Terug naar rijscholen

Autorijschool Car-In

TILBURG

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies144 geslaagd28,6%146 geslaagd42,9%
Handgeschakeld144 geslaagd28,6%146 geslaagd42,9%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
28,6% 4 van 14 geslaagd
Herexamens
42,9% 6 van 14 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
28,6% 4 van 14 geslaagd
Herexamens
42,9% 6 van 14 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 55,6%2014-10-01 / 2015-09-30: 53,3%2015-01-01 / 2015-12-31: 55,3%2015-01-01 / 2015-12-31: 51,7%2015-04-01 / 2016-03-31: 60,7%2015-04-01 / 2016-03-31: 54,2%2015-07-01 / 2016-06-30: 50%2015-07-01 / 2016-06-30: 55%2015-10-01 / 2016-09-30: 37,9%2015-10-01 / 2016-09-30: 52,9%2016-01-01 / 2016-12-31: 33,3%2016-01-01 / 2016-12-31: 47,8%2016-04-01 / 2017-03-31: 26,9%2016-04-01 / 2017-03-31: 40%2016-07-01 / 2017-06-30: 32%2016-07-01 / 2017-06-30: 37,9%2016-10-01 / 2017-09-30: 27,8%2016-10-01 / 2017-09-30: 31,4%2017-01-01 / 2017-12-31: 20%2017-01-01 / 2017-12-31: 32,4%2017-04-01 / 2018-03-31: 18,2%2017-04-01 / 2018-03-31: 35%2017-07-01 / 2018-06-30: 23,1%2017-07-01 / 2018-06-30: 38,1%2017-10-01 / 2018-09-30: 25%2017-10-01 / 2018-09-30: 41,7%2018-01-01 / 2018-12-31: 34,8%2018-01-01 / 2018-12-31: 39,3%2018-04-01 / 2019-03-31: 39,1%2018-04-01 / 2019-03-31: 38,9%2018-07-01 / 2019-06-30: 50%2018-07-01 / 2019-06-30: 31,3%2018-10-01 / 2019-09-30: 50%2018-10-01 / 2019-09-30: 33,3%2019-01-01 / 2019-12-31: 50%2019-01-01 / 2019-12-31: 37,5%2019-04-01 / 2020-03-31: 47,1%2019-04-01 / 2020-03-31: 38,9%2019-07-01 / 2020-06-30: 30,8%2019-07-01 / 2020-06-30: 47,1%2019-10-01 / 2020-09-30: 31,3%2019-10-01 / 2020-09-30: 57,9%2020-01-01 / 2020-12-31: 18,8%2020-01-01 / 2020-12-31: 55,6%2020-04-01 / 2021-03-31: 18,2%2020-04-01 / 2021-03-31: 69,2%2020-07-01 / 2021-06-30: 30,8%2020-07-01 / 2021-06-30: 57,9%2020-10-01 / 2021-09-30: 30,8%2020-10-01 / 2021-09-30: 41,2%2021-01-01 / 2021-12-31: 33,3%2021-01-01 / 2021-12-31: 50%2021-04-01 / 2022-03-31: 37,5%2021-04-01 / 2022-03-31: 43,8%2021-07-01 / 2022-06-30: 43,8%2021-07-01 / 2022-06-30: 40%2021-10-01 / 2022-09-30: 64,7%2021-10-01 / 2022-09-30: 60%2022-01-01 / 2022-12-31: 63,2%2022-01-01 / 2022-12-31: 61,5%2022-04-01 / 2023-03-31: 64,7%2022-04-01 / 2023-03-31: 71,4%2022-07-01 / 2023-06-30: 65%2022-07-01 / 2023-06-30: 71,4%2022-10-01 / 2023-09-30: 56,3%2022-10-01 / 2023-09-30: 66,7%2023-01-01 / 2023-12-31: 73,3%2023-01-01 / 2023-12-31: 62,5%2023-04-01 / 2024-03-31: 70,6%2023-04-01 / 2024-03-31: 57,1%2023-07-01 / 2024-06-30: 58,3%2023-07-01 / 2024-06-30: 55,6%2023-10-01 / 2024-09-30: 45,5%2023-10-01 / 2024-09-30: 54,5%2024-01-01 / 2024-12-31: 27,3%2024-01-01 / 2024-12-31: 53,3%2024-04-01 / 2025-03-31: 11,1%2024-04-01 / 2025-03-31: 53,3%2024-06-01 / 2025-06-30: 40%2024-06-01 / 2025-06-30: 53,3%2024-10-01 / 2025-09-30: 44,4%2024-10-01 / 2025-09-30: 47,1%2025-01-01 / 2025-12-31: 44,4%2025-01-01 / 2025-12-31: 38,9%2025-04-01 / 2026-03-31: 44,4%2025-04-01 / 2026-03-31: 33,3%2025-07-01 / 2026-06-30: 28,6%2025-07-01 / 2026-06-30: 42,9%
Eerste poging28,6%14 examens
Herexamens42,9%14 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-301428,6%1442,9%
2025-04-01 / 2026-03-311844,4%1533,3%
2025-01-01 / 2025-12-311844,4%1838,9%
2024-10-01 / 2025-09-301844,4%1747,1%
2024-06-01 / 2025-06-301540%1553,3%
2024-04-01 / 2025-03-31911,1%1553,3%
2024-01-01 / 2024-12-311127,3%1553,3%
2023-10-01 / 2024-09-301145,5%1154,5%
2023-07-01 / 2024-06-301258,3%955,6%
2023-04-01 / 2024-03-311770,6%757,1%
2023-01-01 / 2023-12-311573,3%862,5%
2022-10-01 / 2023-09-301656,3%1266,7%
2022-07-01 / 2023-06-302065%1471,4%
2022-04-01 / 2023-03-311764,7%1471,4%
2022-01-01 / 2022-12-311963,2%1361,5%
2021-10-01 / 2022-09-301764,7%1060%
2021-07-01 / 2022-06-301643,8%1040%
2021-04-01 / 2022-03-311637,5%1643,8%
2021-01-01 / 2021-12-311233,3%1450%
2020-10-01 / 2021-09-301330,8%1741,2%
2020-07-01 / 2021-06-301330,8%1957,9%
2020-04-01 / 2021-03-311118,2%1369,2%
2020-01-01 / 2020-12-311618,8%1855,6%
2019-10-01 / 2020-09-301631,3%1957,9%
2019-07-01 / 2020-06-301330,8%1747,1%
2019-04-01 / 2020-03-311747,1%1838,9%
2019-01-01 / 2019-12-311650%1637,5%
2018-10-01 / 2019-09-301850%1533,3%
2018-07-01 / 2019-06-301850%1631,3%
2018-04-01 / 2019-03-312339,1%1838,9%
2018-01-01 / 2018-12-312334,8%2839,3%
2017-10-01 / 2018-09-302425%3641,7%
2017-07-01 / 2018-06-302623,1%4238,1%
2017-04-01 / 2018-03-312218,2%4035%
2017-01-01 / 2017-12-312020%3732,4%
2016-10-01 / 2017-09-301827,8%3531,4%
2016-07-01 / 2017-06-302532%2937,9%
2016-04-01 / 2017-03-312626,9%3040%
2016-01-01 / 2016-12-312733,3%2347,8%
2015-10-01 / 2016-09-302937,9%1752,9%
2015-07-01 / 2016-06-303050%2055%
2015-04-01 / 2016-03-312860,7%2454,2%
2015-01-01 / 2015-12-313855,3%2951,7%
2014-10-01 / 2015-09-303655,6%3053,3%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Berkel-Enschot #46van 63

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Berkel-Enschot
Vergelijkingsscore 24,8/100
Eerste poging 28,6% 14 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Berkel-Enschot 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

karima
1/5
Verschrikkelijk creepy man snap niet alle positieve reacties. Waarschijnlijk zijn andere negatieve verwijderd of durven het niet te plaatse
Lees verder op Google
Lia GizzaR
5/5
Ik heb mijn rijopleiding bij rijschool Car-In succesvol afgerond en ben ontzettend blij met mijn keuze. Mijn instructeur was Karim, en ik kan hem van…
Lees verder op Google
Imane Ben
5/5
Car-in rijschool is een rijschool met kwaliteit en goede begeleiding. Ik zou deze rijschool aan iedereen aanbevelen die veilig en met vertrouwen wil leren autorijden.…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Een beschrijving uit de website van deze rijschool is nog niet beschikbaar.

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Rijles (60 min) Alle prijzen zijn inclusief BTW en geldig vanaf 1 januari 2026. 60 min € 69,00€ 69,00
Tussentijdse toets (TTT) Alle prijzen zijn inclusief BTW en geldig vanaf 1 januari 2026. incl. tussentijdse toets€ 250,00
Praktijkexamen Alle prijzen zijn inclusief BTW en geldig vanaf 1 januari 2026. incl. praktijkexamen€ 320,00
Faalangstexamen Alle prijzen zijn inclusief BTW en geldig vanaf 1 januari 2026. incl. faalangstexamen€ 380,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Theorie.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
07:00–17:00
Dinsdag
07:00–15:00
Woensdag
07:00–17:00
Donderdag
07:00–17:00
Vrijdag
07:00–17:00
Zaterdag
Niet vermeld
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
4042K8
Adres
Rhenoystraat
5035ME Tilburg
Telefoon
+31616503705
E-mail
[email protected]
Website
car-in.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Berkel-Enschot (Bosscheweg 11)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.