Terug naar rijscholen

Autorijschool Nies

WEERT

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies63 geslaagd50%22 geslaagd100%
Handgeschakeld63 geslaagd50%22 geslaagd100%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
50% 3 van 6 geslaagd
Herexamens
100% 2 van 2 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
50% 3 van 6 geslaagd
Herexamens
100% 2 van 2 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 66,7%2014-10-01 / 2015-09-30: 100%2015-01-01 / 2015-12-31: 87,5%2015-01-01 / 2015-12-31: 100%2015-04-01 / 2016-03-31: 85,7%2015-04-01 / 2016-03-31: 100%2015-07-01 / 2016-06-30: 75%2015-07-01 / 2016-06-30: 100%2015-10-01 / 2016-09-30: 66,7%2015-10-01 / 2016-09-30: 0%2016-01-01 / 2016-12-31: 57,1%2016-01-01 / 2016-12-31: 25%2016-04-01 / 2017-03-31: 50%2016-04-01 / 2017-03-31: 33,3%2016-07-01 / 2017-06-30: 50%2016-07-01 / 2017-06-30: 42,9%2016-10-01 / 2017-09-30: 62,5%2016-10-01 / 2017-09-30: 42,9%2017-01-01 / 2017-12-31: 50%2017-01-01 / 2017-12-31: 66,7%2017-04-01 / 2018-03-31: 50%2017-04-01 / 2018-03-31: 60%2017-07-01 / 2018-06-30: 55,6%2017-07-01 / 2018-06-30: 66,7%2017-10-01 / 2018-09-30: 22,2%2017-10-01 / 2018-09-30: 83,3%2018-01-01 / 2018-12-31: 22,2%2018-01-01 / 2018-12-31: 62,5%2018-04-01 / 2019-03-31: 16,7%2018-04-01 / 2019-03-31: 55,6%2018-07-01 / 2019-06-30: 0%2018-07-01 / 2019-06-30: 50%2018-10-01 / 2019-09-30: 25%2018-10-01 / 2019-09-30: 50%2019-01-01 / 2019-12-31: 33,3%2019-01-01 / 2019-12-31: 57,1%2019-04-01 / 2020-03-31: 40%2019-04-01 / 2020-03-31: 66,7%2019-07-01 / 2020-06-30: 33,3%2019-07-01 / 2020-06-30: 75%2019-10-01 / 2020-09-30: 25%2019-10-01 / 2020-09-30: 75%2020-01-01 / 2020-12-31: 20%2020-01-01 / 2020-12-31: 50%2020-04-01 / 2021-03-31: 50%2020-04-01 / 2021-03-31: 66,7%2020-07-01 / 2021-06-30: 28,6%2020-07-01 / 2021-06-30: 83,3%2020-10-01 / 2021-09-30: 14,3%2020-10-01 / 2021-09-30: 66,7%2021-01-01 / 2021-12-31: 28,6%2021-01-01 / 2021-12-31: 75%2021-04-01 / 2022-03-31: 11,1%2021-04-01 / 2022-03-31: 72,7%2021-07-01 / 2022-06-30: 20%2021-07-01 / 2022-06-30: 62,5%2021-10-01 / 2022-09-30: 37,5%2021-10-01 / 2022-09-30: 75%2022-01-01 / 2022-12-31: 22,2%2022-01-01 / 2022-12-31: 83,3%2022-04-01 / 2023-03-31: 33,3%2022-04-01 / 2023-03-31: 80%2022-07-01 / 2023-06-30: 50%2022-07-01 / 2023-06-30: 80%2022-10-01 / 2023-09-30: 42,9%2022-10-01 / 2023-09-30: 66,7%2023-01-01 / 2023-12-31: 66,7%2023-01-01 / 2023-12-31: 57,1%2023-04-01 / 2024-03-31: 66,7%2023-04-01 / 2024-03-31: 66,7%2023-07-01 / 2024-06-30: 55,6%2023-07-01 / 2024-06-30: 50%2023-10-01 / 2024-09-30: 57,1%2023-10-01 / 2024-09-30: 60%2024-01-01 / 2024-12-31: 33,3%2024-01-01 / 2024-12-31: 75%2024-04-01 / 2025-03-31: 20%2024-04-01 / 2025-03-31: 60%2024-06-01 / 2025-06-30: 0%2024-06-01 / 2025-06-30: 66,7%2024-10-01 / 2025-09-30: 0%2024-10-01 / 2025-09-30: 60%2025-01-01 / 2025-12-31: 20%2025-01-01 / 2025-12-31: 60%2025-04-01 / 2026-03-31: 50%2025-04-01 / 2026-03-31: 66,7%2025-07-01 / 2026-06-30: 50%2025-07-01 / 2026-06-30: 100%
Eerste poging50%6 examens
Herexamens100%2 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-30650%2100%
2025-04-01 / 2026-03-31450%366,7%
2025-01-01 / 2025-12-31520%560%
2024-10-01 / 2025-09-3040%560%
2024-06-01 / 2025-06-3030%666,7%
2024-04-01 / 2025-03-31520%560%
2024-01-01 / 2024-12-31333,3%475%
2023-10-01 / 2024-09-30757,1%560%
2023-07-01 / 2024-06-30955,6%650%
2023-04-01 / 2024-03-31966,7%666,7%
2023-01-01 / 2023-12-31966,7%757,1%
2022-10-01 / 2023-09-30742,9%666,7%
2022-07-01 / 2023-06-30850%580%
2022-04-01 / 2023-03-31633,3%580%
2022-01-01 / 2022-12-31922,2%683,3%
2021-10-01 / 2022-09-30837,5%875%
2021-07-01 / 2022-06-30520%862,5%
2021-04-01 / 2022-03-31911,1%1172,7%
2021-01-01 / 2021-12-31728,6%875%
2020-10-01 / 2021-09-30714,3%666,7%
2020-07-01 / 2021-06-30728,6%683,3%
2020-04-01 / 2021-03-31450%366,7%
2020-01-01 / 2020-12-31520%450%
2019-10-01 / 2020-09-30425%475%
2019-07-01 / 2020-06-30633,3%475%
2019-04-01 / 2020-03-31540%666,7%
2019-01-01 / 2019-12-31633,3%757,1%
2018-10-01 / 2019-09-30825%1050%
2018-07-01 / 2019-06-3080%1050%
2018-04-01 / 2019-03-311216,7%955,6%
2018-01-01 / 2018-12-31922,2%862,5%
2017-10-01 / 2018-09-30922,2%683,3%
2017-07-01 / 2018-06-30955,6%666,7%
2017-04-01 / 2018-03-31850%560%
2017-01-01 / 2017-12-311050%666,7%
2016-10-01 / 2017-09-30862,5%742,9%
2016-07-01 / 2017-06-301050%742,9%
2016-04-01 / 2017-03-31850%633,3%
2016-01-01 / 2016-12-31757,1%425%
2015-10-01 / 2016-09-30966,7%10%
2015-07-01 / 2016-06-30475%1100%
2015-04-01 / 2016-03-31785,7%1100%
2015-01-01 / 2015-12-31887,5%1100%
2014-10-01 / 2015-09-30966,7%3100%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR

Nog onvoldoende gegevens voor een positie bij CBR Weert.

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Weert
Eerste poging 50% 6 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Weert 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Reviewteksten zijn nog niet beschikbaar voor deze rijschool.

Over de rijschool

Een beschrijving uit de website van deze rijschool is nog niet beschikbaar.

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 60,00 per uur

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Losse Les van 60 min. 60 min € 60,00€ 60,00
Lespakket 1 10 lessen · 60 min € 600,00
Lespakket 2 20 lessen · 60 min € 1.200,00
Lespakket 3 30 lessen · 60 min € 1.800,00
Lespakket 4 40 lessen · 60 min € 2.400,00
Praktijk examen. incl. praktijkexamen€ 275,00
Faalangst Examen incl. faalangstexamen€ 350,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
09:00–17:00
Dinsdag
09:00–17:00
Woensdag
09:00–17:00
Donderdag
09:00–17:00
Vrijdag
09:00–17:00
Zaterdag
09:00–11:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
2950F8
Adres
Achtkantmolen 91
6003CN WEERT
Telefoon
+31614129691
E-mail
[email protected]
Website
autorijschool-nies.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Weert (Risseweg 46)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.