Terug naar rijscholen

Autorijschool Theuns

BOXTELAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies4239 geslaagd92,9%1411 geslaagd78,6%
Handgeschakeld4239 geslaagd92,9%129 geslaagd75%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens22 geslaagd100%

Alle transmissies

Eerste examens
92,9% 39 van 42 geslaagd
Herexamens
78,6% 11 van 14 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
92,9% 39 van 42 geslaagd
Herexamens
75% 9 van 12 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
100% 2 van 2 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 79,2%2014-10-01 / 2015-09-30: 70,6%2015-01-01 / 2015-12-31: 82,8%2015-01-01 / 2015-12-31: 80%2015-04-01 / 2016-03-31: 81,5%2015-04-01 / 2016-03-31: 81,3%2015-07-01 / 2016-06-30: 77,4%2015-07-01 / 2016-06-30: 80%2015-10-01 / 2016-09-30: 77,4%2015-10-01 / 2016-09-30: 83,3%2016-01-01 / 2016-12-31: 78,6%2016-01-01 / 2016-12-31: 88,2%2016-04-01 / 2017-03-31: 68%2016-04-01 / 2017-03-31: 88,2%2016-07-01 / 2017-06-30: 76%2016-07-01 / 2017-06-30: 85%2016-10-01 / 2017-09-30: 73,5%2016-10-01 / 2017-09-30: 65,2%2017-01-01 / 2017-12-31: 65%2017-01-01 / 2017-12-31: 58,3%2017-04-01 / 2018-03-31: 67,4%2017-04-01 / 2018-03-31: 64,3%2017-07-01 / 2018-06-30: 61,1%2017-07-01 / 2018-06-30: 62,5%2017-10-01 / 2018-09-30: 56,5%2017-10-01 / 2018-09-30: 78,6%2018-01-01 / 2018-12-31: 64,3%2018-01-01 / 2018-12-31: 75%2018-04-01 / 2019-03-31: 44,4%2018-04-01 / 2019-03-31: 70%2018-07-01 / 2019-06-30: 55,6%2018-07-01 / 2019-06-30: 71,4%2018-10-01 / 2019-09-30: 75%2018-10-01 / 2019-09-30: 75%2019-01-01 / 2019-12-31: 71,4%2019-01-01 / 2019-12-31: 87,5%2019-04-01 / 2020-03-31: 100%2019-04-01 / 2020-03-31: 80%2019-07-01 / 2020-06-30: 100%2019-07-01 / 2020-06-30: 80%2019-10-01 / 2020-09-30: 75%2020-01-01 / 2020-12-31: 100%2020-01-01 / 2020-12-31: 66,7%2020-04-01 / 2021-03-31: 100%2020-04-01 / 2021-03-31: 66,7%2020-07-01 / 2021-06-30: 100%2020-07-01 / 2021-06-30: 66,7%2020-10-01 / 2021-09-30: 100%2020-10-01 / 2021-09-30: 50%2021-01-01 / 2021-12-31: 100%2021-01-01 / 2021-12-31: 100%2021-04-01 / 2022-03-31: 100%2021-04-01 / 2022-03-31: 100%2021-07-01 / 2022-06-30: 83,3%2021-07-01 / 2022-06-30: 100%2021-10-01 / 2022-09-30: 87,5%2021-10-01 / 2022-09-30: 100%2022-01-01 / 2022-12-31: 90%2022-01-01 / 2022-12-31: 100%2022-04-01 / 2023-03-31: 90%2022-04-01 / 2023-03-31: 100%2022-07-01 / 2023-06-30: 100%2022-07-01 / 2023-06-30: 100%2022-10-01 / 2023-09-30: 100%2022-10-01 / 2023-09-30: 100%2023-01-01 / 2023-12-31: 100%2023-01-01 / 2023-12-31: 60%2023-04-01 / 2024-03-31: 100%2023-04-01 / 2024-03-31: 57,1%2023-07-01 / 2024-06-30: 68,2%2023-07-01 / 2024-06-30: 50%2023-10-01 / 2024-09-30: 68%2023-10-01 / 2024-09-30: 75%2024-01-01 / 2024-12-31: 61,5%2024-01-01 / 2024-12-31: 83,3%2024-04-01 / 2025-03-31: 63,2%2024-04-01 / 2025-03-31: 90%2024-06-01 / 2025-06-30: 63,9%2024-06-01 / 2025-06-30: 83,3%2024-10-01 / 2025-09-30: 73,9%2024-10-01 / 2025-09-30: 75,9%2025-01-01 / 2025-12-31: 79,2%2025-01-01 / 2025-12-31: 76,9%2025-04-01 / 2026-03-31: 83%2025-04-01 / 2026-03-31: 73,9%2025-07-01 / 2026-06-30: 92,9%2025-07-01 / 2026-06-30: 78,6%
Eerste poging92,9%42 examens
Herexamens78,6%14 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-304292,9%1478,6%
2025-04-01 / 2026-03-314783%2373,9%
2025-01-01 / 2025-12-314879,2%2676,9%
2024-10-01 / 2025-09-304673,9%2975,9%
2024-06-01 / 2025-06-303663,9%3083,3%
2024-04-01 / 2025-03-313863,2%2090%
2024-01-01 / 2024-12-312661,5%1883,3%
2023-10-01 / 2024-09-302568%1675%
2023-07-01 / 2024-06-302268,2%650%
2023-04-01 / 2024-03-317100%757,1%
2023-01-01 / 2023-12-315100%560%
2022-10-01 / 2023-09-306100%2100%
2022-07-01 / 2023-06-307100%4100%
2022-04-01 / 2023-03-311090%3100%
2022-01-01 / 2022-12-311090%4100%
2021-10-01 / 2022-09-30887,5%5100%
2021-07-01 / 2022-06-30683,3%3100%
2021-04-01 / 2022-03-314100%2100%
2021-01-01 / 2021-12-313100%1100%
2020-10-01 / 2021-09-302100%250%
2020-07-01 / 2021-06-302100%366,7%
2020-04-01 / 2021-03-311100%366,7%
2020-01-01 / 2020-12-311100%366,7%
2019-10-01 / 2020-09-300Geen examens475%
2019-07-01 / 2020-06-303100%580%
2019-04-01 / 2020-03-314100%580%
2019-01-01 / 2019-12-31771,4%887,5%
2018-10-01 / 2019-09-30875%875%
2018-07-01 / 2019-06-30955,6%771,4%
2018-04-01 / 2019-03-31944,4%1070%
2018-01-01 / 2018-12-311464,3%1275%
2017-10-01 / 2018-09-302356,5%1478,6%
2017-07-01 / 2018-06-303661,1%2462,5%
2017-04-01 / 2018-03-314367,4%2864,3%
2017-01-01 / 2017-12-314065%2458,3%
2016-10-01 / 2017-09-303473,5%2365,2%
2016-07-01 / 2017-06-302576%2085%
2016-04-01 / 2017-03-312568%1788,2%
2016-01-01 / 2016-12-312878,6%1788,2%
2015-10-01 / 2016-09-303177,4%1883,3%
2015-07-01 / 2016-06-303177,4%1580%
2015-04-01 / 2016-03-312781,5%1681,3%
2015-01-01 / 2015-12-312982,8%2080%
2014-10-01 / 2015-09-302479,2%1770,6%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Den Bosch #4van 65

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Den Bosch
Vergelijkingsscore 78,3/100
Eerste poging 92,9% 42 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Den Bosch 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

Sen Hah
1/5
Hij schreeuwde gewoon naar mij die vrouw was super aardig maar hij schreewde gewoon toen ik iets fout deed snel weer weg gegaan
Lees verder op Google
1/5
Zaterdag stond hij op de verkeerde plaats geparkeerd op de IKEA-parkeerplaats. Toen we hem probeerden uit te leggen dat het voor jou hier verboden is…
Lees verder op Google
Skeleton Rowdie
1/5
Iemand reed van boxtel richting eindhoven vandaag rond 19:00. Ik kon niet geloven dat dit een rijschool leraar was. Reed veel te hard op de…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Haal snel, veilig en in ontspannen sfeer je rijbewijs bij Autorijschool Theuns. Wij bieden je Rijopleiding in Stappen: hoge kwaliteit autorijlessen met een stap-voor-stap aanpak. Heb jij autisme, ADHD of ADD?Haal veilig en zonder frustraties je rijbewijs met de gecertificeerde en erkende rij-instructeurs van Autorijschool Theuns Heb jij faalangst of examenvrees en wil je graag je rijbewijs halen? Ga veilig en vertrouwd de weg op met onze gediplomeerde en erkende instructeurs. Heeft u moeite met schakelen? Moet u een medische rijtest bij het CBR afleggen? Of rijdt u gewoon liever in een automaat? Volg rijlessen in een automaat bij rijschool Theuns en haal uw rijbewijs. Wil jij snel, veilig en in een ontspannen sfeer je rijbewijs halen?Dan ben je bij Auto- en Motorrijschool Theuns aan het juiste adres. Rijles In Stappen (RIS) is de ideale methode om jouw rijbewijs te halen. Onze gecertificeerde RIS instructeurs bereiden je optimaal voor op je praktijk-examen met een stap-voor-stap aanpak. Zo leer je op je eigen tempo en weet je precies wanneer jij klaar bent voor je rij-examen. Wij bieden al ruim 25 jaar rijlessen aan in gemeente Boxtel en omgeving. Onze ervaren en flexibele instructeurs richten zich op jouw karakter en individuele leerstijl. Zo haal jij het optimale uit je rijlessen en ben je in no-time in bezit van je rijbewijs.

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Nog geen lesprijzen bekend. Vraag het actuele aanbod bij de rijschool op.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
08:00–21:00
Dinsdag
08:00–21:00
Woensdag
08:00–21:00
Donderdag
08:00–21:00
Vrijdag
08:00–21:00
Zaterdag
08:00–15:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
3938H7
Adres
Staarten 608
5281PL BOXTEL
Telefoon
+31411674608
E-mail
[email protected]
Website
autorijschooltheuns.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Den Bosch (Hambakenwetering 13A)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.