Terug naar rijscholen

Autorijschool Oranje

HILLEGOM

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies6536 geslaagd55,4%4223 geslaagd54,8%
Handgeschakeld6536 geslaagd55,4%4223 geslaagd54,8%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
55,4% 36 van 65 geslaagd
Herexamens
54,8% 23 van 42 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
55,4% 36 van 65 geslaagd
Herexamens
54,8% 23 van 42 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 46,7%2014-10-01 / 2015-09-30: 75%2015-01-01 / 2015-12-31: 56,3%2015-01-01 / 2015-12-31: 40%2015-04-01 / 2016-03-31: 50%2015-04-01 / 2016-03-31: 66,7%2015-07-01 / 2016-06-30: 45,5%2015-07-01 / 2016-06-30: 71,4%2015-10-01 / 2016-09-30: 56,3%2015-10-01 / 2016-09-30: 85,7%2016-01-01 / 2016-12-31: 56,3%2016-01-01 / 2016-12-31: 87,5%2016-04-01 / 2017-03-31: 62,5%2016-04-01 / 2017-03-31: 85,7%2016-07-01 / 2017-06-30: 63,2%2016-07-01 / 2017-06-30: 87,5%2016-10-01 / 2017-09-30: 66,7%2016-10-01 / 2017-09-30: 77,8%2017-01-01 / 2017-12-31: 73,7%2017-01-01 / 2017-12-31: 87,5%2017-04-01 / 2018-03-31: 75%2017-04-01 / 2018-03-31: 80%2017-07-01 / 2018-06-30: 69,2%2017-07-01 / 2018-06-30: 83,3%2017-10-01 / 2018-09-30: 84,6%2017-10-01 / 2018-09-30: 100%2018-01-01 / 2018-12-31: 75%2018-01-01 / 2018-12-31: 100%2018-04-01 / 2019-03-31: 68,8%2018-04-01 / 2019-03-31: 80%2018-07-01 / 2019-06-30: 71,4%2018-07-01 / 2019-06-30: 75%2018-10-01 / 2019-09-30: 61,1%2018-10-01 / 2019-09-30: 85,7%2019-01-01 / 2019-12-31: 60,7%2019-01-01 / 2019-12-31: 60%2019-04-01 / 2020-03-31: 66,7%2019-04-01 / 2020-03-31: 58,3%2019-07-01 / 2020-06-30: 66,7%2019-07-01 / 2020-06-30: 54,5%2019-10-01 / 2020-09-30: 70,6%2019-10-01 / 2020-09-30: 53,3%2020-01-01 / 2020-12-31: 73,9%2020-01-01 / 2020-12-31: 70,6%2020-04-01 / 2021-03-31: 72,2%2020-04-01 / 2021-03-31: 76,9%2020-07-01 / 2021-06-30: 64,7%2020-07-01 / 2021-06-30: 75%2020-10-01 / 2021-09-30: 62,2%2020-10-01 / 2021-09-30: 66,7%2021-01-01 / 2021-12-31: 58,7%2021-01-01 / 2021-12-31: 54,2%2021-04-01 / 2022-03-31: 60,3%2021-04-01 / 2022-03-31: 51,4%2021-07-01 / 2022-06-30: 67,2%2021-07-01 / 2022-06-30: 48,6%2021-10-01 / 2022-09-30: 64,9%2021-10-01 / 2022-09-30: 51,6%2022-01-01 / 2022-12-31: 65,6%2022-01-01 / 2022-12-31: 64,5%2022-04-01 / 2023-03-31: 64,2%2022-04-01 / 2023-03-31: 72%2022-07-01 / 2023-06-30: 61,4%2022-07-01 / 2023-06-30: 73,1%2022-10-01 / 2023-09-30: 68,1%2022-10-01 / 2023-09-30: 73,1%2023-01-01 / 2023-12-31: 67,4%2023-01-01 / 2023-12-31: 65,2%2023-04-01 / 2024-03-31: 68%2023-04-01 / 2024-03-31: 59,1%2023-07-01 / 2024-06-30: 66,1%2023-07-01 / 2024-06-30: 65,5%2023-10-01 / 2024-09-30: 59,6%2023-10-01 / 2024-09-30: 67,7%2024-01-01 / 2024-12-31: 60,6%2024-01-01 / 2024-12-31: 67,6%2024-04-01 / 2025-03-31: 60,9%2024-04-01 / 2025-03-31: 69,8%2024-06-01 / 2025-06-30: 58,2%2024-06-01 / 2025-06-30: 60,4%2024-10-01 / 2025-09-30: 60,8%2024-10-01 / 2025-09-30: 52,8%2025-01-01 / 2025-12-31: 61,5%2025-01-01 / 2025-12-31: 51%2025-04-01 / 2026-03-31: 55%2025-04-01 / 2026-03-31: 53,1%2025-07-01 / 2026-06-30: 55,4%2025-07-01 / 2026-06-30: 54,8%
Eerste poging55,4%65 examens
Herexamens54,8%42 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-306555,4%4254,8%
2025-04-01 / 2026-03-316055%4953,1%
2025-01-01 / 2025-12-316561,5%5151%
2024-10-01 / 2025-09-307460,8%5352,8%
2024-06-01 / 2025-06-306758,2%4860,4%
2024-04-01 / 2025-03-316960,9%4369,8%
2024-01-01 / 2024-12-316660,6%3467,6%
2023-10-01 / 2024-09-305259,6%3167,7%
2023-07-01 / 2024-06-306266,1%2965,5%
2023-04-01 / 2024-03-315068%2259,1%
2023-01-01 / 2023-12-314367,4%2365,2%
2022-10-01 / 2023-09-304768,1%2673,1%
2022-07-01 / 2023-06-304461,4%2673,1%
2022-04-01 / 2023-03-315364,2%2572%
2022-01-01 / 2022-12-316165,6%3164,5%
2021-10-01 / 2022-09-305764,9%3151,6%
2021-07-01 / 2022-06-305867,2%3748,6%
2021-04-01 / 2022-03-316360,3%3751,4%
2021-01-01 / 2021-12-314658,7%2454,2%
2020-10-01 / 2021-09-303762,2%2166,7%
2020-07-01 / 2021-06-303464,7%1675%
2020-04-01 / 2021-03-311872,2%1376,9%
2020-01-01 / 2020-12-312373,9%1770,6%
2019-10-01 / 2020-09-303470,6%1553,3%
2019-07-01 / 2020-06-302466,7%1154,5%
2019-04-01 / 2020-03-313066,7%1258,3%
2019-01-01 / 2019-12-312860,7%1060%
2018-10-01 / 2019-09-301861,1%785,7%
2018-07-01 / 2019-06-302171,4%475%
2018-04-01 / 2019-03-311668,8%580%
2018-01-01 / 2018-12-311275%3100%
2017-10-01 / 2018-09-301384,6%4100%
2017-07-01 / 2018-06-301369,2%683,3%
2017-04-01 / 2018-03-311675%580%
2017-01-01 / 2017-12-311973,7%887,5%
2016-10-01 / 2017-09-301866,7%977,8%
2016-07-01 / 2017-06-301963,2%887,5%
2016-04-01 / 2017-03-311662,5%785,7%
2016-01-01 / 2016-12-311656,3%887,5%
2015-10-01 / 2016-09-301656,3%785,7%
2015-07-01 / 2016-06-301145,5%771,4%
2015-04-01 / 2016-03-311250%666,7%
2015-01-01 / 2015-12-311656,3%540%
2014-10-01 / 2015-09-301546,7%875%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR

Nog onvoldoende gegevens voor een positie bij CBR Haarlem.

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Haarlem
Eerste poging 55,4% 65 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Haarlem 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Reviewteksten zijn nog niet beschikbaar voor deze rijschool.

Over de rijschool

Rijschool Oranje, een gerenommeerde naam in Hillegom en omgeving, staat synoniem voor veiligheid, expertise en betrouwbaarheid. Met een persoonlijke benadering hebben we een stevige reputatie opgebouwd, waarbij we streven naar het maximale potentieel van onze leerlingen. Ons doel is om hen vol zelfvertrouwen en met een solide kennisbasis naar hun praktijkexamen te begeleiden. Het gevoel van onwrikbaar vertrouwen is van onschatbare waarde tijdens het leerproces. Door onze toewijding aan veiligheid kunnen onze leerlingen met een gerust hart de weg op. Onze voertuigen zijn uitgerust met geavanceerde veiligheidsvoorzieningen en sensoren, waardoor we een optimale leeromgeving creëren. Het is dan ook geen verrassing dat Rijschool Oranje een van de hoogste slagingspercentages in de regio heeft. We blijven ons inzetten om onze reputatie van kwaliteit en succes voortdurend te handhaven en te verbeteren. Met Rijschool Oranje kiest u voor een partner die staat voor veiligheid, deskundigheid en vertrouwen, en die uw rijervaring tot een succes maakt. Rijschool Oranje, de rijschool die bekend staat voor veiligheid, kundigheid en vertrouwen. Door onze persoonlijke aanpak is het een prominente naam geworden in Hillegom en omgeving.

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 70,00 per uur (€ 105,00 / 90 min)

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
LOSSE LES (90 MIN) 90 min € 105,00€ 70,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

CBR-opleidercode
6226X1
Adres
IJsselsteenhof 13
2181NH Hillegom
Telefoon
+31657963333
E-mail
[email protected]
Website
rijschooloranje.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Haarlem (Professor Eijkmanlaan 2-4)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.