Terug naar rijscholen

Autorijschool Demirçiler

TILBURG

Over Autorijschool Demirçiler

De CBR-cijfers van Autorijschool Demirçiler gaan over 1 juli 2025 tot en met 30 juni 2026. Voor de auto staan er 37 eerste praktijkexamens: 16 geslaagd en 21 gezakt. Dat is een slagingspercentage van 43,2%. Het landelijke gemiddelde voor hetzelfde soort examen en dezelfde periode is 48,8%, uit 203.403 eerste examens. De school zit 5,6 procentpunt onder het landelijke percentage.

Vergelijken op dezelfde locaties

Hoe doet de school het op dezelfde locaties? Voor 1 examenlocatie komt het percentage van andere rijscholen samen op 49%. Locaties waar deze school meer examens had, krijgen meer gewicht. Het eigen percentage is 43,2%, 5,8 procentpunt onder dit percentage. Hiervoor gebruiken we 37 van de 37 eerste examens van de school en 4.222 examens van andere scholen. Bij de andere scholen laten we de eigen CBR-code en bekende gekoppelde codes weg. Het gaat om hetzelfde soort examen over dezelfde periode. Dit zegt niet welke school beter lesgeeft.

Bronnen: CBR 2025-07-01 – 2026-06-30

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30

Hier zie je de CBR-cijfers voor auto · b in de periode hierboven, met eerste examens en herexamens apart. Kijk bij elk percentage ook naar het aantal examens.

Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle examens3716 geslaagd43,2%3718 geslaagd48,6%
Handgeschakeld3716 geslaagd43,2%3718 geslaagd48,6%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle examens

Eerste examens
43,2% 16 van 37 geslaagd
Herexamens
48,6% 18 van 37 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
43,2% 16 van 37 geslaagd
Herexamens
48,6% 18 van 37 geslaagd

Automaat

Eerste examens
— Geen examens
Herexamens
— Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Het totaal bevat soms ook examens die het CBR als combinatie opgeeft. Daarom tellen schakel en automaat niet altijd op tot het totaal. Zonder automaatexamens in de cijfers weten we niet of de school nu automaatlessen geeft.

Resultaten door de jaren heen

Het slagingspercentage bij eerste examens veranderde met +1 procentpunt. In 1 juli 2023 tot en met 30 juni 2024 waren 19 van de 45 eerste examens geslaagd (42,2%). In 1 juli 2025 tot en met 30 juni 2026 waren dat 16 van de 37 (43,2%). Dit zijn twee aparte jaarperiodes. Er worden geen dagen dubbel geteld.

Voor deze school zijn 44 CBR-periodes met examens bekend. De cijfers gaan terug tot 1 oktober 2014.

Bronnen: CBR 2023-07-01 – 2024-06-30·CBR 2025-07-01 – 2026-06-30

Slagingspercentage door de jaren

De grafiek toont eerste examens en herexamens apart. Jaarperioden kunnen overlappen: dezelfde examens tellen dan op meer dan één punt mee. Bij weinig examens kan één uitslag veel verschil maken.

2015–2026 · 44 periodes

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 41,7%2014-10-01 / 2015-09-30: 57,1%2015-01-01 / 2015-12-31: 36,4%2015-01-01 / 2015-12-31: 57,1%2015-04-01 / 2016-03-31: 32,4%2015-04-01 / 2016-03-31: 50%2015-07-01 / 2016-06-30: 32,5%2015-07-01 / 2016-06-30: 45,8%2015-10-01 / 2016-09-30: 36,4%2015-10-01 / 2016-09-30: 34,6%2016-01-01 / 2016-12-31: 42,2%2016-01-01 / 2016-12-31: 31%2016-04-01 / 2017-03-31: 44,7%2016-04-01 / 2017-03-31: 21,7%2016-07-01 / 2017-06-30: 53,2%2016-07-01 / 2017-06-30: 22%2016-10-01 / 2017-09-30: 40%2016-10-01 / 2017-09-30: 29,2%2017-01-01 / 2017-12-31: 35,2%2017-01-01 / 2017-12-31: 32,4%2017-04-01 / 2018-03-31: 37%2017-04-01 / 2018-03-31: 31,9%2017-07-01 / 2018-06-30: 34,7%2017-07-01 / 2018-06-30: 29%2017-10-01 / 2018-09-30: 40,9%2017-10-01 / 2018-09-30: 30,2%2018-01-01 / 2018-12-31: 48,9%2018-01-01 / 2018-12-31: 34,9%2018-04-01 / 2019-03-31: 44,2%2018-04-01 / 2019-03-31: 46,7%2018-07-01 / 2019-06-30: 46,3%2018-07-01 / 2019-06-30: 44,9%2018-10-01 / 2019-09-30: 49,1%2018-10-01 / 2019-09-30: 47,2%2019-01-01 / 2019-12-31: 41,8%2019-01-01 / 2019-12-31: 46,9%2019-04-01 / 2020-03-31: 40,7%2019-04-01 / 2020-03-31: 46,9%2019-07-01 / 2020-06-30: 35%2019-07-01 / 2020-06-30: 47,6%2019-10-01 / 2020-09-30: 37,8%2019-10-01 / 2020-09-30: 40,9%2020-01-01 / 2020-12-31: 42,1%2020-01-01 / 2020-12-31: 31,3%2020-04-01 / 2021-03-31: 50%2020-04-01 / 2021-03-31: 24,2%2020-07-01 / 2021-06-30: 40,5%2020-07-01 / 2021-06-30: 25,6%2020-10-01 / 2021-09-30: 35,7%2020-10-01 / 2021-09-30: 27,3%2021-01-01 / 2021-12-31: 35,7%2021-01-01 / 2021-12-31: 34,1%2021-04-01 / 2022-03-31: 32,4%2021-04-01 / 2022-03-31: 40,8%2021-07-01 / 2022-06-30: 40,6%2021-07-01 / 2022-06-30: 47,6%2021-10-01 / 2022-09-30: 41,2%2021-10-01 / 2022-09-30: 47,2%2022-01-01 / 2022-12-31: 40,6%2022-01-01 / 2022-12-31: 47,2%2022-04-01 / 2023-03-31: 42,9%2022-04-01 / 2023-03-31: 41,7%2022-07-01 / 2023-06-30: 44,4%2022-07-01 / 2023-06-30: 42,9%2022-10-01 / 2023-09-30: 44,7%2022-10-01 / 2023-09-30: 44,1%2023-01-01 / 2023-12-31: 42,5%2023-01-01 / 2023-12-31: 39,5%2023-04-01 / 2024-03-31: 40,5%2023-04-01 / 2024-03-31: 41,3%2023-07-01 / 2024-06-30: 42,2%2023-07-01 / 2024-06-30: 40%2023-10-01 / 2024-09-30: 42,5%2023-10-01 / 2024-09-30: 40%2024-01-01 / 2024-12-31: 51,2%2024-01-01 / 2024-12-31: 44,4%2024-04-01 / 2025-03-31: 53,5%2024-04-01 / 2025-03-31: 40%2024-06-01 / 2025-06-30: 41,5%2024-06-01 / 2025-06-30: 35,3%2024-10-01 / 2025-09-30: 42,2%2024-10-01 / 2025-09-30: 40,5%2025-01-01 / 2025-12-31: 37,2%2025-01-01 / 2025-12-31: 38,5%2025-04-01 / 2026-03-31: 35%2025-04-01 / 2026-03-31: 43,9%2025-07-01 / 2026-06-30: 43,2%2025-07-01 / 2026-06-30: 48,6%
Eerste poging43,2%37 examens
Herexamens48,6%37 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-303743,2%3748,6%
2025-04-01 / 2026-03-314035%4143,9%
2025-01-01 / 2025-12-314337,2%3938,5%
2024-10-01 / 2025-09-304542,2%3740,5%
2024-06-01 / 2025-06-304141,5%3435,3%
2024-04-01 / 2025-03-314353,5%3540%
2024-01-01 / 2024-12-314151,2%4544,4%
2023-10-01 / 2024-09-304042,5%5040%
2023-07-01 / 2024-06-304542,2%5040%
2023-04-01 / 2024-03-314240,5%4641,3%
2023-01-01 / 2023-12-314042,5%3839,5%
2022-10-01 / 2023-09-303844,7%3444,1%
2022-07-01 / 2023-06-303644,4%3542,9%
2022-04-01 / 2023-03-312842,9%3641,7%
2022-01-01 / 2022-12-313240,6%3647,2%
2021-10-01 / 2022-09-303441,2%3647,2%
2021-07-01 / 2022-06-303240,6%4247,6%
2021-04-01 / 2022-03-313732,4%4940,8%
2021-01-01 / 2021-12-312835,7%4134,1%
2020-10-01 / 2021-09-302835,7%4427,3%
2020-07-01 / 2021-06-303740,5%4325,6%
2020-04-01 / 2021-03-313050%3324,2%
2020-01-01 / 2020-12-313842,1%4831,3%
2019-10-01 / 2020-09-304537,8%4440,9%
2019-07-01 / 2020-06-304035%4247,6%
2019-04-01 / 2020-03-315440,7%4946,9%
2019-01-01 / 2019-12-315541,8%4946,9%
2018-10-01 / 2019-09-305549,1%5347,2%
2018-07-01 / 2019-06-305446,3%4944,9%
2018-04-01 / 2019-03-315244,2%4546,7%
2018-01-01 / 2018-12-314748,9%4334,9%
2017-10-01 / 2018-09-304440,9%5330,2%
2017-07-01 / 2018-06-304934,7%6229%
2017-04-01 / 2018-03-314637%6931,9%
2017-01-01 / 2017-12-315435,2%7132,4%
2016-10-01 / 2017-09-305040%6529,2%
2016-07-01 / 2017-06-304753,2%5922%
2016-04-01 / 2017-03-314744,7%6021,7%
2016-01-01 / 2016-12-314542,2%5831%
2015-10-01 / 2016-09-304436,4%5234,6%
2015-07-01 / 2016-06-304032,5%4845,8%
2015-04-01 / 2016-03-313432,4%3850%
2015-01-01 / 2015-12-313336,4%3557,1%
2014-10-01 / 2015-09-303641,7%3557,1%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Hier zie je de CBR-cijfers voor dezelfde examenlocatie en hetzelfde soort examen. Voor deze school is geen score of plek in de lijst beschikbaar.

Positie bij CBR —

Nog onvoldoende gegevens voor een positie bij CBR Berkel-Enschot.

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Berkel-Enschot Vergelijk alle rijscholen in Tilburg
Eerste poging 43,2% 37 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Berkel-Enschot 2025-07-01 – 2026-06-30

Hoe berekenen we de vergelijking? Methode en beperkingen

Ervaringen op Google

We hebben hier nog geen Google-reviews van deze rijschool. Vraag leerlingen hoe zij de lessen hebben ervaren.

Lesprijzen en pakketten

We hebben nog geen bevestigde prijzen voor dit soort rijles. Vraag de school hoe lang een les duurt, wat een pakket bevat en welke voorwaarden gelden.

Contact en locatie

Vraag de rijschool welke lessen mogelijk zijn en wanneer er plek is. Spreek ook af waar je elkaar ontmoet of wordt opgehaald: je kunt niet altijd terecht op het adres dat hier staat.

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
08:00–18:00
Dinsdag
08:00–18:00
Woensdag
08:00–18:00
Donderdag
08:00–18:00
Vrijdag
08:00–18:00
Zaterdag
08:00–18:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
0833Z7
Adres
Kruisherenstraat 8
5042BH TILBURG
Telefoon
+31134674261
E-mail
[email protected]
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Waar deden de leerlingen examen?

De meeste eerste examens waren in Berkel-Enschot (Bosscheweg 11): 37 van de 37 (100%). Leerlingen deden examen op 1 locaties. Per locatie zie je ook het resultaat van alle scholen samen.

Berkel-Enschot (Bosscheweg 11)
16 van de 37 eerste examens geslaagd (43,2%). Alle scholen op deze locatie: 49% uit 4.259 eerste examens.

Bronnen: CBR 2025-07-01 – 2026-06-30

Vergelijk rijscholen in de buurt

Wil je verder vergelijken? Deze rijscholen hebben cijfers voor hetzelfde rijbewijs en dezelfde periode. De afstand is hemelsbreed: een rechte lijn tussen de centra van de plaatsen. Het is geen afstand vanaf een lesadres of over de weg.

Grow regio Midden-Brabant · Tilburg
8873Z2 · 0 km · 249/506 (49,2%)
Rijschool start driving · Tilburg
3098H4 · 0 km · 153/302 (50,7%)
Verkeersschool Tilburg B.V. · Tilburg
7586U2 · 0 km · 42/88 (47,7%)

Bereid je proefles voor: vragen om te stellen

Bronnen en correcties

Examenresultaten komen van het CBR. Adres, contactgegevens, prijzen en andere schoolgegevens komen van de website van de rijschool, Google en openbare registers, en kunnen verouderd zijn.

Adres: CBR.

CBR-resultaten geïmporteerd op 4-9-2026. Nieuwste bronwaarneming op 4-9-2026. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.