Terug naar rijscholen

Autorijschool Primera

ZEIST

Over Autorijschool Primera

Van 1 juli 2025 tot en met 30 juni 2026 had Autorijschool Primera 22 eerste praktijkexamens voor de auto. De uitslag: 11 geslaagd en 11 gezakt, dus 50% geslaagd. Het landelijke gemiddelde voor hetzelfde soort examen en dezelfde periode is 48,8%, uit 203.403 eerste examens. De school zit 1,2 procentpunt boven het landelijke percentage. Bij 22 examens maakt één andere uitslag ongeveer 4,5 procentpunt verschil. Lees het percentage daarom met wat meer voorzichtigheid.

Google-beoordelingen

Op Google gaven 12 beoordelingen Autorijschool Primera gemiddeld 5 uit 5 sterren. Deze stand is van 4 september 2026.

Lessen op de eigen website

De eigen website vermeldt autorijlessen.

Lesprijzen en pakketten

Op 5 september 2026 vermeldde de website € 60,00 voor een losse autorijles (schakel of automaat niet vermeld) van 60 minuten. Dat komt neer op € 60,00 per 60 minuten. Op 5 september 2026 noemde de school voor autorijles (schakel of automaat niet vermeld) een proefles vanaf € 50,00. Voor autorijles (schakel of automaat niet vermeld) stond een lespakket vanaf € 1.425,00 op de website (20 lessen). Deze prijs is van 5 september 2026. Controleer de huidige prijs en wat er in het pakket zit. Lees ook de voorwaarden voor je boekt.

Plaats in onze vergelijking

Theorio vergelijkt voor auto bij CBR Utrecht (Mississippidreef 151) 86 scholen. Deze school staat op plaats 63 en scoort 22,5 van de 100 punten. De score gebruikt CBR-resultaten en Google-beoordelingen.

Bronnen: CBR 2025-07-01 – 2026-06-30·Website van de school·Google(2026-09-04)·Eigen website: aanbod(2026-09-05)

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30

Hier zie je de CBR-cijfers voor auto · b in de periode hierboven, met eerste examens en herexamens apart. Kijk bij elk percentage ook naar het aantal examens.

Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle examens2211 geslaagd50%2513 geslaagd52%
Handgeschakeld2211 geslaagd50%2513 geslaagd52%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle examens

Eerste examens
50% 11 van 22 geslaagd
Herexamens
52% 13 van 25 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
50% 11 van 22 geslaagd
Herexamens
52% 13 van 25 geslaagd

Automaat

Eerste examens
— Geen examens
Herexamens
— Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Het totaal bevat soms ook examens die het CBR als combinatie opgeeft. Daarom tellen schakel en automaat niet altijd op tot het totaal. Zonder automaatexamens in de cijfers weten we niet of de school nu automaatlessen geeft.

Resultaten door de jaren heen

In 1 juli 2023 tot en met 30 juni 2024 waren 21 van de 32 eerste examens geslaagd (65,6%). In 1 juli 2025 tot en met 30 juni 2026 waren dat 11 van de 22 (50%). Dat is een verschil van -15,6 procentpunt. Dit zijn twee aparte jaarperiodes. We tellen geen dagen dubbel.

We hebben voor deze school examencijfers over 44 CBR-periodes. De eerste begint op 1 oktober 2014.

Bronnen: CBR 2023-07-01 – 2024-06-30·CBR 2025-07-01 – 2026-06-30

Slagingspercentage door de jaren

De grafiek toont eerste examens en herexamens apart. Jaarperioden kunnen overlappen: dezelfde examens tellen dan op meer dan één punt mee. Bij weinig examens kan één uitslag veel verschil maken.

2015–2026 · 44 periodes

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 35,3%2014-10-01 / 2015-09-30: 50%2015-01-01 / 2015-12-31: 42,9%2015-01-01 / 2015-12-31: 47,8%2015-04-01 / 2016-03-31: 40,9%2015-04-01 / 2016-03-31: 33,3%2015-07-01 / 2016-06-30: 37,5%2015-07-01 / 2016-06-30: 46,4%2015-10-01 / 2016-09-30: 42,9%2015-10-01 / 2016-09-30: 41,4%2016-01-01 / 2016-12-31: 41,7%2016-01-01 / 2016-12-31: 50%2016-04-01 / 2017-03-31: 53,8%2016-04-01 / 2017-03-31: 66,7%2016-07-01 / 2017-06-30: 65,6%2016-07-01 / 2017-06-30: 73,7%2016-10-01 / 2017-09-30: 66,7%2016-10-01 / 2017-09-30: 81,3%2017-01-01 / 2017-12-31: 57,1%2017-01-01 / 2017-12-31: 57,9%2017-04-01 / 2018-03-31: 54,1%2017-04-01 / 2018-03-31: 52%2017-07-01 / 2018-06-30: 56,1%2017-07-01 / 2018-06-30: 53,6%2017-10-01 / 2018-09-30: 57,1%2017-10-01 / 2018-09-30: 46,9%2018-01-01 / 2018-12-31: 58,1%2018-01-01 / 2018-12-31: 48,4%2018-04-01 / 2019-03-31: 62,8%2018-04-01 / 2019-03-31: 48,4%2018-07-01 / 2019-06-30: 50%2018-07-01 / 2019-06-30: 52,9%2018-10-01 / 2019-09-30: 48,9%2018-10-01 / 2019-09-30: 62,9%2019-01-01 / 2019-12-31: 54,3%2019-01-01 / 2019-12-31: 69,7%2019-04-01 / 2020-03-31: 50%2019-04-01 / 2020-03-31: 64,7%2019-07-01 / 2020-06-30: 56,7%2019-07-01 / 2020-06-30: 57,1%2019-10-01 / 2020-09-30: 45,2%2019-10-01 / 2020-09-30: 47,4%2020-01-01 / 2020-12-31: 39%2020-01-01 / 2020-12-31: 47,2%2020-04-01 / 2021-03-31: 37,1%2020-04-01 / 2021-03-31: 46,2%2020-07-01 / 2021-06-30: 34,3%2020-07-01 / 2021-06-30: 48,4%2020-10-01 / 2021-09-30: 47,6%2020-10-01 / 2021-09-30: 47,6%2021-01-01 / 2021-12-31: 62,5%2021-01-01 / 2021-12-31: 47,4%2021-04-01 / 2022-03-31: 70%2021-04-01 / 2022-03-31: 54,5%2021-07-01 / 2022-06-30: 67,7%2021-07-01 / 2022-06-30: 57,9%2021-10-01 / 2022-09-30: 64,5%2021-10-01 / 2022-09-30: 66,7%2022-01-01 / 2022-12-31: 58,1%2022-01-01 / 2022-12-31: 64,3%2022-04-01 / 2023-03-31: 47,6%2022-04-01 / 2023-03-31: 58,3%2022-07-01 / 2023-06-30: 53,1%2022-07-01 / 2023-06-30: 58,3%2022-10-01 / 2023-09-30: 51,5%2022-10-01 / 2023-09-30: 58,3%2023-01-01 / 2023-12-31: 54,5%2023-01-01 / 2023-12-31: 46,2%2023-04-01 / 2024-03-31: 56,4%2023-04-01 / 2024-03-31: 52,6%2023-07-01 / 2024-06-30: 65,6%2023-07-01 / 2024-06-30: 47,4%2023-10-01 / 2024-09-30: 71,4%2023-10-01 / 2024-09-30: 45%2024-01-01 / 2024-12-31: 68,3%2024-01-01 / 2024-12-31: 42,3%2024-04-01 / 2025-03-31: 67,6%2024-04-01 / 2025-03-31: 40,7%2024-06-01 / 2025-06-30: 60,6%2024-06-01 / 2025-06-30: 46,7%2024-10-01 / 2025-09-30: 53,3%2024-10-01 / 2025-09-30: 48,3%2025-01-01 / 2025-12-31: 50%2025-01-01 / 2025-12-31: 57,1%2025-04-01 / 2026-03-31: 50%2025-04-01 / 2026-03-31: 55,2%2025-07-01 / 2026-06-30: 50%2025-07-01 / 2026-06-30: 52%
Eerste poging50%22 examens
Herexamens52%25 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-302250%2552%
2025-04-01 / 2026-03-312850%2955,2%
2025-01-01 / 2025-12-312650%2857,1%
2024-10-01 / 2025-09-303053,3%2948,3%
2024-06-01 / 2025-06-303360,6%3046,7%
2024-04-01 / 2025-03-313767,6%2740,7%
2024-01-01 / 2024-12-314168,3%2642,3%
2023-10-01 / 2024-09-303571,4%2045%
2023-07-01 / 2024-06-303265,6%1947,4%
2023-04-01 / 2024-03-313956,4%1952,6%
2023-01-01 / 2023-12-313354,5%1346,2%
2022-10-01 / 2023-09-303351,5%1258,3%
2022-07-01 / 2023-06-303253,1%1258,3%
2022-04-01 / 2023-03-312147,6%1258,3%
2022-01-01 / 2022-12-313158,1%1464,3%
2021-10-01 / 2022-09-303164,5%1566,7%
2021-07-01 / 2022-06-303167,7%1957,9%
2021-04-01 / 2022-03-313070%2254,5%
2021-01-01 / 2021-12-311662,5%1947,4%
2020-10-01 / 2021-09-302147,6%2147,6%
2020-07-01 / 2021-06-303534,3%3148,4%
2020-04-01 / 2021-03-313537,1%2646,2%
2020-01-01 / 2020-12-314139%3647,2%
2019-10-01 / 2020-09-304245,2%3847,4%
2019-07-01 / 2020-06-303056,7%2857,1%
2019-04-01 / 2020-03-314250%3464,7%
2019-01-01 / 2019-12-314654,3%3369,7%
2018-10-01 / 2019-09-304748,9%3562,9%
2018-07-01 / 2019-06-304650%3452,9%
2018-04-01 / 2019-03-314362,8%3148,4%
2018-01-01 / 2018-12-314358,1%3148,4%
2017-10-01 / 2018-09-304257,1%3246,9%
2017-07-01 / 2018-06-304156,1%2853,6%
2017-04-01 / 2018-03-313754,1%2552%
2017-01-01 / 2017-12-313557,1%1957,9%
2016-10-01 / 2017-09-303066,7%1681,3%
2016-07-01 / 2017-06-303265,6%1973,7%
2016-04-01 / 2017-03-312653,8%2766,7%
2016-01-01 / 2016-12-312441,7%3250%
2015-10-01 / 2016-09-302842,9%2941,4%
2015-07-01 / 2016-06-302437,5%2846,4%
2015-04-01 / 2016-03-312240,9%2433,3%
2015-01-01 / 2015-12-312142,9%2347,8%
2014-10-01 / 2015-09-301735,3%2250%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Onze score gebruikt CBR-cijfers en Google-reviews voor dezelfde examenlocatie en hetzelfde soort examen. De score voorspelt niet of jij zult slagen.

Positie bij CBR Utrecht #63van 86

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Utrecht Vergelijk alle rijscholen in Zeist
Vergelijkingsscore 22,5/100
Eerste poging 50% 22 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Utrecht 2025-07-01 – 2026-06-30

Hoe berekenen we de vergelijking? Methode en beperkingen

Ervaringen op Google

Hier lees je delen uit Google-reviews, met de nieuwste die we hebben opgehaald bovenaan. Dit zijn niet alle reviews en ze voorspellen niet of jij zult slagen.

Opgehaald op 4 sep 2026
Aymê
5/5
After a bad experience with a previous instructor, I really appreciated how comfortable I was with Hafid from the start. He is very patient, kind…
Lees verder op Google
Auke Vergeer
5/5
Primera heeft mij ontzettend goed kunnen begeleiden in het gehele proces naar het examen. Met de instructeur kan je gezellig kletsen, terwijl je ondertussen goed…
Lees verder op Google
liz postma
5/5
Rijlessen waren altijd leuk. Ik had zelf best kort de tijd om mijn rijbewijs te halen door een verhuizing, maar Hafid heeft mij goed geholpen…
Lees verder op Google
Wouter Vergeer
5/5
Hafid heeft mij enorm goed geholpen. Elke les deed ik meer ervaring op, waardoor ik nu zelfstandig en veilig de weg op kan! Top rijschool!
Lees verder op Google

Lesprijzen en pakketten

Kijk bij een prijs ook hoe lang een les duurt en wat er in een pakket zit. Vraag de school vóór het boeken welke prijs en voorwaarden nu gelden.

Autorijles

€ 60,00 per uur

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Losse rijles (60 minuten) 60 min € 60,00€ 60,00
Losse rijles (90 minuten) 90 min € 90,00€ 60,00
Pakket 1 20 lessen € 1.425,00—
Pakket 2 30 lessen € 1.975,00—
Pakket 3 35 lessen € 2.250,00—
Proefles — € 50,00—
Tussentijdse toets — incl. tussentijdse toets€ 275,00—
Rijexamen los — incl. praktijkexamen€ 325,00—

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Vraag de rijschool welke lessen mogelijk zijn en wanneer er plek is. Spreek ook af waar je elkaar ontmoet of wordt opgehaald: je kunt niet altijd terecht op het adres dat hier staat.

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
09:00–21:00
Dinsdag
09:00–21:00
Woensdag
09:00–21:00
Donderdag
09:00–21:00
Vrijdag
09:00–21:00
Zaterdag
09:00–18:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
3060U8
Adres
Brugakker 4117
3704ZC Zeist
Telefoon
+31630599335
E-mail
[email protected]
Website
rij-primera.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Waar deden de leerlingen examen?

De leerlingen deden hun eerste examen op 1 locaties. De meeste examens waren in Utrecht (Mississippidreef 151): 22 van de 22 (100%). Hieronder vergelijken we de school met alle scholen op elke locatie.

Utrecht (Mississippidreef 151)
11 van de 22 eerste examens geslaagd (50%). Alle scholen op deze locatie: 46,9% uit 9.222 eerste examens.

Bronnen: CBR 2025-07-01 – 2026-06-30

Vergelijk rijscholen in de buurt

Hieronder staan rijscholen uit de buurt met cijfers voor hetzelfde rijbewijs en dezelfde periode. De afstand loopt in een rechte lijn tussen de centra van de plaatsen. Het gaat dus niet om de afstand vanaf een lesadres of een route over de weg.

Verkeersschool E. van Drie B.V. · Zeist
6008H1 · 0 km · 73/161 (45,3%)
Rawa-I · Zeist
7347H2 · 0 km · 6/50 (12%)
Rijschool Paul de Jongh · Zeist
2314X1 · 0 km · 20/45 (44,4%)

Bereid je proefles voor: vragen om te stellen

Bronnen en correcties

Examenresultaten komen van het CBR. Adres, contactgegevens, prijzen en andere schoolgegevens komen van de website van de rijschool, Google en openbare registers, en kunnen verouderd zijn.

Bronnen: rij-primera.nl · Google Maps

Adres: KvK-handelsregister.

CBR-resultaten geïmporteerd op 4-9-2026. Nieuwste bronwaarneming op 5-9-2026. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.