Terug naar rijscholen

Autorijschool Blitz

BoxtelAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies2413 geslaagd54,2%1910 geslaagd52,6%
Handgeschakeld2111 geslaagd52,4%179 geslaagd52,9%
Automaat32 geslaagd66,7%21 geslaagd50%

Alle transmissies

Eerste examens
54,2% 13 van 24 geslaagd
Herexamens
52,6% 10 van 19 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
52,4% 11 van 21 geslaagd
Herexamens
52,9% 9 van 17 geslaagd

Automaat

Eerste examens
66,7% 2 van 3 geslaagd
Herexamens
50% 1 van 2 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 35,5%2014-10-01 / 2015-09-30: 48,1%2015-01-01 / 2015-12-31: 28,6%2015-01-01 / 2015-12-31: 48,3%2015-04-01 / 2016-03-31: 28,6%2015-04-01 / 2016-03-31: 47,1%2015-07-01 / 2016-06-30: 50%2015-07-01 / 2016-06-30: 44,8%2015-10-01 / 2016-09-30: 50%2015-10-01 / 2016-09-30: 51,7%2016-01-01 / 2016-12-31: 44,4%2016-01-01 / 2016-12-31: 53,6%2016-04-01 / 2017-03-31: 59,3%2016-04-01 / 2017-03-31: 57,1%2016-07-01 / 2017-06-30: 47,8%2016-07-01 / 2017-06-30: 48,1%2016-10-01 / 2017-09-30: 40,9%2016-10-01 / 2017-09-30: 44,4%2017-01-01 / 2017-12-31: 57,1%2017-01-01 / 2017-12-31: 44,4%2017-04-01 / 2018-03-31: 38,1%2017-04-01 / 2018-03-31: 43,3%2017-07-01 / 2018-06-30: 37%2017-07-01 / 2018-06-30: 48,5%2017-10-01 / 2018-09-30: 41,7%2017-10-01 / 2018-09-30: 48,5%2018-01-01 / 2018-12-31: 33,3%2018-01-01 / 2018-12-31: 50%2018-04-01 / 2019-03-31: 44,4%2018-04-01 / 2019-03-31: 45,5%2018-07-01 / 2019-06-30: 33,3%2018-07-01 / 2019-06-30: 36,8%2018-10-01 / 2019-09-30: 33,3%2018-10-01 / 2019-09-30: 21,7%2019-01-01 / 2019-12-31: 37,5%2019-01-01 / 2019-12-31: 31%2019-04-01 / 2020-03-31: 50%2019-04-01 / 2020-03-31: 34,6%2019-07-01 / 2020-06-30: 72,2%2019-07-01 / 2020-06-30: 36,4%2019-10-01 / 2020-09-30: 68,2%2019-10-01 / 2020-09-30: 40%2020-01-01 / 2020-12-31: 65,2%2020-01-01 / 2020-12-31: 33,3%2020-04-01 / 2021-03-31: 52,4%2020-04-01 / 2021-03-31: 29,4%2020-07-01 / 2021-06-30: 38,1%2020-07-01 / 2021-06-30: 39,3%2020-10-01 / 2021-09-30: 33,3%2020-10-01 / 2021-09-30: 45,2%2021-01-01 / 2021-12-31: 27,3%2021-01-01 / 2021-12-31: 51,5%2021-04-01 / 2022-03-31: 26,1%2021-04-01 / 2022-03-31: 50%2021-07-01 / 2022-06-30: 34,6%2021-07-01 / 2022-06-30: 60%2021-10-01 / 2022-09-30: 38,5%2021-10-01 / 2022-09-30: 63%2022-01-01 / 2022-12-31: 39,3%2022-01-01 / 2022-12-31: 61,9%2022-04-01 / 2023-03-31: 56,7%2022-04-01 / 2023-03-31: 66,7%2022-07-01 / 2023-06-30: 51,7%2022-07-01 / 2023-06-30: 54,5%2022-10-01 / 2023-09-30: 46,9%2022-10-01 / 2023-09-30: 50%2023-01-01 / 2023-12-31: 51,6%2023-01-01 / 2023-12-31: 50%2023-04-01 / 2024-03-31: 36%2023-04-01 / 2024-03-31: 46,2%2023-07-01 / 2024-06-30: 36,4%2023-07-01 / 2024-06-30: 41,7%2023-10-01 / 2024-09-30: 42,1%2023-10-01 / 2024-09-30: 50%2024-01-01 / 2024-12-31: 35,7%2024-01-01 / 2024-12-31: 41,7%2024-04-01 / 2025-03-31: 52,6%2024-04-01 / 2025-03-31: 50%2024-06-01 / 2025-06-30: 54,5%2024-06-01 / 2025-06-30: 58,3%2024-10-01 / 2025-09-30: 60%2024-10-01 / 2025-09-30: 52,2%2025-01-01 / 2025-12-31: 65,2%2025-01-01 / 2025-12-31: 56,3%2025-04-01 / 2026-03-31: 61,5%2025-04-01 / 2026-03-31: 53,3%2025-07-01 / 2026-06-30: 54,2%2025-07-01 / 2026-06-30: 52,6%
Eerste poging54,2%24 examens
Herexamens52,6%19 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-302454,2%1952,6%
2025-04-01 / 2026-03-312661,5%1553,3%
2025-01-01 / 2025-12-312365,2%1656,3%
2024-10-01 / 2025-09-302060%2352,2%
2024-06-01 / 2025-06-302254,5%2458,3%
2024-04-01 / 2025-03-311952,6%2850%
2024-01-01 / 2024-12-311435,7%2441,7%
2023-10-01 / 2024-09-301942,1%2450%
2023-07-01 / 2024-06-302236,4%2441,7%
2023-04-01 / 2024-03-312536%2646,2%
2023-01-01 / 2023-12-313151,6%3050%
2022-10-01 / 2023-09-303246,9%2450%
2022-07-01 / 2023-06-302951,7%2254,5%
2022-04-01 / 2023-03-313056,7%2466,7%
2022-01-01 / 2022-12-312839,3%2161,9%
2021-10-01 / 2022-09-302638,5%2763%
2021-07-01 / 2022-06-302634,6%3060%
2021-04-01 / 2022-03-312326,1%3450%
2021-01-01 / 2021-12-312227,3%3351,5%
2020-10-01 / 2021-09-302133,3%3145,2%
2020-07-01 / 2021-06-302138,1%2839,3%
2020-04-01 / 2021-03-312152,4%1729,4%
2020-01-01 / 2020-12-312365,2%1533,3%
2019-10-01 / 2020-09-302268,2%1540%
2019-07-01 / 2020-06-301872,2%2236,4%
2019-04-01 / 2020-03-311850%2634,6%
2019-01-01 / 2019-12-311637,5%2931%
2018-10-01 / 2019-09-301233,3%2321,7%
2018-07-01 / 2019-06-301233,3%1936,8%
2018-04-01 / 2019-03-311844,4%2245,5%
2018-01-01 / 2018-12-312133,3%2650%
2017-10-01 / 2018-09-302441,7%3348,5%
2017-07-01 / 2018-06-302737%3348,5%
2017-04-01 / 2018-03-312138,1%3043,3%
2017-01-01 / 2017-12-312157,1%2744,4%
2016-10-01 / 2017-09-302240,9%2744,4%
2016-07-01 / 2017-06-302347,8%2748,1%
2016-04-01 / 2017-03-312759,3%2157,1%
2016-01-01 / 2016-12-312744,4%2853,6%
2015-10-01 / 2016-09-302650%2951,7%
2015-07-01 / 2016-06-302650%2944,8%
2015-04-01 / 2016-03-312828,6%3447,1%
2015-01-01 / 2015-12-312828,6%2948,3%
2014-10-01 / 2015-09-303135,5%2748,1%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR

Nog onvoldoende gegevens voor een positie bij CBR Den Bosch.

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Den Bosch
Eerste poging 54,2% 24 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Den Bosch 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Reviewteksten zijn nog niet beschikbaar voor deze rijschool.

Over de rijschool

Wil jij snel en goedkoop je rijbewijs halen in Den Bosch? Dan ben je bij Blitz aan het juiste adres! Je kunt bij Blitz op een prettige manier leren autorijden onder toezicht van een ervaren chauffeur. En dure rijlessen? Daar doen wij niet aan! Bij Blitz kun je namelijk een lespakket aanschaffen met meerdere lesuren. Op die manier zorgen wij er voor dat je altijd voordelig uitkomt. Ben je niet helemaal zeker of Blitz de rijschool voor jou is? Reserveer dan nu een gratis proefles! Bij Blitz vinden we het erg belangrijk dat je persoonlijke begeleiding ontvangt tijdens jouw rijlessen. Ben je bang om achter het stuur te stappen? Geen probleem, dan gaan we er samen voor zorgen dat jij je rijangst overwint! Variëren de tijden waarop jij je rijlessen in kunt plannen? Ook geen probleem, we kunnen de rijlessen stapsgewijs inplannen en wij kunnen jou op komen halen in de regio Den Bosch, zelfs vanuit school en werk. Autorijschool Blitz vindt het vanzelfsprekend dat je lessen volgt in de omgeving Den Bosch. Daar leg je ook de praktijkexamens af! Er zijn in Nederland erg veel rijschoolhouders actief, met een wisselend kwaliteitsniveau. Bij Autorijschool Blitz kun je gerust zijn dat je de best mogelijke lessen krijgt! Geweldig autorijschool en een aardige en goede instructeur! Gezellige lessen gehad. Komt zijn afspraken na! Ik raad iedereen deze rijschool zeker aan!! Deze autorijschool is de beste! Legt je alles goed en duidelijk uit! Wanneer hij zegt je bent er klaar voor dan ben je dat dan ook echt. Hij is erg gezellig en je kan met hem lachen wat erg belangrijk is! Bedankt voor je fijne lessen en wens je veel succes verder. Autorijschool Blitz is dertien jaar geleden opgericht met als doel om kwalitatief hoogstaande rijlessen te geven aan de bewoners van Den Bosch en omgeving. Dit tot grote tevredenheid van de klanten.

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 60,00 per les (lesduur niet vermeld)

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Rijles Handgeschakeld handgeschakeld€ 60,00
Rijles Automaat automaat€ 245,00
Pakket 1 35 lessen € 2.325,00
Pakket 2 40 lessen € 2.615,00
Pakket 3 45 lessen € 2.905,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Theorie.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

CBR-opleidercode
7934H9
Adres
Hoogheem 309
5283BE Boxtel
Telefoon
+31638244664
E-mail
[email protected]
Website
autorijschoolblitz.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Den Bosch (Hambakenwetering 13A)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.