Terug naar rijscholen

Autorijschool Maaswijk

HEKELINGENAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies462220 geslaagd47,6%518258 geslaagd49,8%
Handgeschakeld392186 geslaagd47,4%425223 geslaagd52,5%
Automaat7034 geslaagd48,6%9335 geslaagd37,6%

Alle transmissies

Eerste examens
47,6% 220 van 462 geslaagd
Herexamens
49,8% 258 van 518 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
47,4% 186 van 392 geslaagd
Herexamens
52,5% 223 van 425 geslaagd

Automaat

Eerste examens
48,6% 34 van 70 geslaagd
Herexamens
37,6% 35 van 93 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 54,8%2014-10-01 / 2015-09-30: 55%2015-01-01 / 2015-12-31: 52,7%2015-01-01 / 2015-12-31: 56,5%2015-04-01 / 2016-03-31: 52%2015-04-01 / 2016-03-31: 57,2%2015-07-01 / 2016-06-30: 51%2015-07-01 / 2016-06-30: 54,7%2015-10-01 / 2016-09-30: 50,4%2015-10-01 / 2016-09-30: 54,3%2016-01-01 / 2016-12-31: 53%2016-01-01 / 2016-12-31: 49,4%2016-04-01 / 2017-03-31: 54%2016-04-01 / 2017-03-31: 48,9%2016-07-01 / 2017-06-30: 52,8%2016-07-01 / 2017-06-30: 49%2016-10-01 / 2017-09-30: 53,2%2016-10-01 / 2017-09-30: 48,5%2017-01-01 / 2017-12-31: 52,8%2017-01-01 / 2017-12-31: 51,5%2017-04-01 / 2018-03-31: 53,7%2017-04-01 / 2018-03-31: 50,6%2017-07-01 / 2018-06-30: 54,7%2017-07-01 / 2018-06-30: 50,3%2017-10-01 / 2018-09-30: 55%2017-10-01 / 2018-09-30: 52,6%2018-01-01 / 2018-12-31: 53,7%2018-01-01 / 2018-12-31: 49,7%2018-04-01 / 2019-03-31: 53,3%2018-04-01 / 2019-03-31: 49,9%2018-07-01 / 2019-06-30: 54,1%2018-07-01 / 2019-06-30: 51,6%2018-10-01 / 2019-09-30: 51,5%2018-10-01 / 2019-09-30: 50%2019-01-01 / 2019-12-31: 52,4%2019-01-01 / 2019-12-31: 50%2019-04-01 / 2020-03-31: 50,3%2019-04-01 / 2020-03-31: 51,9%2019-07-01 / 2020-06-30: 48,6%2019-07-01 / 2020-06-30: 51,9%2019-10-01 / 2020-09-30: 50,5%2019-10-01 / 2020-09-30: 52,6%2020-01-01 / 2020-12-31: 49,2%2020-01-01 / 2020-12-31: 52%2020-04-01 / 2021-03-31: 49,7%2020-04-01 / 2021-03-31: 49,7%2020-07-01 / 2021-06-30: 48,2%2020-07-01 / 2021-06-30: 47,2%2020-10-01 / 2021-09-30: 48,5%2020-10-01 / 2021-09-30: 48,1%2021-01-01 / 2021-12-31: 52,5%2021-01-01 / 2021-12-31: 47%2021-04-01 / 2022-03-31: 51,5%2021-04-01 / 2022-03-31: 47,3%2021-07-01 / 2022-06-30: 51,1%2021-07-01 / 2022-06-30: 45,9%2021-10-01 / 2022-09-30: 50,3%2021-10-01 / 2022-09-30: 43,8%2022-01-01 / 2022-12-31: 47,8%2022-01-01 / 2022-12-31: 46,7%2022-04-01 / 2023-03-31: 48,7%2022-04-01 / 2023-03-31: 45,3%2022-07-01 / 2023-06-30: 49,8%2022-07-01 / 2023-06-30: 46,2%2022-10-01 / 2023-09-30: 51%2022-10-01 / 2023-09-30: 47,5%2023-01-01 / 2023-12-31: 50,2%2023-01-01 / 2023-12-31: 45,8%2023-04-01 / 2024-03-31: 49,3%2023-04-01 / 2024-03-31: 43,9%2023-07-01 / 2024-06-30: 49,5%2023-07-01 / 2024-06-30: 47,6%2023-10-01 / 2024-09-30: 49,2%2023-10-01 / 2024-09-30: 46,2%2024-01-01 / 2024-12-31: 49,4%2024-01-01 / 2024-12-31: 48%2024-04-01 / 2025-03-31: 50,3%2024-04-01 / 2025-03-31: 52,5%2024-06-01 / 2025-06-30: 49,2%2024-06-01 / 2025-06-30: 50,8%2024-10-01 / 2025-09-30: 47,6%2024-10-01 / 2025-09-30: 51,2%2025-01-01 / 2025-12-31: 44,2%2025-01-01 / 2025-12-31: 49,6%2025-04-01 / 2026-03-31: 44,6%2025-04-01 / 2026-03-31: 49,4%2025-07-01 / 2026-06-30: 47,6%2025-07-01 / 2026-06-30: 49,8%
Eerste poging47,6%462 examens
Herexamens49,8%518 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-3046247,6%51849,8%
2025-04-01 / 2026-03-3147344,6%55149,4%
2025-01-01 / 2025-12-3149844,2%56849,6%
2024-10-01 / 2025-09-3050647,6%54551,2%
2024-06-01 / 2025-06-3048849,2%55150,8%
2024-04-01 / 2025-03-3150350,3%53952,5%
2024-01-01 / 2024-12-3148449,4%53348%
2023-10-01 / 2024-09-3051449,2%57346,2%
2023-07-01 / 2024-06-3054149,5%51547,6%
2023-04-01 / 2024-03-3146949,3%48143,9%
2023-01-01 / 2023-12-3147850,2%45445,8%
2022-10-01 / 2023-09-3044351%40047,5%
2022-07-01 / 2023-06-3041649,8%43346,2%
2022-04-01 / 2023-03-3147448,7%45745,3%
2022-01-01 / 2022-12-3148347,8%44846,7%
2021-10-01 / 2022-09-3053150,3%45943,8%
2021-07-01 / 2022-06-3054251,1%45845,9%
2021-04-01 / 2022-03-3154451,5%52647,3%
2021-01-01 / 2021-12-3146152,5%44947%
2020-10-01 / 2021-09-3040648,5%46648,1%
2020-07-01 / 2021-06-3043848,2%48947,2%
2020-04-01 / 2021-03-3133049,7%33849,7%
2020-01-01 / 2020-12-3139849,2%39852%
2019-10-01 / 2020-09-3040450,5%39052,6%
2019-07-01 / 2020-06-3038148,6%37051,9%
2019-04-01 / 2020-03-3147950,3%42651,9%
2019-01-01 / 2019-12-3148352,4%43650%
2018-10-01 / 2019-09-3047451,5%41050%
2018-07-01 / 2019-06-3045154,1%37651,6%
2018-04-01 / 2019-03-3143053,3%39549,9%
2018-01-01 / 2018-12-3143453,7%38849,7%
2017-10-01 / 2018-09-3042755%38252,6%
2017-07-01 / 2018-06-3039154,7%37050,3%
2017-04-01 / 2018-03-3136953,7%33850,6%
2017-01-01 / 2017-12-3132252,8%32851,5%
2016-10-01 / 2017-09-3031253,2%29748,5%
2016-07-01 / 2017-06-3031652,8%29849%
2016-04-01 / 2017-03-3130054%27848,9%
2016-01-01 / 2016-12-3130253%25349,4%
2015-10-01 / 2016-09-3027850,4%25654,3%
2015-07-01 / 2016-06-3024751%23254,7%
2015-04-01 / 2016-03-3122952%19457,2%
2015-01-01 / 2015-12-3118652,7%16856,5%
2014-10-01 / 2015-09-3015754,8%14055%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Spijkenisse #2van 23

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Spijkenisse
Vergelijkingsscore 54,1/100
Eerste poging 48,6% 430 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Spijkenisse 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

Mandy Saija
5/5
Duidelijke informatie vanuit de rijschool zelf. Imro als instructeur was echt heel prettig, en zorgt ervoor dat ik op mijn eigen tempo kon leren en…
Lees verder op Google
M Chr
5/5
Ik ben geslaagd! Ik heb lessen gehad bij Satish. Ik kan niets anders zeggen dan: wat een top instructeur!! Hij streeft er naar om het…
Lees verder op Google
Meggui Maurício
5/5
In 1x geslaagd bij autorijschool Maaswijk!! Top rijschool, mijn rijinstructeur Sathy heeft mij heel goed geleerd uitleg goed duidelijk en als je iets niet snapt…
Lees verder op Google
daniel nus
5/5
Ik ben ontzettend tevreden over Autorijschool Maaswijk! De lessen waren duidelijk, leerzaam en altijd prettig. Dankzij de rustige en professionele manier van lesgeven van Bisnoe…
Lees verder op Google
S OukhiB
5/5
Top rijschool, je leert snel en pakt goeie dingen op. De technieken die je worden aangeleerd zijn heel handig, ook zijn de rijinstructeurs heel erg…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Autorijschool Maaswijk biedt rijlessen in de regio Nissewaard en omliggende plaatsen, met onder meer auto-, motor-, aanhanger- en scooterrijopleidingen, theoriecursussen en begeleiding door een enthousiast team.

  • Opgericht in 2001
  • Talen: english, turks
  • Lesauto: auto, 20 luxe lesauto’s
  • Spoedcursus
  • Ophaalservice
Bron: website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 58,80 per uur (€ 49,00 / 50 min)

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Les 50 minuten handgeschakeld50 min € 49,00€ 58,80
Les 50 minuten 50 min € 49,00€ 58,80
Les 50 minuten automaat automaat50 min € 52,50€ 63,00
Les 100 minuten 100 min € 98,00€ 58,80
Les 100 minuten handgeschakeld100 min € 98,00€ 58,80
Starterspakket handgeschakeld10 lessen · 50 min € 480,00
Instappakket handgeschakeld20 lessen · 50 min € 960,00
Instappakket Restitutie niet genomen lessen 20 lessen · 50 min € 1.020,00
Basispakket handgeschakeld30 lessen · 50 min € 1.410,00
Basispakket Restitutie niet genomen lessen 30 lessen € 1.500,00
Extra pakket handgeschakeld40 lessen · 50 min € 1.840,00
Proefles geheel vrijblijvend 60 min € 35,00€ 35,00
Tussentijdse toets CBR incl. tussentijdse toets€ 215,00
Praktijkexamen CBR incl. praktijkexamen€ 290,00
Staatsexamen BNOR € 335,00
Faalangst examen CBR incl. faalangstexamen€ 355,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Motor, Theorie.

De site vermeldt nog 7 prijzen zonder te zeggen voor welk voertuig.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
09:00–21:00
Dinsdag
09:00–21:00
Woensdag
09:00–21:00
Donderdag
09:00–21:00
Vrijdag
09:00–21:00
Zaterdag
09:00–21:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
1135F8
Adres
D. de Koninglaan 29
3209BS Hekelingen
Telefoon
+31181641674
E-mail
[email protected]
Website
autorijschoolmaaswijk.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Barendrecht (Zwaalweg 1)
  • Barendrecht TIJDELIJK BVV (Dierensteinweg 6)
  • Rotterdam (Noorderbocht 25)
  • Spijkenisse (Curieweg 19)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Bronnen: Rijschool Rijschool

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.