Terug naar rijscholen

Autorijschool Neel

ROERMONDAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies3619 geslaagd52,8%2718 geslaagd66,7%
Handgeschakeld3518 geslaagd51,4%2516 geslaagd64%
Automaat11 geslaagd100%22 geslaagd100%

Alle transmissies

Eerste examens
52,8% 19 van 36 geslaagd
Herexamens
66,7% 18 van 27 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
51,4% 18 van 35 geslaagd
Herexamens
64% 16 van 25 geslaagd

Automaat

Eerste examens
100% 1 van 1 geslaagd
Herexamens
100% 2 van 2 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 100%2014-10-01 / 2015-09-30: 0%2015-01-01 / 2015-12-31: 66,7%2015-01-01 / 2015-12-31: 0%2015-04-01 / 2016-03-31: 75%2015-04-01 / 2016-03-31: 50%2015-07-01 / 2016-06-30: 54,5%2015-07-01 / 2016-06-30: 50%2015-10-01 / 2016-09-30: 50%2015-10-01 / 2016-09-30: 55,6%2016-01-01 / 2016-12-31: 47,4%2016-01-01 / 2016-12-31: 53,8%2016-04-01 / 2017-03-31: 47,6%2016-04-01 / 2017-03-31: 33,3%2016-07-01 / 2017-06-30: 52,9%2016-07-01 / 2017-06-30: 31,3%2016-10-01 / 2017-09-30: 55,6%2016-10-01 / 2017-09-30: 25%2017-01-01 / 2017-12-31: 65%2017-01-01 / 2017-12-31: 30%2017-04-01 / 2018-03-31: 53,8%2017-04-01 / 2018-03-31: 60%2017-07-01 / 2018-06-30: 51,9%2017-07-01 / 2018-06-30: 72,7%2017-10-01 / 2018-09-30: 50%2017-10-01 / 2018-09-30: 75%2018-01-01 / 2018-12-31: 46,2%2018-01-01 / 2018-12-31: 66,7%2018-04-01 / 2019-03-31: 51,7%2018-04-01 / 2019-03-31: 73,7%2018-07-01 / 2019-06-30: 56,3%2018-07-01 / 2019-06-30: 78,9%2018-10-01 / 2019-09-30: 60,6%2018-10-01 / 2019-09-30: 73,7%2019-01-01 / 2019-12-31: 63,3%2019-01-01 / 2019-12-31: 91,7%2019-04-01 / 2020-03-31: 69,6%2019-04-01 / 2020-03-31: 75%2019-07-01 / 2020-06-30: 70,6%2019-07-01 / 2020-06-30: 50%2019-10-01 / 2020-09-30: 63,2%2019-10-01 / 2020-09-30: 42,9%2020-01-01 / 2020-12-31: 59,1%2020-01-01 / 2020-12-31: 45,5%2020-04-01 / 2021-03-31: 65%2020-04-01 / 2021-03-31: 54,5%2020-07-01 / 2021-06-30: 65,5%2020-07-01 / 2021-06-30: 46,7%2020-10-01 / 2021-09-30: 63%2020-10-01 / 2021-09-30: 60%2021-01-01 / 2021-12-31: 65%2021-01-01 / 2021-12-31: 58,3%2021-04-01 / 2022-03-31: 61,9%2021-04-01 / 2022-03-31: 58,3%2021-07-01 / 2022-06-30: 59,1%2021-07-01 / 2022-06-30: 80%2021-10-01 / 2022-09-30: 65,2%2021-10-01 / 2022-09-30: 88,9%2022-01-01 / 2022-12-31: 71,4%2022-01-01 / 2022-12-31: 87,5%2022-04-01 / 2023-03-31: 65,6%2022-04-01 / 2023-03-31: 90%2022-07-01 / 2023-06-30: 75%2022-07-01 / 2023-06-30: 80%2022-10-01 / 2023-09-30: 75%2022-10-01 / 2023-09-30: 62,5%2023-01-01 / 2023-12-31: 74,4%2023-01-01 / 2023-12-31: 80%2023-04-01 / 2024-03-31: 80%2023-04-01 / 2024-03-31: 75%2023-07-01 / 2024-06-30: 76,7%2023-07-01 / 2024-06-30: 71,4%2023-10-01 / 2024-09-30: 74,2%2023-10-01 / 2024-09-30: 77,8%2024-01-01 / 2024-12-31: 77,8%2024-01-01 / 2024-12-31: 66,7%2024-04-01 / 2025-03-31: 77,1%2024-04-01 / 2025-03-31: 63,6%2024-06-01 / 2025-06-30: 75%2024-06-01 / 2025-06-30: 64,3%2024-10-01 / 2025-09-30: 67,5%2024-10-01 / 2025-09-30: 63,2%2025-01-01 / 2025-12-31: 60,8%2025-01-01 / 2025-12-31: 63,6%2025-04-01 / 2026-03-31: 57,1%2025-04-01 / 2026-03-31: 65,5%2025-07-01 / 2026-06-30: 52,8%2025-07-01 / 2026-06-30: 66,7%
Eerste poging52,8%36 examens
Herexamens66,7%27 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-303652,8%2766,7%
2025-04-01 / 2026-03-314257,1%2965,5%
2025-01-01 / 2025-12-315160,8%2263,6%
2024-10-01 / 2025-09-304067,5%1963,2%
2024-06-01 / 2025-06-304075%1464,3%
2024-04-01 / 2025-03-313577,1%1163,6%
2024-01-01 / 2024-12-312777,8%966,7%
2023-10-01 / 2024-09-303174,2%977,8%
2023-07-01 / 2024-06-303076,7%771,4%
2023-04-01 / 2024-03-313580%875%
2023-01-01 / 2023-12-313974,4%1080%
2022-10-01 / 2023-09-303675%862,5%
2022-07-01 / 2023-06-303275%1080%
2022-04-01 / 2023-03-313265,6%1090%
2022-01-01 / 2022-12-312871,4%887,5%
2021-10-01 / 2022-09-302365,2%988,9%
2021-07-01 / 2022-06-302259,1%1080%
2021-04-01 / 2022-03-312161,9%1258,3%
2021-01-01 / 2021-12-312065%1258,3%
2020-10-01 / 2021-09-302763%1560%
2020-07-01 / 2021-06-302965,5%1546,7%
2020-04-01 / 2021-03-312065%1154,5%
2020-01-01 / 2020-12-312259,1%1145,5%
2019-10-01 / 2020-09-301963,2%742,9%
2019-07-01 / 2020-06-301770,6%450%
2019-04-01 / 2020-03-312369,6%875%
2019-01-01 / 2019-12-313063,3%1291,7%
2018-10-01 / 2019-09-303360,6%1973,7%
2018-07-01 / 2019-06-303256,3%1978,9%
2018-04-01 / 2019-03-312951,7%1973,7%
2018-01-01 / 2018-12-312646,2%1866,7%
2017-10-01 / 2018-09-302650%1275%
2017-07-01 / 2018-06-302751,9%1172,7%
2017-04-01 / 2018-03-312653,8%1060%
2017-01-01 / 2017-12-312065%1030%
2016-10-01 / 2017-09-301855,6%1225%
2016-07-01 / 2017-06-301752,9%1631,3%
2016-04-01 / 2017-03-312147,6%1533,3%
2016-01-01 / 2016-12-311947,4%1353,8%
2015-10-01 / 2016-09-301250%955,6%
2015-07-01 / 2016-06-301154,5%650%
2015-04-01 / 2016-03-31475%450%
2015-01-01 / 2015-12-31366,7%20%
2014-10-01 / 2015-09-301100%10%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Roermond #13van 20

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Roermond
Vergelijkingsscore 38,8/100
Eerste poging 52,8% 36 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Roermond 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

Nikki
5/5
Een goede rijschool waar je als mens wordt behandeld in plaats van gewoon maar een leerling. Gezellige en leerzame rijlessen met een top instructrice gehad!…
Lees verder op Google
Rachelle Potter
5/5
Super goede rijschool en vooral een super goede lieve en gezellige rij instructrice. Ze legt alles rustig uit en je rijles zou nooit saai zijn…
Lees verder op Google
Christoph M
5/5
Vandaag mijn rijbewijs gehaald! Super leuke en leerzame lessen die op maat worden gegeven. Erg blij dat ik dankzij rijschool Neel mijn rijbewijs heb kunnen…
Lees verder op Google
Robin Kruse
5/5
Enorm goede ervaring met deze rijschool. Rij instructeur is heel aardig en laat je op je gemak voelen, dat maakt het rijden al een stuk…
Lees verder op Google
Twan Silkens
5/5
Zonder twijfel de beste rijschool en rij-instructrice! Hee erg fijne tijd gehad. Super gezellig maar serieus wanneer dat moest. Ik heb het mij heel eerlijk…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Een beschrijving uit de website van deze rijschool is nog niet beschikbaar.

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 64,50 per uur

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Lesuur los (60 min) 60 min € 64,50€ 64,50
25 Lessen + Praktijkexamen (B) 25 lessen incl. praktijkexamen€ 1.850,00
35 Lessen + Praktijkexamen (B) 35 lessen incl. praktijkexamen€ 2.470,00
45 Lessen + Praktijkexamen + Tussentijdse Toets 45 lessen incl. praktijkexamen, tussentijdse toets€ 3.370,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

CBR-opleidercode
5061N7
Adres
Schepen Hillenstraat
6042TV Roermond
Telefoon
+31475850200
E-mail
[email protected]
Website
autorijschoolneel.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Roermond (Oude Trambaan 27)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.