Terug naar rijscholen

Autorijschool Ibiza

HARDINXVELD-GIESSENDAM

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies3419 geslaagd55,9%2718 geslaagd66,7%
Handgeschakeld3419 geslaagd55,9%2718 geslaagd66,7%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
55,9% 19 van 34 geslaagd
Herexamens
66,7% 18 van 27 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
55,9% 19 van 34 geslaagd
Herexamens
66,7% 18 van 27 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 52,2%2014-10-01 / 2015-09-30: 40%2015-01-01 / 2015-12-31: 50%2015-01-01 / 2015-12-31: 60%2015-04-01 / 2016-03-31: 47,6%2015-04-01 / 2016-03-31: 73,3%2015-07-01 / 2016-06-30: 52,9%2015-07-01 / 2016-06-30: 66,7%2015-10-01 / 2016-09-30: 41,2%2015-10-01 / 2016-09-30: 81,8%2016-01-01 / 2016-12-31: 47,1%2016-01-01 / 2016-12-31: 60%2016-04-01 / 2017-03-31: 42,1%2016-04-01 / 2017-03-31: 61,5%2016-07-01 / 2017-06-30: 54,5%2016-07-01 / 2017-06-30: 70,6%2016-10-01 / 2017-09-30: 62,5%2016-10-01 / 2017-09-30: 71,4%2017-01-01 / 2017-12-31: 60%2017-01-01 / 2017-12-31: 80%2017-04-01 / 2018-03-31: 61,5%2017-04-01 / 2018-03-31: 87,5%2017-07-01 / 2018-06-30: 60%2017-07-01 / 2018-06-30: 80%2017-10-01 / 2018-09-30: 45,5%2017-10-01 / 2018-09-30: 83,3%2018-01-01 / 2018-12-31: 36,4%2018-01-01 / 2018-12-31: 71,4%2018-04-01 / 2019-03-31: 50%2018-04-01 / 2019-03-31: 50%2018-07-01 / 2019-06-30: 43,8%2018-07-01 / 2019-06-30: 60%2018-10-01 / 2019-09-30: 56,3%2018-10-01 / 2019-09-30: 54,5%2019-01-01 / 2019-12-31: 61,5%2019-01-01 / 2019-12-31: 58,3%2019-04-01 / 2020-03-31: 76,9%2019-04-01 / 2020-03-31: 71,4%2019-07-01 / 2020-06-30: 100%2019-07-01 / 2020-06-30: 60%2019-10-01 / 2020-09-30: 84,6%2019-10-01 / 2020-09-30: 50%2020-01-01 / 2020-12-31: 73,3%2020-01-01 / 2020-12-31: 50%2020-04-01 / 2021-03-31: 58,3%2020-04-01 / 2021-03-31: 50%2020-07-01 / 2021-06-30: 58,3%2020-07-01 / 2021-06-30: 62,5%2020-10-01 / 2021-09-30: 63,6%2020-10-01 / 2021-09-30: 66,7%2021-01-01 / 2021-12-31: 81,3%2021-01-01 / 2021-12-31: 60%2021-04-01 / 2022-03-31: 65%2021-04-01 / 2022-03-31: 62,5%2021-07-01 / 2022-06-30: 63,2%2021-07-01 / 2022-06-30: 66,7%2021-10-01 / 2022-09-30: 55%2021-10-01 / 2022-09-30: 58,3%2022-01-01 / 2022-12-31: 50%2022-01-01 / 2022-12-31: 57,1%2022-04-01 / 2023-03-31: 58,8%2022-04-01 / 2023-03-31: 56,3%2022-07-01 / 2023-06-30: 54,5%2022-07-01 / 2023-06-30: 46,2%2022-10-01 / 2023-09-30: 54,2%2022-10-01 / 2023-09-30: 35,3%2023-01-01 / 2023-12-31: 60,9%2023-01-01 / 2023-12-31: 44%2023-04-01 / 2024-03-31: 60,7%2023-04-01 / 2024-03-31: 52%2023-07-01 / 2024-06-30: 60,7%2023-07-01 / 2024-06-30: 55,6%2023-10-01 / 2024-09-30: 63,3%2023-10-01 / 2024-09-30: 68%2024-01-01 / 2024-12-31: 53,8%2024-01-01 / 2024-12-31: 61,1%2024-04-01 / 2025-03-31: 52%2024-04-01 / 2025-03-31: 45,5%2024-06-01 / 2025-06-30: 48,3%2024-06-01 / 2025-06-30: 36,4%2024-10-01 / 2025-09-30: 44,4%2024-10-01 / 2025-09-30: 37,5%2025-01-01 / 2025-12-31: 45,2%2025-01-01 / 2025-12-31: 39,1%2025-04-01 / 2026-03-31: 45,2%2025-04-01 / 2026-03-31: 52,2%2025-07-01 / 2026-06-30: 55,9%2025-07-01 / 2026-06-30: 66,7%
Eerste poging55,9%34 examens
Herexamens66,7%27 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-303455,9%2766,7%
2025-04-01 / 2026-03-313145,2%2352,2%
2025-01-01 / 2025-12-313145,2%2339,1%
2024-10-01 / 2025-09-302744,4%2437,5%
2024-06-01 / 2025-06-302948,3%2236,4%
2024-04-01 / 2025-03-312552%2245,5%
2024-01-01 / 2024-12-312653,8%1861,1%
2023-10-01 / 2024-09-303063,3%2568%
2023-07-01 / 2024-06-302860,7%2755,6%
2023-04-01 / 2024-03-312860,7%2552%
2023-01-01 / 2023-12-312360,9%2544%
2022-10-01 / 2023-09-302454,2%1735,3%
2022-07-01 / 2023-06-302254,5%1346,2%
2022-04-01 / 2023-03-311758,8%1656,3%
2022-01-01 / 2022-12-312250%1457,1%
2021-10-01 / 2022-09-302055%1258,3%
2021-07-01 / 2022-06-301963,2%966,7%
2021-04-01 / 2022-03-312065%862,5%
2021-01-01 / 2021-12-311681,3%560%
2020-10-01 / 2021-09-301163,6%666,7%
2020-07-01 / 2021-06-301258,3%862,5%
2020-04-01 / 2021-03-311258,3%450%
2020-01-01 / 2020-12-311573,3%450%
2019-10-01 / 2020-09-301384,6%450%
2019-07-01 / 2020-06-3010100%560%
2019-04-01 / 2020-03-311376,9%771,4%
2019-01-01 / 2019-12-311361,5%1258,3%
2018-10-01 / 2019-09-301656,3%1154,5%
2018-07-01 / 2019-06-301643,8%1060%
2018-04-01 / 2019-03-311450%1050%
2018-01-01 / 2018-12-311136,4%771,4%
2017-10-01 / 2018-09-301145,5%683,3%
2017-07-01 / 2018-06-301060%580%
2017-04-01 / 2018-03-311361,5%887,5%
2017-01-01 / 2017-12-311560%1080%
2016-10-01 / 2017-09-301662,5%1471,4%
2016-07-01 / 2017-06-302254,5%1770,6%
2016-04-01 / 2017-03-311942,1%1361,5%
2016-01-01 / 2016-12-311747,1%1060%
2015-10-01 / 2016-09-301741,2%1181,8%
2015-07-01 / 2016-06-301752,9%1566,7%
2015-04-01 / 2016-03-312147,6%1573,3%
2015-01-01 / 2015-12-312250%2060%
2014-10-01 / 2015-09-302352,2%2040%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Schelluinen #7van 22

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Schelluinen
Vergelijkingsscore 39,7/100
Eerste poging 55,9% 34 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Schelluinen 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

MARIT Van Loon
5/5
Een hele fijne rijschool. De lessen waren duidelijk en leerzaam, en er was altijd tijd voor gezellig gesprekjes. Dankzij de goede begeleiding heb ik mijn…
Lees verder op Google
Merel Baks
5/5
Hele fijne ervaring met deze rijschool. Vanaf het eerste belletje had ik al gelijk door hoe relaxt Jeroen als instructeur is. Mijn eerste proefles ooit…
Lees verder op Google
Pieter Bouw
5/5
Jeroen is een fijne, geduldige en gezellige rijinstructeur. Hij praat je de moed in wanneer je het lastig hebt en staat altijd met een grapje…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Een beschrijving uit de website van deze rijschool is nog niet beschikbaar.

Lesprijzen en pakketten

Nog geen lesprijzen bekend. Vraag het actuele aanbod bij de rijschool op.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
08:30–22:00
Dinsdag
08:30–22:00
Woensdag
08:30–22:00
Donderdag
08:30–22:00
Vrijdag
08:30–22:00
Zaterdag
Niet vermeld
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
2819N7
Adres
Maasstraat 48
3371SL HARDINXVELD-GIESSENDAM
Telefoon
+31184420579
E-mail
[email protected]
Website
autorijschoolibiza.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Schelluinen (Sportlaan 2A)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.