Terug naar rijscholen

Autorijschool Fansels

HeerenveenAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies248 geslaagd33,3%229 geslaagd40,9%
Handgeschakeld238 geslaagd34,8%229 geslaagd40,9%
Automaat10 geslaagd0%00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
33,3% 8 van 24 geslaagd
Herexamens
40,9% 9 van 22 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
34,8% 8 van 23 geslaagd
Herexamens
40,9% 9 van 22 geslaagd

Automaat

Eerste examens
0% 0 van 1 geslaagd
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262018-07-01 / 2019-06-30: 50%2018-10-01 / 2019-09-30: 25%2018-10-01 / 2019-09-30: 60%2019-01-01 / 2019-12-31: 33,3%2019-01-01 / 2019-12-31: 50%2019-04-01 / 2020-03-31: 53,8%2019-04-01 / 2020-03-31: 62,5%2019-07-01 / 2020-06-30: 58,3%2019-07-01 / 2020-06-30: 62,5%2019-10-01 / 2020-09-30: 58,3%2019-10-01 / 2020-09-30: 66,7%2020-01-01 / 2020-12-31: 77,8%2020-01-01 / 2020-12-31: 57,1%2020-04-01 / 2021-03-31: 37,5%2020-04-01 / 2021-03-31: 40%2020-07-01 / 2021-06-30: 33,3%2020-07-01 / 2021-06-30: 60%2020-10-01 / 2021-09-30: 40%2020-10-01 / 2021-09-30: 57,1%2021-01-01 / 2021-12-31: 33,3%2021-01-01 / 2021-12-31: 66,7%2021-04-01 / 2022-03-31: 33,3%2021-04-01 / 2022-03-31: 69,2%2021-07-01 / 2022-06-30: 42,1%2021-07-01 / 2022-06-30: 64,3%2021-10-01 / 2022-09-30: 43,8%2021-10-01 / 2022-09-30: 71,4%2022-01-01 / 2022-12-31: 54,5%2022-01-01 / 2022-12-31: 66,7%2022-04-01 / 2023-03-31: 69,2%2022-04-01 / 2023-03-31: 71,4%2022-07-01 / 2023-06-30: 79,3%2022-07-01 / 2023-06-30: 72,7%2022-10-01 / 2023-09-30: 75,9%2022-10-01 / 2023-09-30: 60%2023-01-01 / 2023-12-31: 69,2%2023-01-01 / 2023-12-31: 66,7%2023-04-01 / 2024-03-31: 72%2023-04-01 / 2024-03-31: 41,7%2023-07-01 / 2024-06-30: 65%2023-07-01 / 2024-06-30: 30,8%2023-10-01 / 2024-09-30: 75%2023-10-01 / 2024-09-30: 33,3%2024-01-01 / 2024-12-31: 64,5%2024-01-01 / 2024-12-31: 33,3%2024-04-01 / 2025-03-31: 43,2%2024-04-01 / 2025-03-31: 52%2024-06-01 / 2025-06-30: 37,5%2024-06-01 / 2025-06-30: 55%2024-10-01 / 2025-09-30: 38,1%2024-10-01 / 2025-09-30: 56,1%2025-01-01 / 2025-12-31: 30,3%2025-01-01 / 2025-12-31: 56,8%2025-04-01 / 2026-03-31: 33,3%2025-04-01 / 2026-03-31: 50%2025-07-01 / 2026-06-30: 33,3%2025-07-01 / 2026-06-30: 40,9%
Eerste poging33,3%24 examens
Herexamens40,9%22 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-302433,3%2240,9%
2025-04-01 / 2026-03-312733,3%3450%
2025-01-01 / 2025-12-313330,3%3756,8%
2024-10-01 / 2025-09-304238,1%4156,1%
2024-06-01 / 2025-06-304037,5%4055%
2024-04-01 / 2025-03-313743,2%2552%
2024-01-01 / 2024-12-313164,5%1533,3%
2023-10-01 / 2024-09-302075%1233,3%
2023-07-01 / 2024-06-302065%1330,8%
2023-04-01 / 2024-03-312572%1241,7%
2023-01-01 / 2023-12-312669,2%1266,7%
2022-10-01 / 2023-09-302975,9%1060%
2022-07-01 / 2023-06-302979,3%1172,7%
2022-04-01 / 2023-03-312669,2%1471,4%
2022-01-01 / 2022-12-312254,5%1266,7%
2021-10-01 / 2022-09-301643,8%1471,4%
2021-07-01 / 2022-06-301942,1%1464,3%
2021-04-01 / 2022-03-311533,3%1369,2%
2021-01-01 / 2021-12-311533,3%1266,7%
2020-10-01 / 2021-09-301540%1457,1%
2020-07-01 / 2021-06-301233,3%1060%
2020-04-01 / 2021-03-31837,5%540%
2020-01-01 / 2020-12-31977,8%757,1%
2019-10-01 / 2020-09-301258,3%366,7%
2019-07-01 / 2020-06-301258,3%862,5%
2019-04-01 / 2020-03-311353,8%862,5%
2019-01-01 / 2019-12-31933,3%650%
2018-10-01 / 2019-09-30425%560%
2018-07-01 / 2019-06-30250%0Geen examens
2018-04-01 / 2019-03-31Geen examensGeen examens
2018-01-01 / 2018-12-31Geen examensGeen examens
2017-10-01 / 2018-09-30Geen examensGeen examens
2017-07-01 / 2018-06-30Geen examensGeen examens
2017-04-01 / 2018-03-31Geen examensGeen examens
2017-01-01 / 2017-12-31Geen examensGeen examens
2016-10-01 / 2017-09-30Geen examensGeen examens
2016-07-01 / 2017-06-30Geen examensGeen examens
2016-04-01 / 2017-03-31Geen examensGeen examens
2016-01-01 / 2016-12-31Geen examensGeen examens
2015-10-01 / 2016-09-30Geen examensGeen examens
2015-07-01 / 2016-06-30Geen examensGeen examens
2015-04-01 / 2016-03-31Geen examensGeen examens
2015-01-01 / 2015-12-31Geen examensGeen examens
2014-10-01 / 2015-09-30Geen examensGeen examens
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR

Nog onvoldoende gegevens voor een positie bij CBR Heerenveen.

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Heerenveen
Eerste poging 33,3% 24 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Heerenveen 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Reviewteksten zijn nog niet beschikbaar voor deze rijschool.

Over de rijschool

Je kunt direct starten met je rijlessen! Géén wachttijden! Je kunt bij ons 6 dagen per week rijles volgen, dus ook op zaterdag. Wil je een spoedcursus of wil je liever één keer per week lessen? Wij passen ons aan jou aan! Alles is mogelijk. Betalen kan bij ons in termijnen! Je wordt thuis opgehaald en afgezet. Wij verzorgen lessen in Drachten,Heerenveen. Bij ons kunt direct starten met je rijlessen, wij hanteren géén wachttijden! Neem vandaag nog contact met ons op om snel je rijbewijs te halen.

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 65,00 per les (lesduur niet vermeld)

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
losse lessen € 65,00
Pak 1A 20 lessen incl. praktijkexamen€ 1.600,00
Pak 2A 30 lessen incl. praktijkexamen€ 2.250,00
Pak 3A 40 lessen incl. praktijkexamen€ 2.800,00
30 rijlessen inclusief praktijk examen 30 lessen incl. praktijkexamen€ 3.000,00
Praktijkexamen € 300,00
Faalangstexamen incl. faalangstexamen€ 330,00
Intest € 60,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

De site vermeldt nog 2 prijzen zonder te zeggen voor welk voertuig.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

CBR-opleidercode
6106Z5
Adres
van Dekemalaan 32
8442BD Heerenveen
Telefoon
+31618011164
E-mail
[email protected]
Website
autorijschoolfansels.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Heerenveen (Businesspark Friesland-West 41)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.