Terug naar rijscholen

Autorijschool De Gouden Raaf

'S-GRAVENHAGE

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies2116 geslaagd76,2%43 geslaagd75%
Handgeschakeld2116 geslaagd76,2%43 geslaagd75%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
76,2% 16 van 21 geslaagd
Herexamens
75% 3 van 4 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
76,2% 16 van 21 geslaagd
Herexamens
75% 3 van 4 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 46,2%2014-10-01 / 2015-09-30: 57,1%2015-01-01 / 2015-12-31: 50%2015-01-01 / 2015-12-31: 62,5%2015-04-01 / 2016-03-31: 52,6%2015-04-01 / 2016-03-31: 70%2015-07-01 / 2016-06-30: 52,9%2015-07-01 / 2016-06-30: 75%2015-10-01 / 2016-09-30: 50%2015-10-01 / 2016-09-30: 87,5%2016-01-01 / 2016-12-31: 53,3%2016-01-01 / 2016-12-31: 100%2016-04-01 / 2017-03-31: 55,6%2016-04-01 / 2017-03-31: 100%2016-07-01 / 2017-06-30: 60%2016-07-01 / 2017-06-30: 100%2016-10-01 / 2017-09-30: 75%2016-10-01 / 2017-09-30: 100%2017-04-01 / 2018-03-31: 0%2017-07-01 / 2018-06-30: 25%2017-10-01 / 2018-09-30: 40%2017-10-01 / 2018-09-30: 0%2018-01-01 / 2018-12-31: 42,9%2018-01-01 / 2018-12-31: 0%2018-04-01 / 2019-03-31: 77,8%2018-04-01 / 2019-03-31: 0%2018-07-01 / 2019-06-30: 75%2018-07-01 / 2019-06-30: 0%2018-10-01 / 2019-09-30: 80%2018-10-01 / 2019-09-30: 0%2019-01-01 / 2019-12-31: 69,2%2019-01-01 / 2019-12-31: 28,6%2019-04-01 / 2020-03-31: 71,4%2019-04-01 / 2020-03-31: 55,6%2019-07-01 / 2020-06-30: 68,8%2019-07-01 / 2020-06-30: 55,6%2019-10-01 / 2020-09-30: 70,6%2019-10-01 / 2020-09-30: 41,7%2020-01-01 / 2020-12-31: 76,5%2020-01-01 / 2020-12-31: 62,5%2020-04-01 / 2021-03-31: 76,9%2020-04-01 / 2021-03-31: 33,3%2020-07-01 / 2021-06-30: 73,3%2020-07-01 / 2021-06-30: 37,5%2020-10-01 / 2021-09-30: 58,3%2020-10-01 / 2021-09-30: 62,5%2021-01-01 / 2021-12-31: 60%2021-01-01 / 2021-12-31: 50%2021-04-01 / 2022-03-31: 42,9%2021-04-01 / 2022-03-31: 57,1%2021-07-01 / 2022-06-30: 53,8%2021-07-01 / 2022-06-30: 77,8%2021-10-01 / 2022-09-30: 61,5%2021-10-01 / 2022-09-30: 83,3%2022-01-01 / 2022-12-31: 73,3%2022-01-01 / 2022-12-31: 83,3%2022-04-01 / 2023-03-31: 82,4%2022-04-01 / 2023-03-31: 100%2022-07-01 / 2023-06-30: 77,8%2022-07-01 / 2023-06-30: 100%2022-10-01 / 2023-09-30: 75%2022-10-01 / 2023-09-30: 100%2023-01-01 / 2023-12-31: 65%2023-01-01 / 2023-12-31: 75%2023-04-01 / 2024-03-31: 56,3%2023-04-01 / 2024-03-31: 57,1%2023-07-01 / 2024-06-30: 65%2023-07-01 / 2024-06-30: 58,3%2023-10-01 / 2024-09-30: 70%2023-10-01 / 2024-09-30: 58,3%2024-01-01 / 2024-12-31: 68%2024-01-01 / 2024-12-31: 66,7%2024-04-01 / 2025-03-31: 80%2024-04-01 / 2025-03-31: 83,3%2024-06-01 / 2025-06-30: 80%2024-06-01 / 2025-06-30: 87,5%2024-10-01 / 2025-09-30: 75%2024-10-01 / 2025-09-30: 77,8%2025-01-01 / 2025-12-31: 84,2%2025-01-01 / 2025-12-31: 77,8%2025-04-01 / 2026-03-31: 81%2025-04-01 / 2026-03-31: 66,7%2025-07-01 / 2026-06-30: 76,2%2025-07-01 / 2026-06-30: 75%
Eerste poging76,2%21 examens
Herexamens75%4 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-302176,2%475%
2025-04-01 / 2026-03-312181%666,7%
2025-01-01 / 2025-12-311984,2%977,8%
2024-10-01 / 2025-09-302075%977,8%
2024-06-01 / 2025-06-302080%887,5%
2024-04-01 / 2025-03-312580%1283,3%
2024-01-01 / 2024-12-312568%966,7%
2023-10-01 / 2024-09-302070%1258,3%
2023-07-01 / 2024-06-302065%1258,3%
2023-04-01 / 2024-03-311656,3%757,1%
2023-01-01 / 2023-12-312065%875%
2022-10-01 / 2023-09-302075%4100%
2022-07-01 / 2023-06-301877,8%3100%
2022-04-01 / 2023-03-311782,4%6100%
2022-01-01 / 2022-12-311573,3%683,3%
2021-10-01 / 2022-09-301361,5%683,3%
2021-07-01 / 2022-06-301353,8%977,8%
2021-04-01 / 2022-03-311442,9%757,1%
2021-01-01 / 2021-12-311060%650%
2020-10-01 / 2021-09-301258,3%862,5%
2020-07-01 / 2021-06-301573,3%837,5%
2020-04-01 / 2021-03-311376,9%633,3%
2020-01-01 / 2020-12-311776,5%862,5%
2019-10-01 / 2020-09-301770,6%1241,7%
2019-07-01 / 2020-06-301668,8%955,6%
2019-04-01 / 2020-03-311471,4%955,6%
2019-01-01 / 2019-12-311369,2%728,6%
2018-10-01 / 2019-09-301080%10%
2018-07-01 / 2019-06-30875%20%
2018-04-01 / 2019-03-31977,8%20%
2018-01-01 / 2018-12-31742,9%10%
2017-10-01 / 2018-09-30540%10%
2017-07-01 / 2018-06-30425%0Geen examens
2017-04-01 / 2018-03-3130%0Geen examens
2017-01-01 / 2017-12-31Geen examensGeen examens
2016-10-01 / 2017-09-30475%1100%
2016-07-01 / 2017-06-30560%2100%
2016-04-01 / 2017-03-31955,6%5100%
2016-01-01 / 2016-12-311553,3%7100%
2015-10-01 / 2016-09-301650%887,5%
2015-07-01 / 2016-06-301752,9%875%
2015-04-01 / 2016-03-311952,6%1070%
2015-01-01 / 2015-12-311850%862,5%
2014-10-01 / 2015-09-301346,2%757,1%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Rijswijk #8van 81

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Rijswijk
Vergelijkingsscore 70,4/100
Eerste poging 76,2% 21 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Rijswijk 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

mootjezqh
5/5
Top rijschool ben er erg blij mee. In 1x geslaagd. Je krijgt alles te leren stap voor stap op jou tempo. Zonder haast. De gouden…
Lees verder op Google
Jethro 1804
5/5
Ik ben enorm blij dat ik voor de Gouden Raaf heb gekozen! Vanaf les 1 ben ik door Ashna en Naomi in goede handen geweest.…
Lees verder op Google
Arash
5/5
Na vier keer gezakt te zijn bij een andere rijschool ben ik eindelijk geslaagd bij Autorijschool De Gouden Raaf! 🎉 Ashna en Naomi gaven allebei…
Lees verder op Google
Boyd
5/5
Ik ben vandaag in 1x geslaagd door de begeleiding van rijschool De Gouden Raaf. Ashna is geduldig met zijn uitleg waarbij hij alles stap voor…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Wat vind je van De Gouden Raaf?: Vandaag ben ik in één keer geslaagd. Bij deze rijschool heb ik mij erg op mijn gemak gevoeld. Duidelijke en eerlijke feedback ontvangen, waardoor ik wist waar ik aan toe was. Ik vond het erg prettig dat de lessen stapsgewijs waren.

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 65,00 per uur

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Autorijles per 60 minuten 60 min € 65,00€ 65,00
Rijles per 90 minuten 90 min € 97,50€ 65,00
Eerste examen incl. praktijkexamen€ 260,00
Faalangst examen incl. praktijkexamen, faalangstexamen€ 350,00
Examen BNOR incl. praktijkexamen€ 360,00
Eenmalige intakeles eenmalige 90 min incl. intake€ 90,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Theorie.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

CBR-opleidercode
3300G8
Adres
Buizerdlaan
2496HD 's-Gravenhage
Telefoon
+31610108628
E-mail
[email protected]
Website
degoudenraaf.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Rijswijk Zh (Lange Kleiweg 30)
  • Zoetermeer (Zilverstraat 40)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.