Terug naar rijscholen

Autorijschool Boudewijn Pijnappel

OISTERWIJKAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies2819 geslaagd67,9%1311 geslaagd84,6%
Handgeschakeld2517 geslaagd68%1210 geslaagd83,3%
Automaat32 geslaagd66,7%11 geslaagd100%

Alle transmissies

Eerste examens
67,9% 19 van 28 geslaagd
Herexamens
84,6% 11 van 13 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
68% 17 van 25 geslaagd
Herexamens
83,3% 10 van 12 geslaagd

Automaat

Eerste examens
66,7% 2 van 3 geslaagd
Herexamens
100% 1 van 1 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 71,1%2014-10-01 / 2015-09-30: 64,7%2015-01-01 / 2015-12-31: 70,8%2015-01-01 / 2015-12-31: 63,2%2015-04-01 / 2016-03-31: 73,9%2015-04-01 / 2016-03-31: 76,5%2015-07-01 / 2016-06-30: 66%2015-07-01 / 2016-06-30: 84,2%2015-10-01 / 2016-09-30: 63,8%2015-10-01 / 2016-09-30: 87,5%2016-01-01 / 2016-12-31: 55,1%2016-01-01 / 2016-12-31: 76,5%2016-04-01 / 2017-03-31: 52,1%2016-04-01 / 2017-03-31: 72,7%2016-07-01 / 2017-06-30: 58,1%2016-07-01 / 2017-06-30: 57,9%2016-10-01 / 2017-09-30: 58,5%2016-10-01 / 2017-09-30: 52,9%2017-01-01 / 2017-12-31: 63,4%2017-01-01 / 2017-12-31: 68,8%2017-04-01 / 2018-03-31: 69,2%2017-04-01 / 2018-03-31: 70%2017-07-01 / 2018-06-30: 70,8%2017-07-01 / 2018-06-30: 77,8%2017-10-01 / 2018-09-30: 66,7%2017-10-01 / 2018-09-30: 86,7%2018-01-01 / 2018-12-31: 66,7%2018-01-01 / 2018-12-31: 72,2%2018-04-01 / 2019-03-31: 65,9%2018-04-01 / 2019-03-31: 66,7%2018-07-01 / 2019-06-30: 56,8%2018-07-01 / 2019-06-30: 60,9%2018-10-01 / 2019-09-30: 59,5%2018-10-01 / 2019-09-30: 61,9%2019-01-01 / 2019-12-31: 51,2%2019-01-01 / 2019-12-31: 73,7%2019-04-01 / 2020-03-31: 45%2019-04-01 / 2020-03-31: 87%2019-07-01 / 2020-06-30: 45,2%2019-07-01 / 2020-06-30: 94,7%2019-10-01 / 2020-09-30: 54,8%2019-10-01 / 2020-09-30: 88,2%2020-01-01 / 2020-12-31: 67,9%2020-01-01 / 2020-12-31: 86,7%2020-04-01 / 2021-03-31: 73,9%2020-04-01 / 2021-03-31: 71,4%2020-07-01 / 2021-06-30: 72,2%2020-07-01 / 2021-06-30: 88,9%2020-10-01 / 2021-09-30: 68,4%2020-10-01 / 2021-09-30: 86,7%2021-01-01 / 2021-12-31: 69,2%2021-01-01 / 2021-12-31: 80%2021-04-01 / 2022-03-31: 64,7%2021-04-01 / 2022-03-31: 85,7%2021-07-01 / 2022-06-30: 68%2021-07-01 / 2022-06-30: 76%2021-10-01 / 2022-09-30: 74%2021-10-01 / 2022-09-30: 65%2022-01-01 / 2022-12-31: 69,1%2022-01-01 / 2022-12-31: 68,2%2022-04-01 / 2023-03-31: 73,3%2022-04-01 / 2023-03-31: 60,9%2022-07-01 / 2023-06-30: 69%2022-07-01 / 2023-06-30: 60%2022-10-01 / 2023-09-30: 62,9%2022-10-01 / 2023-09-30: 71,4%2023-01-01 / 2023-12-31: 73%2023-01-01 / 2023-12-31: 70%2023-04-01 / 2024-03-31: 73,3%2023-04-01 / 2024-03-31: 75%2023-07-01 / 2024-06-30: 75,7%2023-07-01 / 2024-06-30: 70,6%2023-10-01 / 2024-09-30: 65,2%2023-10-01 / 2024-09-30: 73,3%2024-01-01 / 2024-12-31: 61,1%2024-01-01 / 2024-12-31: 72,2%2024-04-01 / 2025-03-31: 50%2024-04-01 / 2025-03-31: 60%2024-06-01 / 2025-06-30: 59,6%2024-06-01 / 2025-06-30: 59,3%2024-10-01 / 2025-09-30: 67,4%2024-10-01 / 2025-09-30: 57,1%2025-01-01 / 2025-12-31: 65,9%2025-01-01 / 2025-12-31: 56,5%2025-04-01 / 2026-03-31: 71,9%2025-04-01 / 2026-03-31: 63,2%2025-07-01 / 2026-06-30: 67,9%2025-07-01 / 2026-06-30: 84,6%
Eerste poging67,9%28 examens
Herexamens84,6%13 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-302867,9%1384,6%
2025-04-01 / 2026-03-313271,9%1963,2%
2025-01-01 / 2025-12-314165,9%2356,5%
2024-10-01 / 2025-09-304367,4%2857,1%
2024-06-01 / 2025-06-304759,6%2759,3%
2024-04-01 / 2025-03-314250%2060%
2024-01-01 / 2024-12-313661,1%1872,2%
2023-10-01 / 2024-09-304665,2%1573,3%
2023-07-01 / 2024-06-303775,7%1770,6%
2023-04-01 / 2024-03-314573,3%2075%
2023-01-01 / 2023-12-313773%2070%
2022-10-01 / 2023-09-303562,9%2171,4%
2022-07-01 / 2023-06-304269%2060%
2022-04-01 / 2023-03-314573,3%2360,9%
2022-01-01 / 2022-12-315569,1%2268,2%
2021-10-01 / 2022-09-305074%2065%
2021-07-01 / 2022-06-305068%2576%
2021-04-01 / 2022-03-315164,7%2185,7%
2021-01-01 / 2021-12-313969,2%1580%
2020-10-01 / 2021-09-303868,4%1586,7%
2020-07-01 / 2021-06-303672,2%988,9%
2020-04-01 / 2021-03-312373,9%771,4%
2020-01-01 / 2020-12-312867,9%1586,7%
2019-10-01 / 2020-09-303154,8%1788,2%
2019-07-01 / 2020-06-303145,2%1994,7%
2019-04-01 / 2020-03-314045%2387%
2019-01-01 / 2019-12-314351,2%1973,7%
2018-10-01 / 2019-09-303759,5%2161,9%
2018-07-01 / 2019-06-303756,8%2360,9%
2018-04-01 / 2019-03-314165,9%2166,7%
2018-01-01 / 2018-12-314266,7%1872,2%
2017-10-01 / 2018-09-304866,7%1586,7%
2017-07-01 / 2018-06-304870,8%977,8%
2017-04-01 / 2018-03-313969,2%1070%
2017-01-01 / 2017-12-314163,4%1668,8%
2016-10-01 / 2017-09-304158,5%1752,9%
2016-07-01 / 2017-06-304358,1%1957,9%
2016-04-01 / 2017-03-314852,1%2272,7%
2016-01-01 / 2016-12-314955,1%1776,5%
2015-10-01 / 2016-09-304763,8%1687,5%
2015-07-01 / 2016-06-305066%1984,2%
2015-04-01 / 2016-03-314673,9%1776,5%
2015-01-01 / 2015-12-314870,8%1963,2%
2014-10-01 / 2015-09-304571,1%1764,7%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Berkel-Enschot #16van 63

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Berkel-Enschot
Vergelijkingsscore 48/100
Eerste poging 67,9% 28 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Berkel-Enschot 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Reviewteksten zijn nog niet beschikbaar voor deze rijschool.

Over de rijschool

Sinds 2000 geef ik vol enthousiasme en vakbekwaamheid autorijles in Oisterwijk, en omgeving. Bij Autorijschool Boudewijn Pijnappel kun je terecht voor het behalen je rijbewijs B. Het is van zelfsprekend dat wij ook onze dienstverlening hoog in het vaandel hebben staan. Dat wil zeggen dat wij proberen (in goed overleg) de rijlessen het de praktijk-examens zo nauwkeurig mogelijk proberen in te plannen, waarbij de wens van de kandidaat zoveel mogelijk proberen te respecteren. Echter vragen wij ook alle medewerking (indien mogelijk) van de kandidaten om alles soepel te laten verlopen qua verplaatsen en afzeggen van de geplande rijlessen.

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 63,33 per uur (€ 95,00 / 90 min)

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
meer rijlessen 90 min € 95,00€ 63,33
Losse rijlessen bij contante betaling 90 min € 98,00€ 65,33
Rijles Pakket Betaling is in 3 termijnen: bij 3e, 11e en 19e les. (telkens €920,-) Dit pakket geldt vanaf 1 april 2026 23 lessen · 90 min incl. praktijkexamen€ 2.760,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Theorie.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

CBR-opleidercode
0812F8
Adres
Beerze 18
5061NM OISTERWIJK
Telefoon
+31135286754
E-mail
[email protected]
Website
autorijschoolpijnappel.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Berkel-Enschot (Bosscheweg 11)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.