Terug naar rijscholen

Autorijschool Mink

NIJMEGENAutomaat beschikbaar

Over Autorijschool Mink

Bij Autorijschool Mink zijn van 1 juli 2025 tot en met 30 juni 2026 35 eerste praktijkexamens voor de auto gedaan. Daarvan waren er 20 geslaagd en 15 gezakt. Het slagingspercentage is 57,1%. Landelijk slaagde 48,8% bij 203.403 eerste examens voor hetzelfde soort examen en over dezelfde periode. Het resultaat van de school ligt 8,3 procentpunt boven het landelijke percentage.

Vergelijken op dezelfde locaties

We vergelijken ook met andere rijscholen op dezelfde 1 examenlocatie. Locaties waar deze school meer examens had, tellen zwaarder mee. Zo komen de andere scholen samen op 51,5% geslaagd. De school zit met 57,1% 5,6 procentpunt boven dit percentage. We gebruiken 35 van de 35 eerste examens van de school en 4.690 examens van de andere scholen. We laten de eigen CBR-code en bekende gekoppelde codes buiten de vergelijking. Het soort examen en de periode zijn gelijk. De cijfers laten niet zien waardoor een verschil ontstaat.

Auto-examens

Van de 35 eerste auto-examens waren er 34 in een schakelauto (97,1%) en 1 in een automaat (2,9%). Bij schakel waren er 19 geslaagd (55,9%), bij automaat 1 (100%). Eén andere uitslag zou het slagingspercentage bij schakel met 2,9 procentpunt veranderen en bij automaat met 100 procentpunt. Lees een percentage bij weinig examens met meer voorzichtigheid. Vraag de school welke lessen nu beschikbaar zijn; dat zie je niet aan deze eerdere examens.

Lessen op de eigen website

De school noemt op de eigen website autorijlessen.

Lesprijzen en pakketten

De websiteprijs van een losse les voor autorijles (schakel of automaat niet vermeld) begon op 5 september 2026 bij € 70,00. Controleer de huidige prijs en wat er in het pakket zit. Lees ook de voorwaarden voor je boekt.

Bronnen: CBR 2025-07-01 – 2026-06-30·Website van de school·Eigen website: aanbod(2026-09-05)·Eigen website: aanbod(2026-09-05)

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30

Hier zie je de CBR-cijfers voor auto · b in de periode hierboven, met eerste examens en herexamens apart. Kijk bij elk percentage ook naar het aantal examens.

Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle examens3520 geslaagd57,1%1915 geslaagd78,9%
Handgeschakeld3419 geslaagd55,9%1915 geslaagd78,9%
Automaat11 geslaagd100%00 geslaagdGeen gegevens

Alle examens

Eerste examens
57,1% 20 van 35 geslaagd
Herexamens
78,9% 15 van 19 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
55,9% 19 van 34 geslaagd
Herexamens
78,9% 15 van 19 geslaagd

Automaat

Eerste examens
100% 1 van 1 geslaagd
Herexamens
— Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Het totaal bevat soms ook examens die het CBR als combinatie opgeeft. Daarom tellen schakel en automaat niet altijd op tot het totaal. Zonder automaatexamens in de cijfers weten we niet of de school nu automaatlessen geeft.

Resultaten door de jaren heen

Het slagingspercentage bij eerste examens veranderde met -5,4 procentpunt. In 1 juli 2023 tot en met 30 juni 2024 waren 20 van de 32 eerste examens geslaagd (62,5%). In 1 juli 2025 tot en met 30 juni 2026 waren dat 20 van de 35 (57,1%). Dit zijn twee aparte jaarperiodes. Er worden geen dagen dubbel geteld.

Voor deze school zijn 44 CBR-periodes met examens bekend. De cijfers gaan terug tot 1 oktober 2014.

Bronnen: CBR 2023-07-01 – 2024-06-30·CBR 2025-07-01 – 2026-06-30

Slagingspercentage door de jaren

De grafiek toont eerste examens en herexamens apart. Jaarperioden kunnen overlappen: dezelfde examens tellen dan op meer dan één punt mee. Bij weinig examens kan één uitslag veel verschil maken.

2015–2026 · 44 periodes

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 0%2014-10-01 / 2015-09-30: 100%2015-01-01 / 2015-12-31: 50%2015-01-01 / 2015-12-31: 100%2015-04-01 / 2016-03-31: 80%2015-04-01 / 2016-03-31: 100%2015-07-01 / 2016-06-30: 75%2015-07-01 / 2016-06-30: 50%2015-10-01 / 2016-09-30: 70%2015-10-01 / 2016-09-30: 33,3%2016-01-01 / 2016-12-31: 50%2016-01-01 / 2016-12-31: 71,4%2016-04-01 / 2017-03-31: 50%2016-04-01 / 2017-03-31: 81,8%2016-07-01 / 2017-06-30: 50%2016-07-01 / 2017-06-30: 92,3%2016-10-01 / 2017-09-30: 60,9%2016-10-01 / 2017-09-30: 100%2017-01-01 / 2017-12-31: 66,7%2017-01-01 / 2017-12-31: 88,9%2017-04-01 / 2018-03-31: 69,6%2017-04-01 / 2018-03-31: 81,8%2017-07-01 / 2018-06-30: 72%2017-07-01 / 2018-06-30: 80%2017-10-01 / 2018-09-30: 60%2017-10-01 / 2018-09-30: 64,3%2018-01-01 / 2018-12-31: 65,4%2018-01-01 / 2018-12-31: 71,4%2018-04-01 / 2019-03-31: 59,4%2018-04-01 / 2019-03-31: 63,6%2018-07-01 / 2019-06-30: 67,7%2018-07-01 / 2019-06-30: 69,2%2018-10-01 / 2019-09-30: 70,6%2018-10-01 / 2019-09-30: 76,9%2019-01-01 / 2019-12-31: 62,9%2019-01-01 / 2019-12-31: 80%2019-04-01 / 2020-03-31: 72,4%2019-04-01 / 2020-03-31: 86,7%2019-07-01 / 2020-06-30: 62,5%2019-07-01 / 2020-06-30: 81,8%2019-10-01 / 2020-09-30: 69,2%2019-10-01 / 2020-09-30: 100%2020-01-01 / 2020-12-31: 80%2020-01-01 / 2020-12-31: 85,7%2020-04-01 / 2021-03-31: 80,8%2020-04-01 / 2021-03-31: 66,7%2020-07-01 / 2021-06-30: 79,3%2020-07-01 / 2021-06-30: 66,7%2020-10-01 / 2021-09-30: 82,8%2020-10-01 / 2021-09-30: 63,6%2021-01-01 / 2021-12-31: 80,8%2021-01-01 / 2021-12-31: 66,7%2021-04-01 / 2022-03-31: 71,4%2021-04-01 / 2022-03-31: 75%2021-07-01 / 2022-06-30: 73,3%2021-07-01 / 2022-06-30: 75%2021-10-01 / 2022-09-30: 63,3%2021-10-01 / 2022-09-30: 80%2022-01-01 / 2022-12-31: 67,6%2022-01-01 / 2022-12-31: 83,3%2022-04-01 / 2023-03-31: 70,3%2022-04-01 / 2023-03-31: 85,7%2022-07-01 / 2023-06-30: 64,1%2022-07-01 / 2023-06-30: 88,9%2022-10-01 / 2023-09-30: 68,4%2022-10-01 / 2023-09-30: 75%2023-01-01 / 2023-12-31: 66,7%2023-01-01 / 2023-12-31: 78,6%2023-04-01 / 2024-03-31: 64,7%2023-04-01 / 2024-03-31: 75%2023-07-01 / 2024-06-30: 62,5%2023-07-01 / 2024-06-30: 73,7%2023-10-01 / 2024-09-30: 56,7%2023-10-01 / 2024-09-30: 76,5%2024-01-01 / 2024-12-31: 53,8%2024-01-01 / 2024-12-31: 80%2024-04-01 / 2025-03-31: 56,8%2024-04-01 / 2025-03-31: 88,9%2024-06-01 / 2025-06-30: 63,9%2024-06-01 / 2025-06-30: 87,5%2024-10-01 / 2025-09-30: 61,1%2024-10-01 / 2025-09-30: 93,3%2025-01-01 / 2025-12-31: 63,3%2025-01-01 / 2025-12-31: 91,7%2025-04-01 / 2026-03-31: 60,6%2025-04-01 / 2026-03-31: 76,9%2025-07-01 / 2026-06-30: 57,1%2025-07-01 / 2026-06-30: 78,9%
Eerste poging57,1%35 examens
Herexamens78,9%19 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-303557,1%1978,9%
2025-04-01 / 2026-03-313360,6%1376,9%
2025-01-01 / 2025-12-313063,3%1291,7%
2024-10-01 / 2025-09-303661,1%1593,3%
2024-06-01 / 2025-06-303663,9%1687,5%
2024-04-01 / 2025-03-313756,8%1888,9%
2024-01-01 / 2024-12-313953,8%2080%
2023-10-01 / 2024-09-303056,7%1776,5%
2023-07-01 / 2024-06-303262,5%1973,7%
2023-04-01 / 2024-03-313464,7%2075%
2023-01-01 / 2023-12-313366,7%1478,6%
2022-10-01 / 2023-09-303868,4%1275%
2022-07-01 / 2023-06-303964,1%988,9%
2022-04-01 / 2023-03-313770,3%785,7%
2022-01-01 / 2022-12-313467,6%1283,3%
2021-10-01 / 2022-09-303063,3%1080%
2021-07-01 / 2022-06-303073,3%1275%
2021-04-01 / 2022-03-312871,4%1275%
2021-01-01 / 2021-12-312680,8%966,7%
2020-10-01 / 2021-09-302982,8%1163,6%
2020-07-01 / 2021-06-302979,3%966,7%
2020-04-01 / 2021-03-312680,8%666,7%
2020-01-01 / 2020-12-313080%785,7%
2019-10-01 / 2020-09-302669,2%9100%
2019-07-01 / 2020-06-302462,5%1181,8%
2019-04-01 / 2020-03-312972,4%1586,7%
2019-01-01 / 2019-12-313562,9%1580%
2018-10-01 / 2019-09-303470,6%1376,9%
2018-07-01 / 2019-06-303167,7%1369,2%
2018-04-01 / 2019-03-313259,4%1163,6%
2018-01-01 / 2018-12-312665,4%1471,4%
2017-10-01 / 2018-09-302560%1464,3%
2017-07-01 / 2018-06-302572%1080%
2017-04-01 / 2018-03-312369,6%1181,8%
2017-01-01 / 2017-12-312466,7%988,9%
2016-10-01 / 2017-09-302360,9%11100%
2016-07-01 / 2017-06-302250%1392,3%
2016-04-01 / 2017-03-311850%1181,8%
2016-01-01 / 2016-12-311250%771,4%
2015-10-01 / 2016-09-301070%333,3%
2015-07-01 / 2016-06-30875%250%
2015-04-01 / 2016-03-31580%1100%
2015-01-01 / 2015-12-31250%1100%
2014-10-01 / 2015-09-3010%1100%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Hier zie je de CBR-cijfers voor dezelfde examenlocatie en hetzelfde soort examen. Voor deze school is geen score of plek in de lijst beschikbaar.

Positie bij CBR —

Nog onvoldoende gegevens voor een positie bij CBR Nijmegen.

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Nijmegen Vergelijk alle rijscholen in Nijmegen
Eerste poging 57,1% 35 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Nijmegen 2025-07-01 – 2026-06-30

Hoe berekenen we de vergelijking? Methode en beperkingen

Ervaringen op Google

We hebben hier nog geen Google-reviews van deze rijschool. Vraag leerlingen hoe zij de lessen hebben ervaren.

Lesprijzen en pakketten

Kijk bij een prijs ook hoe lang een les duurt en wat er in een pakket zit. Vraag de school vóór het boeken welke prijs en voorwaarden nu gelden.

Autorijles

€ 70,00 per les (lesduur niet vermeld)

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Losse praktijkles — € 70,00—
pakket A Lespakketten blijven 1 jaar, na aanvang 1e les, geldig. 21 lessen incl. praktijkexamen, theoriecursus€ 1.795,00—
32 rijles-uren Betaling in termijnen mogelijk (€ 25,- administratie kosten) — incl. theoriecursus, lesmateriaal€ 2.575,00—
pakket B Lespakketten blijven 1 jaar, na aanvang 1e les, geldig. 40 lessen incl. praktijkexamen, tussentijdse toets, theoriecursus€ 3.050,00—
proefles Bij afname rijlespakket wordt dit bedrag in mindering gebracht — € 65,00—
Tussentijdse toets — € 275,00—
Praktijk examen — € 295,00—
Faalangst examen — € 325,00—

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Theorie.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Vraag de rijschool welke lessen mogelijk zijn en wanneer er plek is. Spreek ook af waar je elkaar ontmoet of wordt opgehaald: je kunt niet altijd terecht op het adres dat hier staat.

CBR-opleidercode
2746N4
Adres
Tolhuis 3213
6537ND Nijmegen
Telefoon
+31243447580
E-mail
[email protected]
Website
autorijschoolmink.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Waar deden de leerlingen examen?

De leerlingen deden hun eerste examen op 1 locaties. De meeste examens waren in Nijmegen (Wijchenseweg 2): 35 van de 35 (100%). Hieronder vergelijken we de school met alle scholen op elke locatie.

Nijmegen (Wijchenseweg 2)
20 van de 35 eerste examens geslaagd (57,1%). Alle scholen op deze locatie: 51,5% uit 4.725 eerste examens.

Bronnen: CBR 2025-07-01 – 2026-06-30

Vergelijk rijscholen in de buurt

Hieronder staan rijscholen uit de buurt met cijfers voor hetzelfde rijbewijs en dezelfde periode. De afstand loopt in een rechte lijn tussen de centra van de plaatsen. Het gaat dus niet om de afstand vanaf een lesadres of een route over de weg.

Rijschool NivoXL · Nijmegen
2275G2 · 0 km · 125/252 (49,6%)
Autorijschool Speed · Nijmegen
0187X8 · 0 km · 120/245 (49%)
SnelGeslaagd.com · Nijmegen
8377Z3 · 0 km · 78/193 (40,4%)

Bereid je proefles voor: vragen om te stellen

Bronnen en correcties

Examenresultaten komen van het CBR. Adres, contactgegevens, prijzen en andere schoolgegevens komen van de website van de rijschool, Google en openbare registers, en kunnen verouderd zijn.

Bronnen: autorijschoolmink.nl · autorijschoolmink.nl/contact · autorijschoolmink.nl/prijzen

Adres: KvK-handelsregister.

CBR-resultaten geïmporteerd op 4-9-2026. Nieuwste bronwaarneming op 5-9-2026. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.