Terug naar rijscholen

Autorijschool Turan

SOEST

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies2212 geslaagd54,5%2914 geslaagd48,3%
Handgeschakeld2212 geslaagd54,5%2914 geslaagd48,3%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
54,5% 12 van 22 geslaagd
Herexamens
48,3% 14 van 29 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
54,5% 12 van 22 geslaagd
Herexamens
48,3% 14 van 29 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 56,5%2014-10-01 / 2015-09-30: 36,4%2015-01-01 / 2015-12-31: 52,9%2015-01-01 / 2015-12-31: 38,9%2015-04-01 / 2016-03-31: 57,1%2015-04-01 / 2016-03-31: 70%2015-07-01 / 2016-06-30: 60%2015-07-01 / 2016-06-30: 88,9%2015-10-01 / 2016-09-30: 68,4%2015-10-01 / 2016-09-30: 100%2016-01-01 / 2016-12-31: 59,1%2016-01-01 / 2016-12-31: 66,7%2016-04-01 / 2017-03-31: 48,4%2016-04-01 / 2017-03-31: 47,1%2016-07-01 / 2017-06-30: 40%2016-07-01 / 2017-06-30: 33,3%2016-10-01 / 2017-09-30: 39,3%2016-10-01 / 2017-09-30: 32,3%2017-01-01 / 2017-12-31: 43,2%2017-01-01 / 2017-12-31: 35,5%2017-04-01 / 2018-03-31: 48,1%2017-04-01 / 2018-03-31: 48,4%2017-07-01 / 2018-06-30: 45,8%2017-07-01 / 2018-06-30: 55,6%2017-10-01 / 2018-09-30: 46,2%2017-10-01 / 2018-09-30: 47,6%2018-01-01 / 2018-12-31: 52,6%2018-01-01 / 2018-12-31: 52,4%2018-04-01 / 2019-03-31: 54,5%2018-04-01 / 2019-03-31: 31,3%2018-07-01 / 2019-06-30: 66,7%2018-07-01 / 2019-06-30: 27,8%2018-10-01 / 2019-09-30: 52,4%2018-10-01 / 2019-09-30: 33,3%2019-01-01 / 2019-12-31: 52,9%2019-01-01 / 2019-12-31: 27,8%2019-04-01 / 2020-03-31: 40%2019-04-01 / 2020-03-31: 30%2019-07-01 / 2020-06-30: 35,7%2019-07-01 / 2020-06-30: 43,8%2019-10-01 / 2020-09-30: 58,3%2019-10-01 / 2020-09-30: 43,8%2020-01-01 / 2020-12-31: 46,2%2020-01-01 / 2020-12-31: 60%2020-04-01 / 2021-03-31: 50%2020-04-01 / 2021-03-31: 83,3%2020-07-01 / 2021-06-30: 33,3%2020-07-01 / 2021-06-30: 71,4%2020-10-01 / 2021-09-30: 20%2020-10-01 / 2021-09-30: 75%2021-01-01 / 2021-12-31: 41,7%2021-01-01 / 2021-12-31: 66,7%2021-04-01 / 2022-03-31: 37,5%2021-04-01 / 2022-03-31: 40%2021-07-01 / 2022-06-30: 57,1%2021-07-01 / 2022-06-30: 35,3%2021-10-01 / 2022-09-30: 53,8%2021-10-01 / 2022-09-30: 23,1%2022-01-01 / 2022-12-31: 28,6%2022-01-01 / 2022-12-31: 23,1%2022-04-01 / 2023-03-31: 33,3%2022-04-01 / 2023-03-31: 53,3%2022-07-01 / 2023-06-30: 17,6%2022-07-01 / 2023-06-30: 50%2022-10-01 / 2023-09-30: 18,8%2022-10-01 / 2023-09-30: 47,1%2023-01-01 / 2023-12-31: 28,6%2023-01-01 / 2023-12-31: 52,6%2023-04-01 / 2024-03-31: 35,7%2023-04-01 / 2024-03-31: 41,2%2023-07-01 / 2024-06-30: 42,9%2023-07-01 / 2024-06-30: 42,1%2023-10-01 / 2024-09-30: 40%2023-10-01 / 2024-09-30: 35,3%2024-01-01 / 2024-12-31: 43,5%2024-01-01 / 2024-12-31: 40%2024-04-01 / 2025-03-31: 33,3%2024-04-01 / 2025-03-31: 48%2024-06-01 / 2025-06-30: 36%2024-06-01 / 2025-06-30: 50%2024-10-01 / 2025-09-30: 42,3%2024-10-01 / 2025-09-30: 60%2025-01-01 / 2025-12-31: 40,9%2025-01-01 / 2025-12-31: 56,5%2025-04-01 / 2026-03-31: 44%2025-04-01 / 2026-03-31: 50%2025-07-01 / 2026-06-30: 54,5%2025-07-01 / 2026-06-30: 48,3%
Eerste poging54,5%22 examens
Herexamens48,3%29 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-302254,5%2948,3%
2025-04-01 / 2026-03-312544%3050%
2025-01-01 / 2025-12-312240,9%2356,5%
2024-10-01 / 2025-09-302642,3%3060%
2024-06-01 / 2025-06-302536%3050%
2024-04-01 / 2025-03-311833,3%2548%
2024-01-01 / 2024-12-312343,5%2540%
2023-10-01 / 2024-09-301540%1735,3%
2023-07-01 / 2024-06-301442,9%1942,1%
2023-04-01 / 2024-03-311435,7%1741,2%
2023-01-01 / 2023-12-311428,6%1952,6%
2022-10-01 / 2023-09-301618,8%1747,1%
2022-07-01 / 2023-06-301717,6%1250%
2022-04-01 / 2023-03-311833,3%1553,3%
2022-01-01 / 2022-12-311428,6%1323,1%
2021-10-01 / 2022-09-301353,8%1323,1%
2021-07-01 / 2022-06-301457,1%1735,3%
2021-04-01 / 2022-03-311637,5%1540%
2021-01-01 / 2021-12-311241,7%966,7%
2020-10-01 / 2021-09-301020%875%
2020-07-01 / 2021-06-301233,3%771,4%
2020-04-01 / 2021-03-31850%683,3%
2020-01-01 / 2020-12-311346,2%1060%
2019-10-01 / 2020-09-301258,3%1643,8%
2019-07-01 / 2020-06-301435,7%1643,8%
2019-04-01 / 2020-03-311540%2030%
2019-01-01 / 2019-12-311752,9%1827,8%
2018-10-01 / 2019-09-302152,4%1533,3%
2018-07-01 / 2019-06-301866,7%1827,8%
2018-04-01 / 2019-03-312254,5%1631,3%
2018-01-01 / 2018-12-311952,6%2152,4%
2017-10-01 / 2018-09-302646,2%2147,6%
2017-07-01 / 2018-06-302445,8%1855,6%
2017-04-01 / 2018-03-312748,1%3148,4%
2017-01-01 / 2017-12-313743,2%3135,5%
2016-10-01 / 2017-09-302839,3%3132,3%
2016-07-01 / 2017-06-303040%3033,3%
2016-04-01 / 2017-03-313148,4%1747,1%
2016-01-01 / 2016-12-312259,1%1266,7%
2015-10-01 / 2016-09-301968,4%8100%
2015-07-01 / 2016-06-302060%988,9%
2015-04-01 / 2016-03-311457,1%1070%
2015-01-01 / 2015-12-311752,9%1838,9%
2014-10-01 / 2015-09-302356,5%2236,4%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Leusden #35van 61

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Leusden
Vergelijkingsscore 27,9/100
Eerste poging 54,5% 22 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Leusden 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Reviewteksten zijn nog niet beschikbaar voor deze rijschool.

Over de rijschool

Rijschool Turan biedt persoonlijke rijlessen in Amersfoort en omgeving. Met jarenlange ervaring zorgen wij voor professionele begeleiding in een moderne, rookvrije lesauto die volledig is uitgerust met de nieuwste voorzieningen. Onze aanpak is volledig afgestemd op jouw persoonlijke behoeften. We bieden een op maat gemaakt leerproces dat rekening houdt met leeftijd, aanleg en motivatie. Zo zorgen we voor een ontspannen, gezellige én leerzame ervaring tijdens elke rijles. Bij Rijschool Turan staat geduld en zorgvuldigheid centraal. Onze lessen zijn geschikt voor zowel beginners als mensen die extra aandacht nodig hebben. Wij bieden de rijopleiding aan in de vorm van reguliere lessen of een cursuspakket, waarbij je zelf je eigen lestempo kunt bepalen. De lessen zijn gefaseerd. Dit betekent dat de verschillende instructie-onderdelen stap-voor-stap worden behandeld.Onderdelen als voertuigbeheersing en kijkgedrag zijn essentiële zaken, waarbij tenslotte bijzondere aandacht zal uitgaan naar verkeersinzicht, zelfstandig route rijden, zelfreflectie en alle andere aspecten die onderdeel zijn van het vernieuwde praktijkexamen.

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 60,00 per les (lesduur niet vermeld)

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Losse les € 60,00
Pakket A 15 lessen incl. praktijkexamen€ 1.090,00
Pakket B 25 lessen incl. praktijkexamen€ 1.580,00
Pakket C 35 lessen incl. praktijkexamen€ 2.030,00
Pakket D 45 lessen incl. praktijkexamen€ 2.440,00
Proefles Na het volgen van je rijlessen bij ons, ontvang je het bedrag van de proefles terug € 45,00
Tussentijdse toets incl. tussentijdse toets€ 250,00
Examen CBR € 280,00
Examen BNOR* € 300,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

CBR-opleidercode
6159X1
Adres
Draailier
3766ER Soest
Telefoon
+31643543924
E-mail
[email protected]
Website
rijschoolturan.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Leusden (Fokkerstraat 21)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.