Terug naar rijscholen

Cees van den Hoek VOF

HAARLEMAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies2713 geslaagd48,1%2716 geslaagd59,3%
Handgeschakeld2210 geslaagd45,5%2213 geslaagd59,1%
Automaat53 geslaagd60%53 geslaagd60%

Alle transmissies

Eerste examens
48,1% 13 van 27 geslaagd
Herexamens
59,3% 16 van 27 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
45,5% 10 van 22 geslaagd
Herexamens
59,1% 13 van 22 geslaagd

Automaat

Eerste examens
60% 3 van 5 geslaagd
Herexamens
60% 3 van 5 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 0%2015-01-01 / 2015-12-31: 0%2015-04-01 / 2016-03-31: 0%2015-04-01 / 2016-03-31: 66,7%2015-07-01 / 2016-06-30: 0%2015-07-01 / 2016-06-30: 66,7%2015-10-01 / 2016-09-30: 60%2015-10-01 / 2016-09-30: 100%2016-01-01 / 2016-12-31: 60%2016-01-01 / 2016-12-31: 100%2016-04-01 / 2017-03-31: 45,5%2016-04-01 / 2017-03-31: 60%2016-07-01 / 2017-06-30: 50%2016-07-01 / 2017-06-30: 46,2%2016-10-01 / 2017-09-30: 23,5%2016-10-01 / 2017-09-30: 47,8%2017-01-01 / 2017-12-31: 20%2017-01-01 / 2017-12-31: 50%2017-04-01 / 2018-03-31: 12,5%2017-04-01 / 2018-03-31: 43,3%2017-07-01 / 2018-06-30: 20%2017-07-01 / 2018-06-30: 50%2017-10-01 / 2018-09-30: 38,9%2017-10-01 / 2018-09-30: 40,9%2018-01-01 / 2018-12-31: 55%2018-01-01 / 2018-12-31: 44,4%2018-04-01 / 2019-03-31: 58,6%2018-04-01 / 2019-03-31: 58,8%2018-07-01 / 2019-06-30: 64,3%2018-07-01 / 2019-06-30: 55,6%2018-10-01 / 2019-09-30: 57,1%2018-10-01 / 2019-09-30: 60%2019-01-01 / 2019-12-31: 58,8%2019-01-01 / 2019-12-31: 59,3%2019-04-01 / 2020-03-31: 65,5%2019-04-01 / 2020-03-31: 66,7%2019-07-01 / 2020-06-30: 61,5%2019-07-01 / 2020-06-30: 69,6%2019-10-01 / 2020-09-30: 61,3%2019-10-01 / 2020-09-30: 71,4%2020-01-01 / 2020-12-31: 57,1%2020-01-01 / 2020-12-31: 58,8%2020-04-01 / 2021-03-31: 54,2%2020-04-01 / 2021-03-31: 28,6%2020-07-01 / 2021-06-30: 48,3%2020-07-01 / 2021-06-30: 40,9%2020-10-01 / 2021-09-30: 57,7%2020-10-01 / 2021-09-30: 44%2021-01-01 / 2021-12-31: 66,7%2021-01-01 / 2021-12-31: 50%2021-04-01 / 2022-03-31: 62,5%2021-04-01 / 2022-03-31: 57,1%2021-07-01 / 2022-06-30: 65,4%2021-07-01 / 2022-06-30: 52,6%2021-10-01 / 2022-09-30: 60%2021-10-01 / 2022-09-30: 66,7%2022-01-01 / 2022-12-31: 57,5%2022-01-01 / 2022-12-31: 59,1%2022-04-01 / 2023-03-31: 56,1%2022-04-01 / 2023-03-31: 57,1%2022-07-01 / 2023-06-30: 65%2022-07-01 / 2023-06-30: 48,4%2022-10-01 / 2023-09-30: 61,5%2022-10-01 / 2023-09-30: 36%2023-01-01 / 2023-12-31: 54,8%2023-01-01 / 2023-12-31: 40,6%2023-04-01 / 2024-03-31: 63,6%2023-04-01 / 2024-03-31: 41,2%2023-07-01 / 2024-06-30: 56,8%2023-07-01 / 2024-06-30: 50%2023-10-01 / 2024-09-30: 63,6%2023-10-01 / 2024-09-30: 57,6%2024-01-01 / 2024-12-31: 66,7%2024-01-01 / 2024-12-31: 59,3%2024-04-01 / 2025-03-31: 70,3%2024-04-01 / 2025-03-31: 66,7%2024-06-01 / 2025-06-30: 71,9%2024-06-01 / 2025-06-30: 66,7%2024-10-01 / 2025-09-30: 64,5%2024-10-01 / 2025-09-30: 61,9%2025-01-01 / 2025-12-31: 64,3%2025-01-01 / 2025-12-31: 69,6%2025-04-01 / 2026-03-31: 50%2025-04-01 / 2026-03-31: 63%2025-07-01 / 2026-06-30: 48,1%2025-07-01 / 2026-06-30: 59,3%
Eerste poging48,1%27 examens
Herexamens59,3%27 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-302748,1%2759,3%
2025-04-01 / 2026-03-312250%2763%
2025-01-01 / 2025-12-312864,3%2369,6%
2024-10-01 / 2025-09-303164,5%2161,9%
2024-06-01 / 2025-06-303271,9%2466,7%
2024-04-01 / 2025-03-313770,3%2166,7%
2024-01-01 / 2024-12-313666,7%2759,3%
2023-10-01 / 2024-09-303363,6%3357,6%
2023-07-01 / 2024-06-303756,8%2850%
2023-04-01 / 2024-03-313363,6%3441,2%
2023-01-01 / 2023-12-313154,8%3240,6%
2022-10-01 / 2023-09-303961,5%2536%
2022-07-01 / 2023-06-304065%3148,4%
2022-04-01 / 2023-03-314156,1%2857,1%
2022-01-01 / 2022-12-314057,5%2259,1%
2021-10-01 / 2022-09-303060%2166,7%
2021-07-01 / 2022-06-302665,4%1952,6%
2021-04-01 / 2022-03-312462,5%2157,1%
2021-01-01 / 2021-12-312466,7%2250%
2020-10-01 / 2021-09-302657,7%2544%
2020-07-01 / 2021-06-302948,3%2240,9%
2020-04-01 / 2021-03-312454,2%1428,6%
2020-01-01 / 2020-12-312857,1%1758,8%
2019-10-01 / 2020-09-303161,3%2171,4%
2019-07-01 / 2020-06-302661,5%2369,6%
2019-04-01 / 2020-03-312965,5%3066,7%
2019-01-01 / 2019-12-313458,8%2759,3%
2018-10-01 / 2019-09-302857,1%2060%
2018-07-01 / 2019-06-302864,3%1855,6%
2018-04-01 / 2019-03-312958,6%1758,8%
2018-01-01 / 2018-12-312055%1844,4%
2017-10-01 / 2018-09-301838,9%2240,9%
2017-07-01 / 2018-06-302020%2850%
2017-04-01 / 2018-03-311612,5%3043,3%
2017-01-01 / 2017-12-312020%3050%
2016-10-01 / 2017-09-301723,5%2347,8%
2016-07-01 / 2017-06-301250%1346,2%
2016-04-01 / 2017-03-311145,5%560%
2016-01-01 / 2016-12-31560%3100%
2015-10-01 / 2016-09-30560%3100%
2015-07-01 / 2016-06-3020%366,7%
2015-04-01 / 2016-03-3110%366,7%
2015-01-01 / 2015-12-310Geen examens10%
2014-10-01 / 2015-09-300Geen examens10%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Haarlem #52van 76

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Haarlem
Vergelijkingsscore 30,7/100
Eerste poging 48,1% 27 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Haarlem 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

5/5
Een hele fijne rijschool, die wordt gerund door fantastische mensen. Ik heb mede door de goede reviews hier voor deze rijschool gekozen, en ik had…
Lees verder op Google
Jin Te
5/5
Nadat ik na mijn eerste rijexamen gezakt was vanwege faalangst had ik besloten om te wisselen van rijschool en kwam ik bij rijschool Cees van…
Lees verder op Google
Serge Bakker
5/5
Echt een hele fijne rijschool! Tijdens mijn inschrijving voelde ik mij gelijk thuis bij Natasja en Cees. Het is een flexibele en meedenkende rijschool. Het…
Lees verder op Google
Romy K
5/5
Dankzij Cees en Natasja geslaagd voor mijn rijbewijs!! Hele rustige behulpzame instructeurs, als je iets niet begrijpt vinden ze gewoon een andere manier om het…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Een beschrijving uit de website van deze rijschool is nog niet beschikbaar.

  • Lesauto: auto

Instructeurs (2)

  • Cees van den Hoek
  • Natasja van den Hoek
Bron: website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 85,00 per les (lesduur niet vermeld)

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Autorijles automaat€ 85,00
De eerste drie auto De eerste drie rijlessen is alleen voor mensen die nog geen rijlessen hebben gevolgd! automaat3 lessen € 170,00
Lespakket Als je een pakket afneemt dient deze in 1 keer betaald te worden, mocht je dat in termijnen willen doen zijn daar administratiekosten aan verbonden. automaat€ 365,00
Lespakket Als je een pakket afneemt dient deze in 1 keer betaald te worden, mocht je dat in termijnen willen doen zijn daar administratiekosten aan verbonden. automaat€ 450,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Theorie.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
08:00–18:00
Dinsdag
08:00–18:00
Woensdag
08:00–18:00
Donderdag
08:00–18:00
Vrijdag
08:00–18:00
Zaterdag
09:00–17:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
3421H8
Adres
Floresstraat
2022BG Haarlem
Telefoon
+31615336199
E-mail
[email protected]
Website
ceesvandenhoek.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Haarlem (Professor Eijkmanlaan 2-4)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Bronnen: Rijschool

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.