Terug naar rijscholen

Autorijschool Mulder

LAREN NH

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies2618 geslaagd69,2%96 geslaagd66,7%
Handgeschakeld2618 geslaagd69,2%96 geslaagd66,7%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
69,2% 18 van 26 geslaagd
Herexamens
66,7% 6 van 9 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
69,2% 18 van 26 geslaagd
Herexamens
66,7% 6 van 9 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 68,9%2014-10-01 / 2015-09-30: 60%2015-01-01 / 2015-12-31: 63%2015-01-01 / 2015-12-31: 72,2%2015-04-01 / 2016-03-31: 68,3%2015-04-01 / 2016-03-31: 73,7%2015-07-01 / 2016-06-30: 63,2%2015-07-01 / 2016-06-30: 77,8%2015-10-01 / 2016-09-30: 74,2%2015-10-01 / 2016-09-30: 81,3%2016-01-01 / 2016-12-31: 79,3%2016-01-01 / 2016-12-31: 69,2%2016-04-01 / 2017-03-31: 73,3%2016-04-01 / 2017-03-31: 72,7%2016-07-01 / 2017-06-30: 77,4%2016-07-01 / 2017-06-30: 66,7%2016-10-01 / 2017-09-30: 72,4%2016-10-01 / 2017-09-30: 53,8%2017-01-01 / 2017-12-31: 70%2017-01-01 / 2017-12-31: 63,6%2017-04-01 / 2018-03-31: 75%2017-04-01 / 2018-03-31: 53,8%2017-07-01 / 2018-06-30: 72,5%2017-07-01 / 2018-06-30: 38,5%2017-10-01 / 2018-09-30: 78,6%2017-10-01 / 2018-09-30: 53,8%2018-01-01 / 2018-12-31: 73,8%2018-01-01 / 2018-12-31: 40%2018-04-01 / 2019-03-31: 65,7%2018-04-01 / 2019-03-31: 53,3%2018-07-01 / 2019-06-30: 62,2%2018-07-01 / 2019-06-30: 66,7%2018-10-01 / 2019-09-30: 58,3%2018-10-01 / 2019-09-30: 70,6%2019-01-01 / 2019-12-31: 60%2019-01-01 / 2019-12-31: 75%2019-04-01 / 2020-03-31: 62,9%2019-04-01 / 2020-03-31: 73,3%2019-07-01 / 2020-06-30: 63,6%2019-07-01 / 2020-06-30: 76,9%2019-10-01 / 2020-09-30: 72%2019-10-01 / 2020-09-30: 66,7%2020-01-01 / 2020-12-31: 80%2020-01-01 / 2020-12-31: 66,7%2020-04-01 / 2021-03-31: 87,5%2020-04-01 / 2021-03-31: 100%2020-07-01 / 2021-06-30: 82,6%2020-07-01 / 2021-06-30: 100%2020-10-01 / 2021-09-30: 66,7%2020-10-01 / 2021-09-30: 75%2021-01-01 / 2021-12-31: 60,9%2021-01-01 / 2021-12-31: 66,7%2021-04-01 / 2022-03-31: 63,6%2021-04-01 / 2022-03-31: 66,7%2021-07-01 / 2022-06-30: 62,1%2021-07-01 / 2022-06-30: 61,5%2021-10-01 / 2022-09-30: 66,7%2021-10-01 / 2022-09-30: 64,3%2022-01-01 / 2022-12-31: 71%2022-01-01 / 2022-12-31: 69,2%2022-04-01 / 2023-03-31: 64%2022-04-01 / 2023-03-31: 60%2022-07-01 / 2023-06-30: 64,5%2022-07-01 / 2023-06-30: 76,9%2022-10-01 / 2023-09-30: 64%2022-10-01 / 2023-09-30: 73,3%2023-01-01 / 2023-12-31: 69,6%2023-01-01 / 2023-12-31: 71,4%2023-04-01 / 2024-03-31: 71,4%2023-04-01 / 2024-03-31: 84,6%2023-07-01 / 2024-06-30: 66,7%2023-07-01 / 2024-06-30: 81,8%2023-10-01 / 2024-09-30: 69%2023-10-01 / 2024-09-30: 80%2024-01-01 / 2024-12-31: 57,1%2024-01-01 / 2024-12-31: 72,7%2024-04-01 / 2025-03-31: 63,6%2024-04-01 / 2025-03-31: 71,4%2024-06-01 / 2025-06-30: 69,2%2024-06-01 / 2025-06-30: 66,7%2024-10-01 / 2025-09-30: 68%2024-10-01 / 2025-09-30: 69,2%2025-01-01 / 2025-12-31: 75%2025-01-01 / 2025-12-31: 66,7%2025-04-01 / 2026-03-31: 70,8%2025-04-01 / 2026-03-31: 69,2%2025-07-01 / 2026-06-30: 69,2%2025-07-01 / 2026-06-30: 66,7%
Eerste poging69,2%26 examens
Herexamens66,7%9 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-302669,2%966,7%
2025-04-01 / 2026-03-312470,8%1369,2%
2025-01-01 / 2025-12-312875%1566,7%
2024-10-01 / 2025-09-302568%1369,2%
2024-06-01 / 2025-06-302669,2%1566,7%
2024-04-01 / 2025-03-313363,6%1471,4%
2024-01-01 / 2024-12-312857,1%1172,7%
2023-10-01 / 2024-09-302969%1080%
2023-07-01 / 2024-06-302466,7%1181,8%
2023-04-01 / 2024-03-312171,4%1384,6%
2023-01-01 / 2023-12-312369,6%1471,4%
2022-10-01 / 2023-09-302564%1573,3%
2022-07-01 / 2023-06-303164,5%1376,9%
2022-04-01 / 2023-03-312564%1060%
2022-01-01 / 2022-12-313171%1369,2%
2021-10-01 / 2022-09-303066,7%1464,3%
2021-07-01 / 2022-06-302962,1%1361,5%
2021-04-01 / 2022-03-313363,6%1266,7%
2021-01-01 / 2021-12-312360,9%666,7%
2020-10-01 / 2021-09-301866,7%475%
2020-07-01 / 2021-06-302382,6%2100%
2020-04-01 / 2021-03-311687,5%3100%
2020-01-01 / 2020-12-312080%666,7%
2019-10-01 / 2020-09-302572%966,7%
2019-07-01 / 2020-06-302263,6%1376,9%
2019-04-01 / 2020-03-313562,9%1573,3%
2019-01-01 / 2019-12-313560%2075%
2018-10-01 / 2019-09-303658,3%1770,6%
2018-07-01 / 2019-06-303762,2%1566,7%
2018-04-01 / 2019-03-313565,7%1553,3%
2018-01-01 / 2018-12-314273,8%1040%
2017-10-01 / 2018-09-304278,6%1353,8%
2017-07-01 / 2018-06-304072,5%1338,5%
2017-04-01 / 2018-03-313675%1353,8%
2017-01-01 / 2017-12-313070%1163,6%
2016-10-01 / 2017-09-302972,4%1353,8%
2016-07-01 / 2017-06-303177,4%1266,7%
2016-04-01 / 2017-03-313073,3%1172,7%
2016-01-01 / 2016-12-312979,3%1369,2%
2015-10-01 / 2016-09-303174,2%1681,3%
2015-07-01 / 2016-06-303863,2%1877,8%
2015-04-01 / 2016-03-314168,3%1973,7%
2015-01-01 / 2015-12-314663%1872,2%
2014-10-01 / 2015-09-304568,9%1060%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR

Nog onvoldoende gegevens voor een positie bij CBR Eemnes.

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Eemnes
Eerste poging 69,2% 26 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Eemnes 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Reviewteksten zijn nog niet beschikbaar voor deze rijschool.

Over de rijschool

Welkom bij Autorijschool Mulder! Al sinds 1953 helpen wij leerlingen uit de regio aan hun rijbewijs. Of je nu voor het eerst achter het stuur stapt, je kennis wilt opfrissen met een speciale cursus, of behoefte hebt aan een professioneel rijadvies: wij zijn jouw partner in mobiliteit. Onze lesauto’s zijn dagelijks te vinden in Laren, Hilversum, Blaricum, Bussum, Baarn, Eemnes, Huizen en Wijdemeren. Door onze jarenlange aanwezigheid in de regio kennen wij alle verkeerssituaties en examenroutes als geen ander. Dat geeft jou een flinke voorsprong tijdens je examen! Benieuwd naar onze aanpak? Zet vandaag de eerste stap naar je rijbewijs. Vraag direct een vrijblijvende, gratis proefles aan en ontdek zelf de voordelen van onze jarenlange expertise. Bij Autorijschool Mulder staat een persoonlijke en gestructureerde aanpak centraal. Met rijlessen op maat bouwen we aan jouw zelfvertrouwen, zodat de kans dat je in één keer slaagt voor je afrijden maximaal is.

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 65,00 per les (lesduur niet vermeld)

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Losse rijles € 65,00
Startpakket 10 lessen € 599,90
Pakket A 20 lessen · 60 min incl. praktijkexamen€ 1.579,00
Pakket B 30 lessen incl. praktijkexamen€ 2.189,00
Pakket C 40 lessen incl. praktijkexamen€ 2.779,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Theorie.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
09:00–18:00
Dinsdag
09:00–18:00
Woensdag
09:00–18:00
Donderdag
09:00–18:00
Vrijdag
09:00–18:00
Zaterdag
09:00–13:30
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
3129R1
Adres
Inslag 21
1251TV LAREN NH
Telefoon
+31356831885
E-mail
[email protected]
Website
autorijschool-mulder.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Eemnes (Bramenberg 6)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.