Terug naar rijscholen

Autorijschool Amir

'S-HERTOGENBOSCHAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies3222 geslaagd68,8%2712 geslaagd44,4%
Handgeschakeld1813 geslaagd72,2%94 geslaagd44,4%
Automaat149 geslaagd64,3%188 geslaagd44,4%

Alle transmissies

Eerste examens
68,8% 22 van 32 geslaagd
Herexamens
44,4% 12 van 27 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
72,2% 13 van 18 geslaagd
Herexamens
44,4% 4 van 9 geslaagd

Automaat

Eerste examens
64,3% 9 van 14 geslaagd
Herexamens
44,4% 8 van 18 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 53,8%2014-10-01 / 2015-09-30: 66,7%2015-01-01 / 2015-12-31: 50%2015-01-01 / 2015-12-31: 57,9%2015-04-01 / 2016-03-31: 40,9%2015-04-01 / 2016-03-31: 54,5%2015-07-01 / 2016-06-30: 51,9%2015-07-01 / 2016-06-30: 52,9%2015-10-01 / 2016-09-30: 58,1%2015-10-01 / 2016-09-30: 55%2016-01-01 / 2016-12-31: 65,4%2016-01-01 / 2016-12-31: 65%2016-04-01 / 2017-03-31: 70,4%2016-04-01 / 2017-03-31: 73,3%2016-07-01 / 2017-06-30: 73,1%2016-07-01 / 2017-06-30: 68,8%2016-10-01 / 2017-09-30: 76,5%2016-10-01 / 2017-09-30: 64,3%2017-01-01 / 2017-12-31: 72,2%2017-01-01 / 2017-12-31: 47,6%2017-04-01 / 2018-03-31: 73,7%2017-04-01 / 2018-03-31: 45%2017-07-01 / 2018-06-30: 59,1%2017-07-01 / 2018-06-30: 52,2%2017-10-01 / 2018-09-30: 54,2%2017-10-01 / 2018-09-30: 51,7%2018-01-01 / 2018-12-31: 57,9%2018-01-01 / 2018-12-31: 61,5%2018-04-01 / 2019-03-31: 60,5%2018-04-01 / 2019-03-31: 53,3%2018-07-01 / 2019-06-30: 65,1%2018-07-01 / 2019-06-30: 50%2018-10-01 / 2019-09-30: 68,6%2018-10-01 / 2019-09-30: 54,8%2019-01-01 / 2019-12-31: 60,9%2019-01-01 / 2019-12-31: 53,3%2019-04-01 / 2020-03-31: 56,3%2019-04-01 / 2020-03-31: 61,3%2019-07-01 / 2020-06-30: 52,9%2019-07-01 / 2020-06-30: 69,6%2019-10-01 / 2020-09-30: 46,4%2019-10-01 / 2020-09-30: 60%2020-01-01 / 2020-12-31: 57,1%2020-01-01 / 2020-12-31: 65%2020-04-01 / 2021-03-31: 64,3%2020-04-01 / 2021-03-31: 57,1%2020-07-01 / 2021-06-30: 61,9%2020-07-01 / 2021-06-30: 63,2%2020-10-01 / 2021-09-30: 64%2020-10-01 / 2021-09-30: 65,2%2021-01-01 / 2021-12-31: 69,4%2021-01-01 / 2021-12-31: 57,9%2021-04-01 / 2022-03-31: 63,6%2021-04-01 / 2022-03-31: 65,2%2021-07-01 / 2022-06-30: 61,2%2021-07-01 / 2022-06-30: 42,9%2021-10-01 / 2022-09-30: 59,6%2021-10-01 / 2022-09-30: 54,1%2022-01-01 / 2022-12-31: 50%2022-01-01 / 2022-12-31: 56,1%2022-04-01 / 2023-03-31: 51,1%2022-04-01 / 2023-03-31: 56,1%2022-07-01 / 2023-06-30: 50%2022-07-01 / 2023-06-30: 68,6%2022-10-01 / 2023-09-30: 39,5%2022-10-01 / 2023-09-30: 56,3%2023-01-01 / 2023-12-31: 38,7%2023-01-01 / 2023-12-31: 58,3%2023-04-01 / 2024-03-31: 40,6%2023-04-01 / 2024-03-31: 55%2023-07-01 / 2024-06-30: 42,4%2023-07-01 / 2024-06-30: 55,8%2023-10-01 / 2024-09-30: 54,2%2023-10-01 / 2024-09-30: 60,6%2024-01-01 / 2024-12-31: 64%2024-01-01 / 2024-12-31: 55,6%2024-04-01 / 2025-03-31: 68%2024-04-01 / 2025-03-31: 50%2024-06-01 / 2025-06-30: 78,3%2024-06-01 / 2025-06-30: 48,1%2024-10-01 / 2025-09-30: 76,9%2024-10-01 / 2025-09-30: 34,5%2025-01-01 / 2025-12-31: 83,3%2025-01-01 / 2025-12-31: 31%2025-04-01 / 2026-03-31: 77,8%2025-04-01 / 2026-03-31: 36%2025-07-01 / 2026-06-30: 68,8%2025-07-01 / 2026-06-30: 44,4%
Eerste poging68,8%32 examens
Herexamens44,4%27 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-303268,8%2744,4%
2025-04-01 / 2026-03-312777,8%2536%
2025-01-01 / 2025-12-313083,3%2931%
2024-10-01 / 2025-09-302676,9%2934,5%
2024-06-01 / 2025-06-302378,3%2748,1%
2024-04-01 / 2025-03-312568%2650%
2024-01-01 / 2024-12-312564%2755,6%
2023-10-01 / 2024-09-302454,2%3360,6%
2023-07-01 / 2024-06-303342,4%4355,8%
2023-04-01 / 2024-03-313240,6%4055%
2023-01-01 / 2023-12-313138,7%3658,3%
2022-10-01 / 2023-09-303839,5%3256,3%
2022-07-01 / 2023-06-304050%3568,6%
2022-04-01 / 2023-03-314751,1%4156,1%
2022-01-01 / 2022-12-315050%4156,1%
2021-10-01 / 2022-09-305259,6%3754,1%
2021-07-01 / 2022-06-304961,2%2842,9%
2021-04-01 / 2022-03-314463,6%2365,2%
2021-01-01 / 2021-12-313669,4%1957,9%
2020-10-01 / 2021-09-302564%2365,2%
2020-07-01 / 2021-06-302161,9%1963,2%
2020-04-01 / 2021-03-311464,3%1457,1%
2020-01-01 / 2020-12-312157,1%2065%
2019-10-01 / 2020-09-302846,4%2060%
2019-07-01 / 2020-06-303452,9%2369,6%
2019-04-01 / 2020-03-314856,3%3161,3%
2019-01-01 / 2019-12-314660,9%3053,3%
2018-10-01 / 2019-09-305168,6%3154,8%
2018-07-01 / 2019-06-304365,1%3450%
2018-04-01 / 2019-03-313860,5%3053,3%
2018-01-01 / 2018-12-313857,9%2661,5%
2017-10-01 / 2018-09-302454,2%2951,7%
2017-07-01 / 2018-06-302259,1%2352,2%
2017-04-01 / 2018-03-311973,7%2045%
2017-01-01 / 2017-12-311872,2%2147,6%
2016-10-01 / 2017-09-301776,5%1464,3%
2016-07-01 / 2017-06-302673,1%1668,8%
2016-04-01 / 2017-03-312770,4%1573,3%
2016-01-01 / 2016-12-312665,4%2065%
2015-10-01 / 2016-09-303158,1%2055%
2015-07-01 / 2016-06-302751,9%1752,9%
2015-04-01 / 2016-03-312240,9%2254,5%
2015-01-01 / 2015-12-312650%1957,9%
2014-10-01 / 2015-09-302653,8%1866,7%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Den Bosch #12van 65

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Den Bosch
Vergelijkingsscore 64,8/100
Eerste poging 68,8% 32 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Den Bosch 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

Eline Visser
5/5
Een hele fijne rijschool! Amir was geduldig en heeft mij zelfvertrouwen in het autorijden gegeven! Vandaag in één keer geslaagd! Het waren hele fijne en…
Lees verder op Google
Asuna Yuuki
5/5
Geweldige instructeur, heel behulpzaam en aardig. Rijden was erg leuk en ik ben zo blij met Amir als instructeur, ik raad deze instructeur absoluut aan!!…
Lees verder op Google
5/5
Ik had eerder rijlessen gevolgd bij een andere instructeur, maar dankzij Amir ben ik in één keer geslaagd. Dat zegt eigenlijk al genoeg. Wat ik…
Lees verder op Google
sh. s
5/5
In 1x keer geslaagd bij Amir! Heel blij dat ik voor deze rijschool heb gekozen. Amir heeft veel geduld en zorgt ervoor dat je je…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Met Autorijschool Amir gaat u verantwoord op weg. Wij bieden rijlessen op maat en van hoog niveau. Dit doen wij door onze leerlingen met uiterste zorg rijles te geven. Het lesprogramma wordt zorgvuldig samengesteld zodat dit altijd goed bij u past. Door deze aanpak heeft Autorijschool Amir als een van de weinige autorijscholen in 's-Hertogenbosch en omstreken een hoog slagingspercentage! Mijn zoon heeft autorijles gehad bij autorijschool Amir. Amir was ons aanbevolen door zowel ouders van kinderen die bij hem gelest hadden als door vrienden van mijn zoon die zelf bij hem les hadden gehad. Afgelopen week heeft hij rijexamen gedaan, meteen bij de eerste poging geslaagd. Wij zijn Amir heel dankbaar voor het geduld waarmee hij het hele traject begeleid heeft. Deskundig, altijd vriendelijk, altijd rustig. Ik kan hem van harte aanbevelen. Ik ben bij Rijschool Amir in één keer geslaagd. Voor mij duurde het hele traject vrij lang, ruim een jaar, maar de lessen waren goed. Amir is altijd netjes op tijd en de auto rijdt prettig. Dank je wel, Amir!!! Veel succes gewenst aan alle nieuwe leerlingen.

Lees verder op de website van de rijschool ↗
  • 5 medewerkers
  • Talen: nederlands, engels, perzisch, russisch, turks

Instructeurs (5)

  • AmirInstructeur
  • MehranInstructeur
  • NaderInstructeur
  • NuraInstructeur
  • SaharInstructeur
Bron: website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 65,00 per les (lesduur niet vermeld)

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Losse les vanaf 01-01-2026 automaat€ 65,00
Losse les Tijdelijk €2,5 prijsverhoging wegens duurdere brandstof (€67,5-) € 65,00
Rijles in het Engels € 70,00
30 lessenpakket compleet: bevat één praktijkexamen en één tussentijdsetoets inclusief grat automaat30 lessen incl. praktijkexamen, tussentijdse toets€ 245,00
30 lessenpakket compleet: bevat één praktijkexamen en één tussentijdsetoets. Dit pakket be 30 lessen incl. praktijkexamen, tussentijdse toets€ 245,00
10 lessenpakket automaat10 lessen € 625,00
10 lessenpakket Tijdelijk €2,5 prijsverhoging wegens duurdere brandstof (€650,-) 10 lessen € 625,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Motor, Theorie.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

CBR-opleidercode
1144A8
Adres
Burchtenlaan 2
5235GJ 'S-HERTOGENBOSCH
Telefoon
+31736111535
E-mail
[email protected]
Website
autorijschoolamir.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Den Bosch (Hambakenwetering 13A)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Bronnen: Rijschool

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.