Terug naar rijscholen

Autorijschool Abdel

CULEMBORG

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies5927 geslaagd45,8%5525 geslaagd45,5%
Handgeschakeld5927 geslaagd45,8%5525 geslaagd45,5%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
45,8% 27 van 59 geslaagd
Herexamens
45,5% 25 van 55 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
45,8% 27 van 59 geslaagd
Herexamens
45,5% 25 van 55 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 48,9%2014-10-01 / 2015-09-30: 40%2015-01-01 / 2015-12-31: 34%2015-01-01 / 2015-12-31: 47,9%2015-04-01 / 2016-03-31: 35,1%2015-04-01 / 2016-03-31: 42,2%2015-07-01 / 2016-06-30: 38,5%2015-07-01 / 2016-06-30: 43,8%2015-10-01 / 2016-09-30: 33,3%2015-10-01 / 2016-09-30: 43,5%2016-01-01 / 2016-12-31: 43,6%2016-01-01 / 2016-12-31: 37,5%2016-04-01 / 2017-03-31: 41,5%2016-04-01 / 2017-03-31: 43,2%2016-07-01 / 2017-06-30: 35,9%2016-07-01 / 2017-06-30: 47,5%2016-10-01 / 2017-09-30: 46,3%2016-10-01 / 2017-09-30: 53,7%2017-01-01 / 2017-12-31: 35,7%2017-01-01 / 2017-12-31: 57,5%2017-04-01 / 2018-03-31: 44,2%2017-04-01 / 2018-03-31: 50%2017-07-01 / 2018-06-30: 48,9%2017-07-01 / 2018-06-30: 48,8%2017-10-01 / 2018-09-30: 51,1%2017-10-01 / 2018-09-30: 34,8%2018-01-01 / 2018-12-31: 55,6%2018-01-01 / 2018-12-31: 37,5%2018-04-01 / 2019-03-31: 59,5%2018-04-01 / 2019-03-31: 47,1%2018-07-01 / 2019-06-30: 55,6%2018-07-01 / 2019-06-30: 54,1%2018-10-01 / 2019-09-30: 49%2018-10-01 / 2019-09-30: 64,1%2019-01-01 / 2019-12-31: 56%2019-01-01 / 2019-12-31: 56,8%2019-04-01 / 2020-03-31: 49,1%2019-04-01 / 2020-03-31: 55,8%2019-07-01 / 2020-06-30: 48,8%2019-07-01 / 2020-06-30: 51,3%2019-10-01 / 2020-09-30: 46,9%2019-10-01 / 2020-09-30: 53,7%2020-01-01 / 2020-12-31: 37,5%2020-01-01 / 2020-12-31: 61%2020-04-01 / 2021-03-31: 35,9%2020-04-01 / 2021-03-31: 62,5%2020-07-01 / 2021-06-30: 31,8%2020-07-01 / 2021-06-30: 60%2020-10-01 / 2021-09-30: 36,1%2020-10-01 / 2021-09-30: 59,1%2021-01-01 / 2021-12-31: 34,2%2021-01-01 / 2021-12-31: 53,8%2021-04-01 / 2022-03-31: 39,6%2021-04-01 / 2022-03-31: 58%2021-07-01 / 2022-06-30: 47,1%2021-07-01 / 2022-06-30: 58,5%2021-10-01 / 2022-09-30: 46,2%2021-10-01 / 2022-09-30: 61,8%2022-01-01 / 2022-12-31: 50,9%2022-01-01 / 2022-12-31: 56,8%2022-04-01 / 2023-03-31: 50,9%2022-04-01 / 2023-03-31: 50%2022-07-01 / 2023-06-30: 46,8%2022-07-01 / 2023-06-30: 45,7%2022-10-01 / 2023-09-30: 46%2022-10-01 / 2023-09-30: 35,1%2023-01-01 / 2023-12-31: 54,9%2023-01-01 / 2023-12-31: 36%2023-04-01 / 2024-03-31: 58,2%2023-04-01 / 2024-03-31: 33,3%2023-07-01 / 2024-06-30: 55,9%2023-07-01 / 2024-06-30: 34,7%2023-10-01 / 2024-09-30: 56,9%2023-10-01 / 2024-09-30: 36%2024-01-01 / 2024-12-31: 48,1%2024-01-01 / 2024-12-31: 43,5%2024-04-01 / 2025-03-31: 44,9%2024-04-01 / 2025-03-31: 43,1%2024-06-01 / 2025-06-30: 44,9%2024-06-01 / 2025-06-30: 42,1%2024-10-01 / 2025-09-30: 46,6%2024-10-01 / 2025-09-30: 45,9%2025-01-01 / 2025-12-31: 46,9%2025-01-01 / 2025-12-31: 44,8%2025-04-01 / 2026-03-31: 47,7%2025-04-01 / 2026-03-31: 42,9%2025-07-01 / 2026-06-30: 45,8%2025-07-01 / 2026-06-30: 45,5%
Eerste poging45,8%59 examens
Herexamens45,5%55 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-305945,8%5545,5%
2025-04-01 / 2026-03-316547,7%6342,9%
2025-01-01 / 2025-12-316446,9%5844,8%
2024-10-01 / 2025-09-305846,6%6145,9%
2024-06-01 / 2025-06-304944,9%5742,1%
2024-04-01 / 2025-03-314944,9%5143,1%
2024-01-01 / 2024-12-315448,1%4643,5%
2023-10-01 / 2024-09-305856,9%5036%
2023-07-01 / 2024-06-305955,9%4934,7%
2023-04-01 / 2024-03-315558,2%4833,3%
2023-01-01 / 2023-12-315154,9%5036%
2022-10-01 / 2023-09-305046%3735,1%
2022-07-01 / 2023-06-304746,8%3545,7%
2022-04-01 / 2023-03-315350,9%3250%
2022-01-01 / 2022-12-315350,9%3756,8%
2021-10-01 / 2022-09-305246,2%3461,8%
2021-07-01 / 2022-06-305147,1%4158,5%
2021-04-01 / 2022-03-314839,6%5058%
2021-01-01 / 2021-12-313834,2%3953,8%
2020-10-01 / 2021-09-303636,1%4459,1%
2020-07-01 / 2021-06-304431,8%4560%
2020-04-01 / 2021-03-313935,9%3262,5%
2020-01-01 / 2020-12-314837,5%4161%
2019-10-01 / 2020-09-304946,9%4153,7%
2019-07-01 / 2020-06-304148,8%3951,3%
2019-04-01 / 2020-03-315549,1%4355,8%
2019-01-01 / 2019-12-315056%4456,8%
2018-10-01 / 2019-09-305149%3964,1%
2018-07-01 / 2019-06-305455,6%3754,1%
2018-04-01 / 2019-03-314259,5%3447,1%
2018-01-01 / 2018-12-314555,6%4037,5%
2017-10-01 / 2018-09-304551,1%4634,8%
2017-07-01 / 2018-06-304548,9%4148,8%
2017-04-01 / 2018-03-314344,2%5250%
2017-01-01 / 2017-12-314235,7%4057,5%
2016-10-01 / 2017-09-304146,3%4153,7%
2016-07-01 / 2017-06-303935,9%4047,5%
2016-04-01 / 2017-03-314141,5%3743,2%
2016-01-01 / 2016-12-313943,6%4037,5%
2015-10-01 / 2016-09-303633,3%4643,5%
2015-07-01 / 2016-06-303938,5%4843,8%
2015-04-01 / 2016-03-313735,1%4542,2%
2015-01-01 / 2015-12-314734%4847,9%
2014-10-01 / 2015-09-304748,9%4040%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Tiel #43van 51

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Tiel
Vergelijkingsscore 23,2/100
Eerste poging 44,8% 58 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Tiel 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Reviewteksten zijn nog niet beschikbaar voor deze rijschool.

Over de rijschool

Je leert te rijden zoals van je verwacht wordt en maakt kennis met alle facetten in het verkeer. Het slagingspercentage bij Rijschool Abdel is hoog! Een goede rijopleiding is de basis voor een veilige toekomst op de weg. Wij geven autorijles op basis van de meest recente eisen. Bij ons kun je rekenen op een hoge kwaliteit tegen scherpe prijzen. Autorijschool Abdel is een goede rijschool om jou op een gedegen manier kennis te laten maken met het verkeer! Op een duidelijke en professionele manier wordt jou de kunst van veilig rijden aangeleerd. Je rijdt binnen enkele rijlessen al geheel zelfstandig en hebt in no-time vertrouwen in jouzelf en in het verkeer.

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Nog geen lesprijzen bekend. Vraag het actuele aanbod bij de rijschool op.

Contact en locatie

CBR-opleidercode
4353X8
Adres
Wijsenbeekweg 22
4105DA CULEMBORG
Telefoon
+31345522507
E-mail
[email protected]
Website
rijschool-abdel.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Tiel (Stephensonstraat 25A)
  • Utrecht (Mississippidreef 151)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.