42,9%2024-06-01 / 2025-06-30: 50%2024-10-01 / 2025-09-30: 50%2024-10-01 / 2025-09-30: 66,7%2025-01-01 / 2025-12-31: 50%2025-01-01 / 2025-12-31: 75%2025-04-01 / 2026-03-31: 25%2025-04-01 / 2026-03-31: 50%2025-07-01 / 2026-06-30: 0%2025-07-01 / 2026-06-30: 60%
Eerste poging0%2 examens
Herexamens60%5 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-3020%560%
2025-04-01 / 2026-03-31425%450%
2025-01-01 / 2025-12-31650%475%
2024-10-01 / 2025-09-30650%366,7%
2024-06-01 / 2025-06-30742,9%450%
2024-04-01 / 2025-03-31850%955,6%
2024-01-01 / 2024-12-31933,3%1241,7%
2023-10-01 / 2024-09-30850%1250%
2023-07-01 / 2024-06-301060%1154,5%
2023-04-01 / 2024-03-31850%757,1%
2023-01-01 / 2023-12-31666,7%785,7%
2022-10-01 / 2023-09-301163,6%785,7%
2022-07-01 / 2023-06-301163,6%1070%
2022-04-01 / 2023-03-312060%1369,2%
2022-01-01 / 2022-12-312365,2%966,7%
2021-10-01 / 2022-09-302060%944,4%
2021-07-01 / 2022-06-301963,2%742,9%
2021-04-01 / 2022-03-311675%540%
2021-01-01 / 2021-12-311471,4%650%
2020-10-01 / 2021-09-301668,8%666,7%
2020-07-01 / 2021-06-301662,5%771,4%
2020-04-01 / 2021-03-31955,6%650%
2020-01-01 / 2020-12-31944,4%633,3%
2019-10-01 / 2020-09-301070%1040%
2019-07-01 / 2020-06-301457,1%1250%
2019-04-01 / 2020-03-312050%1154,5%
2019-01-01 / 2019-12-312564%1266,7%
2018-10-01 / 2019-09-302454,2%887,5%
2018-07-01 / 2019-06-302263,6%785,7%
2018-04-01 / 2019-03-312369,6%1070%
2018-01-01 / 2018-12-312369,6%1070%
2017-10-01 / 2018-09-302277,3%1060%
2017-07-01 / 2018-06-302470,8%1154,5%
2017-04-01 / 2018-03-312373,9%1172,7%
2017-01-01 / 2017-12-312352,2%1566,7%
2016-10-01 / 2017-09-302147,6%1675%
2016-07-01 / 2017-06-302356,5%1376,9%
2016-04-01 / 2017-03-313764,9%1369,2%
2016-01-01 / 2016-12-313677,8%771,4%
2015-10-01 / 2016-09-304180,5%977,8%
2015-07-01 / 2016-06-303976,9%1369,2%
2015-04-01 / 2016-03-312572%1675%
2015-01-01 / 2015-12-312958,6%2268,2%
2014-10-01 / 2015-09-303360,6%2568%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR

Nog onvoldoende gegevens voor een positie bij CBR Weert.

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Weert
Eerste poging 0% 2 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Weert 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

Manou K
5/5
Mijn eerste ervaring hier was tijdens een proefrit, waarbij Erik op een rustige en duidelijke manier uitleg gaf over het rijden op een motor. Dat…
Lees verder op Google
duck dev.
5/5
Motorrijden bij Erik is genieten, leerzaam en verslavend. Hij zorgde met zijn fijne manier van lesgeven dat ik snel, zelfstandig de weg op kan. We…
Lees verder op Google
Bram Clerkx
5/5
Fijne rijschool, hier mijn motorrijbewijs gehaald. Erik heeft een duidelijke rustige manier van uitleggen, en hij blijft altijd rustig als er een keer iets niet…
Lees verder op Google
Mike van Velthoven
5/5
Erik aller eerst harstikke bedankt voor de begeleiding richting mijn rijbewijs. De lessen waren altijd strak en heb ze met veel plezier gereden. Jouw manier…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Motorrijschool Erik Eisma is een gespecialiseerde rijschool, waar persoonlijke aandacht voor de jou centraal staat. We zorgen ervoor dat de rijopleiding aansluit bij de mogelijkheden en jouw wensen. Als u niet wilt dat we uw bezoek aan onze site volgen, kunt u het volgen hier in uw browser uitschakelen: We gebruiken ook verschillende externe diensten zoals Google Webfonts, Google Maps en externe videoproviders. Aangezien deze providers persoonlijke gegevens zoals uw IP-adres kunnen verzamelen, kunt u deze hier blokkeren. Houd er rekening mee dat dit de functionaliteit en het uiterlijk van onze site sterk kan verminderen. Wijzigingen worden van kracht zodra u de pagina opnieuw laadt.

Lees verder op de website van de rijschool ↗
  • 3 medewerkers
  • Vrouwelijke instructeur

Instructeurs (3)

  • Erikmotorrijles
  • Joséautorijles
  • Lindaautorijles en verkeersangstbegeleiding
Bron: website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 75,00 per uur

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Losse rijles (60 min.) automaat60 min € 75,00€ 75,00
Dagrit door Nederland (min. 2 cursisten) min. 2 cursisten automaat€ 295,00
Rijgeschiktheidstest CBR (beschikbaar stellen lesauto + instructeur) automaat€ 225,00
Praktijkexamen (55 min.) automaat55 min incl. praktijkexamen€ 312,50
Nader Onderzoek (70 min.) automaat70 min € 370,00
Faalangst examen (80min.) automaat80 min incl. faalangstexamen€ 415,00
Intakegesprek voorafgaand aan de rijopleiding automaatincl. intake€ 60,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Motor, Theorie.

De site vermeldt nog 2 prijzen zonder te zeggen voor welk voertuig.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
Niet vermeld
Dinsdag
Niet vermeld
Woensdag
08:00–12:30, 13:30–16:30
Donderdag
08:00–12:30
Vrijdag
08:00–12:30, 13:30–16:30
Zaterdag
08:00–15:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
2616G8
Adres
Heikantstraat
5712GS Someren
Telefoon
+31613221733
E-mail
[email protected]
Website
erikeisma.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Weert (Risseweg 46)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Bronnen: Rijschool

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.