Terug naar rijscholen

Autorijschool Bryan

Maarssen

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies6552 geslaagd80%2219 geslaagd86,4%
Handgeschakeld6552 geslaagd80%2219 geslaagd86,4%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
80% 52 van 65 geslaagd
Herexamens
86,4% 19 van 22 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
80% 52 van 65 geslaagd
Herexamens
86,4% 19 van 22 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 89%2014-10-01 / 2015-09-30: 50%2015-01-01 / 2015-12-31: 83,3%2015-01-01 / 2015-12-31: 60,9%2015-04-01 / 2016-03-31: 83,3%2015-04-01 / 2016-03-31: 69,2%2015-07-01 / 2016-06-30: 85%2015-07-01 / 2016-06-30: 77,3%2015-10-01 / 2016-09-30: 85,3%2015-10-01 / 2016-09-30: 81%2016-01-01 / 2016-12-31: 88,2%2016-01-01 / 2016-12-31: 82,4%2016-04-01 / 2017-03-31: 85,1%2016-04-01 / 2017-03-31: 81,3%2016-07-01 / 2017-06-30: 83,9%2016-07-01 / 2017-06-30: 84,6%2016-10-01 / 2017-09-30: 82,3%2016-10-01 / 2017-09-30: 78,9%2017-01-01 / 2017-12-31: 83,5%2017-01-01 / 2017-12-31: 80%2017-04-01 / 2018-03-31: 84,3%2017-04-01 / 2018-03-31: 81%2017-07-01 / 2018-06-30: 85,1%2017-07-01 / 2018-06-30: 82,8%2017-10-01 / 2018-09-30: 87,7%2017-10-01 / 2018-09-30: 90,9%2018-01-01 / 2018-12-31: 87%2018-01-01 / 2018-12-31: 94,4%2018-04-01 / 2019-03-31: 88,3%2018-04-01 / 2019-03-31: 93,8%2018-07-01 / 2019-06-30: 85,3%2018-07-01 / 2019-06-30: 93,3%2018-10-01 / 2019-09-30: 81,4%2018-10-01 / 2019-09-30: 85,7%2019-01-01 / 2019-12-31: 82,4%2019-01-01 / 2019-12-31: 83,3%2019-04-01 / 2020-03-31: 82,7%2019-04-01 / 2020-03-31: 80,8%2019-07-01 / 2020-06-30: 87,1%2019-07-01 / 2020-06-30: 77,8%2019-10-01 / 2020-09-30: 86,5%2019-10-01 / 2020-09-30: 78,6%2020-01-01 / 2020-12-31: 84,7%2020-01-01 / 2020-12-31: 78,6%2020-04-01 / 2021-03-31: 83,9%2020-04-01 / 2021-03-31: 70%2020-07-01 / 2021-06-30: 81,4%2020-07-01 / 2021-06-30: 76,5%2020-10-01 / 2021-09-30: 87,5%2020-10-01 / 2021-09-30: 75%2021-01-01 / 2021-12-31: 87%2021-01-01 / 2021-12-31: 77,8%2021-04-01 / 2022-03-31: 85,9%2021-04-01 / 2022-03-31: 78,6%2021-07-01 / 2022-06-30: 87,5%2021-07-01 / 2022-06-30: 84,6%2021-10-01 / 2022-09-30: 82,9%2021-10-01 / 2022-09-30: 86,7%2022-01-01 / 2022-12-31: 80,7%2022-01-01 / 2022-12-31: 89,5%2022-04-01 / 2023-03-31: 78,8%2022-04-01 / 2023-03-31: 94,4%2022-07-01 / 2023-06-30: 79,1%2022-07-01 / 2023-06-30: 87,5%2022-10-01 / 2023-09-30: 81,2%2022-10-01 / 2023-09-30: 80%2023-01-01 / 2023-12-31: 84,4%2023-01-01 / 2023-12-31: 64,3%2023-04-01 / 2024-03-31: 91,8%2023-04-01 / 2024-03-31: 60%2023-07-01 / 2024-06-30: 85,9%2023-07-01 / 2024-06-30: 70%2023-10-01 / 2024-09-30: 85,5%2023-10-01 / 2024-09-30: 78,6%2024-01-01 / 2024-12-31: 81,9%2024-01-01 / 2024-12-31: 92,3%2024-04-01 / 2025-03-31: 79,5%2024-04-01 / 2025-03-31: 90%2024-06-01 / 2025-06-30: 79,5%2024-06-01 / 2025-06-30: 88,9%2024-10-01 / 2025-09-30: 78,6%2024-10-01 / 2025-09-30: 94,7%2025-01-01 / 2025-12-31: 82,8%2025-01-01 / 2025-12-31: 87%2025-04-01 / 2026-03-31: 78,9%2025-04-01 / 2026-03-31: 85,7%2025-07-01 / 2026-06-30: 80%2025-07-01 / 2026-06-30: 86,4%
Eerste poging80%65 examens
Herexamens86,4%22 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-306580%2286,4%
2025-04-01 / 2026-03-315778,9%2185,7%
2025-01-01 / 2025-12-315882,8%2387%
2024-10-01 / 2025-09-307078,6%1994,7%
2024-06-01 / 2025-06-307879,5%1888,9%
2024-04-01 / 2025-03-318879,5%2090%
2024-01-01 / 2024-12-319481,9%1392,3%
2023-10-01 / 2024-09-308385,5%1478,6%
2023-07-01 / 2024-06-307885,9%1070%
2023-04-01 / 2024-03-317391,8%1060%
2023-01-01 / 2023-12-317784,4%1464,3%
2022-10-01 / 2023-09-308581,2%1580%
2022-07-01 / 2023-06-308679,1%1687,5%
2022-04-01 / 2023-03-319978,8%1894,4%
2022-01-01 / 2022-12-318880,7%1989,5%
2021-10-01 / 2022-09-308282,9%1586,7%
2021-07-01 / 2022-06-308087,5%1384,6%
2021-04-01 / 2022-03-317885,9%1478,6%
2021-01-01 / 2021-12-316987%977,8%
2020-10-01 / 2021-09-306487,5%1275%
2020-07-01 / 2021-06-307081,4%1776,5%
2020-04-01 / 2021-03-315683,9%1070%
2020-01-01 / 2020-12-315984,7%1478,6%
2019-10-01 / 2020-09-307486,5%1478,6%
2019-07-01 / 2020-06-308587,1%1877,8%
2019-04-01 / 2020-03-319882,7%2680,8%
2019-01-01 / 2019-12-3110882,4%2483,3%
2018-10-01 / 2019-09-3010281,4%2185,7%
2018-07-01 / 2019-06-309585,3%1593,3%
2018-04-01 / 2019-03-319488,3%1693,8%
2018-01-01 / 2018-12-3110087%1894,4%
2017-10-01 / 2018-09-3010687,7%2290,9%
2017-07-01 / 2018-06-3011485,1%2982,8%
2017-04-01 / 2018-03-3110884,3%2181%
2017-01-01 / 2017-12-3110383,5%2080%
2016-10-01 / 2017-09-309682,3%1978,9%
2016-07-01 / 2017-06-308783,9%1384,6%
2016-04-01 / 2017-03-319485,1%1681,3%
2016-01-01 / 2016-12-319388,2%1782,4%
2015-10-01 / 2016-09-3010285,3%2181%
2015-07-01 / 2016-06-3010085%2277,3%
2015-04-01 / 2016-03-3110883,3%2669,2%
2015-01-01 / 2015-12-3110883,3%2360,9%
2014-10-01 / 2015-09-3010089%1850%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Utrecht #1van 85

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Utrecht
Vergelijkingsscore 93,3/100
Eerste poging 80% 65 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Utrecht 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

Madelief Van Es
5/5
Erg fijne begeleiding, zet het tempo hoog waardoor je goed klaargestoomd wordt voor het examen maar ook zeker het zelfstandig rijden. Ik heb door Bryan…
Lees verder op Google
Maaike Bonenkamp
5/5
Uitstekend! Het koste me veel moeite, maar dankzij de goede begeleiding toch mooi gehaald! Bryan doet echt z'n best om elke leerling te laten slagen…
Lees verder op Google
Bryan Keislair
5/5
Erg goede rijschool in Utrecht en omgeving. Instructeur Bryan is erg behulpzaam en geeft goede opbouwende feedback. Verder kan je erg flexibel zijn met lestijden,…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Wil je weten wat Autorijschool Bryan voor jou kan betekenen, dan kun je contact opnemen via het onderstaand contact formulier of door ons te bellen. Wij geven je vrijblijvend advies op al je vragen en wensen. We staan je altijd graag te woord. Ik kan met trots vertellen dat ik dankzij de goede lessen en uitstekende begeleiding van Autorijschool Bryan in één keer ben geslaagd voor mijn rijbewijs! Nogmaals heel erg bedankt voor de leuke en leerzame rijlessen! Autorijschool Bryan is echt een aanrader!

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 67,00 per uur

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Losse rijles handgeschakeld60 min € 67,00€ 67,00
Pakket 1 handgeschakeld30 lessen · 60 min € 220,00
Pakket 2 handgeschakeld35 lessen · 60 min € 315,00
Pakket 3 handgeschakeld40 lessen · 60 min € 360,00
Proefles handgeschakeld60 min € 45,00€ 45,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

CBR-opleidercode
0632H8
Adres
Planetenbaan 2033
3606AK Maarssen
Telefoon
+31346565736
E-mail
[email protected]
Website
autorijschoolbryan.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Utrecht (Mississippidreef 151)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.