Terug naar rijscholen

Appie Rijschool

HengeloAutomaat beschikbaar

CBR-examenresultaten

2025-07-01 / 2026-06-30
Auto · B — Examenresultaten
ExamenEerste examensIn één keer geslaagdHerexamensGeslaagd bij herexamen
Alle transmissies5232 geslaagd61,5%3618 geslaagd50%
Handgeschakeld4430 geslaagd68,2%2917 geslaagd58,6%
Automaat82 geslaagd25%71 geslaagd14,3%

Alle transmissies

Eerste examens
61,5% 32 van 52 geslaagd
Herexamens
50% 18 van 36 geslaagd

Handgeschakeld

Eerste examens
68,2% 30 van 44 geslaagd
Herexamens
58,6% 17 van 29 geslaagd

Automaat

Eerste examens
25% 2 van 8 geslaagd
Herexamens
14,3% 1 van 7 geslaagd
Toelichting bij de cijfers

Auto · B. Alleen reguliere praktijkexamens.

Alle transmissies omvat ook eventuele combi-resultaten. De deelcategorieën hoeven daarom niet op te tellen tot het totaal. Een ontbrekend automaatresultaat betekent niet dat de school geen automaatlessen aanbiedt.

Slagingspercentage door de jaren

2015–2026 · 44 verslagperioden

Eerste pogingHerexamens
0%25%50%75%100%20152017201920212022202420262014-10-01 / 2015-09-30: 55%2014-10-01 / 2015-09-30: 70,8%2015-01-01 / 2015-12-31: 63%2015-01-01 / 2015-12-31: 74,1%2015-04-01 / 2016-03-31: 66,7%2015-04-01 / 2016-03-31: 76%2015-07-01 / 2016-06-30: 71,1%2015-07-01 / 2016-06-30: 67,9%2015-10-01 / 2016-09-30: 75%2015-10-01 / 2016-09-30: 72%2016-01-01 / 2016-12-31: 70,3%2016-01-01 / 2016-12-31: 76,5%2016-04-01 / 2017-03-31: 67,3%2016-04-01 / 2017-03-31: 61,1%2016-07-01 / 2017-06-30: 59,6%2016-07-01 / 2017-06-30: 73,1%2016-10-01 / 2017-09-30: 61,5%2016-10-01 / 2017-09-30: 65,5%2017-01-01 / 2017-12-31: 65,4%2017-01-01 / 2017-12-31: 64,5%2017-04-01 / 2018-03-31: 63,8%2017-04-01 / 2018-03-31: 67,6%2017-07-01 / 2018-06-30: 74,4%2017-07-01 / 2018-06-30: 60,9%2017-10-01 / 2018-09-30: 74,4%2017-10-01 / 2018-09-30: 63,6%2018-01-01 / 2018-12-31: 70,6%2018-01-01 / 2018-12-31: 65%2018-04-01 / 2019-03-31: 64,5%2018-04-01 / 2019-03-31: 60%2018-07-01 / 2019-06-30: 63,6%2018-07-01 / 2019-06-30: 50%2018-10-01 / 2019-09-30: 59,5%2018-10-01 / 2019-09-30: 52,4%2019-01-01 / 2019-12-31: 63,6%2019-01-01 / 2019-12-31: 56,5%2019-04-01 / 2020-03-31: 69,2%2019-04-01 / 2020-03-31: 60%2019-07-01 / 2020-06-30: 71,4%2019-07-01 / 2020-06-30: 77,8%2019-10-01 / 2020-09-30: 69%2019-10-01 / 2020-09-30: 70%2020-01-01 / 2020-12-31: 66,7%2020-01-01 / 2020-12-31: 66,7%2020-04-01 / 2021-03-31: 77,8%2020-04-01 / 2021-03-31: 66,7%2020-07-01 / 2021-06-30: 71%2020-07-01 / 2021-06-30: 75%2020-10-01 / 2021-09-30: 80,6%2020-10-01 / 2021-09-30: 81,8%2021-01-01 / 2021-12-31: 67,5%2021-01-01 / 2021-12-31: 70%2021-04-01 / 2022-03-31: 66,7%2021-04-01 / 2022-03-31: 66,7%2021-07-01 / 2022-06-30: 64,4%2021-07-01 / 2022-06-30: 68,4%2021-10-01 / 2022-09-30: 56,5%2021-10-01 / 2022-09-30: 72,7%2022-01-01 / 2022-12-31: 62,5%2022-01-01 / 2022-12-31: 77,3%2022-04-01 / 2023-03-31: 67,4%2022-04-01 / 2023-03-31: 68,4%2022-07-01 / 2023-06-30: 60,8%2022-07-01 / 2023-06-30: 65,2%2022-10-01 / 2023-09-30: 63,6%2022-10-01 / 2023-09-30: 66,7%2023-01-01 / 2023-12-31: 63,8%2023-01-01 / 2023-12-31: 60,7%2023-04-01 / 2024-03-31: 57,1%2023-04-01 / 2024-03-31: 69,2%2023-07-01 / 2024-06-30: 66,7%2023-07-01 / 2024-06-30: 72%2023-10-01 / 2024-09-30: 68%2023-10-01 / 2024-09-30: 63,2%2024-01-01 / 2024-12-31: 64,3%2024-01-01 / 2024-12-31: 75%2024-04-01 / 2025-03-31: 69,2%2024-04-01 / 2025-03-31: 65%2024-06-01 / 2025-06-30: 62,9%2024-06-01 / 2025-06-30: 59,1%2024-10-01 / 2025-09-30: 66,7%2024-10-01 / 2025-09-30: 66,7%2025-01-01 / 2025-12-31: 67,4%2025-01-01 / 2025-12-31: 65,2%2025-04-01 / 2026-03-31: 60,8%2025-04-01 / 2026-03-31: 71,4%2025-07-01 / 2026-06-30: 61,5%2025-07-01 / 2026-06-30: 50%
Eerste poging61,5%52 examens
Herexamens50%36 examens
CBR-bronbestand ↗
Alle cijfers en toelichting (44)

CBR-perioden overlappen en worden niet opgeteld. Geen gegevens betekent geen 0%.

Resultaten per CBR-opleidercode. Leerlingen en examenmoment beïnvloeden de cijfers.

PeriodeEerste pogingGeslaagdHerexamensGeslaagd
2025-07-01 / 2026-06-305261,5%3650%
2025-04-01 / 2026-03-315160,8%2871,4%
2025-01-01 / 2025-12-314367,4%2365,2%
2024-10-01 / 2025-09-303966,7%2166,7%
2024-06-01 / 2025-06-303562,9%2259,1%
2024-04-01 / 2025-03-312669,2%2065%
2024-01-01 / 2024-12-312864,3%1675%
2023-10-01 / 2024-09-302568%1963,2%
2023-07-01 / 2024-06-302766,7%2572%
2023-04-01 / 2024-03-314257,1%2669,2%
2023-01-01 / 2023-12-314763,8%2860,7%
2022-10-01 / 2023-09-304463,6%2766,7%
2022-07-01 / 2023-06-305160,8%2365,2%
2022-04-01 / 2023-03-314367,4%1968,4%
2022-01-01 / 2022-12-314062,5%2277,3%
2021-10-01 / 2022-09-304656,5%2272,7%
2021-07-01 / 2022-06-304564,4%1968,4%
2021-04-01 / 2022-03-314866,7%1866,7%
2021-01-01 / 2021-12-314067,5%1070%
2020-10-01 / 2021-09-303180,6%1181,8%
2020-07-01 / 2021-06-303171%1275%
2020-04-01 / 2021-03-311877,8%1266,7%
2020-01-01 / 2020-12-312166,7%1266,7%
2019-10-01 / 2020-09-302969%1070%
2019-07-01 / 2020-06-302871,4%977,8%
2019-04-01 / 2020-03-313969,2%2060%
2019-01-01 / 2019-12-314463,6%2356,5%
2018-10-01 / 2019-09-303759,5%2152,4%
2018-07-01 / 2019-06-303363,6%2250%
2018-04-01 / 2019-03-313164,5%1560%
2018-01-01 / 2018-12-313470,6%2065%
2017-10-01 / 2018-09-303974,4%2263,6%
2017-07-01 / 2018-06-303974,4%2360,9%
2017-04-01 / 2018-03-314763,8%3467,6%
2017-01-01 / 2017-12-315265,4%3164,5%
2016-10-01 / 2017-09-305261,5%2965,5%
2016-07-01 / 2017-06-305259,6%2673,1%
2016-04-01 / 2017-03-314967,3%1861,1%
2016-01-01 / 2016-12-313770,3%1776,5%
2015-10-01 / 2016-09-304075%2572%
2015-07-01 / 2016-06-304571,1%2867,9%
2015-04-01 / 2016-03-314266,7%2576%
2015-01-01 / 2015-12-314663%2774,1%
2014-10-01 / 2015-09-304055%2470,8%
Lokale vergelijking

Hoe staat deze rijschool ervoor?

Positie bij CBR Hengelo #5van 41

vergelijkbare rijscholen voor auto · b

Bekijk de hele ranglijst bij CBR Hengelo
Vergelijkingsscore 59,9/100
Eerste poging 61,5% 52 eerste examens op deze locatie
Examenlocatie Hengelo 2025-07-01 – 2026-06-30
Hoe vergelijken we?

We vergelijken dezelfde voertuigcategorie en verslagperiode bij dezelfde CBR-examenlocatie. Alleen de eerste examens op deze locatie tellen mee, niet het schooltotaal. Standaard zie je de locatie met de meeste eerste examens van deze rijschool. De vergelijkingsscore weegt CBR-resultaten voor 70% en de Google-beoordeling van de hele rijschool voor 30%. Voor CBR gebruiken we de 95%-Wilson-ondergrens: die houdt rekening met het aantal examens. Een ondergrens van 30% geeft 0 componentpunten en 70% geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Dit is niet het gewone slagingspercentage. Google krijgt 20 beoordelingen van 4,05 als neutraal startgewicht, zodat kleine aantallen minder zwaar wegen. De aangepaste Google-rating van 3,2 geeft 0 componentpunten en 4,9 geeft 100; daartussen loopt de schaal lineair. Buiten deze grenzen toppen we elke component af. Voor een score zijn minstens 10 eerste examens op deze locatie en 5 Google-beoordelingen nodig. De Wilson-ondergrens rekent kleine aantallen zelf al af, dus een kleinere school komt binnen zonder voordeel. Een positie verschijnt vanaf 5 vergelijkbare scholen; gelijke scores delen een positie. Deze schaalgrenzen zijn redactionele keuzes, geen gemeten minimum of maximum. De rangorde gebruikt de ongeronde score; afgeronde scores kunnen gelijk lijken. Prijzen tellen niet mee. Dit is onze redactionele vergelijking, geen CBR-keurmerk of voorspelling van jouw slagingskans.

Ervaringen op Google

Opgehaald op 4 sep 2026

Fragmenten uit opgehaalde Google-reviews, nieuwste eerst binnen onze steekproef. Dit zijn niet alle reviews.

isa c
5/5
Beste rijschool in omstreken!!! Rijschool Appie heeft ervoor gezorgd dat ik mijn motor rijbewijs binnen een korte periode heb kunnen halen. Er wordt enorm mee…
Lees verder op Google
jack martijn
5/5
Neemt de tijd voor je, snapt wat een leerling nodig heeft om zich op z’n gemak te voelen en over bepaalde spanningen heen te komen.…
Lees verder op Google
Deniz Turunc
5/5
Dankzij deze rijschool heb ik zowel mijn auto- als motorrijbewijs in 1 keer gehaald. Fijne en professionele begeleiding, duidelijke uitleg en altijd een prettige sfeer…
Lees verder op Google
Mara Tibben
5/5
Rijschool Appie en Ali zijn echt een aanrader. Ik heb een 5-daagse spoedcursus gedaan en dat was absoluut niet makkelijk, maar ik ben elke dag…
Lees verder op Google
Luke S
5/5
Erg goede rijschool. Ik had voor een pakket van 20 lessen gekozen. Doordat je relaxed, maar toch alert in de auto zit pik je het…
Lees verder op Google

Over de rijschool

Bij Rijschool Appie leer je autorijden en motorrijden van ervaren en gecertificeerde professionele rijcoaches. Zo haal je je auto- of motorrijbewijs met zelfvertrouwen en kwaliteit. Je kunt bij ons ook theorielessen, spoedopleidingen en taxiopleidingen volgen. Wij zijn dé rijschool voor Hengelo, Borne, Enschede, Delden en omgeving in Twente. Met ruim 33 jaar ervaring bieden wij professionele rijopleidingen aan in Twente. Onze doelgerichte lesmethode, professionaliteit, persoonlijke begeleiding en kennis van regionale examenroutes zorgen ervoor dat ons slagingspercentages structureel boven het landelijk gemiddelde ligt. Bij Rijschool Appie krijg je rijopleidingen die volledig zijn afgestemd op jouw niveau en wensen. Of je nu in Hengelo, Borne, Enschede, Delden of de omliggende dorpen woont, wij zorgen dat jij met zelfvertrouwen en veilig de weg op gaat.

Lees verder op de website van de rijschool ↗

Lesprijzen en pakketten

Autorijles

Autorijles — Lesprijzen en pakketten
AanbodOmvangPrijsPer uur
Solorijlessen v.a. € 1.899,- 60 min € 1.899,00

Prijzen van de rijschool; bevestig het actuele aanbod. Vergelijk uurprijzen alleen voor losse lessen.

Prijsinformatie en overige categorieën

Prijzen gelezen op 5-9-2026.

Contact en locatie

Openingstijden

Volgens Google Maps. Dit zijn geen beschikbare lestijden.

Maandag
09:00–21:00
Dinsdag
09:00–21:00
Woensdag
09:00–21:00
Donderdag
09:00–21:00
Vrijdag
09:00–21:00
Zaterdag
09:00–17:00
Zondag
Niet vermeld
Controleer op Google Maps ↗
CBR-opleidercode
5155W8
Adres
Berfloweg 264B
7553JX Hengelo
Telefoon
+31614987999
E-mail
[email protected]
Website
autorijschoolappie.nl
Op de kaart1 rijschool

Bij benadering: plaatscentra, geen bevestigde lesadressen.

Examenlocaties

  • Hengelo (Jan Tinbergenstraat 115)

Dit zijn examenlocaties uit de verslagperiode, geen bevestigde les- of ophaalgebieden.

Vragen voor je proefles
  • Blijf ik bij dezelfde instructeur, en hoe vaak kan ik lessen?
  • Wat kost een les, hoe lang duurt die en wat zit er in een pakket?
  • Wat zijn de voorwaarden voor afzeggen, stoppen en terugbetaling?
  • Hoe bespreken we mijn voortgang en wanneer ik klaar ben voor het examen?
Bronnen en correcties

Schoolgegevens komen van de eigen website en kunnen verouderd zijn.

Geïmporteerd op 2026-09-03. De ranglijst is van Theorio en is geen aanbeveling van het CBR. Denk je dat gegevens verkeerd zijn gekoppeld? Vermeld de opleidercode wanneer je contact opneemt.