Terug naar rijscholen

Autorijschool Boswinkel

ENSCHEDEAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies158 geslaagd53,3%183 geslaagd16,7%
Handgeschakeld128 geslaagd66,7%83 geslaagd37,5%
Automaat30 geslaagd0%100 geslaagd0%

Alle transmissies

Eerste examens
53,3% 8 van 15 geslaagd
Herexamens
16,7% 3 van 18 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
66,7% 8 van 12 geslaagd
Herexamens
37,5% 3 van 8 geslaagd

Automaat

Eerste examens
0% 0 van 3 geslaagd
Herexamens
0% 0 van 10 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 71,4%2014-10-01 / 2015-09-30: 66,7%2015-01-01 / 2015-12-31: 84,6%2015-01-01 / 2015-12-31: 83,3%2015-04-01 / 2016-03-31: 90%2015-04-01 / 2016-03-31: 75%2015-07-01 / 2016-06-30: 80%2015-07-01 / 2016-06-30: 75%2015-10-01 / 2016-09-30: 62,5%2015-10-01 / 2016-09-30: 100%2016-01-01 / 2016-12-31: 54,5%2016-01-01 / 2016-12-31: 50%2016-04-01 / 2017-03-31: 52,6%2016-04-01 / 2017-03-31: 75%2016-07-01 / 2017-06-30: 52%2016-07-01 / 2017-06-30: 66,7%2016-10-01 / 2017-09-30: 60%2016-10-01 / 2017-09-30: 53,8%2017-01-01 / 2017-12-31: 59,3%2017-01-01 / 2017-12-31: 57,1%2017-04-01 / 2018-03-31: 60,9%2017-04-01 / 2018-03-31: 35,7%2017-07-01 / 2018-06-30: 63,2%2017-07-01 / 2018-06-30: 27,3%2017-10-01 / 2018-09-30: 50%2017-10-01 / 2018-09-30: 35,7%2018-01-01 / 2018-12-31: 47,8%2018-01-01 / 2018-12-31: 41,2%2018-04-01 / 2019-03-31: 42,1%2018-04-01 / 2019-03-31: 50%2018-07-01 / 2019-06-30: 47,4%2018-07-01 / 2019-06-30: 46,2%2018-10-01 / 2019-09-30: 63,6%2018-10-01 / 2019-09-30: 45,5%2019-01-01 / 2019-12-31: 62,5%2019-01-01 / 2019-12-31: 42,9%2019-04-01 / 2020-03-31: 63,6%2019-04-01 / 2020-03-31: 33,3%2019-07-01 / 2020-06-30: 62,5%2019-07-01 / 2020-06-30: 44,4%2019-10-01 / 2020-09-30: 58,3%2019-10-01 / 2020-09-30: 57,1%2020-01-01 / 2020-12-31: 52,9%2020-01-01 / 2020-12-31: 60%2020-04-01 / 2021-03-31: 57,1%2020-04-01 / 2021-03-31: 66,7%2020-07-01 / 2021-06-30: 60%2020-07-01 / 2021-06-30: 42,9%2020-10-01 / 2021-09-30: 47,4%2020-10-01 / 2021-09-30: 45,5%2021-01-01 / 2021-12-31: 55,6%2021-01-01 / 2021-12-31: 46,7%2021-04-01 / 2022-03-31: 50%2021-04-01 / 2022-03-31: 57,9%2021-07-01 / 2022-06-30: 47,4%2021-07-01 / 2022-06-30: 63,2%2021-10-01 / 2022-09-30: 53,3%2021-10-01 / 2022-09-30: 66,7%2022-01-01 / 2022-12-31: 45,5%2022-01-01 / 2022-12-31: 75%2022-04-01 / 2023-03-31: 60,9%2022-04-01 / 2023-03-31: 75%2022-07-01 / 2023-06-30: 58,3%2022-07-01 / 2023-06-30: 87,5%2022-10-01 / 2023-09-30: 60%2022-10-01 / 2023-09-30: 77,8%2023-01-01 / 2023-12-31: 72,7%2023-01-01 / 2023-12-31: 72,7%2023-04-01 / 2024-03-31: 66,7%2023-04-01 / 2024-03-31: 60%2023-07-01 / 2024-06-30: 66,7%2023-07-01 / 2024-06-30: 63,6%2023-10-01 / 2024-09-30: 60,7%2023-10-01 / 2024-09-30: 72,7%2024-01-01 / 2024-12-31: 47,1%2024-01-01 / 2024-12-31: 63,6%2024-04-01 / 2025-03-31: 45,5%2024-04-01 / 2025-03-31: 63,6%2024-06-01 / 2025-06-30: 48%2024-06-01 / 2025-06-30: 50%2024-10-01 / 2025-09-30: 45,8%2024-10-01 / 2025-09-30: 36,4%2025-01-01 / 2025-12-31: 48%2025-01-01 / 2025-12-31: 32%2025-04-01 / 2026-03-31: 50%2025-04-01 / 2026-03-31: 26,1%2025-07-01 / 2026-06-30: 53,3%2025-07-01 / 2026-06-30: 16,7%
Eerste poging53,3%15 examens
Herexamens16,7%18 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-301553,3%1816,7%
2025-04-01 / 2026-03-312050%2326,1%
2025-01-01 / 2025-12-312548%2532%
2024-10-01 / 2025-09-302445,8%2236,4%
2024-06-01 / 2025-06-302548%1650%
2024-04-01 / 2025-03-312245,5%1163,6%
2024-01-01 / 2024-12-311747,1%1163,6%
2023-10-01 / 2024-09-302860,7%1172,7%
2023-07-01 / 2024-06-303066,7%1163,6%
2023-04-01 / 2024-03-313066,7%1060%
2023-01-01 / 2023-12-313372,7%1172,7%
2022-10-01 / 2023-09-303060%977,8%
2022-07-01 / 2023-06-302458,3%887,5%
2022-04-01 / 2023-03-312360,9%1275%
2022-01-01 / 2022-12-312245,5%1275%
2021-10-01 / 2022-09-301553,3%1566,7%
2021-07-01 / 2022-06-301947,4%1963,2%
2021-04-01 / 2022-03-312250%1957,9%
2021-01-01 / 2021-12-311855,6%1546,7%
2020-10-01 / 2021-09-301947,4%1145,5%
2020-07-01 / 2021-06-302060%742,9%
2020-04-01 / 2021-03-311457,1%366,7%
2020-01-01 / 2020-12-311752,9%560%
2019-10-01 / 2020-09-301258,3%757,1%
2019-07-01 / 2020-06-30862,5%944,4%
2019-04-01 / 2020-03-311163,6%933,3%
2019-01-01 / 2019-12-31862,5%742,9%
2018-10-01 / 2019-09-301163,6%1145,5%
2018-07-01 / 2019-06-301947,4%1346,2%
2018-04-01 / 2019-03-311942,1%1450%
2018-01-01 / 2018-12-312347,8%1741,2%
2017-10-01 / 2018-09-302650%1435,7%
2017-07-01 / 2018-06-301963,2%1127,3%
2017-04-01 / 2018-03-312360,9%1435,7%
2017-01-01 / 2017-12-312759,3%1457,1%
2016-10-01 / 2017-09-302560%1353,8%
2016-07-01 / 2017-06-302552%1266,7%
2016-04-01 / 2017-03-311952,6%875%
2016-01-01 / 2016-12-311154,5%450%
2015-10-01 / 2016-09-30862,5%3100%
2015-07-01 / 2016-06-301080%475%
2015-04-01 / 2016-03-311090%475%
2015-01-01 / 2015-12-311384,6%683,3%
2014-10-01 / 2015-09-301471,4%966,7%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR

Nog onvoldoende gegevens voor een positie bij CBR Hengelo.

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Hengelo
Eerste poging 53,3% 15 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Hengelo 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Reviewteksten zijn nog niet beschikbaar voor deze rijschool.

Over de rijschool

Het is geweldig dankbaar werk iemand te doceren voor zijn rijbewijs. Wil jij ook iemand dankbaar maken; geef dan een les cadeau met onze cadeaubon! Deze zal eerdaags op de site aan te vragen zijn

Lees verder op de website van de rijschool ↗
  • Lesauto: Hyundai i30 diesel
  • Ophaalservice
Bron: website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 69,33 per uur (€ 52,00 / 45 min)

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Prijzen van losse lessen 45 min € 52,00€ 69,33
Tussentijdse toets (TTT) incl. tussentijdse toets€ 285,00
CBR Examen incl. praktijkexamen€ 319,00
Faalangst examen incl. faalangstexamen€ 369,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Theorie.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

CBR-opleidercode
2003A1
Adres
Sparrendaal 16
7544NM ENSCHEDE
Telefoon
+31534774582
E-mail
[email protected]
Website
autorijschoolboswinkel.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Hengelo (Jan Tinbergenstraat 115)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Bronnen: Rijschool

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.