Terug naar rijscholen

Autorijschool Prima

AMERSFOORT

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies2414 geslaagd58,3%2210 geslaagd45,5%
Handgeschakeld2414 geslaagd58,3%2210 geslaagd45,5%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
58,3% 14 van 24 geslaagd
Herexamens
45,5% 10 van 22 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
58,3% 14 van 24 geslaagd
Herexamens
45,5% 10 van 22 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 50%2014-10-01 / 2015-09-30: 45%2015-01-01 / 2015-12-31: 60,7%2015-01-01 / 2015-12-31: 50%2015-04-01 / 2016-03-31: 51,5%2015-04-01 / 2016-03-31: 68%2015-07-01 / 2016-06-30: 54,8%2015-07-01 / 2016-06-30: 52,8%2015-10-01 / 2016-09-30: 45,8%2015-10-01 / 2016-09-30: 47,8%2016-01-01 / 2016-12-31: 44,6%2016-01-01 / 2016-12-31: 48,5%2016-04-01 / 2017-03-31: 41%2016-04-01 / 2017-03-31: 45,6%2016-07-01 / 2017-06-30: 41,4%2016-07-01 / 2017-06-30: 48,3%2016-10-01 / 2017-09-30: 50,9%2016-10-01 / 2017-09-30: 46,6%2017-01-01 / 2017-12-31: 51,1%2017-01-01 / 2017-12-31: 48,8%2017-04-01 / 2018-03-31: 64,1%2017-04-01 / 2018-03-31: 51,4%2017-07-01 / 2018-06-30: 63,2%2017-07-01 / 2018-06-30: 52,9%2017-10-01 / 2018-09-30: 64,1%2017-10-01 / 2018-09-30: 60,7%2018-01-01 / 2018-12-31: 63,2%2018-01-01 / 2018-12-31: 60,7%2018-04-01 / 2019-03-31: 57,5%2018-04-01 / 2019-03-31: 55,2%2018-07-01 / 2019-06-30: 56,8%2018-07-01 / 2019-06-30: 58,6%2018-10-01 / 2019-09-30: 52,9%2018-10-01 / 2019-09-30: 61,5%2019-01-01 / 2019-12-31: 58,8%2019-01-01 / 2019-12-31: 57,1%2019-04-01 / 2020-03-31: 62,1%2019-04-01 / 2020-03-31: 66,7%2019-07-01 / 2020-06-30: 63,6%2019-07-01 / 2020-06-30: 66,7%2019-10-01 / 2020-09-30: 59,1%2019-10-01 / 2020-09-30: 52,6%2020-01-01 / 2020-12-31: 40%2020-01-01 / 2020-12-31: 40%2020-04-01 / 2021-03-31: 41,7%2020-04-01 / 2021-03-31: 36,8%2020-07-01 / 2021-06-30: 43,5%2020-07-01 / 2021-06-30: 40,7%2020-10-01 / 2021-09-30: 45%2020-10-01 / 2021-09-30: 52%2021-01-01 / 2021-12-31: 52,2%2021-01-01 / 2021-12-31: 65%2021-04-01 / 2022-03-31: 42,9%2021-04-01 / 2022-03-31: 59,1%2021-07-01 / 2022-06-30: 47,8%2021-07-01 / 2022-06-30: 71,4%2021-10-01 / 2022-09-30: 48,1%2021-10-01 / 2022-09-30: 64,7%2022-01-01 / 2022-12-31: 50%2022-01-01 / 2022-12-31: 70,6%2022-04-01 / 2023-03-31: 58,8%2022-04-01 / 2023-03-31: 68,4%2022-07-01 / 2023-06-30: 62,5%2022-07-01 / 2023-06-30: 63,2%2022-10-01 / 2023-09-30: 64,3%2022-10-01 / 2023-09-30: 66,7%2023-01-01 / 2023-12-31: 66,7%2023-01-01 / 2023-12-31: 64,7%2023-04-01 / 2024-03-31: 71,4%2023-04-01 / 2024-03-31: 80%2023-07-01 / 2024-06-30: 60,7%2023-07-01 / 2024-06-30: 83,3%2023-10-01 / 2024-09-30: 60%2023-10-01 / 2024-09-30: 77,8%2024-01-01 / 2024-12-31: 50%2024-01-01 / 2024-12-31: 62,5%2024-04-01 / 2025-03-31: 46,4%2024-04-01 / 2025-03-31: 60,7%2024-06-01 / 2025-06-30: 52,2%2024-06-01 / 2025-06-30: 57,1%2024-10-01 / 2025-09-30: 58,3%2024-10-01 / 2025-09-30: 52,2%2025-01-01 / 2025-12-31: 64%2025-01-01 / 2025-12-31: 50%2025-04-01 / 2026-03-31: 63%2025-04-01 / 2026-03-31: 47,6%2025-07-01 / 2026-06-30: 58,3%2025-07-01 / 2026-06-30: 45,5%
Eerste poging58,3%24 examens
Herexamens45,5%22 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-302458,3%2245,5%
2025-04-01 / 2026-03-312763%2147,6%
2025-01-01 / 2025-12-312564%2250%
2024-10-01 / 2025-09-302458,3%2352,2%
2024-06-01 / 2025-06-302352,2%2857,1%
2024-04-01 / 2025-03-312846,4%2860,7%
2024-01-01 / 2024-12-312650%2462,5%
2023-10-01 / 2024-09-303060%1877,8%
2023-07-01 / 2024-06-302860,7%1283,3%
2023-04-01 / 2024-03-312171,4%1580%
2023-01-01 / 2023-12-313066,7%1764,7%
2022-10-01 / 2023-09-302864,3%1866,7%
2022-07-01 / 2023-06-303262,5%1963,2%
2022-04-01 / 2023-03-313458,8%1968,4%
2022-01-01 / 2022-12-313050%1770,6%
2021-10-01 / 2022-09-302748,1%1764,7%
2021-07-01 / 2022-06-302347,8%2171,4%
2021-04-01 / 2022-03-312842,9%2259,1%
2021-01-01 / 2021-12-312352,2%2065%
2020-10-01 / 2021-09-302045%2552%
2020-07-01 / 2021-06-302343,5%2740,7%
2020-04-01 / 2021-03-311241,7%1936,8%
2020-01-01 / 2020-12-311540%2040%
2019-10-01 / 2020-09-302259,1%1952,6%
2019-07-01 / 2020-06-302263,6%1566,7%
2019-04-01 / 2020-03-312962,1%2166,7%
2019-01-01 / 2019-12-313458,8%2857,1%
2018-10-01 / 2019-09-303452,9%2661,5%
2018-07-01 / 2019-06-303756,8%2958,6%
2018-04-01 / 2019-03-314057,5%2955,2%
2018-01-01 / 2018-12-313863,2%2860,7%
2017-10-01 / 2018-09-303964,1%2860,7%
2017-07-01 / 2018-06-303863,2%3452,9%
2017-04-01 / 2018-03-313964,1%3551,4%
2017-01-01 / 2017-12-314751,1%4348,8%
2016-10-01 / 2017-09-305350,9%5846,6%
2016-07-01 / 2017-06-305841,4%6048,3%
2016-04-01 / 2017-03-316141%6845,6%
2016-01-01 / 2016-12-315644,6%6648,5%
2015-10-01 / 2016-09-304845,8%4647,8%
2015-07-01 / 2016-06-304254,8%3652,8%
2015-04-01 / 2016-03-313351,5%2568%
2015-01-01 / 2015-12-312860,7%1850%
2014-10-01 / 2015-09-302250%2045%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Leusden #19van 61

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Leusden
Vergelijkingsscore 45,2/100
Eerste poging 58,3% 24 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Leusden 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

Over de rijschool

U kunt automaat rijlessen nemen in onze moderne Citroen C1. Dit is een compacte auto, deze auto biedt een goed overzicht op de weg en is makkelijk te manoeuvreren en u kunt u meer focussen op de weg.

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
KLEIN PAKKET De weergegeven prijzen zijn onder voorbehoud hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. automaat€ 650,00
KLEIN PAKKET 60 min € 650,00
NORMAAL PAKKET De weergegeven prijzen zijn onder voorbehoud hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. automaat€ 1.000,00
NORMAAL PAKKET 60 min € 1.000,00
GROOT PAKKET De weergegeven prijzen zijn onder voorbehoud hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. automaat€ 1.325,00
GROOT PAKKET 60 min € 1.325,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
08:00–20:00
Dinsdag
08:00–20:00
Woensdag
08:00–20:00
Donderdag
08:00–20:00
Vrijdag
08:00–20:00
Zaterdag
08:00–20:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
3187N8
Adres
Harlingenstraat 14
3826BB AMERSFOORT
Telefoon
+31640084035
E-mail
[email protected]
Website
autorijschoolprima.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Leusden (Fokkerstraat 21)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.