Terug naar rijscholen

Autorijschool Roger Crutzen

SUSTEREN

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies3219 geslaagd59,4%1310 geslaagd76,9%
Handgeschakeld3219 geslaagd59,4%1310 geslaagd76,9%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
59,4% 19 van 32 geslaagd
Herexamens
76,9% 10 van 13 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
59,4% 19 van 32 geslaagd
Herexamens
76,9% 10 van 13 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 100%2015-01-01 / 2015-12-31: 80%2015-04-01 / 2016-03-31: 80%2015-04-01 / 2016-03-31: 100%2015-07-01 / 2016-06-30: 53,8%2015-07-01 / 2016-06-30: 50%2015-10-01 / 2016-09-30: 46,7%2015-10-01 / 2016-09-30: 62,5%2016-01-01 / 2016-12-31: 43,8%2016-01-01 / 2016-12-31: 60%2016-04-01 / 2017-03-31: 45%2016-04-01 / 2017-03-31: 50%2016-07-01 / 2017-06-30: 56,3%2016-07-01 / 2017-06-30: 46,2%2016-10-01 / 2017-09-30: 50%2016-10-01 / 2017-09-30: 25%2017-01-01 / 2017-12-31: 54,5%2017-01-01 / 2017-12-31: 46,7%2017-04-01 / 2018-03-31: 57,9%2017-04-01 / 2018-03-31: 50%2017-07-01 / 2018-06-30: 57,1%2017-07-01 / 2018-06-30: 66,7%2017-10-01 / 2018-09-30: 70%2017-10-01 / 2018-09-30: 72,7%2018-01-01 / 2018-12-31: 86,7%2018-01-01 / 2018-12-31: 100%2018-04-01 / 2019-03-31: 84,6%2018-04-01 / 2019-03-31: 100%2018-07-01 / 2019-06-30: 77,8%2018-07-01 / 2019-06-30: 66,7%2018-10-01 / 2019-09-30: 71,4%2018-10-01 / 2019-09-30: 45,5%2019-01-01 / 2019-12-31: 69,2%2019-01-01 / 2019-12-31: 53,8%2019-04-01 / 2020-03-31: 56,3%2019-04-01 / 2020-03-31: 50%2019-07-01 / 2020-06-30: 61,5%2019-07-01 / 2020-06-30: 54,5%2019-10-01 / 2020-09-30: 76,2%2019-10-01 / 2020-09-30: 83,3%2020-01-01 / 2020-12-31: 69,6%2020-01-01 / 2020-12-31: 83,3%2020-04-01 / 2021-03-31: 70,8%2020-04-01 / 2021-03-31: 83,3%2020-07-01 / 2021-06-30: 71%2020-07-01 / 2021-06-30: 63,6%2020-10-01 / 2021-09-30: 66,7%2020-10-01 / 2021-09-30: 57,1%2021-01-01 / 2021-12-31: 72%2021-01-01 / 2021-12-31: 53,8%2021-04-01 / 2022-03-31: 77,4%2021-04-01 / 2022-03-31: 53,3%2021-07-01 / 2022-06-30: 75%2021-07-01 / 2022-06-30: 58,3%2021-10-01 / 2022-09-30: 63,3%2021-10-01 / 2022-09-30: 83,3%2022-01-01 / 2022-12-31: 58,3%2022-01-01 / 2022-12-31: 76,9%2022-04-01 / 2023-03-31: 58,6%2022-04-01 / 2023-03-31: 80%2022-07-01 / 2023-06-30: 67,9%2022-07-01 / 2023-06-30: 75%2022-10-01 / 2023-09-30: 81,8%2022-10-01 / 2023-09-30: 63,6%2023-01-01 / 2023-12-31: 82,1%2023-01-01 / 2023-12-31: 70%2023-04-01 / 2024-03-31: 85%2023-04-01 / 2024-03-31: 71,4%2023-07-01 / 2024-06-30: 76,2%2023-07-01 / 2024-06-30: 100%2023-10-01 / 2024-09-30: 78,3%2023-10-01 / 2024-09-30: 85,7%2024-01-01 / 2024-12-31: 76,2%2024-01-01 / 2024-12-31: 66,7%2024-04-01 / 2025-03-31: 72,7%2024-04-01 / 2025-03-31: 54,5%2024-06-01 / 2025-06-30: 66,7%2024-06-01 / 2025-06-30: 61,5%2024-10-01 / 2025-09-30: 61,5%2024-10-01 / 2025-09-30: 62,5%2025-01-01 / 2025-12-31: 58,1%2025-01-01 / 2025-12-31: 68,8%2025-04-01 / 2026-03-31: 55,2%2025-04-01 / 2026-03-31: 78,6%2025-07-01 / 2026-06-30: 59,4%2025-07-01 / 2026-06-30: 76,9%
Eerste poging59,4%32 examens
Herexamens76,9%13 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-303259,4%1376,9%
2025-04-01 / 2026-03-312955,2%1478,6%
2025-01-01 / 2025-12-313158,1%1668,8%
2024-10-01 / 2025-09-302661,5%1662,5%
2024-06-01 / 2025-06-302166,7%1361,5%
2024-04-01 / 2025-03-312272,7%1154,5%
2024-01-01 / 2024-12-312176,2%966,7%
2023-10-01 / 2024-09-302378,3%785,7%
2023-07-01 / 2024-06-302176,2%5100%
2023-04-01 / 2024-03-312085%771,4%
2023-01-01 / 2023-12-312882,1%1070%
2022-10-01 / 2023-09-302281,8%1163,6%
2022-07-01 / 2023-06-302867,9%1675%
2022-04-01 / 2023-03-312958,6%1580%
2022-01-01 / 2022-12-312458,3%1376,9%
2021-10-01 / 2022-09-303063,3%1283,3%
2021-07-01 / 2022-06-302875%1258,3%
2021-04-01 / 2022-03-313177,4%1553,3%
2021-01-01 / 2021-12-312572%1353,8%
2020-10-01 / 2021-09-302466,7%1457,1%
2020-07-01 / 2021-06-303171%1163,6%
2020-04-01 / 2021-03-312470,8%683,3%
2020-01-01 / 2020-12-312369,6%683,3%
2019-10-01 / 2020-09-302176,2%683,3%
2019-07-01 / 2020-06-301361,5%1154,5%
2019-04-01 / 2020-03-311656,3%1250%
2019-01-01 / 2019-12-312669,2%1353,8%
2018-10-01 / 2019-09-302871,4%1145,5%
2018-07-01 / 2019-06-302777,8%366,7%
2018-04-01 / 2019-03-312684,6%3100%
2018-01-01 / 2018-12-311586,7%2100%
2017-10-01 / 2018-09-302070%1172,7%
2017-07-01 / 2018-06-302157,1%1266,7%
2017-04-01 / 2018-03-311957,9%1250%
2017-01-01 / 2017-12-312254,5%1546,7%
2016-10-01 / 2017-09-301650%825%
2016-07-01 / 2017-06-301656,3%1346,2%
2016-04-01 / 2017-03-312045%1250%
2016-01-01 / 2016-12-311643,8%1060%
2015-10-01 / 2016-09-301546,7%862,5%
2015-07-01 / 2016-06-301353,8%250%
2015-04-01 / 2016-03-31580%1100%
2015-01-01 / 2015-12-31580%0Geen examens
2014-10-01 / 2015-09-302100%0Geen examens
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Urmond #13van 21

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Urmond
Vergelijkingsscore 39,8/100
Eerste poging 59,4% 32 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Urmond 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Reviewteksten zijn nog niet beschikbaar voor deze rijschool.

Over de rijschool

Na ruim 16 jaar, zeer vele leerlingen te hebben mogen begeleiden in hun tocht richting rijbewijs, ben ik in juli 2015 gestart met een eigen rijschool.

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Instructeurs (1)

  • Roger Crutzen
Bron: website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 63,50 per uur

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Rijles van 60 min. 60 min € 63,50€ 63,50
Opfrislessen € 75,00
Startpakket 10 lessen incl. 10 lessen € 665,00
Zelf invullen op www.CBR.nl € 46,90
Rijtest CBR Prijs voor mensen met rijbewijs € 90,00
Tussentijdse Toets CBR (T.T.T.) incl. tussentijdse toets€ 215,00
Praktijkexamen CBR incl. praktijkexamen€ 270,00
Bnor examen € 310,00
Faalangst examen incl. faalangstexamen€ 325,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Theorie.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
08:00–20:30
Dinsdag
08:00–20:30
Woensdag
08:00–20:30
Donderdag
08:00–20:30
Vrijdag
08:00–18:00
Zaterdag
08:00–13:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
5507H6
Adres
Oude Rijksweg Zuid 48
6114RD SUSTEREN
Telefoon
+31464852661
E-mail
[email protected]
Website
rogercrutzen.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Urmond (Mauritslaan 49)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Bronnen: Rijschool

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.