Terug naar rijscholen

Auto en Motorrijschool Marcel van den Bergh

SPIJKENISSE

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Motor · verkeersdeelneming — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Motor · verkeersdeelneming3124 geslaagd77,4%109 geslaagd90%

Motor · verkeersdeelneming

Eerste examens
77,4% 24 van 31 geslaagd
Herexamens
90% 9 van 10 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Motor · verkeersdeelneming. Alleen reguliere praktijkexamens. A, A1, A2, A-G en A2-G samengeteld. Voertuigbeheersing telt niet mee.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 73,3%2014-10-01 / 2015-09-30: 83,3%2015-01-01 / 2015-12-31: 73,1%2015-01-01 / 2015-12-31: 83,3%2015-04-01 / 2016-03-31: 73,9%2015-04-01 / 2016-03-31: 100%2015-07-01 / 2016-06-30: 65,2%2015-07-01 / 2016-06-30: 100%2015-10-01 / 2016-09-30: 73,7%2015-10-01 / 2016-09-30: 66,7%2016-01-01 / 2016-12-31: 77,8%2016-01-01 / 2016-12-31: 62,5%2016-04-01 / 2017-03-31: 72,2%2016-04-01 / 2017-03-31: 62,5%2016-07-01 / 2017-06-30: 87,5%2016-07-01 / 2017-06-30: 62,5%2016-10-01 / 2017-09-30: 79,3%2016-10-01 / 2017-09-30: 83,3%2017-01-01 / 2017-12-31: 71,9%2017-01-01 / 2017-12-31: 100%2017-04-01 / 2018-03-31: 77,5%2017-04-01 / 2018-03-31: 100%2017-07-01 / 2018-06-30: 73,7%2017-07-01 / 2018-06-30: 100%2017-10-01 / 2018-09-30: 77,8%2017-10-01 / 2018-09-30: 100%2018-01-01 / 2018-12-31: 79,5%2018-01-01 / 2018-12-31: 100%2018-04-01 / 2019-03-31: 72,7%2018-04-01 / 2019-03-31: 100%2018-07-01 / 2019-06-30: 69%2018-07-01 / 2019-06-30: 87,5%2018-10-01 / 2019-09-30: 69%2018-10-01 / 2019-09-30: 69,2%2019-01-01 / 2019-12-31: 68%2019-01-01 / 2019-12-31: 64,3%2019-04-01 / 2020-03-31: 68,2%2019-04-01 / 2020-03-31: 57,1%2019-07-01 / 2020-06-30: 70,6%2019-07-01 / 2020-06-30: 58,3%2019-10-01 / 2020-09-30: 73,9%2019-10-01 / 2020-09-30: 66,7%2020-01-01 / 2020-12-31: 80%2020-01-01 / 2020-12-31: 57,1%2020-04-01 / 2021-03-31: 82,1%2020-04-01 / 2021-03-31: 60%2020-07-01 / 2021-06-30: 86,8%2020-07-01 / 2021-06-30: 66,7%2020-10-01 / 2021-09-30: 92,7%2020-10-01 / 2021-09-30: 66,7%2021-01-01 / 2021-12-31: 93,9%2021-01-01 / 2021-12-31: 100%2021-04-01 / 2022-03-31: 97,2%2021-04-01 / 2022-03-31: 100%2021-07-01 / 2022-06-30: 97,4%2021-10-01 / 2022-09-30: 93,3%2022-01-01 / 2022-12-31: 93,3%2022-04-01 / 2023-03-31: 78,8%2022-07-01 / 2023-06-30: 66,7%2022-07-01 / 2023-06-30: 66,7%2022-10-01 / 2023-09-30: 66,7%2022-10-01 / 2023-09-30: 66,7%2023-01-01 / 2023-12-31: 65,7%2023-01-01 / 2023-12-31: 62,5%2023-04-01 / 2024-03-31: 69,2%2023-04-01 / 2024-03-31: 62,5%2023-07-01 / 2024-06-30: 66,7%2023-07-01 / 2024-06-30: 60%2023-10-01 / 2024-09-30: 70,4%2023-10-01 / 2024-09-30: 75%2024-01-01 / 2024-12-31: 69%2024-01-01 / 2024-12-31: 87,5%2024-04-01 / 2025-03-31: 72,4%2024-04-01 / 2025-03-31: 81,8%2024-06-01 / 2025-06-30: 78,3%2024-06-01 / 2025-06-30: 83,3%2024-10-01 / 2025-09-30: 79,3%2024-10-01 / 2025-09-30: 87,5%2025-01-01 / 2025-12-31: 82,8%2025-01-01 / 2025-12-31: 77,8%2025-04-01 / 2026-03-31: 78,1%2025-04-01 / 2026-03-31: 88,9%2025-07-01 / 2026-06-30: 77,4%2025-07-01 / 2026-06-30: 90%
Eerste poging77,4%31 examens
Herexamens90%10 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-303177,4%1090%
2025-04-01 / 2026-03-313278,1%988,9%
2025-01-01 / 2025-12-312982,8%977,8%
2024-10-01 / 2025-09-302979,3%887,5%
2024-06-01 / 2025-06-302378,3%1283,3%
2024-04-01 / 2025-03-312972,4%1181,8%
2024-01-01 / 2024-12-312969%887,5%
2023-10-01 / 2024-09-302770,4%875%
2023-07-01 / 2024-06-302766,7%560%
2023-04-01 / 2024-03-312669,2%862,5%
2023-01-01 / 2023-12-313565,7%862,5%
2022-10-01 / 2023-09-302766,7%666,7%
2022-07-01 / 2023-06-302766,7%366,7%
2022-04-01 / 2023-03-313378,8%0Geen examens
2022-01-01 / 2022-12-313093,3%0Geen examens
2021-10-01 / 2022-09-303093,3%0Geen examens
2021-07-01 / 2022-06-303997,4%0Geen examens
2021-04-01 / 2022-03-313697,2%1100%
2021-01-01 / 2021-12-313393,9%1100%
2020-10-01 / 2021-09-304192,7%366,7%
2020-07-01 / 2021-06-303886,8%666,7%
2020-04-01 / 2021-03-312882,1%560%
2020-01-01 / 2020-12-312580%757,1%
2019-10-01 / 2020-09-302373,9%966,7%
2019-07-01 / 2020-06-301770,6%1258,3%
2019-04-01 / 2020-03-312268,2%1457,1%
2019-01-01 / 2019-12-312568%1464,3%
2018-10-01 / 2019-09-302969%1369,2%
2018-07-01 / 2019-06-302969%887,5%
2018-04-01 / 2019-03-313372,7%9100%
2018-01-01 / 2018-12-313979,5%7100%
2017-10-01 / 2018-09-303677,8%9100%
2017-07-01 / 2018-06-303873,7%10100%
2017-04-01 / 2018-03-314077,5%8100%
2017-01-01 / 2017-12-313271,9%9100%
2016-10-01 / 2017-09-302979,3%683,3%
2016-07-01 / 2017-06-302487,5%862,5%
2016-04-01 / 2017-03-311872,2%862,5%
2016-01-01 / 2016-12-311877,8%862,5%
2015-10-01 / 2016-09-301973,7%666,7%
2015-07-01 / 2016-06-302365,2%5100%
2015-04-01 / 2016-03-312373,9%4100%
2015-01-01 / 2015-12-312673,1%683,3%
2014-10-01 / 2015-09-303073,3%683,3%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Spijkenisse #3van 6

vergelijkbare rijscholen voor motor · verkeersdeelneming

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Spijkenisse
Vergelijkingsscore 80,5/100
Eerste poging 77,4% 31 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Spijkenisse 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

Tygo Verhulst
5/5
Super fijne rijschool, Marcel en Willem nemen je altijd serieus en wederzijds respect staat hoog in het vaandel. Hier leer je hoe je echt een…
Lees verder op Google
Joke Boers
5/5
Super rijschool! Dankzij Marcel heb ik mijn rijangst overwonnen. Marcel was erg geduldig, professioneel en legde alles heel duidelijk uit. Ik voelde me direct op…
Lees verder op Google
Kevin De Bruin
5/5
In September 2025 begonnen met lessen, wilde graag in slecht weer leren rijden en de tijd nemen om te leren rijden. 🌧️🥶 Marcel en Willem…
Lees verder op Google
F.
5/5
Vandaag mijn motorrijbewijs gehaald bij Marcel & Willem. Ik kan niks anders zeggen dan dat er super les gegeven word! Alles word goed onderbouwd en…
Lees verder op Google
1/5
Hier geweest voor rijlessen ivm autisme, was mij aangeraden hier naartoe te gaan. Lichtelijk uitgedrukt geen goede ervaringen mee. De rij instructeur had aangegeven niet…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Wij hechten veel waarde aan hoge kwaliteit van de rijlessen en bieden passende individuele begeleiding.

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Motorrijles

€ 65,00 per les (lesduur niet vermeld)

Motorrijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Losse motor rijles € 65,00
Individuele motorrijles € 90,00
VP 1. 20 lessen incl. praktijkexamen€ 2.015,00
VP 2. 25 lessen incl. praktijkexamen€ 2.340,00
VP 3. 30 lessen incl. praktijkexamen€ 2.665,00
Proefles / introductie € 65,00
AVB examen AVB € 260,00
AVD examen AVD € 355,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Deze rijschool vermeldt ook prijzen voor: Auto, Theorie.

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
Niet vermeld
Dinsdag
08:00–20:00
Woensdag
08:00–20:00
Donderdag
08:00–20:00
Vrijdag
08:00–16:00
Zaterdag
08:00–17:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
2296N8
Adres
Pioenstraat 1
3202JT SPIJKENISSE
Telefoon
+31181641925
E-mail
[email protected]
Website
mvdbergh.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Spijkenisse (Curieweg 19)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.