Terug naar rijscholen

Autorijschool Tempo

VENRAY

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies2118 geslaagd85,7%117 geslaagd63,6%
Handgeschakeld2118 geslaagd85,7%117 geslaagd63,6%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
85,7% 18 van 21 geslaagd
Herexamens
63,6% 7 van 11 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
85,7% 18 van 21 geslaagd
Herexamens
63,6% 7 van 11 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 77,3%2014-10-01 / 2015-09-30: 77,8%2015-01-01 / 2015-12-31: 73,7%2015-01-01 / 2015-12-31: 88,9%2015-04-01 / 2016-03-31: 65,2%2015-04-01 / 2016-03-31: 87,5%2015-07-01 / 2016-06-30: 61,5%2015-07-01 / 2016-06-30: 78,6%2015-10-01 / 2016-09-30: 62,1%2015-10-01 / 2016-09-30: 71,4%2016-01-01 / 2016-12-31: 60%2016-01-01 / 2016-12-31: 69,2%2016-04-01 / 2017-03-31: 63%2016-04-01 / 2017-03-31: 64,7%2016-07-01 / 2017-06-30: 59,1%2016-07-01 / 2017-06-30: 53,8%2016-10-01 / 2017-09-30: 55,6%2016-10-01 / 2017-09-30: 53,8%2017-01-01 / 2017-12-31: 52,2%2017-01-01 / 2017-12-31: 62,5%2017-04-01 / 2018-03-31: 61,5%2017-04-01 / 2018-03-31: 66,7%2017-07-01 / 2018-06-30: 63%2017-07-01 / 2018-06-30: 81,8%2017-10-01 / 2018-09-30: 59,3%2017-10-01 / 2018-09-30: 75%2018-01-01 / 2018-12-31: 52,4%2018-01-01 / 2018-12-31: 57,1%2018-04-01 / 2019-03-31: 42,1%2018-04-01 / 2019-03-31: 60%2018-07-01 / 2019-06-30: 50%2018-07-01 / 2019-06-30: 60%2018-10-01 / 2019-09-30: 54,5%2018-10-01 / 2019-09-30: 68,8%2019-01-01 / 2019-12-31: 55,2%2019-01-01 / 2019-12-31: 72,7%2019-04-01 / 2020-03-31: 53,1%2019-04-01 / 2020-03-31: 75%2019-07-01 / 2020-06-30: 54,2%2019-07-01 / 2020-06-30: 73,3%2019-10-01 / 2020-09-30: 47,2%2019-10-01 / 2020-09-30: 66,7%2020-01-01 / 2020-12-31: 47,1%2020-01-01 / 2020-12-31: 72,7%2020-04-01 / 2021-03-31: 42,3%2020-04-01 / 2021-03-31: 72,2%2020-07-01 / 2021-06-30: 46,9%2020-07-01 / 2021-06-30: 72%2020-10-01 / 2021-09-30: 55%2020-10-01 / 2021-09-30: 78,3%2021-01-01 / 2021-12-31: 57,1%2021-01-01 / 2021-12-31: 77,8%2021-04-01 / 2022-03-31: 55,2%2021-04-01 / 2022-03-31: 80%2021-07-01 / 2022-06-30: 47,2%2021-07-01 / 2022-06-30: 85,7%2021-10-01 / 2022-09-30: 47,2%2021-10-01 / 2022-09-30: 78,9%2022-01-01 / 2022-12-31: 38,9%2022-01-01 / 2022-12-31: 75%2022-04-01 / 2023-03-31: 39,4%2022-04-01 / 2023-03-31: 60%2022-07-01 / 2023-06-30: 42,9%2022-07-01 / 2023-06-30: 63,3%2022-10-01 / 2023-09-30: 40,7%2022-10-01 / 2023-09-30: 60,7%2023-01-01 / 2023-12-31: 48%2023-01-01 / 2023-12-31: 63,3%2023-04-01 / 2024-03-31: 57,1%2023-04-01 / 2024-03-31: 72%2023-07-01 / 2024-06-30: 64%2023-07-01 / 2024-06-30: 72,2%2023-10-01 / 2024-09-30: 66,7%2023-10-01 / 2024-09-30: 78,6%2024-01-01 / 2024-12-31: 76,9%2024-01-01 / 2024-12-31: 90%2024-04-01 / 2025-03-31: 81,8%2024-04-01 / 2025-03-31: 100%2024-06-01 / 2025-06-30: 70,4%2024-06-01 / 2025-06-30: 87,5%2024-10-01 / 2025-09-30: 70,4%2024-10-01 / 2025-09-30: 81,8%2025-01-01 / 2025-12-31: 71,4%2025-01-01 / 2025-12-31: 71,4%2025-04-01 / 2026-03-31: 68%2025-04-01 / 2026-03-31: 64,3%2025-07-01 / 2026-06-30: 85,7%2025-07-01 / 2026-06-30: 63,6%
Eerste poging85,7%21 examens
Herexamens63,6%11 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-302185,7%1163,6%
2025-04-01 / 2026-03-312568%1464,3%
2025-01-01 / 2025-12-312871,4%1471,4%
2024-10-01 / 2025-09-302770,4%1181,8%
2024-06-01 / 2025-06-302770,4%887,5%
2024-04-01 / 2025-03-312281,8%7100%
2024-01-01 / 2024-12-312676,9%1090%
2023-10-01 / 2024-09-302766,7%1478,6%
2023-07-01 / 2024-06-302564%1872,2%
2023-04-01 / 2024-03-312857,1%2572%
2023-01-01 / 2023-12-312548%3063,3%
2022-10-01 / 2023-09-302740,7%2860,7%
2022-07-01 / 2023-06-302842,9%3063,3%
2022-04-01 / 2023-03-313339,4%2560%
2022-01-01 / 2022-12-313638,9%2075%
2021-10-01 / 2022-09-303647,2%1978,9%
2021-07-01 / 2022-06-303647,2%1485,7%
2021-04-01 / 2022-03-312955,2%2080%
2021-01-01 / 2021-12-312157,1%1877,8%
2020-10-01 / 2021-09-302055%2378,3%
2020-07-01 / 2021-06-303246,9%2572%
2020-04-01 / 2021-03-312642,3%1872,2%
2020-01-01 / 2020-12-313447,1%2272,7%
2019-10-01 / 2020-09-303647,2%1566,7%
2019-07-01 / 2020-06-302454,2%1573,3%
2019-04-01 / 2020-03-313253,1%1675%
2019-01-01 / 2019-12-312955,2%1172,7%
2018-10-01 / 2019-09-302254,5%1668,8%
2018-07-01 / 2019-06-302050%1560%
2018-04-01 / 2019-03-311942,1%1560%
2018-01-01 / 2018-12-312152,4%1457,1%
2017-10-01 / 2018-09-302759,3%1275%
2017-07-01 / 2018-06-302763%1181,8%
2017-04-01 / 2018-03-312661,5%1266,7%
2017-01-01 / 2017-12-312352,2%1662,5%
2016-10-01 / 2017-09-301855,6%1353,8%
2016-07-01 / 2017-06-302259,1%1353,8%
2016-04-01 / 2017-03-312763%1764,7%
2016-01-01 / 2016-12-313060%1369,2%
2015-10-01 / 2016-09-302962,1%1471,4%
2015-07-01 / 2016-06-302661,5%1478,6%
2015-04-01 / 2016-03-312365,2%887,5%
2015-01-01 / 2015-12-311973,7%988,9%
2014-10-01 / 2015-09-302277,3%977,8%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR

Nog onvoldoende gegevens voor een positie bij CBR Venlo.

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Venlo
Eerste poging 85,7% 21 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Venlo 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Reviewteksten zijn nog niet beschikbaar voor deze rijschool.

Over de rijschool

Onze visie is om elke leerling met vertrouwen en veiligheid de weg op te laten gaan door middel van persoonlijke begeleiding en kwalitatief hoogwaardige lessen. We streven ernaar om een rijervaring te bieden die zowel efficiënt als plezierig is, met focus op slagingskans en klanttevredenheid. Onze missie is om leerlingen op een vakkundige en persoonlijke manier op te leiden tot zelfverzekerde en verantwoordelijke weggebruikers. We zetten ons in om met flexibele lessen, moderne voertuigen en ervaren instructeurs elke leerling optimaal voor te bereiden op het behalen van het rijbewijs. Slaag snel voor je examen met onze ervaren instructeurs en flexibele lessen die volledig op jou zijn afgestemd. Wij helpen je met vertrouwen de weg op te gaan, zodat je goed voorbereid bent voor je praktijkexamen.

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

We hebben voor deze categorie nog geen prijzen kunnen bevestigen.

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

De site vermeldt nog 3 prijzen zonder te zeggen voor welk voertuig.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
08:00–20:00
Dinsdag
08:00–20:00
Woensdag
08:00–20:00
Donderdag
08:00–20:00
Vrijdag
08:00–20:00
Zaterdag
08:00–17:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
2337R8
Adres
Händelstraat 58
5802HN Venray
Telefoon
+31640094008
E-mail
[email protected]
Website
tempo-rijschool.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Venlo (Parlevinkerweg 1)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.