Terug naar rijscholen

Autorijschool S. Kosar

GELDROPAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies170106 geslaagd62,4%10659 geslaagd55,7%
Handgeschakeld15198 geslaagd64,9%8145 geslaagd55,6%
Automaat198 geslaagd42,1%2514 geslaagd56%

Alle transmissies

Eerste examens
62,4% 106 van 170 geslaagd
Herexamens
55,7% 59 van 106 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
64,9% 98 van 151 geslaagd
Herexamens
55,6% 45 van 81 geslaagd

Automaat

Eerste examens
42,1% 8 van 19 geslaagd
Herexamens
56% 14 van 25 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 50%2014-10-01 / 2015-09-30: 57,6%2015-01-01 / 2015-12-31: 48,1%2015-01-01 / 2015-12-31: 61,8%2015-04-01 / 2016-03-31: 47,1%2015-04-01 / 2016-03-31: 63,6%2015-07-01 / 2016-06-30: 50%2015-07-01 / 2016-06-30: 62,9%2015-10-01 / 2016-09-30: 55%2015-10-01 / 2016-09-30: 60%2016-01-01 / 2016-12-31: 50%2016-01-01 / 2016-12-31: 56,3%2016-04-01 / 2017-03-31: 52,4%2016-04-01 / 2017-03-31: 64,7%2016-07-01 / 2017-06-30: 46,7%2016-07-01 / 2017-06-30: 61%2016-10-01 / 2017-09-30: 42,9%2016-10-01 / 2017-09-30: 60,5%2017-01-01 / 2017-12-31: 38,6%2017-01-01 / 2017-12-31: 60%2017-04-01 / 2018-03-31: 40%2017-04-01 / 2018-03-31: 60%2017-07-01 / 2018-06-30: 50%2017-07-01 / 2018-06-30: 66,7%2017-10-01 / 2018-09-30: 55,3%2017-10-01 / 2018-09-30: 69,7%2018-01-01 / 2018-12-31: 65%2018-01-01 / 2018-12-31: 61,8%2018-04-01 / 2019-03-31: 62,5%2018-04-01 / 2019-03-31: 50%2018-07-01 / 2019-06-30: 64,9%2018-07-01 / 2019-06-30: 52,4%2018-10-01 / 2019-09-30: 62,7%2018-10-01 / 2019-09-30: 51,2%2019-01-01 / 2019-12-31: 63,6%2019-01-01 / 2019-12-31: 55,6%2019-04-01 / 2020-03-31: 63%2019-04-01 / 2020-03-31: 57,5%2019-07-01 / 2020-06-30: 56,4%2019-07-01 / 2020-06-30: 54,5%2019-10-01 / 2020-09-30: 52,5%2019-10-01 / 2020-09-30: 55,6%2020-01-01 / 2020-12-31: 52%2020-01-01 / 2020-12-31: 58,1%2020-04-01 / 2021-03-31: 52,5%2020-04-01 / 2021-03-31: 60,7%2020-07-01 / 2021-06-30: 57,4%2020-07-01 / 2021-06-30: 62,5%2020-10-01 / 2021-09-30: 58,7%2020-10-01 / 2021-09-30: 63,2%2021-01-01 / 2021-12-31: 60%2021-01-01 / 2021-12-31: 66,7%2021-04-01 / 2022-03-31: 58,6%2021-04-01 / 2022-03-31: 64,7%2021-07-01 / 2022-06-30: 61,4%2021-07-01 / 2022-06-30: 61,4%2021-10-01 / 2022-09-30: 59,4%2021-10-01 / 2022-09-30: 66%2022-01-01 / 2022-12-31: 58,7%2022-01-01 / 2022-12-31: 60%2022-04-01 / 2023-03-31: 64,5%2022-04-01 / 2023-03-31: 67,6%2022-07-01 / 2023-06-30: 58,3%2022-07-01 / 2023-06-30: 74,3%2022-10-01 / 2023-09-30: 57,1%2022-10-01 / 2023-09-30: 76%2023-01-01 / 2023-12-31: 55,7%2023-01-01 / 2023-12-31: 75%2023-04-01 / 2024-03-31: 52,1%2023-04-01 / 2024-03-31: 72,4%2023-07-01 / 2024-06-30: 57,9%2023-07-01 / 2024-06-30: 67,1%2023-10-01 / 2024-09-30: 61,2%2023-10-01 / 2024-09-30: 66,3%2024-01-01 / 2024-12-31: 66,4%2024-01-01 / 2024-12-31: 69,8%2024-04-01 / 2025-03-31: 66,2%2024-04-01 / 2025-03-31: 72%2024-06-01 / 2025-06-30: 62,7%2024-06-01 / 2025-06-30: 70,8%2024-10-01 / 2025-09-30: 64,6%2024-10-01 / 2025-09-30: 65,9%2025-01-01 / 2025-12-31: 62,3%2025-01-01 / 2025-12-31: 61,2%2025-04-01 / 2026-03-31: 61,7%2025-04-01 / 2026-03-31: 55,4%2025-07-01 / 2026-06-30: 62,4%2025-07-01 / 2026-06-30: 55,7%
Eerste poging62,4%170 examens
Herexamens55,7%106 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-3017062,4%10655,7%
2025-04-01 / 2026-03-3116261,7%10155,4%
2025-01-01 / 2025-12-3117562,3%9861,2%
2024-10-01 / 2025-09-3015864,6%8265,9%
2024-06-01 / 2025-06-3015062,7%9670,8%
2024-04-01 / 2025-03-3113666,2%8272%
2024-01-01 / 2024-12-3112266,4%8669,8%
2023-10-01 / 2024-09-3011661,2%8966,3%
2023-07-01 / 2024-06-3012157,9%8267,1%
2023-04-01 / 2024-03-3111752,1%8772,4%
2023-01-01 / 2023-12-3111555,7%8875%
2022-10-01 / 2023-09-3011957,1%7576%
2022-07-01 / 2023-06-3011558,3%7074,3%
2022-04-01 / 2023-03-3110764,5%6867,6%
2022-01-01 / 2022-12-3110458,7%6060%
2021-10-01 / 2022-09-3010159,4%5366%
2021-07-01 / 2022-06-3010161,4%5761,4%
2021-04-01 / 2022-03-319958,6%5164,7%
2021-01-01 / 2021-12-317060%3966,7%
2020-10-01 / 2021-09-306358,7%3863,2%
2020-07-01 / 2021-06-305457,4%3262,5%
2020-04-01 / 2021-03-314052,5%2860,7%
2020-01-01 / 2020-12-315052%3158,1%
2019-10-01 / 2020-09-304052,5%3655,6%
2019-07-01 / 2020-06-303956,4%3354,5%
2019-04-01 / 2020-03-315463%4057,5%
2019-01-01 / 2019-12-315563,6%4555,6%
2018-10-01 / 2019-09-305962,7%4351,2%
2018-07-01 / 2019-06-305764,9%4252,4%
2018-04-01 / 2019-03-314862,5%3450%
2018-01-01 / 2018-12-314065%3461,8%
2017-10-01 / 2018-09-303855,3%3369,7%
2017-07-01 / 2018-06-303850%3366,7%
2017-04-01 / 2018-03-314040%4560%
2017-01-01 / 2017-12-314438,6%4060%
2016-10-01 / 2017-09-304242,9%4360,5%
2016-07-01 / 2017-06-304546,7%4161%
2016-04-01 / 2017-03-314252,4%3464,7%
2016-01-01 / 2016-12-314650%3256,3%
2015-10-01 / 2016-09-304055%3060%
2015-07-01 / 2016-06-303850%3562,9%
2015-04-01 / 2016-03-313447,1%3363,6%
2015-01-01 / 2015-12-312748,1%3461,8%
2014-10-01 / 2015-09-303050%3357,6%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Eindhoven #6van 52

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Eindhoven
Vergelijkingsscore 73,9/100
Eerste poging 64,3% 112 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Eindhoven 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

Dilek Yücesoy
5/5
Mijn rijinstructeurs waren Salih en Keziban. Als iemand die helemaal vanaf nul begon met autorijden, ben ik ontzettend tevreden over de lessen. Hun manier van…
Lees verder op Google
Tommy Kyriakidis
5/5
Ik ben ontzettend tevreden over mijn ervaring bij deze rijschool en kan hem echt aan iedereen aanbevelen. Vanaf de eerste rijles voelde ik mij direct…
Lees verder op Google
Susan van Uden
5/5
Van het begin met telefonisch contact met Mustafa goede uitleg gekregen hoe het rijles traject zou verlopen. Kreeg goed advies voor theorie te leren. Altijd…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Sinds 1985 begeleidt Autorijschool Salih Koşar leerlingen in omgeving Eindhoven en Helmond naar hun rijbewijs, met geduld, duidelijkheid en persoonlijke aandacht.

  • Opgericht in 1985
  • 5 medewerkers
  • Talen: nederlands, turks, engels
  • Lesauto: Moderne lesauto’s, Handgeschakeld, Automaat
  • Vrouwelijke instructeur

Instructeurs (5)

  • Salih KoşarEigenaar & Hoofdinstructeur
  • Keziban KoşarRij-instructrice
  • Mustafa KoşarRij-instructeur
  • Savcı KoşarRij-instructeur
  • Onat AgirRij-instructeur
Bron: website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 70,00 per uur

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Een losse les schakel (60 min) handgeschakeld60 min € 70,00€ 70,00
Een losse les automaat (60 min) automaat60 min € 70,00€ 70,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
08:00–20:00
Dinsdag
08:00–20:00
Woensdag
08:00–20:00
Donderdag
08:00–20:00
Vrijdag
08:00–20:00
Zaterdag
10:00–17:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
8939R2
Adres
Heidezoom 2
5665EB GELDROP
Telefoon
+31402869610
E-mail
[email protected]
Website
salihkosar.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Eindhoven (Hoevenweg 20)
  • Mierlo (Geldropseweg 10)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Bronnen: Rijschool Rijschool Rijschool

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.