Terug naar rijscholen

Autorijschool Rhesa Althuizen

UDEN

Over Autorijschool Rhesa Althuizen

Bij Autorijschool Rhesa Althuizen zijn van 1 juli 2025 tot en met 30 juni 2026 30 eerste praktijkexamens voor de auto gedaan. Daarvan waren er 13 geslaagd en 17 gezakt. Het slagingspercentage is 43,3%. Het landelijke gemiddelde voor hetzelfde soort examen en dezelfde periode is 48,8%, uit 203.403 eerste examens. De school zit 5,5 procentpunt onder het landelijke percentage.

Vergelijken op dezelfde locaties

Op dezelfde 1 examenlocatie komen andere rijscholen samen op 53% geslaagd. Daarbij telt een locatie zwaarder als deze school er meer examens had. De school haalt zelf 43,3%: 9,7 procentpunt onder dit percentage. De berekening gaat over 30 van de 30 eigen eerste examens en 5.512 examens van andere scholen. We laten de eigen CBR-code en bekende gekoppelde codes buiten de vergelijking. Het soort examen en de periode zijn gelijk. De cijfers laten niet zien waardoor een verschil ontstaat.

Lesprijzen en pakketten

Een losse autorijles (schakel of automaat niet vermeld) van 50 minuten staat vermeld voor € 58,00. Omgerekend is dat € 69,60 per 60 minuten. Deze prijs stond op 5 september 2026 op de website. Voor autorijles (schakel of automaat niet vermeld) stond een lespakket vanaf € 2.020,00 op de website (30 lessen, 50 minuten per les). Deze prijs is van 5 september 2026. Vraag voor je boekt naar de huidige prijs. Controleer wat er in het pakket zit en welke voorwaarden gelden.

Lessen op de eigen website

De school noemt op de eigen website autorijlessen.

Bronnen: CBR 2025-07-01 – 2026-06-30·Website van de school·Eigen website: aanbod(2026-09-05)

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30

Hier zie je de CBR-cijfers voor auto · b in de periode hierboven, met eerste examens en herexamens apart. Kijk bij elk percentage ook naar het aantal examens.

Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle examens3013 geslaagd43,3%2614 geslaagd53,8%
Handgeschakeld3013 geslaagd43,3%2614 geslaagd53,8%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle examens

Eerste examens
43,3% 13 van 30 geslaagd
Herexamens
53,8% 14 van 26 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
43,3% 13 van 30 geslaagd
Herexamens
53,8% 14 van 26 geslaagd

Automaat

Eerste examens
— Geen examens
Herexamens
— Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Het totaal bevat soms ook examens die het CBR als combinatie opgeeft. Daarom tellen schakel en automaat niet altijd op tot het totaal. Zonder automaatexamens in de cijfers weten we niet of de school nu automaatlessen geeft.

Resultaten door de jaren heen

Van 1 juli 2023 tot en met 30 juni 2024 waren 11 van de 30 eerste examens geslaagd (36,7%). Van 1 juli 2025 tot en met 30 juni 2026 waren dat 13 van de 30 (43,3%). Het verschil is +6,7 procentpunt. We vergelijken twee aparte jaarperiodes en tellen geen dagen dubbel.

Voor deze school zijn 14 CBR-periodes met examens bekend. De cijfers gaan terug tot 1 april 2022.

Bronnen: CBR 2023-07-01 – 2024-06-30·CBR 2025-07-01 – 2026-06-30

Slagingspercentage door de jaren

De grafiek toont eerste examens en herexamens apart. Jaarperioden kunnen overlappen: dezelfde examens tellen dan op meer dan één punt mee. Bij weinig examens kan één uitslag veel verschil maken.

2015–2026 · 44 periodes

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262022-04-01 / 2023-03-31: 33,3%2022-07-01 / 2023-06-30: 45%2022-07-01 / 2023-06-30: 50%2022-10-01 / 2023-09-30: 40,7%2022-10-01 / 2023-09-30: 47,4%2023-01-01 / 2023-12-31: 40%2023-01-01 / 2023-12-31: 48,3%2023-04-01 / 2024-03-31: 37,1%2023-04-01 / 2024-03-31: 55,3%2023-07-01 / 2024-06-30: 36,7%2023-07-01 / 2024-06-30: 54,1%2023-10-01 / 2024-09-30: 36,7%2023-10-01 / 2024-09-30: 63,6%2024-01-01 / 2024-12-31: 42,3%2024-01-01 / 2024-12-31: 63%2024-04-01 / 2025-03-31: 54,8%2024-04-01 / 2025-03-31: 54,2%2024-06-01 / 2025-06-30: 52,9%2024-06-01 / 2025-06-30: 62,5%2024-10-01 / 2025-09-30: 53,1%2024-10-01 / 2025-09-30: 54,2%2025-01-01 / 2025-12-31: 54,3%2025-01-01 / 2025-12-31: 52%2025-04-01 / 2026-03-31: 48,5%2025-04-01 / 2026-03-31: 56,5%2025-07-01 / 2026-06-30: 43,3%2025-07-01 / 2026-06-30: 53,8%
Eerste poging43,3%30 examens
Herexamens53,8%26 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-303043,3%2653,8%
2025-04-01 / 2026-03-313348,5%2356,5%
2025-01-01 / 2025-12-313554,3%2552%
2024-10-01 / 2025-09-303253,1%2454,2%
2024-06-01 / 2025-06-303452,9%2462,5%
2024-04-01 / 2025-03-313154,8%2454,2%
2024-01-01 / 2024-12-312642,3%2763%
2023-10-01 / 2024-09-303036,7%3363,6%
2023-07-01 / 2024-06-303036,7%3754,1%
2023-04-01 / 2024-03-313537,1%3855,3%
2023-01-01 / 2023-12-313540%2948,3%
2022-10-01 / 2023-09-302740,7%1947,4%
2022-07-01 / 2023-06-302045%650%
2022-04-01 / 2023-03-31633,3%0Geen examens
2022-01-01 / 2022-12-31—Geen examens—Geen examens
2021-10-01 / 2022-09-30—Geen examens—Geen examens
2021-07-01 / 2022-06-30—Geen examens—Geen examens
2021-04-01 / 2022-03-31—Geen examens—Geen examens
2021-01-01 / 2021-12-31—Geen examens—Geen examens
2020-10-01 / 2021-09-30—Geen examens—Geen examens
2020-07-01 / 2021-06-30—Geen examens—Geen examens
2020-04-01 / 2021-03-31—Geen examens—Geen examens
2020-01-01 / 2020-12-31—Geen examens—Geen examens
2019-10-01 / 2020-09-30—Geen examens—Geen examens
2019-07-01 / 2020-06-30—Geen examens—Geen examens
2019-04-01 / 2020-03-31—Geen examens—Geen examens
2019-01-01 / 2019-12-31—Geen examens—Geen examens
2018-10-01 / 2019-09-30—Geen examens—Geen examens
2018-07-01 / 2019-06-30—Geen examens—Geen examens
2018-04-01 / 2019-03-31—Geen examens—Geen examens
2018-01-01 / 2018-12-31—Geen examens—Geen examens
2017-10-01 / 2018-09-30—Geen examens—Geen examens
2017-07-01 / 2018-06-30—Geen examens—Geen examens
2017-04-01 / 2018-03-31—Geen examens—Geen examens
2017-01-01 / 2017-12-31—Geen examens—Geen examens
2016-10-01 / 2017-09-30—Geen examens—Geen examens
2016-07-01 / 2017-06-30—Geen examens—Geen examens
2016-04-01 / 2017-03-31—Geen examens—Geen examens
2016-01-01 / 2016-12-31—Geen examens—Geen examens
2015-10-01 / 2016-09-30—Geen examens—Geen examens
2015-07-01 / 2016-06-30—Geen examens—Geen examens
2015-04-01 / 2016-03-31—Geen examens—Geen examens
2015-01-01 / 2015-12-31—Geen examens—Geen examens
2014-10-01 / 2015-09-30—Geen examens—Geen examens
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Hier zie je de CBR-cijfers voor dezelfde examenlocatie en hetzelfde soort examen. Voor deze school is geen score of plek in de lijst beschikbaar.

Positie bij CBR —

Nog onvoldoende gegevens voor een positie bij CBR Den Bosch.

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Den Bosch Vergelijk alle rijscholen in Uden
Eerste poging 43,3% 30 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Den Bosch 2025-07-01 – 2026-06-30

Hoe berekenen we de vergelijking? Methode en beperkingen

Ervaringen op Google

We hebben hier nog geen Google-reviews van deze rijschool. Vraag leerlingen hoe zij de lessen hebben ervaren.

Lesprijzen en pakketten

Kijk bij een prijs ook hoe lang een les duurt en wat er in een pakket zit. Vraag de school vóór het boeken welke prijs en voorwaarden nu gelden.

Autorijles

€ 69,60 per uur (€ 58,00 / 50 min)

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Losse les (50 minuten) 50 min € 58,00€ 69,60
30 lessen met examen 30 lessen · 50 min incl. praktijkexamen€ 2.020,00—
40 lessen met examen 40 lessen · 50 min incl. praktijkexamen€ 2.600,00—
50 lessen met examen 50 lessen · 50 min incl. praktijkexamen€ 3.180,00—
Proefles wordt in mindering gebracht bij afname van een pakket — € 58,00—
Tussentijdse toets — incl. tussentijdse toets€ 250,00—
Kosten examen — € 280,00—
Faalangstexamen — incl. faalangstexamen€ 350,00—

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Vraag de rijschool welke lessen mogelijk zijn en wanneer er plek is. Spreek ook af waar je elkaar ontmoet of wordt opgehaald: je kunt niet altijd terecht op het adres dat hier staat.

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
08:00–18:00
Dinsdag
08:00–18:00
Woensdag
08:00–18:00
Donderdag
08:00–18:00
Vrijdag
08:00–18:00
Zaterdag
Niet vermeld
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
5496H3
Adres
Meikers
5401KT Uden
Telefoon
+31633400440
E-mail
[email protected]
Website
rijschoolrhesaalthuizen.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Waar deden de leerlingen examen?

Deze school heeft eerste examens op 1 locaties. In Den Bosch (Hambakenwetering 13A) waren het er 30 van de 30 (100%). Dat is de locatie met de meeste examens. Hieronder staan de resultaten naast die van alle scholen op dezelfde locatie.

Den Bosch (Hambakenwetering 13A)
13 van de 30 eerste examens geslaagd (43,3%). Alle scholen op deze locatie: 53% uit 5.542 eerste examens.

Bronnen: CBR 2025-07-01 – 2026-06-30

Vergelijk rijscholen in de buurt

Wil je verder vergelijken? Deze rijscholen hebben cijfers voor hetzelfde rijbewijs en dezelfde periode. De afstand is hemelsbreed: een rechte lijn tussen de centra van de plaatsen. Het is geen afstand vanaf een lesadres of over de weg.

RijopleidingUden · Uden
2237G4 · 0 km · 9/36 (25%)
Autorijschool Angela van der Heijden · Uden
2320G2 · 0 km · 18/26 (69,2%)
freeksrijschool.nl · Uden
1896R9 · 0 km · 14/25 (56%)

Bereid je proefles voor: vragen om te stellen

Bronnen en correcties

Examenresultaten komen van het CBR. Adres, contactgegevens, prijzen en andere schoolgegevens komen van de website van de rijschool, Google en openbare registers, en kunnen verouderd zijn.

Bronnen: rijschoolrhesaalthuizen.nl · rijschoolrhesaalthuizen.nl/contact · rijschoolrhesaalthuizen.nl/rijlespakketten

Adres: straat afgeleid uit de postcode (BAG).

CBR-resultaten geïmporteerd op 4-9-2026. Nieuwste bronwaarneming op 5-9-2026. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.