Terug naar rijscholen

Auto- en Motorrijschool Roy Mengerink

Mill

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies2514 geslaagd56%1910 geslaagd52,6%
Handgeschakeld2514 geslaagd56%1910 geslaagd52,6%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
56% 14 van 25 geslaagd
Herexamens
52,6% 10 van 19 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
56% 14 van 25 geslaagd
Herexamens
52,6% 10 van 19 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 51,3%2014-10-01 / 2015-09-30: 58,6%2015-01-01 / 2015-12-31: 43,6%2015-01-01 / 2015-12-31: 62,5%2015-04-01 / 2016-03-31: 41,9%2015-04-01 / 2016-03-31: 62,9%2015-07-01 / 2016-06-30: 37,5%2015-07-01 / 2016-06-30: 64,5%2015-10-01 / 2016-09-30: 45,7%2015-10-01 / 2016-09-30: 68,8%2016-01-01 / 2016-12-31: 55,3%2016-01-01 / 2016-12-31: 70,4%2016-04-01 / 2017-03-31: 52,5%2016-04-01 / 2017-03-31: 75%2016-07-01 / 2017-06-30: 51,3%2016-07-01 / 2017-06-30: 66,7%2016-10-01 / 2017-09-30: 54,1%2016-10-01 / 2017-09-30: 50%2017-01-01 / 2017-12-31: 46,2%2017-01-01 / 2017-12-31: 50%2017-04-01 / 2018-03-31: 48,9%2017-04-01 / 2018-03-31: 48,5%2017-07-01 / 2018-06-30: 50%2017-07-01 / 2018-06-30: 59,5%2017-10-01 / 2018-09-30: 46,5%2017-10-01 / 2018-09-30: 69,4%2018-01-01 / 2018-12-31: 56,4%2018-01-01 / 2018-12-31: 68,8%2018-04-01 / 2019-03-31: 63,6%2018-04-01 / 2019-03-31: 73,9%2018-07-01 / 2019-06-30: 59,4%2018-07-01 / 2019-06-30: 64,3%2018-10-01 / 2019-09-30: 63,6%2018-10-01 / 2019-09-30: 37,5%2019-01-01 / 2019-12-31: 67,6%2019-01-01 / 2019-12-31: 47,8%2019-04-01 / 2020-03-31: 67,6%2019-04-01 / 2020-03-31: 50%2019-07-01 / 2020-06-30: 76%2019-07-01 / 2020-06-30: 52,9%2019-10-01 / 2020-09-30: 63,3%2019-10-01 / 2020-09-30: 62,5%2020-01-01 / 2020-12-31: 52%2020-01-01 / 2020-12-31: 57,1%2020-04-01 / 2021-03-31: 50%2020-04-01 / 2021-03-31: 54,5%2020-07-01 / 2021-06-30: 54,5%2020-07-01 / 2021-06-30: 55,6%2020-10-01 / 2021-09-30: 63,3%2020-10-01 / 2021-09-30: 50%2021-01-01 / 2021-12-31: 69,7%2021-01-01 / 2021-12-31: 50%2021-04-01 / 2022-03-31: 74,4%2021-04-01 / 2022-03-31: 50%2021-07-01 / 2022-06-30: 71,4%2021-07-01 / 2022-06-30: 45,5%2021-10-01 / 2022-09-30: 71,9%2021-10-01 / 2022-09-30: 72,7%2022-01-01 / 2022-12-31: 61,1%2022-01-01 / 2022-12-31: 84,6%2022-04-01 / 2023-03-31: 59,5%2022-04-01 / 2023-03-31: 77,8%2022-07-01 / 2023-06-30: 62,2%2022-07-01 / 2023-06-30: 84,2%2022-10-01 / 2023-09-30: 56,4%2022-10-01 / 2023-09-30: 77,8%2023-01-01 / 2023-12-31: 62,5%2023-01-01 / 2023-12-31: 63,2%2023-04-01 / 2024-03-31: 64,5%2023-04-01 / 2024-03-31: 55,6%2023-07-01 / 2024-06-30: 65,4%2023-07-01 / 2024-06-30: 47,1%2023-10-01 / 2024-09-30: 63%2023-10-01 / 2024-09-30: 50%2024-01-01 / 2024-12-31: 61,5%2024-01-01 / 2024-12-31: 64,3%2024-04-01 / 2025-03-31: 50%2024-04-01 / 2025-03-31: 75%2024-06-01 / 2025-06-30: 55,2%2024-06-01 / 2025-06-30: 85,7%2024-10-01 / 2025-09-30: 59,3%2024-10-01 / 2025-09-30: 81,3%2025-01-01 / 2025-12-31: 58,6%2025-01-01 / 2025-12-31: 66,7%2025-04-01 / 2026-03-31: 56,3%2025-04-01 / 2026-03-31: 61,9%2025-07-01 / 2026-06-30: 56%2025-07-01 / 2026-06-30: 52,6%
Eerste poging56%25 examens
Herexamens52,6%19 examens
CBR-bronbestand ↗

Minder dan 30 eerste examens: het percentage kan sterk schommelen bij kleine aantallen.

Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-302556%1952,6%
2025-04-01 / 2026-03-313256,3%2161,9%
2025-01-01 / 2025-12-312958,6%1866,7%
2024-10-01 / 2025-09-302759,3%1681,3%
2024-06-01 / 2025-06-302955,2%1485,7%
2024-04-01 / 2025-03-312050%1275%
2024-01-01 / 2024-12-312661,5%1464,3%
2023-10-01 / 2024-09-302763%1450%
2023-07-01 / 2024-06-302665,4%1747,1%
2023-04-01 / 2024-03-313164,5%1855,6%
2023-01-01 / 2023-12-313262,5%1963,2%
2022-10-01 / 2023-09-303956,4%1877,8%
2022-07-01 / 2023-06-303762,2%1984,2%
2022-04-01 / 2023-03-313759,5%1877,8%
2022-01-01 / 2022-12-313661,1%1384,6%
2021-10-01 / 2022-09-303271,9%1172,7%
2021-07-01 / 2022-06-303571,4%1145,5%
2021-04-01 / 2022-03-313974,4%1650%
2021-01-01 / 2021-12-313369,7%1650%
2020-10-01 / 2021-09-303063,3%1850%
2020-07-01 / 2021-06-303354,5%1855,6%
2020-04-01 / 2021-03-312050%1154,5%
2020-01-01 / 2020-12-312552%1457,1%
2019-10-01 / 2020-09-303063,3%1662,5%
2019-07-01 / 2020-06-302576%1752,9%
2019-04-01 / 2020-03-313467,6%2050%
2019-01-01 / 2019-12-313767,6%2347,8%
2018-10-01 / 2019-09-303363,6%1637,5%
2018-07-01 / 2019-06-303259,4%1464,3%
2018-04-01 / 2019-03-313363,6%2373,9%
2018-01-01 / 2018-12-313956,4%3268,8%
2017-10-01 / 2018-09-304346,5%3669,4%
2017-07-01 / 2018-06-304650%3759,5%
2017-04-01 / 2018-03-314548,9%3348,5%
2017-01-01 / 2017-12-313946,2%2250%
2016-10-01 / 2017-09-303754,1%2250%
2016-07-01 / 2017-06-303951,3%2466,7%
2016-04-01 / 2017-03-314052,5%2475%
2016-01-01 / 2016-12-313855,3%2770,4%
2015-10-01 / 2016-09-303545,7%3268,8%
2015-07-01 / 2016-06-303237,5%3164,5%
2015-04-01 / 2016-03-313141,9%3562,9%
2015-01-01 / 2015-12-313943,6%3262,5%
2014-10-01 / 2015-09-303951,3%2958,6%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR

Nog onvoldoende gegevens voor een positie bij CBR Nijmegen.

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Nijmegen
Eerste poging 56% 25 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Nijmegen 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Reviewteksten zijn nog niet beschikbaar voor deze rijschool.

Over de rijschool

“Snel je rijbewijs halen, het liefst zo goedkoop mogelijk en met zo min mogelijk lessen”. Dat begrijpen we natuurlijk, maar wij weten uit ervaring dat dat juist niet de oplossing is. Daarom stunten wij niet met prijzen en pakketten. Wij geloven alleen in kwaliteit, een goede basis en het juiste advies, en dat allemaal in jouw eigen tempo. Als je er klaar voor bent, ga je examen doen. Wij nemen de tijd voor jou en willen dat je plezier ervaart tijdens het autorijden en uiteindelijk je examen haalt, dat wil jij toch ook? Wij bieden rijlessen aan voor iedereen, ben je een snelle leerling of heb je juist iets meer tijd nodig? Geen probleem, jij bepaalt het tempo en wij zorgen ervoor dat je slaagt! Heb je last van faalangst? Of misschien ADHD of PDD-NOS? Wij zijn ook hiervoor opgeleid en gecertificeerd, wij nemen alle tijd voor jou. Roy Mengerink Autorijschool Mill Hoogstraat 11A 5451 BH MILL Telefoon: 06 28475958 E-mail: Mail Roy Mengerink Autorijschool KVK 50612387 Rijschoolnummer: 7238H1

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Nog geen lesprijzen bekend. Vraag het actuele aanbod bij de rijschool op.

Contact en locatie

CBR-opleidercode
7238H1
Adres
Hoogstraat 11a
5451BH Mill
Telefoon
+31628475958
E-mail
[email protected]
Website
autorijschoolmill.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Nijmegen (Wijchenseweg 2)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.