Terug naar rijscholen

Autorijschool Dassen

Maastricht

Over Autorijschool Dassen

De CBR-cijfers van Autorijschool Dassen gaan over 1 juli 2025 tot en met 30 juni 2026. Voor de auto staan er 24 eerste praktijkexamens: 17 geslaagd en 7 gezakt. Dat is een slagingspercentage van 70,8%. Landelijk slaagde 48,8% bij 203.403 eerste examens voor hetzelfde soort examen en over dezelfde periode. Het resultaat van de school ligt 22,0 procentpunt boven het landelijke percentage. Bij 24 examens maakt één andere uitslag ongeveer 4,2 procentpunt verschil. Lees het percentage daarom met wat meer voorzichtigheid.

Plaats in onze vergelijking

Theorio vergelijkt voor auto bij CBR Maastricht (Pierre de Coubertinweg 3) 20 scholen. Deze school staat op plaats 12 en scoort 55,3 van de 100 punten. De score gebruikt CBR-resultaten en Google-beoordelingen.

Google-beoordelingen

Op Google gaven 6 beoordelingen Autorijschool Dassen gemiddeld 5 uit 5 sterren. Deze stand is van 4 september 2026.

Lessen op de eigen website

Op de website van de school staan autorijlessen vermeld.

Lesprijzen en pakketten

Op 5 september 2026 vermeldde de website € 61,50 voor een losse autorijles (schakel of automaat niet vermeld) van 50 minuten. Dat komt neer op € 73,80 per 60 minuten. Op 5 september 2026 noemde de school voor autorijles (schakel of automaat niet vermeld) een lespakket vanaf € 2.400,00, met 30 lessen, 50 minuten per les. Vraag voor je boekt naar de huidige prijs. Controleer wat er in het pakket zit en welke voorwaarden gelden.

Bronnen: CBR 2025-07-01 – 2026-06-30·Website van de school·Google(2026-09-04)·Eigen website: aanbod(2026-09-05)

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30

Hier zie je de CBR-cijfers voor auto · b in de periode hierboven, met eerste examens en herexamens apart. Kijk bij elk percentage ook naar het aantal examens.

Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle examens2417 geslaagd70,8%62 geslaagd33,3%
Handgeschakeld2417 geslaagd70,8%62 geslaagd33,3%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle examens

Eerste examens
70,8% 17 van 24 geslaagd
Herexamens
33,3% 2 van 6 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
70,8% 17 van 24 geslaagd
Herexamens
33,3% 2 van 6 geslaagd

Automaat

Eerste examens
— Geen examens
Herexamens
— Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Het totaal bevat soms ook examens die het CBR als combinatie opgeeft. Daarom tellen schakel en automaat niet altijd op tot het totaal. Zonder automaatexamens in de cijfers weten we niet of de school nu automaatlessen geeft.

Resultaten door de jaren heen

Van 1 juli 2023 tot en met 30 juni 2024 waren 18 van de 29 eerste examens geslaagd (62,1%). Van 1 juli 2025 tot en met 30 juni 2026 waren dat 17 van de 24 (70,8%). Het verschil is +8,8 procentpunt. We vergelijken twee aparte jaarperiodes en tellen geen dagen dubbel.

De beschikbare examencijfers beginnen op 1 januari 2019. Deze school komt voor in 27 CBR-periodes.

Bronnen: CBR 2023-07-01 – 2024-06-30·CBR 2025-07-01 – 2026-06-30

Slagingspercentage door de jaren

De grafiek toont eerste examens en herexamens apart. Jaarperioden kunnen overlappen: dezelfde examens tellen dan op meer dan één punt mee. Bij weinig examens kan één uitslag veel verschil maken.

2015–2026 · 44 periodes

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262019-01-01 / 2019-12-31: 100%2019-01-01 / 2019-12-31: 100%2019-04-01 / 2020-03-31: 66,7%2019-04-01 / 2020-03-31: 100%2019-07-01 / 2020-06-30: 66,7%2019-07-01 / 2020-06-30: 75%2019-10-01 / 2020-09-30: 80%2019-10-01 / 2020-09-30: 80%2020-01-01 / 2020-12-31: 62,5%2020-01-01 / 2020-12-31: 57,1%2020-04-01 / 2021-03-31: 71,4%2020-04-01 / 2021-03-31: 50%2020-07-01 / 2021-06-30: 78,6%2020-07-01 / 2021-06-30: 42,9%2020-10-01 / 2021-09-30: 66,7%2020-10-01 / 2021-09-30: 44,4%2021-01-01 / 2021-12-31: 70,6%2021-01-01 / 2021-12-31: 50%2021-04-01 / 2022-03-31: 72,7%2021-04-01 / 2022-03-31: 50%2021-07-01 / 2022-06-30: 70,6%2021-07-01 / 2022-06-30: 66,7%2021-10-01 / 2022-09-30: 68,8%2021-10-01 / 2022-09-30: 70%2022-01-01 / 2022-12-31: 76%2022-01-01 / 2022-12-31: 88,9%2022-04-01 / 2023-03-31: 66,7%2022-04-01 / 2023-03-31: 100%2022-07-01 / 2023-06-30: 66,7%2022-07-01 / 2023-06-30: 100%2022-10-01 / 2023-09-30: 68,8%2022-10-01 / 2023-09-30: 88,9%2023-01-01 / 2023-12-31: 61,3%2023-01-01 / 2023-12-31: 75%2023-04-01 / 2024-03-31: 65,6%2023-04-01 / 2024-03-31: 80%2023-07-01 / 2024-06-30: 62,1%2023-07-01 / 2024-06-30: 66,7%2023-10-01 / 2024-09-30: 66,7%2023-10-01 / 2024-09-30: 70,6%2024-01-01 / 2024-12-31: 80%2024-01-01 / 2024-12-31: 75%2024-04-01 / 2025-03-31: 80%2024-04-01 / 2025-03-31: 60%2024-06-01 / 2025-06-30: 84,4%2024-06-01 / 2025-06-30: 75%2024-10-01 / 2025-09-30: 84,4%2024-10-01 / 2025-09-30: 72,7%2025-01-01 / 2025-12-31: 80,6%2025-01-01 / 2025-12-31: 61,5%2025-04-01 / 2026-03-31: 84%2025-04-01 / 2026-03-31: 63,6%2025-07-01 / 2026-06-30: 70,8%2025-07-01 / 2026-06-30: 33,3%
Eerste poging70,8%24 examens
Herexamens33,3%6 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-302470,8%633,3%
2025-04-01 / 2026-03-312584%1163,6%
2025-01-01 / 2025-12-313180,6%1361,5%
2024-10-01 / 2025-09-303284,4%1172,7%
2024-06-01 / 2025-06-303284,4%1275%
2024-04-01 / 2025-03-312580%1060%
2024-01-01 / 2024-12-312080%1275%
2023-10-01 / 2024-09-302466,7%1770,6%
2023-07-01 / 2024-06-302962,1%1566,7%
2023-04-01 / 2024-03-313265,6%1580%
2023-01-01 / 2023-12-313161,3%1275%
2022-10-01 / 2023-09-303268,8%988,9%
2022-07-01 / 2023-06-302766,7%9100%
2022-04-01 / 2023-03-312466,7%7100%
2022-01-01 / 2022-12-312576%988,9%
2021-10-01 / 2022-09-301668,8%1070%
2021-07-01 / 2022-06-301770,6%1266,7%
2021-04-01 / 2022-03-312272,7%1250%
2021-01-01 / 2021-12-311770,6%1050%
2020-10-01 / 2021-09-301866,7%944,4%
2020-07-01 / 2021-06-301478,6%742,9%
2020-04-01 / 2021-03-31771,4%650%
2020-01-01 / 2020-12-31862,5%757,1%
2019-10-01 / 2020-09-30580%580%
2019-07-01 / 2020-06-30366,7%475%
2019-04-01 / 2020-03-31366,7%3100%
2019-01-01 / 2019-12-311100%1100%
2018-10-01 / 2019-09-30—Geen examens—Geen examens
2018-07-01 / 2019-06-30—Geen examens—Geen examens
2018-04-01 / 2019-03-31—Geen examens—Geen examens
2018-01-01 / 2018-12-31—Geen examens—Geen examens
2017-10-01 / 2018-09-30—Geen examens—Geen examens
2017-07-01 / 2018-06-30—Geen examens—Geen examens
2017-04-01 / 2018-03-31—Geen examens—Geen examens
2017-01-01 / 2017-12-31—Geen examens—Geen examens
2016-10-01 / 2017-09-30—Geen examens—Geen examens
2016-07-01 / 2017-06-30—Geen examens—Geen examens
2016-04-01 / 2017-03-31—Geen examens—Geen examens
2016-01-01 / 2016-12-31—Geen examens—Geen examens
2015-10-01 / 2016-09-30—Geen examens—Geen examens
2015-07-01 / 2016-06-30—Geen examens—Geen examens
2015-04-01 / 2016-03-31—Geen examens—Geen examens
2015-01-01 / 2015-12-31—Geen examens—Geen examens
2014-10-01 / 2015-09-30—Geen examens—Geen examens
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Onze score gebruikt CBR-cijfers en Google-reviews voor dezelfde examenlocatie en hetzelfde soort examen. De score voorspelt niet of jij zult slagen.

Positie bij CBR Maastricht #12van 20

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Maastricht Vergelijk alle rijscholen in Maastricht
Vergelijkingsscore 55,3/100
Eerste poging 70,8% 24 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Maastricht 2025-07-01 – 2026-06-30

Hoe berekenen we de vergelijking? Methode en beperkingen

Ervaringen op Google

De Google-score laat de beoordelingen zien op het moment dat we ze ophaalden. Er staan nog geen losse reviewteksten bij. Reviews kunnen helpen bij je keuze, maar voorspellen niet of jij zult slagen.

Opgehaald op 4 sep 2026

Lesprijzen en pakketten

Kijk bij een prijs ook hoe lang een les duurt en wat er in een pakket zit. Vraag de school vóór het boeken welke prijs en voorwaarden nu gelden.

Autorijles

€ 73,80 per uur (€ 61,50 / 50 min)

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Rijles 50 min 50 min € 61,50€ 73,80
Pakket Klein 30 lessen · 50 min incl. theoriecursus€ 2.400,00—
Pakket Medium 40 lessen · 50 min € 3.000,00—
Pakket Groot 50 lessen · 50 min incl. theoriecursus€ 3.550,00—
Her- Examen — incl. herexamen€ 320,00—
Faalangst examen — incl. faalangstexamen€ 350,00—

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Theorie.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Vraag de rijschool welke lessen mogelijk zijn en wanneer er plek is. Spreek ook af waar je elkaar ontmoet of wordt opgehaald: je kunt niet altijd terecht op het adres dat hier staat.

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
08:00–18:00
Dinsdag
08:00–21:00
Woensdag
08:00–18:00
Donderdag
08:00–18:00
Vrijdag
08:00–18:00
Zaterdag
Niet vermeld
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
4697F0
Adres
Horatiushof
6215ED Maastricht
Telefoon
+31652073449
E-mail
[email protected]
Website
autorijschooldassen.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Waar deden de leerlingen examen?

Deze school heeft eerste examens op 1 locaties. In Maastricht (Pierre de Coubertinweg 3) waren het er 24 van de 24 (100%). Dat is de locatie met de meeste examens. Hieronder staan de resultaten naast die van alle scholen op dezelfde locatie.

Maastricht (Pierre de Coubertinweg 3)
17 van de 24 eerste examens geslaagd (70,8%). Alle scholen op deze locatie: 63,4% uit 1.784 eerste examens.

Bronnen: CBR 2025-07-01 – 2026-06-30

Vergelijk rijscholen in de buurt

Bekijk ook deze rijscholen met cijfers voor hetzelfde rijbewijs en dezelfde periode. We meten de afstand tussen de centra van de plaatsen, in een rechte lijn. Dit is geen routeafstand en geen afstand vanaf de leslocatie.

Grow with Osseforth · Maastricht
0570Z8 · 0 km · 381/659 (57,8%)
Auto- en motorrijschool Bastiaens · Maastricht
9213X1 · 0 km · 99/144 (68,8%)
Creemers-Belfort Rijopleidingen · Maastricht
6740R8 · 0 km · 67/89 (75,3%)

Bereid je proefles voor: vragen om te stellen

Bronnen en correcties

Examenresultaten komen van het CBR. Adres, contactgegevens, prijzen en andere schoolgegevens komen van de website van de rijschool, Google en openbare registers, en kunnen verouderd zijn.

Bronnen: autorijschooldassen.nl · autorijschooldassen.nl/contact · autorijschooldassen.nl/prijzen · Google Maps

Adres: straat afgeleid uit de postcode (BAG).

CBR-resultaten geïmporteerd op 4-9-2026. Nieuwste bronwaarneming op 5-9-2026. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.