Terug naar rijscholen

Auto- en Motorrijschool Mario Smulders

Geldrop

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies4938 geslaagd77,6%119 geslaagd81,8%
Handgeschakeld4938 geslaagd77,6%119 geslaagd81,8%
Automaat00 geslaagdGeen gegevens00 geslaagdGeen gegevens

Alle transmissies

Eerste examens
77,6% 38 van 49 geslaagd
Herexamens
81,8% 9 van 11 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
77,6% 38 van 49 geslaagd
Herexamens
81,8% 9 van 11 geslaagd

Automaat

Eerste examens
Geen examens
Herexamens
Geen examens
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 60,3%2014-10-01 / 2015-09-30: 48,6%2015-01-01 / 2015-12-31: 51,9%2015-01-01 / 2015-12-31: 43,6%2015-04-01 / 2016-03-31: 50%2015-04-01 / 2016-03-31: 48,9%2015-07-01 / 2016-06-30: 58,5%2015-07-01 / 2016-06-30: 46,5%2015-10-01 / 2016-09-30: 58%2015-10-01 / 2016-09-30: 56,4%2016-01-01 / 2016-12-31: 61,4%2016-01-01 / 2016-12-31: 60,6%2016-04-01 / 2017-03-31: 63,9%2016-04-01 / 2017-03-31: 58,1%2016-07-01 / 2017-06-30: 64,2%2016-07-01 / 2017-06-30: 51,7%2016-10-01 / 2017-09-30: 63,9%2016-10-01 / 2017-09-30: 48,5%2017-01-01 / 2017-12-31: 64,1%2017-01-01 / 2017-12-31: 51,5%2017-04-01 / 2018-03-31: 63,5%2017-04-01 / 2018-03-31: 56,3%2017-07-01 / 2018-06-30: 66,7%2017-07-01 / 2018-06-30: 60%2017-10-01 / 2018-09-30: 72,2%2017-10-01 / 2018-09-30: 76,2%2018-01-01 / 2018-12-31: 68,5%2018-01-01 / 2018-12-31: 66,7%2018-04-01 / 2019-03-31: 72,5%2018-04-01 / 2019-03-31: 66,7%2018-07-01 / 2019-06-30: 70,8%2018-07-01 / 2019-06-30: 70,6%2018-10-01 / 2019-09-30: 71,4%2018-10-01 / 2019-09-30: 61,5%2019-01-01 / 2019-12-31: 70,2%2019-01-01 / 2019-12-31: 73,7%2019-04-01 / 2020-03-31: 61,2%2019-04-01 / 2020-03-31: 73,7%2019-07-01 / 2020-06-30: 59,1%2019-07-01 / 2020-06-30: 73,7%2019-10-01 / 2020-09-30: 57,4%2019-10-01 / 2020-09-30: 74,1%2020-01-01 / 2020-12-31: 64,8%2020-01-01 / 2020-12-31: 75%2020-04-01 / 2021-03-31: 69%2020-04-01 / 2021-03-31: 73,7%2020-07-01 / 2021-06-30: 70,2%2020-07-01 / 2021-06-30: 80%2020-10-01 / 2021-09-30: 72,1%2020-10-01 / 2021-09-30: 85,7%2021-01-01 / 2021-12-31: 67,2%2021-01-01 / 2021-12-31: 90%2021-04-01 / 2022-03-31: 63,5%2021-04-01 / 2022-03-31: 88,5%2021-07-01 / 2022-06-30: 67,4%2021-07-01 / 2022-06-30: 86,7%2021-10-01 / 2022-09-30: 66,7%2021-10-01 / 2022-09-30: 75,7%2022-01-01 / 2022-12-31: 69,5%2022-01-01 / 2022-12-31: 62,9%2022-04-01 / 2023-03-31: 72,8%2022-04-01 / 2023-03-31: 60,5%2022-07-01 / 2023-06-30: 72,9%2022-07-01 / 2023-06-30: 55,6%2022-10-01 / 2023-09-30: 71,8%2022-10-01 / 2023-09-30: 53,1%2023-01-01 / 2023-12-31: 69,6%2023-01-01 / 2023-12-31: 52,5%2023-04-01 / 2024-03-31: 73,3%2023-04-01 / 2024-03-31: 52,5%2023-07-01 / 2024-06-30: 71,6%2023-07-01 / 2024-06-30: 53,8%2023-10-01 / 2024-09-30: 74,7%2023-10-01 / 2024-09-30: 62,2%2024-01-01 / 2024-12-31: 71,4%2024-01-01 / 2024-12-31: 78,1%2024-04-01 / 2025-03-31: 68,5%2024-04-01 / 2025-03-31: 75,8%2024-06-01 / 2025-06-30: 68,2%2024-06-01 / 2025-06-30: 76,2%2024-10-01 / 2025-09-30: 67,9%2024-10-01 / 2025-09-30: 75,7%2025-01-01 / 2025-12-31: 74,3%2025-01-01 / 2025-12-31: 74,1%2025-04-01 / 2026-03-31: 68,9%2025-04-01 / 2026-03-31: 81%2025-07-01 / 2026-06-30: 77,6%2025-07-01 / 2026-06-30: 81,8%
Eerste poging77,6%49 examens
Herexamens81,8%11 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-304977,6%1181,8%
2025-04-01 / 2026-03-316168,9%2181%
2025-01-01 / 2025-12-317474,3%2774,1%
2024-10-01 / 2025-09-307867,9%3775,7%
2024-06-01 / 2025-06-308868,2%4276,2%
2024-04-01 / 2025-03-318968,5%3375,8%
2024-01-01 / 2024-12-318471,4%3278,1%
2023-10-01 / 2024-09-308374,7%3762,2%
2023-07-01 / 2024-06-3010271,6%3953,8%
2023-04-01 / 2024-03-3110173,3%4052,5%
2023-01-01 / 2023-12-3110269,6%4052,5%
2022-10-01 / 2023-09-3011071,8%3253,1%
2022-07-01 / 2023-06-309672,9%3655,6%
2022-04-01 / 2023-03-3110372,8%3860,5%
2022-01-01 / 2022-12-319569,5%3562,9%
2021-10-01 / 2022-09-309666,7%3775,7%
2021-07-01 / 2022-06-308967,4%3086,7%
2021-04-01 / 2022-03-317463,5%2688,5%
2021-01-01 / 2021-12-316167,2%2090%
2020-10-01 / 2021-09-304372,1%1485,7%
2020-07-01 / 2021-06-304770,2%2080%
2020-04-01 / 2021-03-314269%1973,7%
2020-01-01 / 2020-12-315464,8%2475%
2019-10-01 / 2020-09-305457,4%2774,1%
2019-07-01 / 2020-06-304459,1%1973,7%
2019-04-01 / 2020-03-314961,2%1973,7%
2019-01-01 / 2019-12-314770,2%1973,7%
2018-10-01 / 2019-09-304971,4%1361,5%
2018-07-01 / 2019-06-304870,8%1770,6%
2018-04-01 / 2019-03-315172,5%1866,7%
2018-01-01 / 2018-12-315468,5%1866,7%
2017-10-01 / 2018-09-305472,2%2176,2%
2017-07-01 / 2018-06-306066,7%3060%
2017-04-01 / 2018-03-316363,5%3256,3%
2017-01-01 / 2017-12-316464,1%3351,5%
2016-10-01 / 2017-09-306163,9%3348,5%
2016-07-01 / 2017-06-306764,2%2951,7%
2016-04-01 / 2017-03-317263,9%3158,1%
2016-01-01 / 2016-12-317061,4%3360,6%
2015-10-01 / 2016-09-306958%3956,4%
2015-07-01 / 2016-06-306558,5%4346,5%
2015-04-01 / 2016-03-315450%4548,9%
2015-01-01 / 2015-12-315251,9%3943,6%
2014-10-01 / 2015-09-306860,3%3548,6%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Mierlo #5van 55

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Mierlo
Vergelijkingsscore 80/100
Eerste poging 77,6% 49 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Mierlo 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

equentiz
5/5
Bij Mario mijn A motor rijbewijs gehaald. Ik heb met veel plezier gelest en in 1 keer zowel mijn avb en avd gehaald. Zeer professioneel…
Lees verder op Google
Raoul
5/5
Snelle Mario..! Binnen 6 dagen aanhangerrijbewijs in de pocket. Goede/snelle service en direct duidelijk. Mario: fijne en rustige instructeur.
Lees verder op Google

Over de rijschool

Een beschrijving uit de website van deze rijschool is nog niet beschikbaar.

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

€ 70,00 per uur

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
60 minuten autorijles 60 min € 70,00€ 70,00
Auto Pakket 1 incl. tussentijdse toets, praktijkexamen€ 2.650,00
Tussentijdse toets incl. tussentijdse toets€ 300,00
Faalangst Examen incl. faalangstexamen€ 380,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Motor, Theorie.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
08:00–18:00
Dinsdag
08:00–18:00
Woensdag
08:00–18:00
Donderdag
08:00–18:00
Vrijdag
08:00–18:00
Zaterdag
09:00–13:30
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
9260N2
Adres
Spaarpot 38C
5667KX Geldrop
Telefoon
+31402858451
E-mail
[email protected]
Website
mariosmulders.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Mierlo (Geldropseweg 10)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.