Terug naar rijscholen

Edwin Rengelink

MEPPEL

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies229 geslaagd40,9%1610 geslaagd62,5%
Handgeschakeld229 geslaagd40,9%1610 geslaagd62,5%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
40,9% 9 van 22 geslaagd
Herexamens
62,5% 10 van 16 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
40,9% 9 van 22 geslaagd
Herexamens
62,5% 10 van 16 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 54,8%2014-10-01 / 2015-09-30: 54,8%2015-01-01 / 2015-12-31: 60,7%2015-01-01 / 2015-12-31: 56,1%2015-04-01 / 2016-03-31: 58,6%2015-04-01 / 2016-03-31: 54,1%2015-07-01 / 2016-06-30: 55,4%2015-07-01 / 2016-06-30: 69,2%2015-10-01 / 2016-09-30: 54,8%2015-10-01 / 2016-09-30: 66,7%2016-01-01 / 2016-12-31: 51,8%2016-01-01 / 2016-12-31: 61,5%2016-04-01 / 2017-03-31: 49,1%2016-04-01 / 2017-03-31: 54,8%2016-07-01 / 2017-06-30: 49,1%2016-07-01 / 2017-06-30: 57,1%2016-10-01 / 2017-09-30: 49,1%2016-10-01 / 2017-09-30: 58,7%2017-01-01 / 2017-12-31: 46,6%2017-01-01 / 2017-12-31: 64,4%2017-04-01 / 2018-03-31: 48%2017-04-01 / 2018-03-31: 71,1%2017-07-01 / 2018-06-30: 51,2%2017-07-01 / 2018-06-30: 59,4%2017-10-01 / 2018-09-30: 55,6%2017-10-01 / 2018-09-30: 58,3%2018-01-01 / 2018-12-31: 48,5%2018-01-01 / 2018-12-31: 60,9%2018-04-01 / 2019-03-31: 43,3%2018-04-01 / 2019-03-31: 65,2%2018-07-01 / 2019-06-30: 46,2%2018-07-01 / 2019-06-30: 76,2%2018-10-01 / 2019-09-30: 38,7%2018-10-01 / 2019-09-30: 81,8%2019-01-01 / 2019-12-31: 38,7%2019-01-01 / 2019-12-31: 80%2019-04-01 / 2020-03-31: 41,4%2019-04-01 / 2020-03-31: 75%2019-07-01 / 2020-06-30: 40%2019-07-01 / 2020-06-30: 64,7%2019-10-01 / 2020-09-30: 39,1%2019-10-01 / 2020-09-30: 66,7%2020-01-01 / 2020-12-31: 39,3%2020-01-01 / 2020-12-31: 70%2020-04-01 / 2021-03-31: 37,5%2020-04-01 / 2021-03-31: 72,2%2020-07-01 / 2021-06-30: 43,3%2020-07-01 / 2021-06-30: 70,8%2020-10-01 / 2021-09-30: 40%2020-10-01 / 2021-09-30: 69,6%2021-01-01 / 2021-12-31: 43,5%2021-01-01 / 2021-12-31: 68,4%2021-04-01 / 2022-03-31: 51,6%2021-04-01 / 2022-03-31: 68,4%2021-07-01 / 2022-06-30: 50%2021-07-01 / 2022-06-30: 68,4%2021-10-01 / 2022-09-30: 60%2021-10-01 / 2022-09-30: 62,5%2022-01-01 / 2022-12-31: 59,3%2022-01-01 / 2022-12-31: 55%2022-04-01 / 2023-03-31: 53,8%2022-04-01 / 2023-03-31: 56,5%2022-07-01 / 2023-06-30: 53,3%2022-07-01 / 2023-06-30: 55%2022-10-01 / 2023-09-30: 53,6%2022-10-01 / 2023-09-30: 59,1%2023-01-01 / 2023-12-31: 62,5%2023-01-01 / 2023-12-31: 50%2023-04-01 / 2024-03-31: 57,7%2023-04-01 / 2024-03-31: 50%2023-07-01 / 2024-06-30: 56,7%2023-07-01 / 2024-06-30: 47,4%2023-10-01 / 2024-09-30: 63,6%2023-10-01 / 2024-09-30: 47,8%2024-01-01 / 2024-12-31: 54,8%2024-01-01 / 2024-12-31: 47,6%2024-04-01 / 2025-03-31: 53,6%2024-04-01 / 2025-03-31: 54,2%2024-06-01 / 2025-06-30: 60,9%2024-06-01 / 2025-06-30: 66,7%2024-10-01 / 2025-09-30: 45%2024-10-01 / 2025-09-30: 66,7%2025-01-01 / 2025-12-31: 54,5%2025-01-01 / 2025-12-31: 77,8%2025-04-01 / 2026-03-31: 63,6%2025-04-01 / 2026-03-31: 71,4%2025-07-01 / 2026-06-30: 40,9%2025-07-01 / 2026-06-30: 62,5%
Eerste poging40,9%22 examens
Herexamens62,5%16 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-302240,9%1662,5%
2025-04-01 / 2026-03-312263,6%1471,4%
2025-01-01 / 2025-12-312254,5%1877,8%
2024-10-01 / 2025-09-302045%1566,7%
2024-06-01 / 2025-06-302360,9%2166,7%
2024-04-01 / 2025-03-312853,6%2454,2%
2024-01-01 / 2024-12-313154,8%2147,6%
2023-10-01 / 2024-09-303363,6%2347,8%
2023-07-01 / 2024-06-303056,7%1947,4%
2023-04-01 / 2024-03-312657,7%1450%
2023-01-01 / 2023-12-312462,5%1650%
2022-10-01 / 2023-09-302853,6%2259,1%
2022-07-01 / 2023-06-303053,3%2055%
2022-04-01 / 2023-03-312653,8%2356,5%
2022-01-01 / 2022-12-312759,3%2055%
2021-10-01 / 2022-09-302560%1662,5%
2021-07-01 / 2022-06-302650%1968,4%
2021-04-01 / 2022-03-313151,6%1968,4%
2021-01-01 / 2021-12-312343,5%1968,4%
2020-10-01 / 2021-09-303040%2369,6%
2020-07-01 / 2021-06-303043,3%2470,8%
2020-04-01 / 2021-03-312437,5%1872,2%
2020-01-01 / 2020-12-312839,3%2070%
2019-10-01 / 2020-09-302339,1%1566,7%
2019-07-01 / 2020-06-302540%1764,7%
2019-04-01 / 2020-03-312941,4%2075%
2019-01-01 / 2019-12-313138,7%2080%
2018-10-01 / 2019-09-303138,7%2281,8%
2018-07-01 / 2019-06-302646,2%2176,2%
2018-04-01 / 2019-03-313043,3%2365,2%
2018-01-01 / 2018-12-313348,5%2360,9%
2017-10-01 / 2018-09-303655,6%2458,3%
2017-07-01 / 2018-06-304351,2%3259,4%
2017-04-01 / 2018-03-315048%3871,1%
2017-01-01 / 2017-12-315846,6%4564,4%
2016-10-01 / 2017-09-305749,1%4658,7%
2016-07-01 / 2017-06-305749,1%4257,1%
2016-04-01 / 2017-03-315749,1%4254,8%
2016-01-01 / 2016-12-315651,8%3961,5%
2015-10-01 / 2016-09-306254,8%3966,7%
2015-07-01 / 2016-06-306555,4%3969,2%
2015-04-01 / 2016-03-315858,6%3754,1%
2015-01-01 / 2015-12-316160,7%4156,1%
2014-10-01 / 2015-09-306254,8%4254,8%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR

Nog onvoldoende gegevens voor een positie bij CBR Meppel.

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Meppel
Eerste poging 40,9% 22 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Meppel 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Reviewteksten zijn nog niet beschikbaar voor deze rijschool.

Over de rijschool

Bij ons kun je terecht voor de volgende rijopleidingen: Auto en Aanhanger. Ook zij wij gespecialiseerd op het gebied van faalangst en rij-angst.

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 73,00 per les (lesduur niet vermeld)

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Autorijles € 73,00
25 lessen pakket + examen 25 lessen € 2.095,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Theorie.

De site vermeldt nog 2 prijzen zonder te zeggen voor welk voertuig.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
08:00–20:00
Dinsdag
08:00–20:00
Woensdag
08:00–20:00
Donderdag
08:00–20:00
Vrijdag
08:00–20:00
Zaterdag
08:00–20:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
1205X2
Adres
L.O.-laan
7943CW Meppel
Telefoon
+31650514853
E-mail
[email protected]
Website
edwinrengelink.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Meppel (Blankenstein 230)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.